№167 від 23.08.2016 про індивідуальну форму навчання

Створено: 26 серпня 2016 Останнє оновлення: 26 серпня 2016 Дата публікації Перегляди: 269

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

 

        23.08.2016 р.                        м. Тячів                                    №167

 

 

 

Про організацію індивідуальної

форми  навчання в загальноосвітніх навчальних

закладах району в 2016-2017 навчальному році

 

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах – наказ МОН № 8 від 12.01.2016 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.02.2016 року за №184/28314 ), з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти учням, реалізації особистісно орієнтованого підходу у навчанні та вихованні школярів, які за станом здоров'я не можуть відвідувати навчальний заклад, яким необхідно пройти лікування у лікувальному закладі більше одного місяця, які мають високий навчальний потенціал і можуть прискорено закінчити школу, які проживають у селах і селищах (коли кількість учнів у класі становить менше 5 осіб), які не встигають протягом двох років навчання у школі I ступеня, які потребують корекції фізичного та (або) розумового (психічного) розвитку (у разі, якщо батьки або особи, які їх замінюють, відмовляються направляти дитину до відповідної спеціальної загальноосвітньої школи (школи-інтернату)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів освіти  району:

1.1. Навчання учнів вищезазначених категорій у загальноосвітніх школах організувати відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та інших нормативно-правових актів.

1.2. Організацію індивідуальної  форми  навчання здійснювати лише за наявності відповідних документів зазначених в Положенні про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах .

1.3. Індивідуальне навчання учнів проводити за індивідуальними навчальними планами, складеними на основі типових навчальних планів, затверджених Міністерством освіти і науки України, та розкладом індивідуальних занять, затвердженим директором школи та  погодженим  з батьками або особами, які їх замінюють (письмово).

1.4. Виконання індивідуального навчального плану, програм, досягнення учнів у навчанні фіксувати в окремих журналах встановленого зразка.

2. Персональну відповідальність за правильність організації індивідуальної форми навчання, розподіл педагогічного навантаження на 2016/2017 навчальний рік покласти на керівників навчальних закладів.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник  управління                                      М.В.Думнич

 

 

              Стойка

зображення
sobkova_vitae.jpg