№8 від 12.01.2017

Створено: 16 лютого 2017 Останнє оновлення: 16 лютого 2017 Дата публікації Перегляди: 275

 

 

 


ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

12 січня 2017                             м. Тячів                                       № 8

 

Про результати проведенняІ (районного) етапу Всеукраїнськогоконкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членівТячівської філії МАН

у 2016-2017навчальному році

 

         Відповідно до наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації №250 від 22 листопада 2016 року «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії», з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді був проведений конкурс-захист дослідницьких робіт юних академіків.

Районний етап конкурсу проводився по відділеннях, відповідно:

-відділення мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики – 27.12.2016р.;

-відділення математики, фізики, астрономії, технічних та комп’ютерних наук – 24.12.2016р.;

відділення історії, економіки, філософії та суспільствознавства, наук про Землю– 04.01.2017 р.;

-відділення біології, хімії, екології та аграрних наук – 10.01.2017 р.

         У роботі 36 секцій взяло участь 128 учнів-пошукувачівтаких загальноосвітніх навчальних закладів району: Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лопухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1,Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,Тересвянськазагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

 

         Виходячи з рішення журі та на підставі протоколів роботи секцій

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Визнати переможцями районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та нагородити дипломами управління освіти Тячівської райдержадміністрації згідно переліку призерів (додаток 1).

Додаток на 16арк.

2.За підготовку переможців та двох і більше призерів І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт нагородити грамотами управління освіти Тячівської райдержадміністрації наукових керівників (додаток 2).

Додаток на 3арк.

3.Контроль за виконанням наказу покласти на наголовного спеціаліста відділу фінансово-економічної та організаційно-інспекторської роботи управління освіти районної держадміністрації В. Ю. Танчинця.

 

 

 

 

 

Начальник                                                                 М.Думнич

 

 

 

 


Додаток 1

до наказу управління освіти Тячівської районної  державної адміністрації

№ 8   від 12.01. 2017 року

 

Перелік призерів та переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії МАН у 2016-2017 навчальному році

 

Відділення історії

секція історичного краєзнавства

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Сабадош Вікторія

Печери Закарпаття як унікальні природні пам»ятки

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Орсаг Ольга Іванівна

175

ІІ

 

2.

Рацин Ігор

Історія рідного краю. Історія та визначні особистості смт. Буштино

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Рущак Валентина Василівна

190

І

 

 

секція етнології

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Попович Михайло

Подорож музеями Закарпаття

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Бережник Ольга Миколаївна

185

І

 

2.

Козьма Оксана

Архітектурні пам»яткиТячівщини

Тячівський районний ЦДЮТ, секція «Історія»

Лакатош Олена Юріївна

150

ІІІ

 

 

                                                                                              секція історії України

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Хромей Валерія

Україна і Перша Світова війна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Левурда Єлізавета Михайлівна

190

І

 

2.

Немеш Ізабелла

Січові Стрільці і їх внесок у розвиток історії та культури

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.., 8 кл.

Бокоч Наталія Федорівна

150

ІІІ

 

4.

Пилипець Євгенія

Розвиток медицини за часів Київської Русі та козацтва

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

60

-

 

5.

Пацкан Андріян

Богдан Хмельницький – великий діяч України

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

60

-

 

6.

МеркуловНікіта

Роль Дикого поля в історії України

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

175

ІІ

 

7.

Меркулова Ірина

Софіївський собор

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

150

ІІІ

 

8.

Микулець Олена

Мазепа – відомий і невідомий

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Немеш Клара Ернестівна

150

ІІІ

 

9.

Данкович Вікторія

Нацонально-визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

60

-

 

10.

Пушкаш Яна

Звичаї та обряди у козаків

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Олійник Марія Іванівна

60

-

 

11.

Сабадош Ярослава

Розвиток освыти за часів козацтва

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

170

ІІ

 

 

 

Відділення наук про Землю

секція географії та ландшафтознавства

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Кухта Марія

Соціально-економічна характеристика Тячівського району

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Крегул Тетяна Василівна

170

ІІ

 

2.

Крегул Сергій

Населення України, причини погіршення та шляхи розв»язання демографічних питьань

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Крегул Тетяна Василівна

170

ІІ

 

3.

