№40 від 03.03.2016 ПТМ

Створено: 14 березня 2016 Останнє оновлення: 14 березня 2016 Дата публікації Перегляди: 295

герб 

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

 

НАКАЗ

 

03.03.2016 р.                             м.Тячів                                            № 40

 

 

Про підсумки І (районного) етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу

робіт учнів молодшого шкільного віку

з початкового технічного моделювання

 

         Відповідно до наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації 11.02.2016 №24 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання» з 23 лютого по 01 березня 2016 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості була проведена районна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

На виставку-конкурс було подано 127 робіт із 23 навчальних закладів району, а саме: Усть-Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Руськополівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кричівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Тячівківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Вишоватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Округлянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

На розгляд журі були представлені індивідуальні творчі роботи за розділами: «Найпростіші автомоделі» - 19; «Найпростіші авіа- та ракетомоделі» - 13; «Найпростіші судномоделі» - 9;  «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми» - 6; «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки» - 1; «Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну» - 24; «Сувеніри та м’яка іграшка» - 16; «Вироби в техніці оригамі та паперопластики» - 21; «Макети будівель» - 18.

Журі оцінювало рівень володіння технікою виконання, творчий підхід, охайність роботи та старанність.

На підставі протоколу журі районної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

 

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами управління освіти Тячівської районної державної адміністрації переможців І (районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (додаток ).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Л.І. Кузнец.

 

 

 

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

Керівники навчальних закладів                                                 довести до відома

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

 

 

 

Начальник                                                                                            М.Думнич

 Додаток 1

 

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

03.03.2016  № 40

 

СПИСОК

переможців І (районного) етапу Всеукраїнської  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку

з початкового технічного моделювання

Назва навчального закладу

Назва гуртка,

клас

Прізвище, ім’я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника

Місце

Найпростіші авіа- та ракетомоделі

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Целич Максим

«Літачок»

Фіцай Марія Іванівна

І

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Томишинець Василь

«Ракета»

Токар Марія Михайлівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Різьблення по дереву» на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Михалко Михайло

«Гелікоптер»

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Веприк Петро

«Літак»

Лавришин Надія Михайлівна

ІІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

Грежинець Ніколетта

«Літак дитинства»

Бердар Тетяна Василівна

ІІІ

Новобарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1 клас

Шваля Таїсія

«Літак»

Шваля Тетяна Іванівна

ІІІ

Найпростіші судномоделі

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Тяско Василь

«Кораблик»

Шпілка Мирослава Іванівна

І

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

2-А клас

Она Юрій

«Корабель щастя»

Грин Світлана Олександрівна

ІІ

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 клас, гурток «Умілі руки»

Сабадош Артур

«Яхта»

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Орябко Євгенія

«Корабель»

Пелех Андріана Іванівна

ІІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Тяско Василь

«Човник»

Драгун Наталія Іванівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Лавришинець Юлія

«Вперед до перемоги»

Медвідь Ольга Іванівна

ІІІ

Найпростіші автомоделі 

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-А клас

Піцур Павло

«Каток»

Бондаренко Марія Станіславівна

І

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Шегда Мирослав

«Паравозик»

Бенчак Юлина Михайлівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи традиційної та комп'ютерної анімації» на базі Буштинської  гімназії-інтернату

Гайович Кирил

Трактор «Білорусь»

Гайович Василь Юрійович

ІІ

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Токар Іван

«Легковий автомобіль»

Думнич Марія Михайлівна

ІІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Томишинець Василь

«Вантажний автомобіль»

Токар Марія Михайлівна

ІІІ

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

4-Б клас

Буга Юрій

«Паравозик»

Гіренко Георгіна Степанівна

ІІІ

Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

Дзябко Денис

«Машинка»

Бердар Тетяна Василівна

І

Тячівківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Минько Михайло

«Криком вогню не загасиш»

Бобрушко Мирослава Іванівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Різьблення по дереву» на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Ковач Денис

«Тачка»

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Джуган Іван

«Сільськогосподарська техніка»

Думнич Марія Михайлівна

ІІІ

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Штен Василь

«Машина»

Лавришин Надія Михайлівна

ІІІ

Груниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

Немеш Іван

«Курочки-чубарочки»

Чонка Лариса Іванівна

ІІІ

Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Мистецтво нашого народу» на базі Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Цьока Валентин

«Візочок квітів»

Цьока Людмила Василівна

ІІІ

Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Народна творчість» на базі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Колективна робота

«Щасливе літечко»

Шомко Людмила Миколаївна

І

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Виготовлення сувенірів» на базі Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Веклинець Аліна,

Сернавський Максим

«Корабель надії»

Мовнар Марина Михайлівна

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-В клас

Попович Юлія,

Тяско Валерій

«Цукерниця», «Велосипед»

Попович Лариса Іванівна

ІІ

Бедевлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Тиводар Софія

«Великодня писанка»

Седлак Валентина Іванівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Флористика» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ

Бердар Юліанна

«Рибка щастя»

Бердар Ольга Миколаївна

ІІІ

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Жидак Максим

«Кораблик мрій»

Кухта Наталія Іванівна

ІІІ

Сувеніри та м’яка іграшка

Буштинська гімназія-інтернат

5 клас,

2 клас

Ливринц Ірина,

Ливринц Софія

«Дві сестрички»

Рущак Ольга Василівна

І

Усть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2 клас

Хоптян Оксана

«Курочка ряба»

Хоптян Зіновій Дмитрович

ІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Сойма Руслана

«Іграшкові меблі»

Піцур Олеся Валеріївна

ІІ

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

Мурга Аміна

«Мамина перина»

Свид Ольга Михайлівна

ІІІ

Буштинська гімназія-інтернат

4 клас

Роман Крістіна

«Котик»

Рущак Ольга Василівна

ІІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Бердар Юліанна

«Кіт Баюн»

Плиска Василина Юріївна

ІІІ

Вироби в техніці оригамі та паперопластики

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Паперопластика на базі Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІ ст

Сідей Ангеліна,

Біленко Олександра

«Паперова фантазія»

Мельник Любомира Михайлівна

І

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

3-Б клас

Михайленко Каміла

«3D яблуко»

Думнич Ольга Йосипівна

ІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Піцур Дарина

«Квітка лотосу на іменинному столі»

Мадар Зоя Йосипівна

ІІ

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Кричфалушій Олександра

«Весняний кошик»

Мазурнк Тамара Володимирівна

ІІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 клас

Дочинець Віталій

«Водяна квітка»

Хвуст Марія Василівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Літературне краєзнавство» на базі Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст

Григор Діана

«Дівоча мрія»

Голубка Людмила Степанівна

ІІІ

Макети будівель

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Ухаль Олександр

«Будиночок»

Пелех Андріана Іванівна

І

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Боднар Анюта,

Кричфалушій Анетта

«Бабусине обійстя»,

«Кричівська база відпочинку»

Кричфалушій Марія Василівна

ІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

Джуган Василь

«Хатинка»

Шевченко Василина Петрівна

ІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

Колективна робота

«Замок»

Цубера Ганна Юріївна

ІІІ

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

2-Б клас

Маханець Софія

«Будинок лісовика»

Лемен Ірина Генадіївна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Виготовлення сувенірів» на базі Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1

Крічфалушій Світлана

«Садиба»

Крічфалушій Любов Василівна

ІІІ

             

 

 

 

 

 

 

 

 

зображення
sobkova_vitae.jpg