Юні розумники Тячівського району – знову серед призерів обласних учнівських олімпіад

on .

 

Завершився ІІІ, обласний, тур Всеукраїнських учнівських олімпіад – інтелектуальних змагань серед школярів краю, які проходили в січні-лютому в Ужгороді. Про перші успіхи юних ерудитів Тячівщини, які представляли район, наше видання вже писало . На черзі – наступні призери.
Успішно впоралася з завданнями обласного туру олімпіади з правознавства десятикласниця Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Єлізавета Бойчук (вчитель правознавства – директор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ю.І.Бойчук). У калинчанки – ІІІ місце серед однолітків.  
 
Міцні знання державної мови продемонстрували учні освітніх закладів Тячівщини з мовами викладання нацменшин – угорською та румунською. Так, цьогоріч диплом ІІ ступеню на олімпіаді знавців української мови та літератури серед 11-класників виборола студентка Тячівського ліцею-інтернату з угорською мовою навчання Еліна Данканич (керівник – С.В.Бодак). ІІІ місце – у 10-класниці Солотвинського ліцею-інтернату з румунською мовою навчання ім.М.Емінеску Августини-Марії Грін (вчитель – Б.Ф.Секриян). 

Школярі району відзначились і на олімпіаді з трудового навчання, де здобули три призові місця. Диплом ІІІ ступеню отримала учениця 9 класу Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ганна Косенко. Цікавими були завдання олімпіади: до прикладу, домашнім завданням було виготовити власноруч зефір. На практичному турі треба було розробити сумку-торбинку в етностилі та пошити за зразком прихватку. Але з усіма завданнями Ганна впоралась без труднощів.  Як каже директор школи Оксана Грицик, результату посприяла і допомога вчителя трудового навчання і образотворчого мистецтва Світлани Палінкаш, яка готувала вихованку до участі у змаганнях. Такого ж результату – ІІІ місця – удостоїлась 11-класниця Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Алевтина Дикун (учитель – А.І.Куцин).  Загалом, у вихованців освітніх закладів Тячівського району – 10 призових місць на обласних інтелектуальних перегонах. Зокрема, по два дипломи – на рахунку учнів Тересвянської та Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua