Краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників»

Створено: 11 жовтня 2018 Останнє оновлення: 11 жовтня 2018 Дата публікації Перегляди: 9

9 жовтня в Тячівському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулась краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край очима сучасників», в якій взяли участь переможці районного етапу конкурсу, а саме: номінація «Історичне краєзнавство»

-«Історія релігії в селі Угля», Апшай Яна, учениця 11 класу Углянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Угляй Надія Іванівна);

-«Історія смт Буштино та його сучасність», Рацин Ангеліна, учениця 6 класу Буштинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер.Рущак Валентина Василівна).

номінація «Географічне краєзнавство»

-«Чи загрожує дефіцит питної води мешканцям Закарпаття?», Гудак Сергій, учень 11 класу Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Феєр Вікторія Степанівна);

-«Клімат Закарпаття», Лунга Дарина, учениця 10 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Метелешко Марина Миколаівна).

номінація «Культура, література, архітектура рідного краю»

-«Етнокультурні регіони Закарпаття», Добруник Тетяна, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» ЦДЮТ  (керівник Голубка Людмила Степанівна).

-«Ткацтво – вид народного мистецтва», Попович Михайло, учень 11 класу Калинівськоі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Метелешко Олеся Іванівна);

номінація «Видатні  постаті в процесі державотворення на українських землях, їх роль і місце у боротьбі за звільнення народу від гніту та зовнішніх посягань, внесок у формування основ державності»

-«Кошілка Іван – боєць окремого спеціального загону «Вега» Національної гвардії Украіни», Токар Олександра, слухач секції «Історія» ЦДЮТ (керівник Поп Надія Михайлівна);

-«Бедевлянська сільська організація ОУН «Перемога», Ковач Яна, учениця 10 класу Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Голубка Маріанна Іванівна).

номінація «Державотворчі процеси на територіі сучасної України від найдавніших часів до наших днів. Особливості боротьби українців проти поневолення і національно-визвольні рухи»

-«Августин Волошин – Президент Карпатської України»,  Зорко Єлізавета, учениця 8 класу Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Свистак Любов Юріївна).

номінація  «Екологічне  краєзнавство»

-«Поліетиленова біда Закарпаття», Феєр Владислав, учень 4 класу Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, (керівник Феєр Вікторія Степанівна).

номінація «Глобальні проблеми сучасності»

-«Тверді побутові відходи», Палагусинець Петро, учень 11 класу Тячівського професійного ліцею (керівник Геревич Ольга Василівна).

Всі учасники нагороджені дипломами управління освіти Тячівської райдержадміністрації та цінними подарунками, а пошукові роботи переможців представлені для участі у заочному обласному конкурсі, який відбудется в м. Ужгород

зображення
1451548750.jpg