Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів, вчителі яких залучені до проведення ЗНО

on .

17 квітня під головуванням начальника управління освіти РДА М.В.Думнич була проведена нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів, вчителі яких залучені до проведення ЗНО.

Основним питанням, яке розглядалось на нараді, була підготовка та організоване проведення ЗНО з української мови та літератури 24 квітня.

Завідувач районного методичного кабінету Н.О.Зеленська зачитала наказ управління освіти №175 від 16.04.14 «Про підготовку та проведення ЗНО у 2015 році», в якому керівників навчальних закладів зобов’язано організувати підвезення та 100% явку випускників 11 класів до пунктів проведення ЗНО згідно з запрошеннями-перепустками, роздрукованими з інформаційної сторінки УЦОЯО.

Наголосила про обов’язкову явку педагогічних працівників, які залучені до проведення ЗНО на інструктаж старших інструкторів 20 квітня, інструкторів та чергових 22 квітня та на відповідні пункти ЗНО 24.04.15 року.

Наприкінці наради начальник управління М.В.Думнич від імені військової частини ВО124 подякувала навчальним закладам, які взяли участь у благодійній акції «Подаруй великодній кошик солдату» і запросила всіх сфотографуватися на фоні подарованого вдячними бійцями прапора, – повідомляє управління освіти Тячівської РДА.