№394 Про забезпечення протипожежного захисту

Створено: 19 жовтня 2015 Останнє оновлення: 19 жовтня 2015 Дата публікації Перегляди: 360

герб 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З 

 

 

05.10.2015                                  м. Тячів                                       № 394

 

Про забезпечення протипожежного захисту,

санітарного та епідемічного благополуччя

учнів навчальних закладів освіти району

 

Відповідно до статей 20, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» плану роботи   управління освіти Тячівської районної державної адміністрації, з метою збереження здоров'я, фізичного розвитку дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь та виконання протипожежних заходів в установах та закладах освіти, не допущення порушень правил пожежної безпеки

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам  навчальних закладів освіти району:

1.1. Забезпечити приведення територій, будівель, споруд та приміщень навчальних закладів у належний протипожежний стан та безумовне виконання протипожежних заходів, запропонованих приписами органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

1.2.Визначити відповідальних за дотримання протипожежного режиму, за справність приладів опалення, електроустаткування та технологічного обладнання. Заборонити експлуатацію несправних приладів опалення та саморобних електронагрівальних приладів. Організувати огляд приміщень після закінчення роботи.

1.3.Провести протипожежні інструктажі з працівниками, передусім з тими, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, відповідальними за експлуатацію опалювальних систем та електронагрівальних установок. Для проведення протипожежної пропаганди використовувати всі наявні засоби масової інформації.

1.4.Здійснити перевірку технічного стану розташованих на об'єктах систем автоматичного протипожежного захисту, внутрішнього і зовнішнього протипожежного водогону та інших джерел водопостачання, підготувати їх до експлуатації в умовах низьких температур. На холодний період зняти вогнегасники, які знаходяться за межами приміщень, інформацію про їх розміщення помістити на пожежних щитах та стендах.

1.5. Практично відпрацювати плани евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення пожеж.

1.6.У виробничих, складських, адміністративних та інших приміщеннях перевірити справність, а при необхідності відновити та відремонтувати засоби виклику пожежної охорони. Передбачити можливість використання їх для передачі повідомлення в будь-який час доби.

1.7.Перед початком опалювального сезону перевірити та відремонтувати теплогенеруючі та калориферні установки, печі та інші опалювальні прилади. Здійснювати постійний контроль за правильністю їх утримання та експлуатації. Визначити режим, час та тривалість топлення печей.

1.8. Організувати вивчення правил пожежної безпеки всіма категоріями працівників, як на робочих місцях так і в побуті.

1.9. Перевірити стан силових та освітлювальних електромереж. Заборонити експлуатацію тимчасових та несправних ділянок електромережі, використання нестандартних електрозапобіжників, саморобних електронагрівальних та інших приладів.

         1.10. Постійно організовувати проходження гігієнічного навчання, обов'язкових профілактичних медичних оглядів персоналу навчального закладу  відповідно до законодавства.

1.11. Погоджувати з головними державними санітарними лікарями відповідних адміністративних територій режимів навчання, розкладу занять, перспективних двотижневих меню та переліку постачальників продуктів харчування.

1.12. Неухильно дотримуватися вимог санітарного законодавства під час проведення навчально-виховного процесу та перебування школярів у групах подовженого дня.

1.13. Організовувати постачання до навчальних закладів безпечних та
належної якості продуктів харчування і продовольчої сировини.

1.14. Забезпечувати раціональне та збалансоване харчування дітей відповідно до норм харчування у навчальних закладах освіти.

2. Про проведену роботу інформувати управління освіти  Тячівської  районної  державної  адміністрації  до 15.10.2015 року.

         3. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та кадрової роботи   управління освіти Тячівської районної державної адміністрації Танчинця В. Ю.

 

 

 

Начальник управління освіти                                                 М. Думнич

 

> 

 

 

 

 

 

зображення
6.jpg