№83 від 12.04.2016 про підсумки "Юний дослідник"

Створено: 20 квітня 2016 Останнє оновлення: 20 квітня 2016 Дата публікації Перегляди: 335

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

12. 04. 2016 р.                                       м. Тячів                                             № 83  

 

Про підсумки  районного етапу

Всеукраїнської конкурсу

експериментально-дослідницьких робіт

 з природознавства «Юний дослідник»

       Згідно наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації

  №50 від 11.03.2016 року «Про  проведення  районного етапу Всеукраїнського конкурсу  експериментально-дослідницьких робіт  з природознавства «Юний дослідник»  та плану роботи організаційно-масового відділу Тячівського рай ЕНЦ на 2015-2016 навчальний рік з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової,  експериментальної та практичної діяльності  з учнями 4-6 класів, ознайомлення школярів із сучасними науковими досягненнями з екології та природознавства.

       На розгляд журі районного етапу  Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких  робіт «Юний дослідник»  представлено  25 творчих учнівських робіт. Учасники  конкурсу  представили свої  експериментально-дослідницькі роботи по таких напрямках: «Я  і   природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство і краєзнавство».

     У  роботах юннатів: Крегул Оксани– учениці 6 класу Калинівської  ЗОШ І-ІІІ ст; Фабрицій Василя – учня 5  класу  Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ст; Терпака  Ігора  – учня 5 класу Буштинської гімназії-інтернату; Жидак Юлії- члена гуртка «Лікарські рослини» Тячівського рай ЕНЦ; Місарош Альони – учениця 4 класу  Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Савляк Юлії – учениця 5 класу Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.; Мацола Марії- ученицю 6 класу Підплешанської ЗОШ І-ІІ ст,; Ціпле Юлії – учениця 5 класу  Біловарської ЗОШ І-ІІ ст.; .Веприк  Богдани – учениця 6 класу  Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Рузаєва Богдани –  учениця 4 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Добруник Марини– учениця  6 класу   Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст.№2; Цубера Івана– учень 6 класу  Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.  широко розкрита тематика змісту  науково-дослідницької, пошукової,  експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, ознайомлення школярів із сучасними науковими досягненнями з екології , природознавства, народознавства та краєзнавства.

На підставі протоколу оцінювання робіт учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»

НАКАЗУЮ:

1.     Нагородити грамотами управління освіти Тячівської районної державної адміністрації  та призами Тячівського рай ЕНЦ наступних учнів навчальних установ району та  вихованців Тячівського рай ЕНЦ, які стали переможцями та призерами за напрямками  районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»(Додаток №1).

2.     Надати Подяки управління освіти Тячівської районної державної адміністрації  наступним педагогам та учням навчальних установ  району за активну експериментально-дослідницьку роботу в рамках районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» ( (Додаток №2 ).

3.     Завідуючій відділом організаційно -масової роботи Л.М.Поп роботи переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник» представити до 01.04.2016 року в Всеукраїнський  етап  конкурсу –  НЕНЦ  м. Київ.

4.     Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – І. Ткача

Директор Тячівського рай ЕНЦ                                                         І. Ткач

Керівники навчальних закладів                                       довести до відома

Зав.відділом орг..масової роботи  

Тячівського рай ЕНЦ                                                         Л. Поп

Начальник                                                                                   М. Думнич

Додаток №1 до

наказу управління освіти

Тячівської РДА

                                                                                                № 83  від 12.04.2016 р.                  

СПИСОК

переможців та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»

 

Напрямок: «Я  і   природа»

І місце

1.     Крегул Оксана– учениця 6 класу Калинівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

1.     Місарош Альона – учениця 4 класу  Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.     Форкош Яна – учениця 6 класу Буштинської гімназії-інтернату

ІІІ місце

1.     Цубера Іван– учень 6 класу  Краснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.     Шкорка Даніела – член гуртка «Юні валеологи» Тячів рай ЕНЦ

 

Напрямок  «Рослини навколо нас»

І місце

1.     Фабрицій Василь – учень 5  класу  Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

1.      Лях Михайло –  член гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Тячів рай ЕНЦ

2.     Рузаєва Богдана –  учениця 4 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

  1.Савляк Юлія – учениця 5 класу Кривської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  2. Цубера Марія – учениця 4 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Напрямок  «Тваринний світ»

І місце

1.     Терпак  Ігор – учень 5 класу Буштинської гімназії-інтернату

ІІ місце

1.     Добруник Марина– учениця  6 класу   Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст.№2

2.     Мацола Марія- ученицю 6 класу Підплешанської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце

1.     Микита Андріана– член гуртка «Юні валеологи» Тячівського рай ЕНЦ

2.     Шобей Ірина – учениця 5 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Напрямок  «Охорона здоров’я»

І місце

1.     Жидак Юлія  – член гуртка «Лікарські рослини» Тячівського рай ЕНЦ

ІІ місце

1.     Роман Мар’яна – учениця 6  класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

2.     Шимон Марина – учениця 6 класу Углянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

1.Заушицин Альона – учениця 6 класу  Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2. Ціпле Юлія – учениця 5 класу  Біловарської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Напрямок  «Народознавство, краєзнавство»

І місце

1 Бойчук Мартіна – учениця 6 класу  Дубівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

1.Бенца Святослав  – член гуртка «Юні лісівники» Тячівського рай ЕНЦ

2 Григоренко Анастасія   – член гуртка «Українська народна вишивка» Тячів рай ЕНЦ.

ІІІ місце

1.Веприк  Богдана – учениця 6 класу  Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2. Веклинець Павло - учень 3 класу Буштинської гімназії-інтернату

 

 

 

 

Додаток №2 до

наказу управління освіти

Тячівської РДА

                                                                                              № 83  від  12 .04.2016 р.

.                     

СПИСОК

педагогів та учнів, яким надається Подяка управління освіти Тячівської РДА за участь  у районному  етапі  Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

 

1.     Мацола Марія Іванівна-  вчитель основ здоров’я Підплешанська ЗОШ І-ІІст.

2.     Сабадиш  Мар’яна Іванівна- вчитель географії Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст

3.     Дудла Олена Василівна – вчитель початкових класів Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст

4.     Деяк Катерина Михайлівна – вчитель іноземної мови Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ст

5.     Веклинець Світлана Михайлівна–вчитель початкових класів Буштинської гімназії-інтернат

6.     Куцин Ганна Юріївна – керівник гуртка «Лікарські рослини» Тячів рай ЕНЦ

7.     Сойма Ірина Юріївна - вчитель музичного мистецтва  Дубівської ЗОШ І-ІІ ст№1

8.     Мацола Тетяна Миколаївна – керівник гуртка «Юні лісівники» Тячів рай ЕНЦ

9.     Галац Вікторія Володимирівна – вчитель біології Дубівської ЗОШ  І-ІІІст

Члени гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІст №1

1. Носа Олександра  член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

2.Григоряк Лідія - член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

3. Шкиндя Іванна - член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

4. Вурста Тетяна- член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

5. Носа Аліна- член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

6. Сухітра Яна- член гуртка «Юні екологи» Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

зображення
4.jpg