Колегія управління освіти з педагогічними працівниками Тячівського району

on .

27 серпня 2018 року у приміщенні Тячівського районного ЦДЮТ відбулася колегія управління освіти з педагогічними працівниками Тячівського району.
Серед присутніх у залі - керівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, методисти районного методичного кабінету, представники засобів масової інформації та громадськості.
В роботі колегії взяли участь в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець та в.о.голови районної ради Ігор Грабарь, які привітали освітян з новим навчальним роком, побажали творчих успіхів та плідних здобутків у роботі.
Зокрема Михайло Полажинець наголосив щодо рефомування освіти і впровадження нової української школи, висловив сподівання, що наші педагоги впораються з усіма завданнями, які перед ними ставить час і суспільство.


Відтак, керівник управління освіти Тячівської РДА Марія Думнич поінформувала освітян про підсумки роботи освітньої галузі району у 2017-2018 навчальному році та основні завдання на 2018-2019 рік, а також про розвиток освіти району та окреслила коло завдань і пріоритетних напрямків подальшої діяльності закладів району в новому навчальному році.
За підсумками роботи колегії було прийнято конструктивні рішення.