№ 91/706 від 14.04.2016 про проведення навчально-польових зборів

Створено: 20 квітня 2016 Останнє оновлення: 20 квітня 2016 Дата публікації Перегляди: 356

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

 

НАКАЗ

 

14.04.2016                                        м. Тячів                                91/706

 

Про проведення навчально-польових зборів з

юнаками випускних класів загальноосвітніх

шкіл І-ІІІ ступенів та практичних занять

з дівчатами в лікувальних установах

 

На виконання вимог Закону України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу» з питань допризовної підготовки, Указу Президента України від 25.11.2004 № 948 «Про концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», Положення про допризовну підготовку юнаків, спільного наказу управління освіти і науки Закарпатської райдержадміністрації та Закарпатського обласного військового комісаріату № 29/111 від 06.04.2016 року, програми допризовної підготовки та з метою закріплення знань, умінь та набуття практичних навичок учнів з навчального предмету «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до строкової служби в Збройних Силах та інших військових формуваннях України

 

НАКАЗУЄМО:

 

1. Провести навчально-польові заняття з учнями - юнаками 11 класів та практичних занять з дівчатами в лікувальних установах на базі загальноосвітніх навчальних закладів освіти району за рахунок навчального часу, відведеного згідно програми вивчення предмета «Захист Вітчизни» на заключному етапі навчання з 26 по 28 квітня 2016 р.

2. Виконання   початкової   вправи   стрільби   з  автомата   бойовими   набоями  провести на базі навчального центру в с. Крива Хустського району.

3. Навчальні стрільби з автомата АК-74 з юнаками 11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів провести 28 квітня 2016 року.

4. Вчителям предмета «Захист Вітчизни» до початку навчально-польових зборів організувати складання учнями заліків на знання будови автомата АК-74 і правил безпечної поведінки під час проведення навчально-польових зборів та навчальних стрільб.

5. Заступнику військового комісара Тячівського РВК майору Клюшнику Ю. П. до 25 квітня 2016 провести інструктивно-методичні заняття на тему  навчально-польових зборів з вчителями предмета «Захист Вітчизни» на базі Тячівського райвійськкомату.

6. Директорам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  району:

6.1.  Призначити керівників навчально-польових зборів та інших
посадових осіб, відповідальних за їх проведення.

6.2. Організувати підвезення учнів до місць проведення навчально-польових зборів.

6.3. Навчально-польові заняття провести на підставі наказів директорів навчальних закладів. У навчальних закладах скласти окремі розклади занять. За навчально-польові заняття кожен учень має отримати тематичні оцінки з тактичної, вогневої, стройової, прикладної фізичної підготовки та військової топографії. Результати навчально-польових занять врахувати при виставленні семестрових та річних оцінок з предмета «Захист Вітчизни».

6.4. Відповідальність за дотримання дисципліни, норм техніки безпеки, попередження травматизму та збереження життя і здоров’я учнів під час навчально-польових зборів та навчальних стрільб покласти на керівників навчальних закладів та вчителів предмета «Захист Вітчизни».

6.5.  Військкерівникам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів району доповісти про наслідки виконання програми предмета «Захист Вітчизни», проведення навчально-польових зборів та навчальних стрільб управлінню освіти Тячівської районної державної адміністрації і Тячівському райвійськкомату (щорічний звіт  встановленої форми) до 14 травня 2016 року.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти Тячівської районної  державної адміністрації Танчинця В. Ю. та  заступника військового комісара  Тячівського  районного військкомату майора Клюшника Ю. П.

 

 

 

Начальник управління                         Військовий комісар

освіти Тячівської                                    Тячівського районного райдержадміністрації                                      військового комісаріату майор

                  

____________М. Думнич                      _____________ І. Тищук

 

зображення
3.jpg