№421 Моя Україно

Створено: 27 жовтня 2015 Останнє оновлення: 27 жовтня 2015 Дата публікації Перегляди: 270

герб 

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

22.10.2015                              м. Тячів                       № 421

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського заочного

конкурсу робіт юних фотоаматорів

,,Моя Україно!”

 

Відповідно до наказу Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді № 35-м  від 13.10.2015 року «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!”»

 

 

НАКАЗУЮ :

 

1. Тячівському районному Центру дитячої та юнацької творчості (Кузнец Л.І.) довести до відома керівників навчальних закладів результати участі учнів в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!” (додаток 1).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Л.І.Кузнец

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                           М.Думнич

 

 

Кузнец Л.І.

3-26-57

Додаток 1

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

№421 від  22.10.2015року

 

Список переможців

обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!”

 

Номінація „Жанрове фото” (молодша група)

Диплом ІІ ступеня

1.     Мадар Тарас, учень 3 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Яблука на снігу”, керівник Мадар С.М.

Диплом ІІІ ступеня

2.     Цубера Даря, учениця 3 класу Дубівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Чарівний метелик”, керівник Канюка А.І.

Номінація „Жанрове фото” (середня група)

Диплом І ступеня

3.     Лавришин Юрій, учень 5 класу Вишоватського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Українець”, керівник Лавришин С.І.

Диплом ІІ ступеня

4.     Біланич Яна, учениця 9 класу Нересницького загальноосвітнього навчального закладу Тячівського району, за роботу ,,Майбутнє в наших руках”, керівник Шутак Л.В.;

Номінації „Жанрове фото” (старша група)

Диплом ІІІ ступеня

5.     Метелешко Микола, учень 9 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Скарби осені”, керівник Метелешко М.М.;

6.     Думнич Віктор, учень 9 класу Добрянського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Я дочекаюся”, керівник Хланта С.Л.;

Номінація „Натюрморт” (середня група)

Диплом І ступеня

7.     Костевич Вікторія, учениця 5 класу Вишоватського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Лісовий натюрморт”, керівник Лавришин С.А.

Диплом ІІ ступеня

8.     Габор Богдана, учениця 8 класу Вільховецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Екзотичні фрукти”, керівник Кут Р.І.

Номінація „Натюрморт” (старша група)

Диплом ІІІ ступеня

9.     Нестеренко Марина, учениця 11 класу Тересвянського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Рапсодія кольорів”, керівник Гашпарич С.М.

Номінація „Пейзаж” (молодша група)

Диплом ІІ ступеня

10.                   Биля Микола, учень 4 класу Малоугольківського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів № 2 Тячівського району, за роботу ,,Зимовий ліс”, керівник Голубка В.С.;

Диплом ІІІ ступеня

11.                   Бенко Ельвіра, учениця 2 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Лісовий струмочок”, керівник Бенко А.В.;

Диплом ІІ ступеня

12.                   Сутула Вікторія, учениця 7 класу Чумалівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Золотокоса берізка”, керівник Стойка Д.М.;

Диплом ІІ ступеня

13.                   Савула Владислав, учень 10 класу Дубівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Дорога до г. Апецька”, керівник Носа О.В.;

Номінація „Позажанрове фото” (молодша група)

Диплом І ступеня

14.                   Носа Юлія, учениця 4 класу Дубівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Таємнича ватра”, керівник Носа О.В.

Диплом ІІ ступеня

15.                   Козичко Каміла, учениця 4 класу Руськополівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Бриски настрою”, керівник Бобрушко М.Ю.

Диплом ІІ ступеня

16.                   Крішан Іветта, учениця 10 класу Тячівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші, за роботу ,,Що обрати? Біле чи чорне…”.

Диплом ІІІ ступеня

17.                   Бойченко Йосип, учень 2 класу Вільховецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Україночка”, керівник Кут Р.І.;

Номінація „Портрет” (середня група)

Диплом І ступеня

18.                   Крегул Сергій, учень 7 класу Калинівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Українець”, керівник Тичак Є.В.;

Диплом ІІ ступеня

19.                   Нестеренко Марина, учениця 11 класу Тересвянського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Тячівського району, за роботу ,,Українська красуня”, керівник Гашпарич С.М.;

Диплом ІІІ ступеня

20.                   Крішан Іветта, учениця 10 класу Тячівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші, за роботу ,,Чекаю на тебе”.

 

 

зображення
41458351.jpg