№139 про зміни до звітування

Створено: 12 червня 2016 Останнє оновлення: 12 червня 2016 Дата публікації Перегляди: 182

 
  герб

 

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Н А К А З  

 

10.06.2016                                       м. Тячів                                          № 139

 

Про внесення змін до наказу управління

освіти 24.05.2016 № 130 «Про затвердження

графіка звітування керівників навчальних

закладів освіти Тячівського району

за підсумками 2015/2016 навчального року»

 

 

Відповідно до частини третьої статті 67 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та листа Департаменту загальної середньої та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України 08.06.2016 року № 2/3-13-1058-16 «Запрошення до участі у засіданні Координаційної ради директорів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів України»

  

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1.  Внести зміни до додатку наказу управління освіти 24.05.2016 № 130 «Про затвердження графіка звітування керівників навчальних закладів освіти Тячівського району за підсумками 2015/2016 навчального року», що додається.

2. Керівникам навчальних закладів звітувати про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості у терміни, зазначені у додатку.

3. Наказ розмістити на офіційному веб - сайті управління освіти Тячівської районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та організаційно-інспекторської роботи управління освіти державної адміністрації Танчинця В. Ю.

 

 

Начальник управління освіти                                                М. Думнич

 

Додаток   до наказу

управління освіти Тячівської

 районної державної адміністрації  10.06.2016  № 139

 

Графік

 проведення  звітування керівників навчальних закладів освіти Тячівського району за підсумками 2015/2016 навчального року

№ п/п

Назва навчального закладу

Дата

 

Місце звітування

Час звіту-вання

1

Широколузький ДНЗ

09.06.2016

Навчальний заклад

13.00

2

Бобівська загальноосвітня школа  I ступеня

09.06.2016

Навчальний заклад

11.00

3

Грушівська загальноосвітня школа  I ступеня

09.06.2016

Навчальний заклад

09.00

4

Кривська загальноосвітня школа I ступеня

09.06.2016

Навчальний заклад

10.00

5

Нижньо-Дубівська загальноосвітня школа  I ступеня

09.06.2016

Навчальний заклад

10.00

6

Прочківський навчально-виховний комплекс

09.06.2016

Навчальний заклад

10.00

7

Тереблянська загальноосвітня школа  I ступеня

09.06.2016

Навчальний заклад

10.00

8

Дулівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

9

Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

10

Німецькомокрянська зальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

11

Кривська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

09.00

12

Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1

10.06.2016

Навчальний заклад

09.00

13

Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

14

Кривський ДНЗ

10.06.2016

Навчальний заклад

15.00

15

Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2

10.06.2016

Навчальний заклад

11.00

16

Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №3

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

17

Груниківська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

18

Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

19

Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1

10.06.2016

Навчальний заклад

10.00

20

Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2

10.06.2016

Навчальний заклад

11.00

21

Біловарська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

09.00

22

Вишоватська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

10.06.2016

Навчальний заклад

14.00

23

Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів  №1

10.06.2016

Навчальний заклад

11.00

24

Новобарівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

25

Петрушівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

26

Підплешанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

11.00

27

Подішорська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

287

Рунівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

12.00

29

Руськомокрянська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

30

Солонівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

31

Тисалівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

32

Топчинська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

11.00

33

Фонтеняська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

11.00

34

Бедевлянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

35

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

14.06.2016

Актовий зал Тячівської ЗОШ І- ІІІ ступенів з угорською мовою навчання

13.00

36

Углянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

25.08.2016

Навчальний заклад

11.00

37

Усть-Чорнянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

38

Чумалівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

11.00

39

Широколузька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

14.06.2016

Навчальний заклад

11.00

40

Буштинська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

10.00

41

Великоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

11.00

42

Вонігівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

12.00

43

Ганичівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

14.00

44

Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

10.00

45

Грушівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

10.00

46

Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

13.00

47

Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

10.00

48

Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

11.00

49

Колодненська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

15.06.2016

Навчальний заклад

10.00

50

Краснянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

09.00

51

Кричівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

10.00

52

Лопухівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Будинок культури

11.00

53

Нересницька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Будинок культури

10.00

54

Новоселицька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

15.00

55

Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №1

16.06.2016

Навчальний заклад

16.00

56

Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №2 з румунською мовою навчання

