Управління освіти Тячівської райдержадміністрації інформує громадськість щодо проведення свята з нагоди початку навчального року у закладах загальної середньої освіти району

on .

№ з/п

Назва навчального закладу

Дата і час проведення свята

1

Яблунецький НВК «ДНЗ-ЗОШ   І ст.»

03.09.2018                  09.00 год

2

Углянський НВК «ДНЗ-ЗОШ  І ст.»

03.09.2018                  09.00 год

3

Бобівська ЗОШ  І ступеня

03.09.2018                  09.00 год

4

Грушівська ЗОШ  І ступеня

03.09.2018                  09.00 год

5

Кривська ЗОШ   І ступеня

03.09.2018                  09.00 год

6

Нижньо-Дубівська ЗОШ І ступеня

03.09.2018                  09.00 год

7

Прочківський НВК «ЗОШ І ступеня - ДНЗ»

03.09.2018                  09.00 год

8

Тереблянська ЗОШ І ступеня

03.09.2018                  09.00 год

9

Біловарська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

10

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ступенів

01.09.2018                  09.00 год

11

Глибокопотіцька ЗОШ  І-ІІ ст.  №1

03.09.2018                  09.00 год

12

Глибокопотіцька ЗОШ   І-ІІ ст. №2

03.09.2018                  09.00 год

13

Глибокопотіцька ЗОШ   І-ІІ ст. №3

03.09.2018                  09.00 год

14

Груниківська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

15

Дубівська ЗОШ  І-ІІ ступенів №1

03.09.2018                  09.00 год

16

Дубівська ЗОШ  І-ІІ ступенів № 2

03.09.2018                  09.00 год

17

Дулівська ЗОШ  І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

18

Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

19

Кривська  ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

20

Малоугольківська  ЗОШ  І-ІІ ст. № 1

03.09.2018                  09.00 год

21

Малоугольківська ЗОШ  І-ІІ ст. № 2

03.09.2018                  09.00 год

22

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

23

Новобарівська ЗОШ  І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

24

Німецькомокрянська ЗОШ І-ІІ ст.

03.09.2018                  09.00 год

25

Підплешанська  ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

26

Петрушівська ЗОШ  І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

27

Подішорська ЗОШ  І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

28

Руськомокрянська  ЗОШ  І-ІІступенів

03.09.2018                  09.00 год

29

Рунівська  ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

30

Солонівська ЗОШ   І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

31

Тисалівська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

32

Топчинська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

33

Фонтенянська ЗОШ І-ІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

34

Тячівський ліцей - інтернат

03.09.2018                  09.00 год

35

Солотвинський ліцей - інтернат

01.09.2018                  09.00 год

36

Буштинська гімназія-інтернат

03.09.2018                  09.00 год

37

Буштинська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

38

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

39

Солотвинська ЗОШ   І-ІІІ ст. № 1

03.09.2018                  09.00 год

40

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

03.09.2018                  09.00 год

41

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

03.09.2018                  09.00 год

42

Тересвянська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

43

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

44

Бедевлянська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

45

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

46

Вонігівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

47

Ганичівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

48

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

49

Грушівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

50

Калинівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

51

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

52

Кричівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

53

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

54

Лопухівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

55

Нересницька ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

56

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

57

Новоселицька   ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

58

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

01.09.2018                  09.00 год

59

Тереблянський НВК І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

60

Тернівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

61

Углянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год

62

Чумалівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

01.09.2018                  09.00 год

63

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.09.2018                  09.00 год