Ребар Василь

Будівництво нової дороги між двома районами – Тячівським та Міжгірським

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10  кл.

Кубарич Світлана Юріївна

70

-

 

4.

Фреган  Іванна

Багатство та різноманітність грунтів Закарпаття

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст,, 9 кл.

Крегул Тетяна Василівна

150

ІІІ

 

 

секція геології, геохімії та мінералогії

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Метелешко Іван

Прояв несприятливих фізико-географічних процесів та території Тячівщини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Метелешко Марина Миколаївна

70

-

 

2.

Сабадош Вікторія

Порівняльна характеристика печер України карстового і тектонічного походження

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Роман Яна Михайлівна

185

І

 

3.

Кухта Віталіна

Геологічно-небезпечні явища України та Закарпатської області

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.,9 кл

Крегул Тетяна Василівна

170

ІІ

 

 

Секція кліматології та метеорології

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Лунга Дарина

Особливості клімату Закарпаття

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст, 8 кл.

Метелешко Марина Миколаївна

170

ІІ

 

2.

Гудак Сергій

Правильне використання електроенергії як чинник попередження глобальної зміни клімату Землі

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Феєр Вікторія Степанівна

190

І

 

 

Відділення філософії та суспільствознавства

секція теології, релігієзнавства та історії релігії

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

 

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Поковба Вікторія

Історія виникнення і розвитку християнства

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Олійник Марія Іванівна

150

ІІІ

 

2.

Щербина Емілія

Історія заснування Чумалівської обителі

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9 кл.

Комар Алла Юріївна

185

І

 

 

 

 

 

 

секція педагогіки

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Тяско Вікторія

В унісон з природою дитини. Вальдорфська педагогіка

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 11 кл.

Мороз Тетяна Петрівна

165

ІІ

 

2.

Бойчук Неоніла

Учнівське врядування – міф чи реальність

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 11 кл.

Попович Оксана Веніамінівна

190

І

 

 

секція соціології

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

БоднарПатрісія

Основні підходи до визначення поняття «особистість»

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.…№1, 11 кл

Тракслер Клара Яношівна

150

ІІІ

 

2.

Мацола Іванна

Батьки і діти – проблема спілкування

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 9 кл.

Мацола Наталія Юріївна

155

ІІІ

 

3.

Черевко Богдана

Конфлікти і зміст життя особистості

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 10 кл.

Фіцай Світлана Іванівна

165

ІІ

 

4.

Кухта Віталіна

Заробітчанство і його наслідки

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9 кл.

Метелешко Марина Миколаївна

75

-

 

5.

Драгун Анна

Конфлікти у молодіжному середовищі

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Серюга Галина Василівна

185

І

 

6.

Цубира Іван

Українська діаспора та причини її виникнення

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл.

Чегіль Наталія Володимирівна

165

ІІ

 

 

секція правознавства

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Гіренко Ельвіра

Механізм захисту малозабезпечених сімей в Україні на сучасному етапі

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.…№1, 10 кл

Тракслер Клара Яношівна

140

ІІІ

 

2.

Мигалко Діана

Насильство в сім»ях як соціальна проблема

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 10 кл.

Куцин Василина Юріївна

160

ІІ

 

3.

Токар Ганна

Правова система Київської Русі

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Михайльо Ірина Євгенівна

180

І

 

4.

Тиводар Тарас

Торгівля людьми

Тячівський районний ЦДЮТ, секція «Історія»

Лакатош Олена Юріївна

145

ІІІ

 

 

 

секція журналістики

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Меклеш Неля

Зародження журналістики як засобу масової інформації

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Фіцай Андріана Валеріївна

180

І

 

 

секція філософії

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Роман Влада

Розбіжності західної та східної філософій

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, 10 кл

Тракслер Клара Яношівна

180

І

 

2.

Мацола Евеліна

Філософія і її роль в суспільстві

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Фіцай Світлана Іванівна

-

-

 

 

 

Відділення математики

секція математичного моделювання

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

СабослайОлександра

Правильныімногоранники

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Даруда Оксана Василівна

180

І

 

 

секція математики

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

АровичНаталія

Графи та їх застосування

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст...,9 кл.

