№10 від 20.01.2016

Створено: 21 січня 2016 Останнє оновлення: 21 січня 2016 Дата публікації Перегляди: 475

    

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

20.01.2016 року                           м. Тячів                                    № 10

 

 

Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії МАН у 2015-2016 навчальному році

 

Відповідно до наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації від 11.12.2015 № 477 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії, з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді був проведений конкурс-захист дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Під час захисту науково-дослідницьких робіт члени журі оцінювали аргументацію вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, компетентність учасника, вичерпність відповідей, етику і культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії.

Районний етап конкурсу проводився по відділеннях, а саме:

-відділення мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики – 11.01.2016 р.;

-відділення математики, фізики, астрономії, технічних та комп’ютерних наук

– 18.01.2016 р.;

-відділення історії, економіки, філософії та суспільствознавства, наук про Землю– 12.01.2016 р.;

-відділення біології, хімії, екології та аграрних наук – 13.01.2015 р.

         У роботі 45 секцій взяло участь 157 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

         В конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт взяли участь учні таких загальноосвітніх навчальних закладів району: Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Гренджі-Донського, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Тячівського професійного ліцею, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лопухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Чумалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Углянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Краснянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Солонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., Широколузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

 

 Виходячи з рішення журі та на підставі протоколів роботи секцій

НАКАЗУЮ :

 

1.Визнати переможцями районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та нагородити дипломами управління освіти Тячівської райдержадміністрації таких учасників (додаток 1).

2.За активну участь нагородити грамотами управління освіти Тячівської райдержадміністрації таких учасників (додаток 1).

3. Витрати на нагородження призерів конкурсу здійснити за рахунок коштів Центру дитячої та юнацької творчості.

      4.Контроль за виконанням наказу покласти на директора Центру дитячої та юнацької творчості Кузнец Л.І.

 

 

 

Директор ЦДЮТ                                                                                       Л.Кузнец

Керівники навчальних закладів                                               доведено до відома

Директор ЦДЮТ                                                                                       Л.Кузнец

 

 

Начальник                                                                                            М.Думнич

 

Додаток №1

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

20.01.2016  № 10

 

Список переможців районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Відділення літературознавство, мистецтвознавство та фольклористика

секція літературної творчості

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Тяско Христина

Тематичне розмаїття «Першої ластівки» юної поетеси

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.,. 10 клас

Корсак Марія Василівна, вчитель української мови та літератури Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

175

ІІ

 

2.

Гичун Ірина

Доля України, її народу у власних поезіях

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас

Корсак Марія Василівна, вчитель української мови та літератури Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

190

І

 

3.

Байсенов Даніл

Поезія «Свідоме й підсвідоме»

Буштинська гімназія-інтернат, 8 клас

Орсаг Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

175

ІІ

 

секція фольклористики

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Баршай Світлана

Українські календарно-обрядові пісні

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл.

Куцин Любов Василівна вчитель української мови та літератури Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст..

180

ІІ

 

2.

Черевко Ангеліна

Відлуння віків, відлуння душі народної в поезіях письменників – фольклористів рідного краю

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Метелешко Олеся Іванівна, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

160

ІІІ

 

3.

Сабадош Вікторія

Закарпатські легенди в народних легендах та переказах

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Орсаг Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

180

ІІ

 

4.

Фетько Іванна

«Як понесе з України у синє море…» (ідейно-художній аналіз українських дум)

Буштинська гімназія-інтернат, 8 клас

Мучичка  Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

155

ІІІ

 

5.

Фера Ангеліна

Українське весілля

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 кл

Палко Марія Іванівна, вчитель української мови та літератури Тересвянської ЗОШ І-ІІІ

160

ІІІ

 

6.

Косюк Ганна

Брустури: на перехресті легенд і сучасності

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл

Орсаг Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

190

І

 

секція української літератури

№п.п

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Ковач Маріанна

«З любов»ю і болем…» (основні штрихи до літературного портрету П. Тичини)

Буштинська гімназія-інтернат, 10 клас

Мучичка  Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

165

ІІІ

 

2.

Орсаг Анна

Закарпатські письменники, ювіляри 2016 року

Буштинська гімназія-інтернат, 10 клас

Орсаг Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернат

180

ІІ

 

3.

Драгун Дарина

Краса української мови в літературі

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, 8 кл.

