№39 від 03.03.2016 "Наш пошук..."

Створено: 14 березня 2016 Останнє оновлення: 14 березня 2016 Дата публікації Перегляди: 221

герб 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

 

03.03.2016 р.                                    м.Тячів                                        № 39

 

Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

Відповідно до наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації 11.02.2016 № 23 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» з 23 лютого по 01  березня 2016 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості була проведена районна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Районна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» проходила з метою підведення підсумків роботи технічних гуртків, наукових та творчих об’єднань учнів навчальних закладів району.

На конкурс-виставку було подано 59 робіт із 12 навчальних закладів району, а саме: Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Вонігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Округлянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, Тячівського РайЕНЦу, Тисалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вишоватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Усть-Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможці визначилися в 7 розділах: «Технічні науки», «Природничі науки», «Технічні навчальні посібники», «Ігри та іграшки з елементами техніки», «Технічні моделі», «Спортивно-технічне моделювання», «Архітектура та будівництво».

За підсумками І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

 

1. Нагородити грамотами управління освіти Тячівської райдержадміністрації учнів, які зайняли призові місця за розділами (додаток).

 2. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Л.І. Кузнец.

 

 

 

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

Керівники навчальних закладів                                                 довести до відома

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

 

 

Начальник                                                                                  М.Думнич

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу управління освіти Тячівської райдержадміністрації

03.03. 2016 № 39__

СПИСОК

переможців І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

№ з/п

Назва навчального закладу

Назва гуртка,

клас

Прізвище, ім’я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника

Місце

Розділ: Технічні науки/підрозділ: Електротехніка/

1

Бущтинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів

Юний радіотехнік

Немеш Євген

Копинець Олександр

Мацко Василь

Ковернюк Богдан

Електронний собака

«Електробарсік»

Апацький Ярослав Ярославович

І

2

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Бенца Святослав

«Чарівний годинник»

Сабадиш Мар’яна Іванів

ІІІ

Розділ: Технічні науки/підрозділ: Транспортні засоби/

3

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-А клас

Бердар Оксана

Двигун «Стірлінга»

Кубарич Іван Іванович

І

4

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

«Умілі руки»

Палінкаш Андріана

Кінь з возом

Лавришин Надія Михайл

ІІ

Розділ: Технічні науки/підрозділ: Сільськогосподарська техніка/

5

Тячівківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5 клас

Кострова Крістіна

Збираємо урожай

Костак Ольга Йосипівна

ІІ

6

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5 клас

«Умілі руки»

Костевич Андріяна

Вітряк

Хромей Олена Мирославівна

ІІ

 

Розділ: Природничі науки/підрозділ: Сільське господарство/

7

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Проданець Василь,

Томишинець Іван

Трактор

Томишинець Марина Василівна

ІІ

 

Розділ: Природничі науки/підрозділ: Енергозбереження/

8

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Біловарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Оригамі

Танчинець Олександр

Світильник

Синьо Наталія Василівна

ІІ

9

Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

«Умілі руки»

Дильова Каріна,

Худан Даніела

Будинок на зиму

Гісем Ольга Миколаївна

ІІІ

Розділ: Природничі науки/підрозділ: Промислова техніка/

10

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Умілі руки

Церкуник Василь

Молоток та сокира

Хромей Олена Мирославівна

ІІ

Розділ: Технічні навчальні посібники

11

Бущтинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів

Юний радіотехнік

Паш Павло

Ордінов Валерій

Цупра Валерій

Богдан Михайло

Ігровий барабан

«Відгадай мелодію»

Апацький Ярослав Ярославович

І

Розділ: Ігри та іграшки з елементами техніки

12

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-Б

Кубарич Іван

Веселий акробат

Кубарич Іван Іванович

І

13

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Різьблення по дереву

Кубарич Іван

Атракціон

Кубарич Іван Іванович

ІІ

14

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Паш Мирослав

Весняна радість

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

15

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Дулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

«Юні етнографи»

