І (районний) етап національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

on .

12 квітня на базі Буштинського ліцею пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяло участь 11 роїв Тячівського району Закарпатської області .

Рої змагалися в 11 конкурсах: «Впоряд», «Ватра «В колі друзів»,  «Надання першої долікарської допомоги», «Рятівник», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Розпалювання багаття», «Силові змагання: віджимання (дівчата), підтягування (хлопці)», «Інтелектуальна вікторина «Відун», «Влучний стрілець».

У конкурсі стройового вишколу «Впоряд» рої демонстрували вміння у стройовій підготовці, а кожен виступ творчо-мистецького конкурсу «Ватра  «У колі друзів» був наповнений патріотизмом, творчістю та інноваційністю.

У конкурсі «Смуга перешкод» команди демонстрували вміння зі спортивного туризму. В ході інтелектуального конкурсу « Відун» рої  показали розумову підготовку, яка в козацькому  вихованні посідала  важливе місце, знання з історії України, доби козаччини,  українського війська, сучасних Збройних Сил. У конкурсах «Надання першої долікарської допомоги» та «Рятівник» юні джури виконували теоретичні і практичні завдання з першої долікарської допомоги та виконання елементів рятувальної допомоги. У конкурсі «Стрільба» учасники команд демонстрували вміння  стрільби з пневматичної гвинтівки з відкритим прицілом.

За рішенням складу суддівської колегії найбільшу кількість балів здобув та став переможцем рій  «Тиса» Буштинського ліцею.

Друге місце – рій Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На третьому  місці - рій Солотвинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Активно сприяли проведенню заходу Тячівський районний військовий комісаріат та відділ прикордонної служби «Тячів».