Юні натуралісти за збереження орнітофауни

on .

Юні натуралісти за збереження орнітофауни

Згідно  плану проведення масових природоохоронних заходів Тячівським рай ЕНЦ (директор І.М.Ткач)  та з метою проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Тячівщини, ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих та перелітніх птахів своєї місцевості, поширення і збільшення чисельності   видового різноманіття птахів  в період з 22.02 по 01.03.2018 року у творчих учнівських об’єднаннях  «Юні охоронці природи» - керівник гуртків Малешко М.С. на базі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Серюга В.М.) « Флористика та фітодизайн інтер’єру» - керівник гуртків Мадар Н.І. на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст..( директор Гарга Й.А.),   «Природа рідного краю» - керівник  гуртків Ферима А.І. на базі  Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( директор Сойма М.М.) «Юні бджолярі» - керівник гуртків Деяк Т.В. на базі Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( директор Сасин М.І.)  проведено масові натуралістичні заходи: «Свято зустрічі птахів» та підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Під час проведення  даних  природоохоронних заходів  гуртківці   творчих учнівських об’єднань проявили активність у виготовленні  та розвішуванні на території навчальних закладів годівничок, синичників та шпаківень, агітаційно-просвітницьких матеріалів: стінгазет та фотогазет та творчих учнівських звітів по збереженню орнітофауни .

Кращі творчі учнівські роботи   з даної тематики дирекцією  та відділом екології Тячівського  рай ЕНЦ представлені в обласний та Всеукраїнський етапи природоохоронної акції «Годівничка»