Старт акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

on .

21 березня 2019 року стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка триватиме по 21 квітня. Її мета – залучити шкільну молодь до створення та відновлення лісових насаджень, щоб виховати бережливе ставлення до лісу.

В даній акції беруть активну участь шкільні лісництва Тарасівської, Лопухівської, Краснянської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та вихованці гуртків «Юні лісівники» Тячівського рай ЕНЦ

Так, в рамках даної акції, 29 березня 2019 року, з ініціативи Тячівського рай ЕНЦ (директор – І.М. Ткач) на території  Вонігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Р.Й. Рак) юними природоохоронцями 8-10 класів, під керіництвом педагогів – Даруда М.І. та Орос Ю.С., проведено посадку берези бородавчатої в кількості 35 саджанців, які були надані Буштинським держлісгоспом (лісничий – В.І. Дьолог).

Проведення вищезазначеної акції надало можливість кожному з учасників акції посадити своє дерево. Адже, якщо людина посадить хоча б одне дерево в своєму житті, то вона все життя буде пам’ятати про цей захід – як вона тримала у своїй руці сіянець, з якого виросте крислатий дуб-велетень чи струнка берізка.