Дьолог Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

165

ІІІ

 

4.

Король Катерина

Життя і творчість Івана Чендея

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, 9 кл.

Дьолог Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

180

ІІ

 

5.

Попович Михайло

Мотиви пам»яті, любові та природи у творчості Ліни Костенко

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Меклеш Наталія Іванівна, вчитель української мови та літератури Калинівської  ЗОШ І-ІІІ

165

ІІІ

 

6.

Коциба Кароліна

Життя та творчість Лесі Українки

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Неймет Вікторія Степанівна, вчитель української мови та літератури Тересвянської  ЗОШ І-ІІІ ст.

165

ІІІ

 

7.

Проданець Лариса

Життєвий творчий шлях Юрія Мейгеша. Роман «Голгофа»: проблематика, поетика.

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 клас

Божа Світлана Михайлівна, вчитель української мови та літератури Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст.

190

І

 

секція світової літератури

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Шимон Валерія

«Вечори на хуторі біля Диканьки» у контексті поглядів Гоголя на історію України

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл

Булик Наталія Іванівна, вчитель зарубіжної літератури Буштинської гімназії-інтернату

180

ІІ

 

2.

Голубка Євген

Сворідність художньої реалізації жахливого у творчості Едгара По та М. Гоголя

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Цупра Валентина Степанівна, вчитель зарубіжної літератури Углянської ЗОШ І-ІІІ ст..

165

ІІ

 

3.

Качалуба Анастасія

Українська душа у творчості М. Гоголя

Солонівська ЗОШ І-ІІ ст.,

9 кл.

Баляльова Надія Іванівна, вчитель зарубіжної літератури Солонівської ЗОШ І-ІІ ст..

160

ІІІ

 

4.

Грись Діана

Національно-фольклорна основа «Вечорів на хуторі біля Диканьки» М. Гоголя»

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Гасинець Віталіна Петрівна, вчитель зарубіжної літератури Новоселицької ЗОШ І-ІІІ с

190

І

 

5.

Лись Каріна

Історія Берлінської стіни

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас

Фіцай Світлана Іванівна, вчитель англійської мови Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

175

ІІ

 

секція мистецтвознавства

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Бойчук Неоніла

Іконописне мистецтво: історія розвитку, стилістичні особливості

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Герич Тамара Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

180

ІІ

 

2.

Когут Дарина

Писанкарство

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Кулеба Євгенія Петрівна, вчитель української мови та літератури Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

175

ІІ

 

3.

Форкош Яна

Українська вишивка – з часів виникнення і до сьогодення

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Форкош Мирослава Андріївна, вчитель української мови та літератури Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.

175

ІІ

 

4.

Ротковська Вікторія

Мистецтво української вишивки

Буштинська гімназія-інтернат, 8 клас

Рошко Іванна Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернату

165

ІІІ

 

5.

Біланич Микола

Ковальство або «залізна» професія, що поєднує талант і терпіння

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Кубарич Світлана Юріївна, вчитель Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

165

ІІІ

 

6.

Іващук Адріана

Географія танцю

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, ім.. В. Гренджі-Донського, 11 кл

Фера Оксана Василівна, вчитель географії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, Молнар Беата Олександрівна, керівник гуртка « Ансамбль танцю» ЦДЮТ

190

ІІІ

 

Відділення мовознавства

секція німецької мови

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Орто Валентина

Вивчення зовнішніх і внутрішніх причин взаємодії німецької і англійської мов

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, 10   клас

Плиска Галина Степанівна, вчитель німецької мови Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

135

Активна участь

 

2.

Паук Наталія

Німецька мова і німецькомовні країни

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, 8  клас

Плиска Галина Степанівна, вчитель німецької мови Тячівська  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

130

Активна участь

 

3.

Левицька Дарина

Єлізавета Баварська – імператриця Австрії

Буштино гімназія-інтернат, 8 клас

Немеш Ібоя Олександрівна, вчитель німецької мови Буштинської гімназії-інтернату

145

ІІІ

 

4.

Плиска Євген

Використання прислів»їв у німецькій мові, що відображають міжособистісні відносини людей

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Перегиня Оксана Василівна, вчитель німецької мови Ганичівської  ЗОШ І-ІІІ ст

170

ІІ

 

5.

Когут Дарина

Футбольний клуб «Баварія»

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Кустрьо Маріанна Василівна , вчитель німецької мови Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

160

ІІ

 

6.

