Нарада керівників дошкільних закладів освіти Тячівського району

on .

 

17 квітня  2019 року голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук взяв участь в нараді керівників дошкільних навчальних закладів. 
Керувала роботою засідання начальник управління освіти РДА Марія Думнич. Було розглянуто ряд актуальних  питань.
З питання щодо організації роботи та дотримання вимог  праці, безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти інформувала начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління РДА Н.Мацола. 
Про порядок зарахування дітей в інклюзивні та спеціальні групи закладів дошкільної освіти розповіла директор ІРЦ В.Стойка. 
Голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук звернув увагу на вирішення актуальних питань дошкільної освіти, зокрема, що стосуються фінансування бюджетних закладів, їх матеріально-технічного забезпечення та охоплення дітей дошкільною освітою, перспектив розвитку  галузі в районі тощо.
Очільник Тячівщини відмітив чимало позитивних змін, пов’язаних з реформуванням освіти у напрямку запровадження сучасних методів навчання та створення відповідних умов для виховного процесу, і робота в цьому напрямку триватиме й надалі.  
Начальник управління освіти РДА Марія Думнич, ведучи мову про контроль за діяльністю закладів дошкільної освіти, наголосила на необхідності дотримання виконавської та трудової дисципліни всіма учасниками навчально-виховного процесу. 
 Акцентувала на важливості обговорюваних питань та персональній відповідальності керівників дошкільних закладів за їх виконання.
 Прийняті відповідні рішення, надані доручення та визначені виконавці.
Прес-служба Тячівської РДА.