№432 Тиждень безпеки дорожнього руху

Створено: 05 листопада 2015 Останнє оновлення: 05 листопада 2015 Дата публікації Перегляди: 712

герб 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З 

04.11.2015                                   м. Тячів                                             №432

 

Про проведення «Тижня безпеки

дорожнього руху» в закладах освіти

 

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 № 1/9-488, департаменту освіти і науки  30.10.2015 № 01-20/3077 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», з метою профілактики травматизму серед дітей та підлітків, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх

 

НАКАЗУЮ:

 

         1. Керівникам закладів освіти:

1.1. Організувати проведення  Тижня безпеки дорожнього руху з 09 по 15 листопада 2015 року.

1.2. Розробити та затвердити наказами конкретні плани проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

1.3. Взяти під особистий контроль своєчасність та якість проведення заходів.

1.4. Забезпечити проведення освітніх заходів серед учнів на тему дотримання правил дорожнього руху за участю представників ДАІ та батьків-водіїв.

1.5. Забезпечити обговорення за обов'язковою участю представників Державтоінспекції на батьківських зборах проблем щодо запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод з визначенням шляхів поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки в процесі дорожнього руху.

1.6. Розгорнути широку цілеспрямовану роз’яснювальну роботу з безпеки на дорогах серед всіх учасників руху за допомогою засобів масової інформації ( шкільний сайт) та наочної агітації.

1.7. Провести цикл виховних заходів з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, зустрічей, вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, створення відеороликів соціальної реклами, театралізованих та аматорських вистав.

1.8. Активізувати  роботу шкільних загонів юних інспекторів руху (ЮІР) та шкільних команд КВК – ЮІР.

1.9. Розмістити листівки (пам'ятки), інформаційні плакати  з питань правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

1.10. Спланувати та провести індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, з питань безпеки дорожнього руху.

1.11. Провести роботи по оновленню і обладнанню майданчиків  та куточків безпеки дорожнього руху.

         2. Надати до управління освіти Тячівської районної державної адміністрації  звіти з фотоматеріалами про проведену роботу до 18.11.2015 року в паперовому вигляді або на електронні адреси rvo@tyachiv.net.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

         3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово - економічної та кадрової роботи управління освіти Тячівської районної державної адміністрації В. Ю. Танчинця.

                                                                                                                                                                                 

 

Начальник управління  освіти                                                  М. Думнич

 

                   

зображення
5.jpg