Федак Галина Петрівна

185

І

 

2.

Савула Михайло

Дослідження фукцій і побудова їх графіків

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Мурга Оксана Василівна

160

ІІ

 

3.

Лаба Ярослава

Діофантові рівняння

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Терпак Ніна Михайлівна

-

-

 

4.

Жмурко Олеся

Еквівалентність деяких теорем тригонометрії

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Пилип Одарка Василівна

145

ІІІ

 

 

секція прикладної математики

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Орсаг Анна

Застосування інтеграла в сфері науки і техніки

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл.

Густей Наталія Іваінва

180

І

 

 

Відділення комп»ютерних наук

секція Інтернет-технологій та Веб-Дизайну

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Бойчук Неоніла

Створення Webсторінок ті їх дизайн

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Тичак Євген Володимирович

185

І

 

 

Відділення економіки

Секція економічної теорії та історії економічної думки

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Коциба Марина

Грамотний споживач – захищений споживач

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Феєр Вікторія Степанівна

180

І

 

 

Секція грошовий обіг та кредит

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Шемет Леся

Електронні шахраї: як не стати жертвою

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл

Феєр Вікторія Стапанівна

180

І

 

 

секція мікро та макроекономіки

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Хромей Валерія

Захист прав споживачів в умовах ринкової економіки

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас

Мороз Тетяна Петрівна

180

І

 

 

Відділення фізики та астрономії

секція астрономії та астрофізики

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

ДанчМикола

Штучні супутники Землі

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Даруда Оксана Василівна

65

-

 

 

секція аерофізики  та космічні дослідження

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Мотря Неля

Галактики і Квазари

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Рішко Ольга Михайлівна

145

ІІІ

 

 

Відділення технічних наук

секція технологічних процесів та перспективних технологій

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Дикун Алевтина

Модельєр – втілення задумів та мрій

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Куцин Аліна Іванівна

160

ІІ

 

 

Відділення мовознавства

секція німецької мови

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

РоговськаІлона

Використання фразеологізмів у німецькій мові

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Перегиня Оксана Василівна

155

ІІ

 

2.

Брюхович Мирослав

Футбольний клуб «Баварія»

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 7 кл

Брюхович Іванна Іванівна

140

ІІІ

 

3.

Левицька Дарина

Німецькі бренди із світовим іменем

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

НемешІбоя Олександрівна

180

І

 

 

 

секція англійської мови

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

ГичунІрина

Нікнейм як засіб самовираження відомих осіб

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 11 кл

Костенюк Яна Михайлівна

100

-

 

2.

Руснак Аліна

Роль рок-музики у житті молоді англомовних країн

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 11 кл.

Куцин Яна Вікторівна

183

І

 

3.

Лаба Ярослава

 

Фразеологізми з назвами кольорів

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 9 кл.

Чопик Наталія Юріївна

177

ІІ

 

4.

Рошканюк Аліна

Фразеологічніодиниціна позначення природних явищ в сучасній англійській мові

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 11 кл.

Федя Діана Ярославівна

50

-

 

5.

Жмурко Олеся

Етимологія сучасної англійської лексики на позначення одягу та моди

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 10 кл.

Лемен Олена Олексіївна

144

ІІІ

 

6.

Бойчук Неоніла

Особливості перекладу конструкції в пасивному стані

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 11 кл.

Мадар Світлана Миколаївна

165

ІІ

 

7.

Палагусинець Михайло

Історія виникнення англійської мови

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9 кл.

Грицан Марія Петрівна

173

ІІ

 

8.

Пребуш Даніель

Класифікації умовних речень

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Сабадош Вікторія Іванівна

-

-

 

9.

Сабадош Вікторія

Переклад українського фольклору на українську мову

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Сабадош Вікторія Іванівна

159

ІІІ

 

10

Попович Ніколетта

Видатні жінки Англії

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл.

Токач Олеся Іванівна

40

-

 

11

Мацола Іван

Дослідження впливу комп»ютерних ігор на агресію дітей

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл.

