№94 від 19.04.2016 підсумки писанка

Створено: 12 травня 2016 Останнє оновлення: 12 травня 2016 Дата публікації Перегляди: 200

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

19.04.2016р.                              м.Тячів                                                 №94

 

 

Про підсумки проведення

ІІ етапу Другого

фестивалю-конкурсу

«Воскресни, писанко!»

 

Відповідно до наказу управління освіти Тячівської райдержадміністрації 15.03.2016 №57 «Про проведення у 2016 році Другого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» 05 квітня 2016 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості був проведений районний етап Другого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

На Конкурс було подано 365 робіт із 43 навчальних закладів району, а саме: Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Великоугольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лопухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Усть-Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чумалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Глибокопотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вонігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Кричівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Широколузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Краснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Тереблянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», Подішорської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Дулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Підплешанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Глибокопотіцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Фонтеняської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,  Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тисалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Кривської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Вишоватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Солонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

           На розгляд журі були представлені роботи різні за кольором та технікою виконання. Символи-орнаменти писанок виконані із збереженням місцевих особливостей, звичаїв та традицій.

На підставі протоколу оцінювання робіт учасників районного етапу фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

 

НАКАЗУЮ:

         1.Нагородити грамотами управління освіти  Тячівської районної державної адміністрації учнів, які зайняли призові місця за розділами (технікою виконання, додаток).

Додаток на 15 арк.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації В.Ю. Танчинця.

 

 

 

 Начальник                                                                                               М. Думнич

 

  

                                                                                              Додаток

                                                                                                                              до наказу управління освіти

                                                                                                                                      Тячівської райдержадміністрації

                                                                                                                      19.04.2016  № 94

 

СПИСОК

переможців  районного етапу Другого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

Назва навчального закладу

Назва гуртка,

клас

Прізвище, ім’я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника

Місце

«Традиційна писанка розтопленим воском»

Буштинська гімназія-інтернат

7 клас,

Студія декоративно-прикладного мистецтва

Сабадош Ярослава,

Данкович Вікторія,

Данилич Яна

«Бабусина писанка»

Рущак Ольга Василівна

І

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Декоративний розпис» на базі Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шелевер Андріана,

Пазинець Катерина

«Заповіти минулого»

Плиска Наталія Андріївна

ІІ

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас,

6-В клас

Попович Євгенія,

Попович Володимир

«Закарпатські мотиви»

Цех Лідія Василівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня обробка деревини» на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Прокоп Євген

«Писанка»

Коршинський Іван Юрійович

ІІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-Б клас

 

Зубальська Богдана

 

«Великодні красуні»

 

Драгун Марина Михайлівна

ІІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

5 клас

Декет Дар'я

«Великодня фантазія»

Декет Марія Миколаївна,

Декет Ніна Борисівна

ІІІ

«Дряпанка»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

секція «Історія» на базі Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Михайльо Тетяна

«Квіткові мотиви»

Поп Надія Михайлівна

І

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Попович Євгенія

«Писанка»

Цех Лідія Василівна

ІІ

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

Цубера Максим

«Писаночка»

Цубера Світлана Василівна

ІІІ

«Мальованка»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Образотворче мистецтво» на базі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Гренджі-Донського

Цубера Анастасія

«Великодні барви»

Маринець Юлія Володимирівна

І

Краснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7 клас

Лета Владислава

«Українські писаночки»

 

ІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-Б клас,

7-А клас

Цубера Яна,

Магей Тетяна

«Надія»,

«Життя»

Руснак Марія Іванівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи учнівського самоврядування» на базі Кривської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Зизень Іванна

«Ажур»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІ

Глибокопотіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

7 клас

Шимон Ленуца,

Панець Вікторія

«Мальованки»

Сідей Аніка Іванівна

ІІІ

Підплешанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5 клас,

6 клас

Плиска Дарина,

Федурцьо Маріанна

«Великодні писанки»

Удич Світлана Василівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Куцин Поліна,

Попоивч Михайло,

Михалчич Тетяна

«Великодні квіточки»

Герич Тамара Михайлівна

ІІІ

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 клас

Лись Каріна,

Сойма Іванна,

Футько Наталія

 

«Весняні красуні»

Тяско Світлана Михайлівна

ІІІ

«Зернівка»

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Фіцай Анастасія

«Христос Воскрес!»

