Туристичний 4-х денний похід в Усть-Чорну вихованців Тячівського районного ЦДЮТ

on .

Вихованці гуртка "СКАУТ" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості з 13 по 16 липня відбули в туристичний  4-х денний похід  в Усть-Чорну по промаркованому маршруту червоного кольору.

Вихованці під керівництвом досвідчених керівників  Костяка Юрія Петровича та Неболи Михайла Михайловича не відхилились від запланованого маршруту та покладеного завдання  досконалення свої навиків виживання в особливих умовах.

Даний похід  передбачав виконання програми з метою  військово-патріотичного виховання та зміцнення здоров’я  підростаючого покоління. 

Загалом, у поході взяли участь 26 гуртківців, зокрема, і вихованці пластового гуртка з Хуста.
Місцем початку маршруту стала Усть-Чорна. Тут, на території школи, відбулося загальне шикування – «збірка до лави». Затим – інструктаж та вихід на полонину Красна.


На верхів’ї розбили табір, а після обіду підкорили «дихаючу» гору Гавайсгавор.
Другого дня після сніданку та розповіді про навколишню місцевість таборяни спустилися до Усть-Чорної, де біля турбази «Ялинка» знову розбили табір. Цього дня досвідчені керівники, протягнувши канатну дорогу, вчили дітей вправлятися з туристичним спорядженням.
В неділю на дітей чекала екскурсія мальовничими стежками Усть-Чорної: таборянам показали бункер оборонної лінії Арпада, водоспад, міні-ГЕС. А в понеділок вони успішно повернулися додому.
Упродовж походу діти навчалися власноруч встановлювати намети, розпалювати вогнище та готувати на вогні. Подібні походи планують проводити і надалі, залучаючи більше школярів.
Юним скаутам надовго запам’ятається незрівнянний смак похідної кухні, полонинських яфин, дружні розмови та веселі пісні біля вогнища. А головне – вони отримали новий досвід, знання і навички, нових друзів та масу незабутніх вражень.