№51 від 24.02.2016

Створено: 14 березня 2016 Останнє оновлення: 14 березня 2016 Дата публікації Перегляди: 183

герб 

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

24.02.2016                                     м. Тячів                                             51

 

Про затвердження календарного плану спортивно - масових заходів серед команд загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016  рік

 

Відповідно до наказу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 21.01.2016 року № 9  «Про проведення V Спортивних ігор школярів області у 2016 році» та згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів області, з метою подальшого розвитку фізичної культури та спорту у загальноосвітніх навчальних закладах району, активізації фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи фізичного виховання, залучення учнів до систематичних занять фізкультурою та спортом, формування почуття патріотизму та виховання громадянських якостей в учнів    

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити:

         календарний план (додаток  1);

склад організаційного комітету (додаток  2);

Положення про проведення спортивно - масових заходів серед команд загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016  рік (додаток  3);

зони проведення першості району серед загальноосвітніх навчальних закладів освіти з волейболу, футболу, «Шкіряний м’яч», міні-футболу, «Олімпійське лелеченя» (додаток 4).

2.Керівникам навчальних закладів, на базах яких заплановано
проведення районних спортивно-масових заходів, надавати спортивні споруди на безоплатній основі, забезпечувати підготовку місць змагань.

3.Керівникам навчальних закладів:

3.1. Забезпечити проведення І (шкільні змагання), II (зональні, районні) етапів щорічних багатоступеневих спортивних змагань та участь учнів  у фінальних районних, обласних змаганнях.

3.2. Забезпечувати контроль за:

         проходженням медичного огляду учнів, за оформленням заявочної документації команд (заявка, копії свідоцтв про народження та учнівські квитки з фотокартками), проведенням інструктажів з учнями щодо дотримання заходів безпеки при проведенні змагань та під час проїзду;

звітуванням вчителів фізичної культури щодо проведення фізкультурно - оздоровчої та спортивної роботи в школі за навчальний рік.

4. Централізованій  бухгалтерії управління освіти Тячівської районної державної адміністрації здійснювати фінансування проведення районних заходів та участь учнів в обласних спортивних змаганнях в межах передбачених лімітів на вказані заходи.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління-начальника відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти державної адміністрації Фера-Клемонцу О. Ю.

 

 

 

 

 

Начальник управління  освіти                                         М. Думнич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

24.02.2016  №51

ОРГКОМІТЕТ

районних спортивно-масових заходів  серед команд загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016  рік

Голова оргкомітету:

Думнич М. В.

начальник управління освіти Тячівської районної державної адміністрації

Заступник голови оргкомітету:

Фера-Клемонца О.Ю.

заступник начальника управління - начальника відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти Тячівської районної державної адміністрації

Члени оргкомітету:

Танчинець В.Ю.

головний спеціаліст відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти Тячівської районної державної адміністрації

Зеленська Н. О.

завідувач районного методичного кабінету

Дерен С. І.

методист районного методичного кабінету

Варга В. І.

директор Тячівської дитячо-юнацької спортивної школи

Куля В. М.           

 

директор  Тячівської загальноосвітньої школи

 І- ІІІ ступенів № 1 імені  В. Ґренджі – Донського

Кричфалушій О. П.

директор  Тячівської загальноосвітньої школи

 І- ІІІ ступенів №2

Павлишинець М. М.

директор Новоселицької загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів

Серюга В. М.

директор Буштинської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів

Гарга Й. А.

директор Дубівської загальноосвітньої школи

 І- ІІІ ступенів

Явтушенко-Руснак Л. І.

директор Солотвинської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів № 1

Грицик О. В.

директор  Тячівської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів № 2

Ботош Ю. Ю.

директор  Нижньоапшанської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів

Рошко М. І.

директор Углянської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів

Носа Н. М.

голова районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури Калинівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів

                                                                                                                          

 

Додаток №1

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

24.02.2016  № _51

                                            

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

 

СПОРТИВНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ СЕРЕД КОМАНД ЗНЗ РАЙОНУ НА 2016 РІК

                                                                                                                            

№ з/п

Вид спорту

Дата

проведення

Склад команди, місце проведення, вид програми, початок змагань

1.

 Першість району серед ЗНЗ

«Олімпійське лелеченя»

Зона 03.03.2016

Фінал 10.03.2016

5-6 кл.(склад команди 6+6+1)

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Гренджі-Донського, поч.10.00

2.

Першість району серед ЗНЗ

Настільний теніс. Юнаки і дівчата

1999 р. н. і мол.

15.03.2016

Склад команди 2+1 (юнаки і дівчата)

смт. Дубове, початок 9.00

3

Першість району серед ЗНЗ. Баскетбол

Юнаки, дівчата

 

17.03.2016

24.03.2016

10+1-1999 р. н. і мол. Тячів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

10+1-1999 р.н. і мол. Тячів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  поч.10.00

4

Першість району серед ЗНЗ. Волейбол.