Грез Яна

Немеш Інна

«3-D  хрестики-нолики

Капуш Людмила Василівна

ІІІ

16

Округлянська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9 клас

Дочинець Ельвіра

Журавель

Джурджа Мар’яна Василівна

ІІІ

17

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст

«Мистецтво нашого народу»

Хмира Ангеліна

Веселі зайчата

Корнута Марія Михайлівна

ІІІ

 

Технічні моделі/підрозділ: Техніка майбутнього/

18

Усть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5 клас

Хоптян Юрій

Літак

Хоптян Зіновій Дмитрович

ІІ

Технічні моделі /підрозділ: Історичні моделі/

19

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Орос Василь

«Класика»

Коршинський Іван Юрійович

І

20

Бущтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Умілі руки

Бібен Василь,

Михалко Давид

Дорожній каток

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

 

Спортивно-технічне моделюванняпідрозділ: /Моделі суден/

21

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст

Моделювання іграшок-сувенірів

Дорош Микола,

Феєр Марія,

Цірик Аліна

Вітрильник «Перемога»

Бенца Ніна Іванівна

І

22

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст

Художня обробка деревини

Бібен Тимофій, Михалко Давид

Патрульний катер

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

Спортивно-технічне моделювання підрозділ: /Авіаційні моделі/

23

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Карвацький Марк

SKIMMER

Коршинський Іван Юрійович

І

24

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Кус Вадим

Літак

Фельбаба Василина Ва

ІІ

25

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Аннишинець Назар

Вертоліт

Кубарич Іван Іванович

ІІ

Спортивно-технічне моделюванняпідрозділ: /Автомобільні моделі/

26

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Сомош Ярослав

ZIS-5

Коршинський Іван Юрійович

І

27

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Проданець Михайло

Грузовик

Тодавчук Інна Іванівна

ІІ

28

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

8-Б клас

Павлюк Іван

Павлюк Мар’яна

Машинка

Павлюк Руслана Василівна

ІІ

29

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст №1

Початкове технічне моделювання

Бокоч Михайло, Танчинець Владислав

Вантажівка

Рошко Ольга Іванівна

ІІІ

30

Тисалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Скрипка Станіслав

«Автомобіль»

Орябко Світлана Волод

ІІІ

Спортивно-технічне моделювання підрозділ: /Моделі ракет/

31

Тячівський РайЕНЦ на базі Буштинської гімназії-інтернату

Юні валеологи

Челленяк Дарина

Мацола Юрій

Ракета-супутник

Поп Лариса  Миколаївна

ІІ

Спортивно-технічне моделювання підрозділ: /Стендові моделі/

32

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів**********

Художня обробка деревини

Орос Василь

«DRAKKAR»  – човен вікінгів

Коршинський Іван Юрійович

І

33

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської гімназії-інтернату

«Юні користувачі персонального комп’ютера»

Гайович Назар, Гайович Кирил

MISTEL 1

Гайович Василь Юрійович

ІІ

34

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської гімназії-інтернату

«Юні користувачі перс комп»

Гайович Назар, Гайович Кирил

АН-124 «Руслан»

Гайович Василь Юрійович

ІІ

Архітектура та будівництво

35

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Михалко Давид

Зруб своїми руками

Коршинський Іван Юрійович

І

36

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Художня обробка деревини

Орос Василь

Скуштуйте, холодної водиці

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

37

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості на базі Глибокопотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст

Моделювання іграшок-сувенірів

Алб Марин

Мальовниче подвір’я

Кітик Ніца Юріївна

ІІ

38

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

5-Б клас

Цубера Анастасія

Будиночок

Бабич Іванна Іванівна

ІІІ

39

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

8 клас

Семирунний Олександр,

Куцин Артемій,

Черевко Євгенія

«Вітряна мельниця»

Куцин Ольга Василівна

ІІІ

40

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Драгун Дарина

Макет вежі

Тяско Тамара Василівна

ІІІ

 

 

зображення
5.jpg