У Буштинській гімназії-інтернаті діє літній мовний табір

on .

 

Літні канікули – це не тільки довгоочікувана безтурботна пора, а й нагода провести дозвілля з користю: до прикладу, підучити іноземну мову. Саме з цією метою при школах Тячівщини організовано мовні табори.

Один із таких – табір з денним перебуванням під назвою «Friends» («Друзі») – діє на базі Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю (директор – Ольга Орсаг) з 1 по 14 червня.

Школярі записувались до табору за бажанням. Займаються у двох групах: англомовній (керівники – вчителі Вікторія Сабадош, Антоніна Мельник), а також німецько- та французькомовній (Ібоя Немеш, Віталій Швидкий). У кожній групі – по 30 юних поліглотів з 5-8 класів, які цікавляться іноземними мовами і мають бажання розширити кругозір.

Заняття у таборі проводяться з 9 години ранку до обідньої пори.

Ми навідались до «Друзів» і поспостерігали за тим, як проводить дозвілля дітвора. У класі – робоча, але невимушена  атмосфера. На партах – таблички з іменами кожного англійською мовою. На дошці теж іноземною записані основні правила табору: «тільки англійська»;  «без домашніх завдань», «без оцінок», «повага одне до одного».

Заняття проходять в ігровій формі. Сьогодні діти вчаться по-різному відповідати на питання  «Як справи? Як настрій?». Адже у розмовному стилі мови може бути набагато більше варіантів, ніж в офіційному. До того ж, саме розмовні форми найчастіше можна почути у кіно та  мультфільмах. Тож діти схоплюють усе на льоту. А щоб трохи розважитись і потанцювати, таборяни вивчили кумедну пісню з рухами про дружбу. Ще одна тема дня – «Країни світу». Кожен з учнів отримав роздруківку з мапою світу з англомовними назвами країн. Діти з цікавістю розглядають карту і запам’ятовують нову інформацію. Їм подобається, що у таборі можна почуватися вільно, не боятись поганих оцінок.  

Навчити використовувати іноземну у повсякденному житті – таким є один з напрямків діяльності мовних таборів. Для цього педагоги табору щодня готують для школярів різноманітні захоплюючі квести, вікторини, цікаві ігри та конкурси. 

Інформація від Наталія Маджара для  rvo-tyachiv.in.ua