Дівчата,

юнаки

 

Зона 31.03.2016

Фінал 08.04.2016

14+1-1999 р.н. і мол.

14+1-1999 р.н. і мол.

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, початок  10.00

5

Легка атлетика

«Олімпійський день бігу»

 

14.04.2016

1999-2000 р. н. та 2001 р. н. і мол.

 Біг 100, 800, естафета 4х200       

(2 дівч.+2 хл. незалежно від віку)                                        Склад команди: 3+3 незалежно від віку

Залік:5 рез. (4+естафета)           

Тячів, стадіон,поч.10.00

6

Першість району серед ЗНЗ

«Старти надій»

05.05.2016

60 м, стрибки з місця, метання м’ячика,піднімання тулуба,500 м (склад команди:16 учнів 7 класу (8 хл.+8  д.))

7

 

Міні-футбол. Першість району серед ЗНЗ.

Юнаки

 

Зона  21.04.2016

Фінал 28.04.2016

8+1, юнаки 1999  р. н і молодші

Село, яке вказане першим в зоні

Фінал – Тячів, стадіон,  поч. 10.00

8

Першість району серед ЗНЗ з легкої атлетики. Естафета

29.09.2016

5-11 класи (1+1), всього 14 учнів. Етап. 200 м. Тячів, стадіон, поч.10.00

9

 

Першість району серед ЗНЗ.

-«Шкіряний м’яч» - юнаки 2006 р.н.

Зона 04.10.2016

Фінал 06.10.2016

Село, яке вказане першим в зонах

Фінал -  Тячів, стадіон, поч.10.00

Склад команди 12+1

-«Шкіряний м’яч» -юнаки 2005 р.н.

 

Зона 11.10.2016

Фінал 13.10.2016

Село, яке вказане першим в зонах

Фінал -  Тячів, стадіон, поч.10.00

Склад команди 12+1

-«Шкіряний м’яч» -юнаки 2004 р. н.

Зона 18.10.2016

Фінал 20.10.2016

Село, яке вказане першим в зонах

Фінал -  Тячів, стадіон, поч.10.00

Склад команди 12+1

10

Першість району серед ЗНЗ

Футбол, юнаки -2000 р. н. і молодші

Зона 25.10.2016

Фінал 27.10.2016

Склад 15+1

Село, яке вказане першим в зонах

Фінал -  Тячів, стадіон, поч.10.00

 

 

 

                                                                                                           

 

 

Додаток №3

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

24.02.2016   № 51

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення  спортивно - масових заходів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016рік

І. Мета і завдання

-         подальше покращення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗНЗ;

-         масове залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

-         виявлення кращої загальноосвітньої школи в районі зі спортивно-масової роботи;

-         відбір кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях.

 

ІІ. Керівництво проведення змагань

          Районні змагання проводяться згідно календарного плану спортивно-масових заходів, затвердженого начальником управління освіти Тячівської районної державної адміністрації з таких видів: баскетбол (дівчата і юнаки), волейбол (дівчата і юнаки), настільний теніс, футбол, легка атлетика, ″Шкіряний м′яч″, ″Старти надій″, ″Олімпійське лелеченя″.

 Головний суддя змагань - голова методоб′єднання вчителів фізичної культури району, вчитель фізичної культури Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Носа Наталія Михайлівна.

         Безпосереднє керівництво в проведення змагань здійснюється головним суддею по видах спорту.

Головні судді по видах:

Баскетбол – вчитель Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. Гренджі - Донського  -   Кость Ф.Ф.

                            -  вчитель Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ш Голлоші -  Сенек З. Й.

 

Футбол    - старший тренер відділення футболу Тячівської дитячо-юнацької спортивної школи   - Приходько Ф. П.

 

″Шкіряний м′яч″ - старший тренер відділення футболу Тячівської дитячо-юнацької спортивної школи   -   Приходько Ф. П.

 

Настільний теніс – тренер відділення дитячо-юнацької спортивної школи   -  Максимчук І.І.

 

″Старти надій″ - тренер відділення дитячо-юнацької спортивної школи   -   Гусар В. М.

 

Легка атлетика - тренер відділення дитячо-юнацької спортивної школи     -  Гусар В. М.

 

Волейбол           -  тренери відділення дитячо-юнацької спортивної школи      -  Венгрин Г. І., Мовнар В. Ю.,  Шеверя Я. І.                                               

 

″Олімпійське лелеченя″ - вчитель Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. Гренджі - Донського -   Талапко С.С.

 

ІІІ. Учасники змагань

В спортивно - масових заходах району приймають участь учні загальноосвітніх навчальних закладів освіти району, які допущені лікарем і навчаються в даній школі у поточному навчальному році. У фінальних змаганнях приймають участь учні шкіл, переможці зональних змагань з окремих видів спорту.

ІV. Заявки

          Представник команди школи перед початком змагань подає в суддівську колегію такі документи:

заявку, завірену лікарем та директором школи (підпис, печатка);

         свідоцтва про народження і учнівський квиток або довідка з фото;

переможці зональних змагань здають матеріали про проведення змагань в

зонах головному судді змагань;

за подачу документів на участь у змаганнях несуть відповідальність директор та представник команди.