Токач Олеся Іванівна

30

-

 

12

МеркуловНікіта

Складнопідрядні речення в сучасній англійській мові

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Сабадош Вікторія Іванівна

45

-

 

13

Хромей Валерія

Роль неправильних дієслів у реченні

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Грицан Марія Петрівна

80

-

 

14

ГайналійДаніела

Роль та значення допоміжних дієслів в англійській мові

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Мазур Марія Юріївна

154

ІІІ

 

секція української мови

№п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Черевко Ангеліна

Суржик та літературна мова

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 11 кл.

Фіцай Андріана Валеріївна

165

ІІ

 

2.

Декет Неоніла

Вивчення публіцистичного стилю у шкільному курсі української мови

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Шкиндя Наталія Юріївна

185

І

 

 

секція російської  мови

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Дурунда Марія

Образ женщины в фразеологизмах русского и украинского языков

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст.№1, 9 кл

Шак Лариса Михайлівна

170

ІІ

 

 

Відділення літературознавства

секція мистецтвознавство та фольклористика, секція літературної творчості

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Черевко Богдана

Передчуття любові  у поетичній творчості М. Вінграновського

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Фіцай Андріана Валеріївна

155

ІІІ

 

2.

Вовчок Аліна

Вплив ліричної і патріотичної поезії на формування особистості

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Рольська Світлана Петрівна

195

І

 

3.

Костюк Анастас ія

Сторінки життя і творчості прозаїка Івана Михайловича Чендея

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Носа Олеся Михайлівна

160

ІІ

 

 

секція фольклористики

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Куцин Богдана

Міфологічний світогляд

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Фіцай Андріана Валеріївна

165

ІІ

 

2.

Куцин Христина

Козаки-характерники – одвічні хранителі козацького роду

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Фіцай Андріана Валеріївна

185

І

 

 

 

секція української літератури

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Михальчич Тетяна

Мотиви пам»яті, любові, природи у творчості Ліни Костенко

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Клімова Надія Петрівна

200

І

 

2.

Бобрушко Наталія

Жінки-поетеси селища Буштино

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл

 

Орсаг Ольга Іванівна

 

165

ІІ

 

 

секція світової літератури

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Ухаль Мирослава

Взаємозв»язок  людини і природи у метаморфозах Овідія

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 9 кл.

Крегул Марина Юріївна

190

І

 

2.

Сабадош Вікторія

Біблія для читачів від Оскара Уальда або Як побудувати своэ життя, щоб залишитися справжньою людиною? (за романом О. Уальда «Портрет ДоріанаГрея»)

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Гичко Зоя Михайлівна

160

ІІ

 

3.

Феєр Ганна

Вплив творчості Миколи Гоголя на українську та світову літературу

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.., 9 кл.

Феєр Світлана Іванівна

160

ІІ

 

 

секція мистецтвознавства

 

№п.п.

Прізвище та ім′я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сумабалів

Учасникпосівмісце

 
 
 

1.

Тяско Роксана

Дивосв іт писанки

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст...,9 кл.

Кухта Ольга Іванівна.

170

ІІ

 

2.

Когут Дарина

Писанка – скарб українського народу

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Кулеба Євгенія Петрівна

150

ІІІ

 

3.

Форкош Яна

Вишивка – унікальне явище культури Закарпаття

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Форкош Мирослава Андріївна

145

ІІІ

 

4.

Золотник Іванна

Хліб в народній культурі

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Кулеба Євгенія Петрівна

190

І

 

5.

Бойчук Єлізавета

Вишивка та вироби з бісеру

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 кл.

Ухаль Галина Василівна

160

ІІ

 

6.

Павлюк Валерія

Пісня як вид усної народної творчості

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Левурда Мар»яна Михайлівна

145

ІІІ

 

 

секція російської  літератури

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 
 

1.

Камалева Ганна

Преставление о добре и зле в романе Ф.М. Достоевкого «Преступление и наказание»

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, 11 кл.

Ціпле Леся Іванівна

170

ІІ

 

2.

Шимон Валерія

Історичні алюзії «Страшної помсти» і «Сорочинської ярмарки» М.В. Гололя

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл.