Тимочко Марія

Австрія - країна подорожей

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Фіцай Світлана Іванівна,  вчитель німецької мови Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

145

ІІІ

 

7.

Арович Іван

Берлінська стіна як прокляття та натхнення

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Михальчич Віталія Дмитрівна, вчитель німецької мови Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст.

135

Активна участь

 

8.

Брюхович Зоя

Суб»активна модальність та засоби її вираження

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Михальчич Віталія Дмитрівна, вчитель німецької мови Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст.

140

ІІІ

 

9.

Данча Оксана

Замок Ношвайнштайн

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Ковач Мар»яна Василівна, вчитель німецької мови Чумалівської  ЗОШ І-ІІІ ст.

155

ІІІ

 

10.

Бердар Анна

Фразеологія німецької мови в лексично графічному аспекті

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського, 10 кл

Гапун Ярослава Іванівна, вчитель німецької мови Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського

185

І

 

11.

Лись Каріна

Історія Берлінської стіни

Калиніцвська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас

Брюхович Іванна Іванівна,  вчитель німецької мови Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

135

Активна участь

 

секція англійської мови

№п.п

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Паш Юрій

Вплив королеви Великобританії Єлізавети ІІ на політичне життя країни та світу

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл.

Сабодош Вікторія Іванівна, вчитель англійської мови Буштинської гімназії-інтернату

135

Активна участь

 

2.

Сабадош Вікторія

Сім природних чудес Великобританії та України. Порівняльна характеристика

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Сабодош Вікторія Іванівна, вчитель англійської мови Буштинської гімназії-інтернату

120

Активна участь

 

3.

Богдан Рената

Визначні жінки Англії

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл.

Токач Олеся Іванівна, вчитель англійської мови Буштинської гімназії-інтернату

145

ІІІ

 

4.

Костевич Аліна

Допоміжні дієслова в англійській мові

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Мазур Марія Юріївна, вчитель англійської мови Тернівської   ЗОШ І-ІІІ ст.

125

Активна участь

 

5.

Хромей Валерія

Відомі жінки Великої Британії

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Мазур Марія Юріївна, вчитель англійської мови Тернівської   ЗОШ І-ІІІ ст.

130

Активна участь

 

6.

Куцин Рустама

Різноманітність молодіжних субкультур

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Кустрьо Маріанна Василівна, вчитель англійської мови Калинівської  ЗОШ І-ІІІ

130

Активна участь

 

7.

Бойчук Неоніла

Різдво

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Мадар Світлана Миколаївна, вчитель англійської мови Калинівської  ЗОШ І-ІІІ ст

150

ІІІ

 

8.

Сойма Іванна

Знамениті люди Британії. Мерлін Монро

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Фіцай Світлана Іванівна, вчитель англійської мови Калинівської  ЗОШ І-ІІІ ст

125

Активна участь

 

9.

Гичун Ірина

Особливості та класифікація «nicknames» на прикладі знаменитостей

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Костенюк Яна Михайлівна, вчитель англійської мови Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

138

Активна участь

 

10.

Ротковська Вікторія

Вища освіта в Україні та Великобританії. Провідні навчальні заклади цих країн

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Мельник Антоніна Іванівна, вчитель англійської мови Буштинської гімназії-інтернату

135

Активна участь

 

11.

Паканич Інна

Модальні дієслова

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Сава Тетяна Миколаївна, , вчитель англійської мови Чумалівської  ЗОШ І-ІІІ с.

155

ІІІ

 

12.

Яковлєва Ганна

Тарас Григорович Шевченко в англомовному світі

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, 9 кл

Костишак Ольга Василівна, вчитель англійської мови Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського

175

ІІ

 

13.

Лись Каріна

Знамениті люди Британії. Джон Рональд Фолкін

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл.

Фіцай Світлана Іванівна, вчитель англійської мови Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

135

Активна участь

 

14.

Рішко Олена

Особливості вживання пасивного стану в англійській мові, його значення та переклад на українську мову

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, 11 кл

Добра Олена Йосипівна, вчитель англійської мови Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

195

І

 

15.

Бабич Анастасія

Роль запозичень в англійській мові

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, 8  кл

Добра Олена Йосипівна, вчитель англійської мови Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

160

ІІ

 

 

секція української мови

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Банк Дарина

Запозичення чужомовних слів у процесі розвитку української мови

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, 9 кл.

