Вітаємо з перемогою юних природоохоронців Тячівщини

on .

 

\

23 лютого 2019 року в м. Ужгород відбувся відбірковий обласний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета», що проводився з ініціативи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді спільно із Закарпатським обласним товариством охорони природи.

Основна мета заходу – поширення практичної природоохоронної роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до заходів щодо збереження та поліпшення стану довкілля, формування її життєвих компетентностей у контексті ідеї сталого розвитку суспільства. Програма обласного етапу природоохоронного руху «Зелена естафета» включала звіт-презентацію навчального закладу за трьома напрямками:

- Практична природоохоронна робота;

- Просвітницька природоохоронна робота:

- Начально-виховна робота з охорони природи.

Приємно відмітити, що команда юннатів Тячівського рай ЕНЦ у складі: Дубровка Даніели та Подвич Кароліни під керівництвом Поп Лариси Миколаївни – зав. відділом організаційно-масової роботи Тячівського рай ЕНЦ, зайняли І місце та представлятимуть Закарпаття у фінальному етапі Всеукраїнського природоохоронного руху «Зелена естафета» в м.Черкаси у квітні 2019року.

Команда  юних природоохоронців Буштинського ліцею у складі: Густей Наталії та Максимишинець Олександри зайняли ІІІ місце в даному заході.

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».