Булик Наталія Іванівна

190

І

 

 

 

Відділення хімії та біології

                                                                                                                     секція хімії

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Костевич Аліна

Вміст нітратів і нітритів в овочах та фруктах

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Куцин Тетяна Богданівна

170

ІІ

 

2.

Тарусин Максим

Хімічний експеримент в школі

Секція «Хімія» ЦДЮТ, Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, 10 кл

Савчук Еріка Миколаївна

190

І

 

 

 

                                                                                                   секція валеології

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Богдан Дарина

Дослідження впливу жувальної гумки на організм людини

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл.

Паш Жанна Іванівна

140

ІІІ

 

2.

Кустрьо Марина

Зубна паста та її вплив на здоров»я зубів

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Тяско Світлана Михайлівна

140

ІІІ

 

3.

Павлюк Галина

Значення почуття гумору у житті людини

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Шолтіс Мирослава Василівна

140

ІІІ

 

 

С                                                                                                 екція  медицини

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Сойма Іванна

Роль вітамінів у житті людини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Когут Мирослава Петрівна

150

ІІІ

 

2.

Микулець Олена

Антибіотики і сучасність

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Олійник Іван Семенович

180

І

 

 

секція психології

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Костевич Аліна

Психолоічні аспекти анімалотерапії

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 10 клас

Мороз Тетяна Петрівна

175

ІІ

 

2.

Тяско Роксана

Лихослів»я – це круто! Так чи ні?

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9кл.

Грежинець Ганна Миколаївна

190

І

 

3.

Фабрицій Валерія

Мобінг в сучасній школі

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 8 кл.

Шостіс Мирослава Василівна

175

ІІ

 

4.

Муха Сніжана

Вплив думок на наше життя

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Паш Жанна Іванівна

150

ІІІ

 

5.

Куцин Рустама

Моя майбутня професія

Калинівська ЗОШ І-ІІІст., 11 кл.

Біланич Марія Василівна

160

ІІІ

 
               

 

 

секція загальної біології

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Муха Сніжана

Проект з озеленення території Буштинської гімназії-інтернат

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Паш Жанна Іванівна

180

І

 

 

секція біології людини

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Грежинець Максим

Захворювання опорно-рухової системи у різних вікових категоріях

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 8 кл.

Когут Мирослава Петрівна

160

ІІ

 

 

секція зоології, ботаніки

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 
 
 

1.

Лись Каріна

Лікарські рослини і їх застосування в народній медицині

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9 кл.

Тяско Світлана Михайлівна

150

ІІІ

 

2.

Куцин Василина

Приполонинні ліси

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Тяско Світлана Михайлівна

150

ІІІ

 

3.

Буштин Олександра

Застосування ГінкгоБілоба в сучасній та народній медицині

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Буштин Галина Михайлівна

180

І

 

4.

Бобрушко Наталія

Кукурудза

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Олійник Іван Семенович

165

ІІ

 

5.

Сабадош Вікторія

Причини зникнення буйволів та створення умов для їх відновлення

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Сабадош Вікторія Іванівна

160

ІІ

 

6.

Муха Сніжана

Дослідження лікарських рослин «Дубки» і «Мочарка»

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл.

Олійник Іван Семенович

145

ІІІ

 

 

Відділення екології та аграрних наук

секція екології

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 
 

1.

Тяско Вікторія

Шкідливість спалювання опалого листя

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Кустрьо Марія Василівна

190

І

 

2.

Москаль Дарина

Дослідження забруднень річки Тиси, що протікає вздовж берегів Грушова та р. Апшиці

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Москаль Наталія василівна

170

ІІ

 

3.

Черевко Богдана

Екологічні проблеми України

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Когут Мирослава Петрівна

150

ІІІ

 

4.

Бокоч Богдан

Екологічна проблема річок Закарпаття

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Бокоч Мирослава Михайлівна

170

ІІ

 

 

секція охорони довкілля та раціонального природокористування

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 
 

1.

Попович Михайло

Мурахи – знайомі-незнайомці

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст... 9 кл.

Тяско Світлана Михайлівна

150

ІІІ

 

2.

Когут Дарина

Борщівник Сосновського на теренах села Калини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Когут Мирослава Петрівна

175

ІІ

 

3.