Дьолог Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

190

І

 

2.

Бабич Анастасія

Назва посуду, кухонного начиння, одягу, взуття та прикрас у говірці с. Руське Поле

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, 8 кл.

Дьолог Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

160

ІІІ

 

3.

Бойчук Неоніла

Походження назв грошей в Україні

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Бойчук Любов Володимирівна, вчитель української мови та літератури Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

180

ІІ

 

4.

Мешанич Людмила

Поки живі українські діалекти – живе Україна

Буштинська гімназія-інтернат, 8 кл.

Рошко Яна Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернату

160

ІІІ

 

5.

Думнич Тетяна

Використання окличних речень у публіцистичному стиліцистичному стилі (на матеріалі газет «Дружба» і «Тячів»)

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, 9 кл.

Чонка Тетяна Степанівна, вчитель української мови та літератури Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2

180

ІІ

 

Відділення економіки

секція економічної теорії та історії економічної думки

 

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Шемет Леся

Все починається з потреб

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Феєр Вікторія Степанівна, вчитель економіки та географії Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст..

190

І

 

2.

Куцин Рустама

Податки як рушійна сила економіки

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Метелешко Марина Миколаївна, вчитель економіки Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

169

ІІ

 

секція фінанси, грошовий обіг та кредит

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Юрик Марина

«Фінансова піраміда» - добро чи зло?

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.. 11 кл

Феєр Вікторія Степанівна, вчитель економіки та географії Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст

190

І

 

2.

Ленгер Юлія

Фінонсо-кредитне підприємство в Україні

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Чегіль Наталія Володимирівна, вчитель економіки та географії Буштинської гімназії-інтернату

169

ІІ

 

секція мікро та макроекономіки

 

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Біба Анна-Марія

Рекреаційні ресурси Карпатського регіону у використанні розвитку туристичної індустрії (на прикладі Буковелю)

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Чегіль Наталія Володимирівна, вчитель економіки та географії Буштинської гімназії-інтернату

190

І

 

2.

Мункачій Богдан

Податкова система різних країн світу

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, 10 кл

Фера Оксана Василівна, вчитель географії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського

169

ІІ

 

 

Відділення історії

секція історії України

 

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.       К

Костевич Аліна

Кирило-Мефодіївське товариство

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Левурда Єлізавета Михайлівна, вчитель історії та права Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

148

ІІІ

 

2.        

Куцин Алекс

Участь закарпатців у ІІ Світовій війні

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Герич Тетяна Володимирівна, вчитель історії Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

183

І

 

3.        

Апіан Арміне

Агатангел Юхимович Кримський – український історик, письменник і перекладач

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл

Олійник Марія Іванівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

173

ІІ

 

4.        

Сабадош Ярослава

Розквіт Русі за правління Ярослава Мудрого

Буштинська гімназія-інтернат, 7 клас

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

152

ІІІ

 

5.        

Шимон Валерія

Історичний портрет козака Мамая

Буштинська гімназія-інтернат, 9клас

Олійник Марія Іванівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

171

ІІ

 

 

секція всесвітньої історії

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Шкорка Діана

Наполеон Бонапарт: діяч, полководець, диктатор

Тернівська ЗОШ І-ІІІ т..., 10 кл

Куцин Василина Юріївна, вчитель історії та права Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.

141

ІІІ

 

2.

Берец Максим

Історія футболу

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..,№2, 10 кл

Лакатош Олена Юріївна, вчитель історії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№2

161

ІІ

 

3.

Куривчак Тарас

Європейський союз

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст..№1,11 кл

Тракслер Клара Яношівна, вчитель історії та права Солотвинської ЗОш І-ІІІ ст..№1

196

І

 

секція історичного краєзнавства

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Рошканюк Руслана

Ми славимо землю свою тернавську, край чарівних наших батьків…

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл

Куцин Василина Юріївна, вчитель історії та права Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

164

ІІ

 

2.

Жмурко Олеся

Історія Грушівського монастиря і друкарні при ньому

Грушівська ЗОШ І-ІІІ т..., 9 кл

Мацола Альбіна Михайлівна, керівник туристичного гуртка Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст., бібліотекар

131

Активна участь

 

3.

Попович Михайло

Подорож музеями Закарпаття

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Бережник Ольга Миколаївна, викладач ЗДНВР Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

137

Активна участь

 

4.

