Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

on .

 

     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     

Виставка-конкурс «Знай і люби свій край» проводиться щорічно з метою підведення підсумків гурткової роботи, сприяння реалізації творчих задумів, залучення молоді до відкриття та розуміння прекрасного в своєму житті, поваги до національно-культурної спадщини нашого народу. Саме цей конкурс допомагає знайти та розкрити нові таланти, популяризує їх кращі роботи та творчі здобутки.
На ІІІ етап конкурсу Тячівський район презентував 40 творчих робіт вихованців закладів освіти - переможців ІІ етапу. Образотворче мистецтво було представлено роботами, виконаними в техніках акварелі, графіки. Декоративно-ужиткове мистецтво – декоративним розписом, художньою вишивкою, в’язанням, виробами з бісеру, солоного тіста, природного матеріалу, в техніках квіллінг, витинанка, різьблення по дереву, з соломки тощо.
За підсумками конкурсу учні вибороли 16 призових місць, з них: 5 перших, 5 других і 6 третіх місць.
ПЕРЕМОЖЦІ
обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва
„ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”-2019

Художнє різьблення по дереву
II вікова категорія (11-15 років)
II місце - „Сова", Бережник Євгеній, 15 років, Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Руснак Марія Іванівна
В'язання спицями, гачком
І вікова категорія (6-10 років)
III місце - „Домашні капці", Пелех Ніколь, 7 років, Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів , керівник Аннишинець Марія Михайлівна.
II вікова категорія (11-15 років)
II місце - „Засмучений жираф", Омельяненко Станіслав, 12 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Лікарські рослини", керівник гуртка Бердар Ольга Миколаївна.
Витинання
ІІ вікова категорія (11-15 років)
I місце - „Янгол життя", Лавринюк Дарина, 11 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Витинанки", керівник гуртка Острешко Вікторія Олександрівна.
Народна лялька
ІІ вікова категорія (11-15 років)
II місце - „Лялька-мотанка", Драгун Вікторія, 11 років, Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів , керівник Проданець Лариса Михайлівна.

Вироби з тіста
І вікова категорія (6-10 років)
ІІІ місце - „Фруктова корзина", Попович Євген, 8 років, Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів , керівник Мартиненко Наталія Володимирівна.
Бісероплетіння
І вікова категорія (6-10 років)
III місце - „Пташка щастя", Паш Аліна, 8 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Бісероплетіння", керівник гуртка Паш Марина Василівна.
Паперова пластика та оригамі
І вікова категорія (6-10 років)
I місце - „Ой у вишневому садочку...", Дьолог Марія, 9 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Народні ремесла України" на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Дьолог Лариса Михайлівна.
Вироби з соломки
І вікова категорія (6-10 років)
I місце - „Зірка", Бабич Данієла, 9 років, Груниківська ЗОШ І-ІІ ступенів , керівник Чонка Лариса Іванівна.
Ізонитка
І вікова категорія (6-10 років)
I місце - „Казковий вітряк", Гайович Поліна, 8 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Виготовлення сувенірів", керівник гуртка Гайович Марина Володимирівна.
Вироби з природних матеріалів
І вікова категорія (6-10 років)
ІІІ місце - „Лісові красуні", Куцин Вікторія, 10 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Юні квітникарі" на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Когут Мирослава Петрівна
ІІ вікова категорія (11-15 років)
I місце - „Фантазії літа", Гайович Назар, 14 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості гурток „Моделювання іграшок-сувенірів", керівник гуртка Гайович Марина Володимирівна
II місце - „Перлина моря", Бердар Юліанна, 11 років, Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток „Юні натуралісти", керівник гуртка Бердар Ольга Миколаївна
Інші техніки виконання
І вікова категорія (6-10 років)
ІІІ місце - „Чарівна шкатулка", Магула Наталія, 10 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості , гурток „Народні ремесла України" на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Дьолог Лариса Михайлівна.
Графіка
ІІ вікова категорія (11-15 років)
ІІІ місце - „Ой заграйте музики, музиченьки...", Фіцай Світлана, 13 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Основи художнього мистецтва „Дитячий вернісаж" на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Герич Тамара Михайлівна.
Живопис
ІІ вікова категорія (11-15 років)
II місце - „Щедра осінь. Вечоріє... Косарі", Розман Софія, 14 років, Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості , гурток „Образотворче мистецтво" на базі Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Розман Михайло Антонович
Щиро вітаємо наших колег та їх вихованців з перемогою та бажаємо їм творчих злетів та натхнення у їхньому творчому житті!