Обласна краєзнавча конференція

on .

В суботу, 2 лютого 2019 року на базі Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбулася обласна конференція за результатами Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Тячівський район представляла призер І регіонального туру Бокоч Валерія, вихованка гуртка «Фольклористика» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Углянської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Голубки Людмили Степанівни, керівника гуртка «Фольклористика».

Зазначена конференція підвела підсумок ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби». В ході проведення краєзнавчої акції учні вивчали події, факти, наслідки та здобутки Української революції; досліджували діяльність політичних, військових, громадських і духовних лідерів у боротьбі за державну незалежність України.

Такі конференції надзвичайно збагачують учасників, вони мають не тільки пізнавальне, а й виховне значення, оскільки виховують в учнів патріотизм, любов до рідного краю і України.