Гичун Ірина

Килитми Гафії Візичканич, з Ганич, облетіли весь світ

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Герич Тетяна Володимирівна, вчитель історії Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

157

ІІІ

 

6.

Думнич Тетяна

Іван Фірцак (Кротон) – найсильніша людина ХХ століття

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст№2, 9 кл.

Лакатош Олена Юріївна, вчитель історії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№2

143

ІІІ

 

7.

Бокоч Владислав

Тисячолітня історія Углянського монастиря

Буштинська гімназія-інтернат, 10 клас

Орсаг Ольга Іванівна, вчитель української мови та літератури Буштинської гімназії-інтернату

187

І

 

8.

Шимон Валерія

Шандрово – Олександріївка – від давніших часів і до нині

Буштинська гімназія-інтернат, 9клас

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

171

ІІ

 

9.

Цубира Іван

Історія села Новоселиця

Буштинська гімназія-інтернат, 10 клас

Олійник Марія Іванівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

154

ІІІ

 

10.

Біба Анна-Марія

Княгиня і Бунтар

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

150

ІІІ

 

секція етнології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

 

 

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Ленгер Юлія

Пилип Орлик- людина і людина у вигнанні

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

157

ІІІ

 

2.

Муха Сніжана

Давнє гончарство Закарпаття

Буштинська гімназія-інтернат, 8 клас

Серюга Галина Василівна, вчитель народознавства Буштинської гімназії-інтернату

186

І

 

3.

Черевко Ангеліна

Родина Куцинів-Миханків – одна із родин-засновників села Калини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Стойка Ганна Юріївна, вчитель історії, Меклеш Наталія Іванівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

162

ІІ

 

секція археології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

 

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Азарій Євгенія

Збруцький ідол – видатна пам»ятка язичницької культури

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

163

ІІ

 

2.

Угляй Іван

Археологічні пам»ятки Белгород_Дністровської фортеці

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

149

ІІІ

 

3.

Волос Діана

Античне місто Тіра

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 11 кл

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

146

ІІІ

 

Відділення наук про Землю

секція географії та ландшафтознавства

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

1.

Ленгер Юлія

Українська діаспора та Україна

Буштинська гімназія-інтернат, 11 кл

Чегіль Наталія Володимирівна, вчитель економіки та географії Буштинської гімназії-інтернату

169

ІІ

2.

Кухта Віталіна

Прояв несприятливих фізико-географічних процесів в Україні та Закарпатській області

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 кл

Метелешко Марина Миколаївна, вчитель географії Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

169

ІІ

секція геології, геохімії, мінералогії

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Нанаші Наталія

Виробництво ртуті на Україні

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Кубарич Світлана Юріївна, вчитель географії Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

149

ІІІ

 

секція кліматологія та мінералогія

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Михальчич Петро

Альтернативні джерела енергії як засоби запобігання кліматичним катаклізмам

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл., слухач секції «Географія та ландшафтознавство»

Гасинець Марія Михайлівна, керівник секції «Географія та ландшафтознавство» ЦДЮТ, вчитель географії Нересницької ЗОШ І-ІІІ ст..

190

І

 

Відділення філософії та суспільствознавства

секція теології, релігієзнавства та історії релігії

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Поп Світлана

Історія православної церкви в селі Угля

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст,11 кл.

Угляй Надія Іванівна, вчитель історії та правознавства Углянської ЗОШ І-ІІІ ст..

170

ІІ

 

2.

Бернат Оксана

А. Шептицький – видатний релігійний діяч у ГКЦ

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Керестей Терезія Михайлівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

155

ІІІ

 

3.

Кріцак Юліан

Мати Тереза як взірець доброчинності та милосердя

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, 11 кл

Тракслер Клара Яношівна, вчитель історії та права Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст.

190

І

 

4.

Апацька Ярослава

Християнство на Київській Русі

Буштинська гімназія-інтернат, 9 кл

Олійник Марія Іванівна, вчитель історії Буштинської гімназії-інтернату

-

Активна участь

 

5.

Кравчук Віталій

Історія Православної віри в селя Угля

Тячівський професійний ліцей, група №16

Бокоч Людмила Михайлівна, вчитель історії Тячівського професійного ліцею

120

Активна участь

 

секція педагогіки

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Бойчук Неоніла

Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Попович Оксана Веніамінівна, педагог-організатор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

188

І

 

2.