V.  Визначення переможців

         Загальнокомандне місце у комплексному заліку визначається за найменшою сумою місць, набраних школою в усіх видах змагань. Школи, які не приймали участь у змаганнях, штрафуються 80 очками. Якщо сума місць у декількох школах однакова, перевага надається школі, у якої більше І, ІІ і ІІІ командних місць.

VІ. Фінансові витрати

         Витрати, пов’язані з відрядженням шкіл для участі в зональних та фінальних змаганнях району, відносяться до відряджуючої сторони. Витрати, пов’язані з проведенням районних фінальних змагань (оплата суддівства, лікаря, грамот) та відрядження на обласні змагання – за рахунок управління освіти  Тячівської районної державної адміністрації.

 

VІІ. Нагородження

            Команда школи, яка в загальному заліку посіла І місце, нагороджується кубком або грамотою, команди - призери – грамотами управління освіти  Тячівської районної державної адміністрації.

 

VIІI. Порушення

За порушення правил безпеки та дисципліни під час проведення спортивно-масових заходів на команду за рішенням головної суддівської колегії накладаються штрафні санкції (зняття балів, додатковий час, дискваліфікація команди).

У разі невідповідності даних учасника  даним, зазначеним у його картці, команда підлягає дискваліфікації.

Додаток №4

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

24.02.2016   № 51

 

Зони

проведення першості району серед загальноосвітніх навчальних закладів освіти з футболу, «Шкіряний м’яч», міні-футболу, волейболу

 

 Зональні змагання проводяться в школах, які вказані в зонах першими

 

Зона № 1

Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів. №1 імені В. Гренджі-Донського, Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №2, Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів з угорською  мовою навчання, Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання, Лазівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Округлянська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Тячівківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів.

 

Зона № 2

Буштинська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Руськополівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів Вонігівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тереблянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дулівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Новобарівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів.

 

Зона № 3

Тересвянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тернівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Бедевлянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Біловарська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Кривська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Вишоватська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Петрушівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Рунівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

 

Зона № 4

            Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №1, Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №2 з румунською мовою навчання, Солотвинський ліцей інтернатного типу гуманітарного  та природничого профілю, Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойоі, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Грушівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів  №1, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №3, Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Подішорська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Топчинська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

 

Зона № 5

Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Ганичівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів,  Краснянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Усть-Чорнянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Лопухівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Руськомокрянська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Солонівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1, Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2, Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Комсомольська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів

 

 

 

Зона № 6

               Новоселицька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тарасівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Широколузька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Нересницька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Підплешанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Тисалівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Фонтеняська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів.

 

Зона № 7

Углянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Чумалівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Великоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Колодненська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Кричівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Груниківська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1, Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2.

 

 

Зони

 проведення першості району серед загальноосвітніх навчальних закладів освіти «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Зональні змагання проводяться в школах, які вказані в зонах першими

 

Зона № 1

Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №1 імені В. Гренджі-Донського, Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №2, Тячівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів з угорською  мовою навчання, Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання, Лазівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Руськополівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Округлянська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Тячівківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Тересвянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тернівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Бедевлянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Біловарська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Кривська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Вишоватська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Петрушівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Рунівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів.

Відповідальний: Кость Ф. Ф.- вчитель фізичного виховання Тячівської загальноосвітньої школи  I-ІІІ ступенів №1 імені В. Гренджі-Донського

 

Зона № 2

 Буштинська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів, Вонігівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тереблянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дулівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Новобарівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Углянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Чумалівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Великоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Колодненська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Кричівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Груниківська  загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1, Малоугольківська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів № 2.

Відповідальний: Болог Ю. М. вчитель фізичного виховання Буштинської загальноосвітньої школи  I-ІІІ ступенів.

 

 

 

Зона № 3

Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Ганичівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів,  Краснянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Усть-Чорнянська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Лопухівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Руськомокрянська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Солонівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №1, Дубівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2, Калинівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Комсомольська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Новоселицька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Тарасівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Широколузька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Нересницька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Підплешанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Тисалівська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Фонтеняська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів..

Відповідальний: Шкиндя Ю. Ю. - вчитель фізичного виховання Дубівської загальноосвітньої школи  I-ІІІ ступенів

 

Зона № 4

Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів,  Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №1, Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №2 з румунською мовою навчання, Солотвинський ліцей інтернатного типу гуманітарного  та природничого профілю, Солотвинська  загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойоі, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Грушівська загальноосвітня школа  I-ІІІ ступенів, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів  №1, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №2, Глибокопотіцька загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів №3, Нижньоапшанська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Подішорська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів, Топчинська загальноосвітня школа  I-ІІ ступенів.

Відповідальний:  Венгрин Г. І. - вчитель фізичного виховання Нижньоапшанської  загальноосвітньої школи  I-ІІІ ступенів.

 

 

зображення
4.jpg