Дзябко Надія Іванівна

І

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Мистецтво нашого народу» на базі Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Немеш Ангеліна

«Писаночка»

Корнута Марія Михайлівна

ІІ

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Попович Євгенія

«Зернівка»

Цех Лідія Василівна

ІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Куцин Василь,

Церкуник Наталія

«На щастя!»,

 

Куцин Тетяна Богданівна,

Церкуник Наталія Петрівна

ІІ

Буштинська гімназія-інтернат

4 клас

Роман Крістіна,

Немеш Юрій

«Писанки»

Рущак Ольга Василівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Виготовлення сувенірів» на базі Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Колективна робота

 

Бенца Ніна Іванівна

ІІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

2-Б клас,

4 клас

Піцур Михайло,

Декет Максим

«Розмаїття писанок»

 

ІІІ

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Бенца Даніела,

Габор Андрій

«Зернівка»

Мазурик Тамара Володимирівна

ІІІ

«Писанка, прикрашена бісером»

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Грицик Маріан

«Святкова писанка»

Данилюк Наталія Михайлівна

І

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-Б клас

Шелевер Мирослава

«Христос Воскрес!»

 

ІІ

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

9-А клас

Попович Амалія

«Казковий дивосвіт»

Опріш Руксандра Юріївна

ІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

9-А клас

Декет Ірина

«Весняна писанка»

Піцур Вікторія Василівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня обробка деревини» на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Прокоп Євген

«Сонячна писанка»

Коршинський Іван Юрійович

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Лавришинець Моніка

«Великодній сувенір»

Герич Надія Михайлівна

ІІІ

Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 клас

Худан Даніела

«Казкове диво»

Гісем Ольга Миколаївна

ІІІ

Тереблянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»

5-А клас

Ціпкало Андріана

«Великодня писанка»

Чопик Ганна Юріївна

ІІІ

«Писанка, виготовлена у техніці квілінг»

Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-В клас

Москаль Олександр

«Квілінгове диво»

Чендей Ганна Юріївна

І

Новобарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9 клас

Ціпкало Василь

«Жовтеньке диво»

Лева Марія Миколаївна

ІІ

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10 клас

Данча Оксана, Стойка Ярослав

«Барвиста писанка»

Данча Оксана Василівна

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-В клас

Клімчук Вікторія

«Сонячна поляна»

Плиска Лариса Юріївна

ІІІ

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5 клас

Фіцай Яна

«Квітуча писанка»

Метелешко Олеся Іванівна

ІІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Виготовлення сувенірів» на базі Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Колективна робота

«Великодні дива»

Мовнар Марина Михайлівна

ІІІ

«Писанка, виготовлена з глини»

Солонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Танчинець Людмила

«Писанкове диво»

Поп Любов Тимофіївна

І

Бедевлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Тиводар Софія

«Давня писанка»

Тиводар Марина Михайлівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи учнівського самоврядування» на базі Кривської загальноосвітньої школи І-ІІ

 ступенів

Мельник Ганна

«Квіткове диво»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4 клас

Альошин Денис

«Погляд у давнину»

 

ІІІ

«Витравлювання»

Буштинська гімназія-інтернат

8 клас,

Студія декоративно-прикладного мистецтва

Сабадош Вікторія,

Собослай Олександра

 

«Родинний оберіг»

Рущак Ольга Василівна

І

«Крашанка»

Глибокопотіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

1 клас

Дан Даніел

«Червоне яєчко»

Алб Павліна Нуцівна

І

«Крапанка»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Буштинської гімназії-інтернату

Гайович Кирил

«Великодня писанка»

Гайович Марина Володимирівна

І

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-А клас

Павлюк Валерія

«Святкові мрії»

 

ІІ

Кривська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4-А клас

Чорей Ангеліна

«Краплинка»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Заяць Арсеній

 

«Святкова писанка»

Сабадош Мар’яна Іванівна

ІІІ

«Писанка, прикрашена стрічками»

Великоугольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1 клас

Танчинець Тетяна

«Пасхальне диво»

Химинець Марія Миколаївна

І

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 клас

Дочинець Віталій

«Квіткове сяйво»

Хвуст Марія Василівна

ІІ

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Драгун Яна

«Писанка»

Драгун Марина Михайлівна

ІІ

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Корнута Юлія

«Великодні квіточки»

Стойка Віталія Іванівна

ІІ

Фонтеняська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

7 клас

Маскаль Олеся

«Барвінок»

Драгун Олена Федорівна

ІІІ

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

4-А клас

Прикоп Олівія

«Патріотична писанка»

 

ІІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

1клас

Горбанич Іванна

«Ромашкове диво»

 

ІІІ

«Писанка-мотанка»

Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Павлюк Вікторія

«Плетенки-цікавинки»

Поп Надія Михайлівна

І

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня вишивка» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ухаль Вікторія

«Великодній подарунок»

Ухаль Юлія Олександрівна

ІІ

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10 клас

Когут Дарина

«Кольори веселки»

Кулеба Євгенія Петрівна

ІІ

Підплешанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Мацола Марія,

Олексій Віталіна

«Великодні писанки»