Палагусинець Ельвіра

Родинне виховання на засадах народної педагогвки

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Кустрьо Марія Василівна, заступник директора по навчально-виховній роботі Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

146

ІІІ

 

3.

Цьока  Оксана

Педагогіка Марії Монтесорі

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл

Серюга Галина Василівна, практичний психолог Буштинської гімназії-інтернат

177

ІІ

 

секція правознавства

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Ваш Яна

Запровадження європейськиї стандартів щодо протидії корупції в українському суспільстві

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Левурда Єлізавета Михайлівна, вчитель історії та права Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

105

Активна участь

 

2.

Куцин Рустама

Протидія корупції суспільством

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Попович Оксана Веніамінівна, педагог-організатор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

160

ІІ

 

3.

Влад Марта

Торгівля дітьми та жінками

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1,11 кл.

Тракслер Клара Яношівна, вчитель історії та права Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст.

155

ІІІ

 

4.

Болдижар Елеонора

Громада та громадський побут

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського, 8 кл

Леманинець Василина Іванівна, вчитель історії та права Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст

155

ІІІ

 

5.

Орто Валентина

Судовий розгляд як стадія процесу

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Кошілко Ніна Іванівна, вчитель історії та права Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№2

175

ІІ

 

секція соціології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Дзябко Тетяна

Шкідливі звички та організація їх профілактики в школі

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Мацола Наталія Юріївна, соціальний педагог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

165

ІІ

 

2.

Нікуліна Олена

Молодіжні субкультури

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, 11 кл

Тракслер Клара Яношівна, вчитель історії та права Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст.

190

І

 

 

Відділення екології та аграрних наук

секція екології

 

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Сухітра Яна

Різноманітність артропод селища Дубове

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст.№1

Галац Вікторія Володимирівна, вчитель біології Дубівської ЗОШ І-ІІ ст..№1

170

ІІ

 

2.

Черевко Богдана

Екологічні проблеми України

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

120

Активна участь

 

3.

Рошканюк Руслана

Екологія важкого століття. Як Терново потонуло у смітті

Тернівська ЗОШ І-ІІІ  ст.., 11 кл

Гайналій Марія Миколаївна, вчитель біології  Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

180

ІІ

 

4.

Сабо Тіберій

Безпека використання алюмінієвого посуду для приготування і зберігання харчових продуктів

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського, 10 кл

Савчук Еріка Миколаївна, вчитель хімії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, Глух Олег Станіславович, викладач УжНУ

182

І

 

секція охорони довкілля та раціонального природокористування

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Черевко Богдана

Бурштинова біда Полісся

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. ,9 кл

Кубарич Світлана Юріївна, вчитель біології педагог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

140

ІІІ

 

секція ветеринарії та зоотехнії

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Голубка Євген

Суспільні комахи – бджоли та комахи

Углянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 9 клас

Голубка Тетяна Михайлівна, вчитель біології Углянської ЗОШ І-ІІІ ст..

185

І

 

2.

Гайналій Даніела

Бджола – унікальна структура природи. Сон на вуликах

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Гайналій Марія Миколаївна, вчитель Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

168

ІІ

 

секція селекції та генетики

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кухта Ангеліна

Загадки ДНК

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Кубарич Світлана Юріївна, вчитель біології педагог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

115

Активна участь

 

секція агрономії

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 
 

1.

Жмурко Олеся

Вплив сидератів на вплив і розвиток огірків

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

Жигайло Світлана Михайлівна, вчитель Біології Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст..

144

ІІІ

 

Відділення хімії та біології

секція валеології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

 

 

Загальна сума балів

Місце

 

1.

Богдан Дарина

Краса та здоров»я зубів

Буштинська гімназія-інтернат, 9 клас

Паш Жанна Іванівна, вчитель основ здоров»я Буштинської гімназії-інтернату

173

ІІ

 

2.

Герич Богдана

Значення йоду в організмі людини

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Куцин Аліна Іванівна, вчитель основ здоров»я Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

186

І

 

4.

Форкош Іванесса

Вивчення та дослідження лікарвьких рослин околиць с. Грушова

Грушівська ЗОШІ І-ІІІ ст.., 10 кл.

Москаль Наталія Василівна, вчитель біології Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст..