16.06.2016

Навчальний заклад

10.00

57

Солотвинський ліцей інтернатного типу гуманітарного  та природничого профілю

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

58

Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №3 ім. Яноша Бойоі

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

59

Тарасівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

60

Тересвянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

10.00

61

Тернівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів

16.06.2016

Будинок урочистих подій

10.00

62

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

63

Тереблянський навчально-виховний комплекс

16.06.2016

Навчальний заклад

10.00

64

Рай ЕНЦ

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

65

ЦДЮТ

16.06.2016

Навчальний заклад

10.00

66

ДЮСШ

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

67

Тячівський МНВК

16.06.2016

Навчальний заклад

12.00

68

Солотвинський МНВК

16.06.2016

Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №3 ім. Яноша Бойоі

12.00

69

Тернівський МНВК

14.06.2016

Навчальний заклад

10.00

70

Калинівський МНВК

16.06.2016

Навчальний заклад

11.00

71

Оздоровчий табір «Берізка»

16.06.2016

Навчальний заклад

15.00

72

Буштинський ДНЗ №1

21.06.2016

Навчальний заклад

16.00

73

Буштинський ДНЗ №3

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

74

Бедевлянський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

75

Біловарський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

10.00

76

Вишоватський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

16.00

77

Ганичівський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

13.00

78

Грушівський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

17.00

79

Дубівський ДНЗ №2

16.06.2016

Навчальний заклад

16.30

80

Дубівський ДНЗ №3

15.06.2016

Навчальний заклад

17.00

81

Дулівський ДНЗ

 

 

 

 

 

 

 

21.06.2016

 

 

 

 

Навчальний заклад

14.00

82

Калинський ДНЗ №1

 

 

 

21.06.2016

Навчальний заклад

13.00

83

Калинський ДНЗ №2

21.06.2016

Навчальний заклад

11.00

84

Колодненський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

09.00

85

Краснянський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

86

Комсомольський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

87

Лопухівський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

88

Новоселицький ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

89

Нересницький ДНЗ

21.06.2016

Сільська рада

10.00

90

Новобарівський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

91

Руськомокрянський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

14.00

92

Кричівський ДНЗ

21.06.2016

Навчальний заклад

10.00

93

Солотвинський ДНЗ №1

22.06.2016

Навчальний заклад

14.00

94

Солотвинський ДНЗ №2

22.06.2016

Навчальний заклад

14.00

95

Тересвянський ДНЗ

22.06.2016

Навчальний заклад

16.00

96

Тернівський ДНЗ №1

22.06.2016

Навчальний заклад

16.00

97

Тернівський ДНЗ №2

22.06.2016

Навчальний заклад

15.00

98

Тереблянський ДНЗ

22.06.2016

Навчальний заклад

14.00

99

Усть-Чорнянський ДНЗ

22.06.2016

Навчальний заклад

14.00

100

Чумалівський ДНЗ

22.06.2016

Навчальний заклад

10.00

101

Вонігівський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

10.00

102

Углянський навчально-виховний комплекс

23.06.2016

Навчальний заклад

10.00

103

Яблунецький навчально-виховний комплекс

23.06.2016

Навчальний заклад

10.00

104

Солотвинський ДНЗ «Свята родина»

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

105

Буштинський ДНЗ «Святої Єлизавети»

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

106

Глибокопотіцький ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

107

Великоугольський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

108

Тарасівський ДНЗ

23.06.2016

Навчальний заклад

14.00

 

 

зображення
00798308.jpg