Кубарич Іван Іванович

ІІІ

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-В клас

Плужник Ростислав

«Великодня казка»

Дудла Олена Василівна

ІІІ

«Писанка, в’язана гачком»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Іграшки» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Крічфалушій Олеся

«Великодній янгол»

Медвідь Ольга Іванівна

І

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 клас

Гайналій Даніела

«Великоднє свято»

Гайналій Марія Миколаївна

ІІ

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11 клас

Мацола Аліна

«Великодня традиція»

Мацола Світлана Василівна

ІІ

Лопухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-Б клас

Фабрицій Вікторія

«Україночка»

Фабрицій Мирослава Іванівна

ІІІ

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10 клас

Боднар Богдана

«Сонячне Закарпаття»

Ошуст Олена Федорівна

ІІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

3-А клас

Айб Варвара

«Дивограй»

Канюка Андріяна Іванівна

ІІІ

«Писанка в техніці ори гамі»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Краєзнавство» на базі Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Колективна робота

«Писанка-веснянка»

Мовнар Марина Михайлівна

І

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-А клас

Кричфалушій Богдана

«Великодній сувенір»

Кричфалушій Алла Миколаївна

ІІ

Великоугольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7 клас

Голубка Мар’яна

«Сонячні промені»

Химинець Марина Степанівна

ІІІ

«Декупаж»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Народна творчість» на базі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №2

Гегедиш Валерія,

Дебич Марина, Носа Ілля,

Пилип Олена

«Веселкові мрії»

Шомко Людмила Миколаївна

І

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-В клас

Микулін Крістіна

«Великодній настрій»

Микулін Валентина Григорівна

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Фіцай Вадим

«Фіалкове дерево»

Герич Тетяна Миколаївна

ІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

2-Б клас

Ребар Іван

«Квіткове диво»

 

ІІ

 

Підплешанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Кубарич Аліна

«Вишиванка»

Фіцай Валентина Анатоліївна

ІІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5 клас

Хромей  Віталія

«Чарівні квіти»

 

ІІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Фіцай Анастасія

«Зачароване диво»

Дзябко Надія Іванівна

ІІІ

Біловарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1клас

Опріш Назарій

«Великодні писанки»

Опріш Марина Василівна

ІІІ

«Трав’янка»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Флористика» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Візічканич Богдана

«Писанки-веснянки»

Бердар Ольга Миколаївна

І

«Ажурна писанка»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Креативна студія» на базі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №2

Левицька Дарина,

Орто Валентина, Габор Ангеліна

«Писанкове диве»

Шомко Людмила Миколаївна

І

«Писанка флористична»

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст

10-А клас

Тиводар Олександра

«Весняне диво»

 

І

«Дерев’яні писанки»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток  «Основи традиційної та комп'ютерної анімації» на базі Буштинської гімназії-інтернату

Макарова Крістіна

«Котилася писанка…»

Гайович Василь Юрійович

І

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Церкуник Мілана,

Церкуник Василь

5 клас,

9 клас

«Радість»

Хромей Олена Мирославівна,

Лавришин Світлана

Андріївна

ІІ

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бенца Святослав

6-Б клас

«Родинний оберіг»

Сабадиш Мар’яна Іванівна

ІІІ

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Магула Іванна

 

«Різьбленка»

Руснак Марія Іванівна

ІІІ

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

9 клас

Шугай Аліна

«У нас на Україні»

Негря Мар’яна Степанівна

ІІІ

«Писанка зі шкіри»

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 клас

Крегул Сергій

«Диво калинове»

Дьолог Лариса Михайлівна

І

«Об’ємна аплікація»

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Флористика» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дикун Алевтина

«Метелики»

Бердар Ольга Миколаївна

І

«Великодні сувеніри»

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Фіцай Даниїл

«Казковий дивосвіт»

Федурця Марія Михайлівна

І

Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Деяк Дарина

«Чудо із чудес»

Олаг Ольга Василівна

ІІ

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Гренджі-Донського

Бонка Вікторія,

Івасюк Юрій

«Великодня краса»

Острешко Вікторія Олександрівна

ІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас,

6-А клас

Удич Каміла
Удич Богдан

«Христос Воскрес!»

Аннишинець Марія Михайлівна,

Березун Наталія Іванівна

ІІІ

Новобарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Сабадош Ярослав

«Чарівна писанка»

Вовчик Ольга Василівна

ІІІ

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-В клас

Попович Юлія,

Танчинець Олеся

«Сувенірне яйце»

Попович  Лариса Іванівна

ІІІ

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 клас

Сутула Вікторія, Розман Віта, Козленко Павло

«Великодня фантазія»

Стойка Діана Михайлівнав

ІІІ

 

 

 

зображення
41458351.jpg