172

ІІ

 

5.

Сойма Іванна

Методи зміцнення фізичного здоров»я засобами валеологічних знань

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 клас

Тяско Світлана Михайлівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

152

ІІІ

 

6.

Куцин Христина

Усмішка і здоров»я людини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..,  9 клас

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

156

ІІІ

 

7.

Рошканюк Руслана

Краса – не завжди дорого

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл

Гайналій Марія Миколаївна, вчитель Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

175

ІІ

 
               

 

секція  медицини

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кучеря Марія

Молодь і проблеми ВІЛ//СНІД

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..,  9 клас

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

152

ІІІ

 

2.

Фанта Олександр

Формування правильної постави та корекція її порушень на уроках фізичного виховання

Тячівський професійний ліцей, ІІІ курс(11 клас)

Вакій Оксана Михайлівна, вчитель фізичного виховання та медицини Тячівського професійного ліцею

172

ІІ

 

3.

Яковлєва Ганна

Туберкульоз-чума ХХ століття

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1ім. В. Гренджі-Донського, 9 кл

Гарастей Ганна Василівна, вчитель біології Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. В. Гренджі-Донського

186

І

 

секція психології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Когут Дарина

Корекція девіантної поведінки піллітків

Калинівська ЗОШ І-ІІІст..., 10 кл.

Біланич Марія Василівна, практичний психолог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

153

ІІІ

 

3.

Брюхович Зоя

Шляхи подолання агресивності в шкільному середовищі

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 11 кл.

Шолтіс Мирослава Василівна , практичний психолог Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст..

150

ІІІ

 

4.

Апацька Маріанна

Селфі – захоплення чи залежність

Буштинська гімназія-інтернат, 11 клас

Серюга Галина Василівна, практичний психолог Буштинської гімназії-інтернату

178

ІІ

 

5.

Негре Луїза

Адаптація першокласників до навчання в школі

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, 9 кл

Квітка Марія Михайлівна, практичний психолог Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст..№1

177

ІІ

 

6.

Бібен Марина

Роль батька у вихованні дитини, його вплив на її самооцінку

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл

Гайналій Марія Миколаївна, вчитель Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

189

І

 

секція загальної біології

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Когут Дарина

Борщівник на теренах села Калини

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст, 10 кл.

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

180

І

 

2.

Ротковська Вікторія

Вирощування родини цитрусових в домашніх умовах

Буштинська гімназія-інтернат, 8  клас

Олійник Іван Семенович, вчитель біології Буштинської гімназії-інтернату

140

ІІІ

 

3.

Мешанич Людмила

Походження свійських котів та спостереження за їх поведінкою

Буштинська гімназія-інтернат, 8  клас

Олійник Іван Семенович, вчитель біології Буштинської гімназії-інтернату

170

ІІ

 
               

 

секція біології людини

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кухта Ангеліна

Серцево-судинні захворювання

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.…, 9 кл.

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст

152

ІІІ

 

2.

Муха Сніжана

Дослідження впливу грибів на організм людини

Буштинська гімназія-інтернат, 8 клас

Паш Жанна Іванівна, вчитель основ здоров»я Буштинської гімназії-інтернату

172

ІІ

 

секція зоології, ботаніки

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 
 
 

1.

Гринюк Вікторія

Застосування і лікування чудодійними рослинами

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст...11 кл.

Буштин Галина Михайлівна, вчитель біології Углянської ЗОШ І-ІІІ ст..

173

ІІ

 

2.

Тимочко Марія

Фітотерапія – лікування рослинами

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9  кл.

Когут Мирослава Петрівна, вчитель біології Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

153

ІІІ

 

3.

Жмурко Олеся

Сезонні зміни в поведінці безхвостих амфібій

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст..., 9 кл

Жигайло Світлана Михайлівна, вчитель Біології Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст..

110

Активна участь

 

4.

Шелемба Інна

Природні багатства Угольського-Широколужанського масиву

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Шелемба Інна Василівна, вчитель біології Широколужанської ЗОШ І-ІІІ ст..

141

ІІІ

 

5.

Токар Вероніка

Біологічні особливостта структура популяції виноградного слимака в умовах Тячівського району

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл

Шегда Сніжана Василівна, вчитель біології Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст..

185

І

 

6.

