№14 від 27.01.2016 знай і люби свій край

Створено: 28 січня 2016 Останнє оновлення: 28 січня 2016 Дата публікації Перегляди: 560

герб 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

 

НАКАЗ

 

27.01.2016 р.                                         м.Тячів                                            № 14

 

Про підсумки районної

виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і

образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

         Відповідно до наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації  11.12.2015 №478 «Про проведення районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з 29 грудня 2015 року по 22 січня 2016 року на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості була проведена районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

         На виставку-конкурс було подано 362 найрізноманітніших за формою і змістом роботи учнів із 42 навчальних закладів району, а саме: Великоугольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Буштинської гімназії-інтернату, Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нересницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Усть-Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Підплешанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вонігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Петрушівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Кривської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Малоугольківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Руськополівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тереблянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1, Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лазівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кричівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Округлянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Краснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ш Голлоші, Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Тересвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вишоватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Гренджі-Донського, Чумалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Солонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

           На розгляд журі були представлені роботи з таких видів мистецтва:

1.  Декоративно-ужиткове мистецтво:

- художнє різьблення по дереву;

- гончарство та художня кераміка;

- художнє плетіння, ткацтво;

- в'язання спицями, гачком;

- витинання;

- художня вишивка;

- народна лялька;

- м'яка іграшка;

- писанкарство;

- вироби з тіста;

- вироби з шкіри;

- декоративний розпис, народний живопис;

- бісероплетіння;

- паперова пластика та оригамі;

- вироби з соломки;

- ізонитка;

- вироби з природних матеріалів;

- інші техніки виконання (сувеніри, розпис на склі, вироби зі стрічок, вироби з пластиліну,вишивка бісером, кірігамі, гратографія).

2. Образотворче мистецтво:

- графіка;

- живопис.

         Художній рівень робіт, які були представлені на виставці, відповідав критеріям конкурсу: вироби відображали український колорит та майстерне володіння різноманітними техніками виконання. Учні проявили творчу фантазію, неповторність, оригінальність в їх виготовленні.

На підставі протоколу оцінювання робіт учасників районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

 

НАКАЗУЮ:

         1. Нагородити грамотами управління освіти Тячівської райдержадміністрації учнів, які зайняли призові місця за напрямами (додаток).

         2. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Л.І.Кузнец.

 

 

 

 

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

Керівники навчальних закладів                                                 довести до відома

Директор ЦДЮТ                                                                                   Л.Кузнец

 

 

 

Начальник                                                                                         М.Думнич

 

                                                                                                  Додаток

                                                                                                                                   до наказу управління освіти

                                                                                                                                            Тячівської  райдержадміністрації

                                                                                                                              27.01. 2016 № 14                                                                                  

                                                                                                        СПИСОК

переможців районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

Назва навчального закладу

Назва гуртка,

клас

Прізвище, ім’я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника

Місце

Художнє різьблення по дереву

6-10 років

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Гайналій Андрій

«Сон лісовика»

Думнич Марія Михайлівна

І місце

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

4 клас

Країло Артем,

Шевчук Максим

«Солодка втіха»

Агоштон Марія Василівна

ІІ місце

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4 клас

Пилипець Анна

«Млин»

Пилипець Наталія Андріївна

ІІІ місце

Художнє різьблення по дереву

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня обробка деревини» на базі Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кубарич Іван

«Ваза для фруктів»

Кубарич Іван Іванович

І місце

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Бабей Василь

«Запорізька Січ»,

«Столик із трояндами»

Ілько Наталія Іванівна

ІІ місце

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7 клас

Сасин Діана

«Едельвейс»

Кут Руслана Іванівна

ІІ місце

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-Б клас

Думнич Віктор

«Хатинка у селі»

Думнич Михайло Юрійович

ІІІ місце

Краснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Сойма Віталій

«Гордість нашого лісу»

Сойма Віталія Василівна

ІІІ місце

Груниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

8-Б клас

Голубка Валерія

«Рибка»

Чонка Лариса Іванівна

ІІІ місце

Гончарство та художня кераміка

11-15 років

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Магула Іванна

«Диво-посуд» (триптих)

Руснак Марія Іванівна

І місце

Художнє плетіння, ткацтво

6-10 років

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Попович Євгенія

«Ґердани»

Цех Лідія Василівна

ІІ місце

Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-Б клас

Колективна робота

«Колекція прикрас»

Балуєва Христина Андріївна

ІІ місце

Художнє плетіння, ткацтво

11-15 років

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Герич Богдана

«Рушник»

Герич Вікторія Петрівна

І місце

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Омельяненко Любомир

«Рушничок»

Омельяненко Надія Василівна

ІІ місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Драгун Оксана

«Ґердан»

Драгун Марина Михайлівна

ІІІ місце

В’язання спицями, гачком

6-10 років

Дулівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5 клас

Пацкан Ангеліна

«Квітка»