Павлюк Іван

Рекреаційне оновлення Закарпаття

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Михалчич Віталія Дмитрівна

150

ІІІ

 

4.

Григоряк Лідія

Мікроселищасапроксильних комах

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст.№1, 9 кл.

Галац Вікторія Володимирівна

190

І

 

 

секція ветеринарії та зоотехнії

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад,

клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Немеш Аліна

Вівчарство – багатогранна галузь України

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Голубка Тетяна Михайліна

180

І

 

 

секція селекції та генетики

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

 

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 

1.

Жмурко Олеся

Вплив мікроелементів на розвиток кукурудзи

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Жигайло Світлана Михайлівна

180

І

 

секція агрономії

 

№п.п.

Прізвище та ім′яучня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Учасникпосівмісце

 
 
 

1.

Футько Наталія

Біологічні особливості овочевих культур

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Тяско Світлана Михайлівна

150

ІІІ

 

2.

Жмурко Олеся

Застосування біологічних методів в землеробстві

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Жигайло Світлана Михайлівна

170

ІІ

 

Додаток 2

до наказу управління освіти Тячівської районної  державної адміністрації

№ 8  від 12.01.2017 року

 

Список наукових керівників

переможців та двох і більше призерів І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 

-Тичак Євген Володимирович, вчитель інформатики Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Тракслер Клара Яношівна, вчитель історії та права Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..№1;

-Галац Вікторія Володимирівна, вчитель біології Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст..№1;

- Кулеба Євгенія Петрівна, вчитель української мови та літератури Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Савчук Еріка Миколаївна, керівник секції «Хімія» ЦДЮТ;

-Олійник Іван Семенович, вчитель біологіїБуштинської гімназії-інтернату;

-Олійник Марія Іванівна, вчитель історії та праваБуштинської гімназії-інтернату;

-Серюга Галина Василівна, вчитель народознавства Буштинської гімназії-інтернату;

-Густей Наталія Іванівна, вчитель математики Буштинської гімназії-інтернату;

-Феєр Вікторія Степанівна, вчитель географії Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Мороз Тетяна Петрівна, вчитель географії Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Попович Оксана Веніамінівна, педагог-організаторКалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Крегул Марина Юріївна, вчитель світової літератури Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Кустрьо Марія Василівна, вчитель біології Тернівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Жигайло Світлана Михайлівна, вчитель біології Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Голубка Тетяна Михайлівна, вчитель біології Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Даруда Оксана Василівна, вчитель математики Буштинської гімназії-інтернату

-Федак Галина Петрівна, вчитель математики Лопухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

-Бережник Ольга Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

-Фіцай Андріана Валеріївна, вчитель української мови та літератури Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

-Комар Алла Юріївна, вчитель історії та права Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

-Левурда Єлізавета Михайлівна, вчитель історії та права Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

-Михайльо Ірина Євгенівна, вчитель історії та права Нересницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

-Роман Яна Михайлівна, вчитель географії Буштинської гімназії-інтернату;

-Рущак Валентина Василівна, вчитель історії та права Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-БуштинГалина Михайлівна, вчитель біології Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Паш Жанна Іванівна, вчитель біології Буштинської гімназії-інтернату;

-Грежинець Ганна Миколаївна, психологГаничівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Клімова Надія Петрівна, вчитель української мови та літератури Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Шкиндя Наталія Юріївна, вчитель української мови та літератури Дубівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Рольська Світлана Петрівна, вчитель світової літератури Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-Куцин Яна Вікторівна, вчитель англійської мови Дубівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-НемешІбоя Олександрівна, вчитель німецької мови Буштинської гімназії-інтернату;

-Булик Наталія Іванівна, вчитель світової літературиБуштинської гімназії-інтернату;

-Крегул Тетяна Василівна, вчитель географії Калинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Лакатош Олена Юріївна, керівника секції «Історія» Тячівського районного ЦДЮТ;

-Шолтіс Мирослава Василівна, вчитель біології Лопухівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст..;

-Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Тяско Світлана Михайлівна, вчитель біології Калинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Метелешко Марина Миколаївна, вчитель географії Калинівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

 

 

зображення
5.jpg