Результати ІІ(обласного) туру конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у 2018 році» та І (регіональний) тур Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

on .

 Нещодавно завершилися ІІ(обласний) тур конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у 2018 році» та І (регіональний) тур Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Аналіз пошуково-дослідницьких робіт учасників районних етапів конкурсів свідчить, що учнівська молодь продовжує проводити активну діяльність з вивчення рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об΄єктів і явищ суспільного життя, оволодіває практичними навичками з туризму і краєзнавства, розширює напрями краєзнавчих досліджень.

Результати

участі школярів у ІІ(обласному) турі конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у 2018 році»

 

напрям «Геологічними стежками»

Диплом ІІ ступеня

Коциба Марина, учениця Тересвянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (керівник Феєр Вікторія Степанівна)

Результати

І (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції

 «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Тематичний напрямок: Дисиденський рух опору комуністичному та тоталітарному режимові

ІІ місце – Дан Мілена, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Шеверя Ніца Флорівна)

Тематичний напрямок: Українська державність: від Революції на граніті до революції гідності

ІІІ місце – Бокоч Валерія, вихованка гуртка «Фольклористика» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Углянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Голубка Людмила Степанівна)