Орсаг Рената

Мурахи. Життєдіяльність та особливості поведінки

Буштинська гімназія-інтернат, 11  клас

Олійник Іван Семенович, вчитель біології Буштинської гімназії-інтернату

167

ІІ

 

Відділення комп»ютерних наук

секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Гендич Альбіна

Методи криптографічного захисту інформації

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 кл

Куцин Олеся Василівна, вчитель інформатики Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

140

ІІІ

 

Відділення математики

секція математичного моделювання

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кустрьо Ангеліна

Золотий переріз

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Гоцуляк Руслана Іванівна, вчитель математики Калинівської ЗОШ І-ІІст..

140

ІІІ

 

секція математики

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Гайналій Даніела

Теорема Піфагора

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 8 кл

Шафар Оксана Юріївна, вчитель математики Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст..

160

ІІ

 

2.

Нанаші Наталія

Розвиток математики в Україні

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл

Лапчак Ганна Юріївна, вчитель математики Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст..

120

Активна участь

 

3.

Корсак Богдана

Магічні квадрати

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл

Герич Тетяна Миколаївна, вчитель математики Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

125

Активна участь

 

4.

Жвалюк Владислава

Число «пі»

Буштинська гімназія-інтернат, 8  кл

Слава Оксана Василівна, вчитель математики Буштинської гімназії-інтернату

125

Активна участь

 

секція прикладної математики

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

1.

Сойма Віталій

Математичні моделі в екології

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.., 9 кл.

Сойма Віталія Василівна, вчитель математики Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст

140

ІІІ

2.

Куцин Яна

Математичні несподіванки та курйози

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.., 8 кл

Гоцуляк Руслана Іванівна, вчитель математики Калинівської ЗОШ І-ІІст..

130

Активна участь

3.

Орсаг Анна

Розв»язування рівнянь з параметрами

Буштинська гімназія-інтернат, 10 кл

Густей Наталія Іванівна, вчитель математики Буштинської гімназії-інтернату

180

І

Відділення фізики та астрономії

секція астрономії та астрофізики

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кустрьо Ангеліна

Чорні діри

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.., 8 кл

Гоцуляк Руслана Іванівна, вчитель математики Калинівської ЗОШ І-ІІст..

142

ІІІ

 

секція аерофізики та космічних досліджень

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Волос Діана

Вплив космічних тіл та процеси, що відбуваються на Землі

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

Рішко Ольга Михайлівна, вчитель фізики Углянської ЗОШ І-ІІІ ст..

170

ІІ

 

2.

Жидак Яна

Планети Сонячної системи

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст..8 кл

Гоцуляк Руслана Іванівна, вчитель математики Калинівської ЗОШ І-ІІст..

150

ІІІ

 

секція експериментальної фізики

№п.п

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Сасин Юрій

Оптичні ілюзії. Виникнення невідповідностей між видимими предметами і дійсністю

Буштинська гімназія-інтернат, 10 клас

Сасин Юрій Михайлович, вчитель фізики Буштинської гімназії-інтернату

183

І

 

секція теоретичної фізики

№п.п

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Бердар Оксана

Перетворення та використання теплової енергії в теплових двигунах на прикладі двигуне Стірлінга

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.,10 кл

Кубарич Іван Іванович, вчитель фізики Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

185

І

 

Відділення технічних наук

секція електроніки та приладобудування

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Кепич Валентин

Оптоелектронний сенсор

Тячівський професійний ліцей, ІІ курс(10 кл)

Цимбалістий Володимир Михайлович, викладач Тячівського професійного ліцею

140

ІІІ

 

секція технологічних процесів та перспективних технологій

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

1

Матяш Олександр

Матеріал для броні

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, 9 кл

Савчук Еріка Миколаївна, вчитель хімії Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. В. Гренджі-Донського, керівник секції «Хімія» ЦДЮТ

182

І

секція матеріалознавства

№п.п.

Прізвище та ім»я учня

Назва роботи

Навчальний та позашкільний заклад, клас

Науковий керівник

Загальна сума балів

Місце

 
 

1.

Танчинець Михайло

Органічні матеріали та пігменти рідкокристалічних плівок

Тячівський професійний ліцей, ІІ курс (10 кл)

Принц-Цимбаліста Марія Василівна, викладач викладач Тячівського професійного ліцею

181

І

 

 

 

 

 

 

 

 

зображення
sobkova_vitae.jpg