Розман Юлія Юріївна

І

місце

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Стойка Альона

«Різдвяні прикраси»

Немеш Олена Михайлівна

ІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Метелешко Василь

«Прикраси для ялинки»

Метелешко Олеся Іванівна

ІІІ місце

В’язання спицями, гачком

11-15 років

Усть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Бичок Вікторія

«Корівка Маруся»

Хоптян Зіновій Дмитрович

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Валеологія» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Куцин Іванна

«Корзинка настрою»

Бердар Ольга Миколаївна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Груниківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Голубка Валерія,

Крічфалушій Ганна

«Тарілочки»

Бенца Ніна Іванівна

ІІ місце

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-Б клас

Кричфалушій Яна

«Квітка»

Кричфалушій Євгенія Іванівна

ІІ місце

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7 клас

Габор Богдана

«Мереживо зими»

Кут Руслана Іванівна

ІІІ місце

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

8-Б клас

Попович Дарина

«Веселі курчата»

Піцур Вікторія Василівна

ІІІ місце

Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Сойма Марія

«Сукня для Попелюшки»

Попадинець Тамара Василівна

ІІІ місце

Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Деяк Дарина

«Черевички для Білосніжки»

Попадинець Світлана Василівна

ІІІ місце

В’язання спицями, гачком

16-18 років

Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11 клас

Ковернюк Іванна

«Морозні візерунки»

Олаг Ольга Василівна

ІІІ місце

Тереблянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний

11 клас

Габор Ніна

«Зимове мереживо»

Габор Тетяна Іванівна

ІІІ місце

Витинання

6-10 років

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Палінкаш Світлана

«Писанка»

Палінкаш Світлана Іванівна

ІІ місце

Дулівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2 клас

Ленгер Марія

«Веселі метелики»

Янчій Ганна Олександрівна

ІІІ місце

Витинання

11-15 років

Руськополівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-Б клас

Станко Дарина

«Україна колядує!... (триптих)

Станко Любов Василівна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Гренджі-Донського

Вайнагій Андрій

«Півник»

Острешко Вікторія Олександрівна

ІІ місце

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Гренджі-Донського

9-Б клас

Савченко Денис

«Дерево життя»

Острешко Вікторія Олександрівна

ІІ місце

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 ім.В.Гренджі-Донського

8-Б клас

Сойма Віталій

«Дівчина-весна»

Острешко Вікторія Олександрівна

ІІІ місце

Витинання

16-18 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст №1 ім.В.Гренджі-Донського

Сойма Василь

«Господині»

Острешко Вікторія Олександрівна

І місце

Художня вишивка

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня вишивка» на базі Калинівської І-ІІІ ст

Когут Неля, Геври Марина, Куцин Ванесса

«Вишиті мініатюрки»

Ухаль Юлія Олександрівна

ІІ місце

Буштинська гімназія-інтернат

3 клас

Макарова Крістіна

«Чарівні квіти»

Попович Ольга Степанівна

ІІ місце

Художня вишивка

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня вишивка» на базі Калинівської І-ІІІ ст

Кустрьо Ангеліна

«Україна»

Ухаль Юлія Олександрівна

І місце

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

8 клас

Корнута Світлана

«Квітуча троянда»

Немеш Марія Михайлівна

ІІ місце

Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Сасин Аліна

«Котики»

Мацола Марія Миколаївна

ІІ місце

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Герич Богдана

«Синички»

Герич Вікторія Петрівна

ІІІ місце

Великоугольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7 клас

Дьордяй Мирослава

«Весняні квіти»

Регуш Мар’яна Петрівна

ІІІ місце

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Заушицина Альона

«Мі найкращий друг»

Місарош Любов Михайлівна

ІІІ місце

Художня вишивка

16-18 років

Кричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-Б клас

Сухара Аліна

«Соняшники»

Стойка Ольга Михайлівна

І місце

М’яка іграшка

6-10 років

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

1 клас

Голубка Ярослава

«Україночка»

Поп Валентина Михайлівна

І місце

Буштинська гімназія-інтернат

4 клас

Мокрянин Василь

«Соня»

Рущак Ольга Василівна

ІІ місце

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

3 клас

Крічфалушій Світлана

«Мудра сова»

Бенца Мар’яна Анатоліївна

ІІІ місце

 

М’яка іграшка

11-15 років

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Грицик Маріан

«Символ 2016 року»

Сем’яновська Оксана Іванівна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи учнівського самоврядування» на базі Кривської ЗОШ І-ІІ

Ананьєва Іветта

«Пупс»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №1

Ярема Ганна, Рощко Інна

«Ведмедик»

Рошко Ольга Іванівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-Б клас

Лись Каріна

«Зайчик-побігайчик»

Тяско Світлана Михайлівна

ІІІ місце

Народна лялька

6-10 років

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Челленяк Наталія

«Ангел»

Хланта Світлана Леонідівна

І місце

Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Бедевельська Аліна

«Ой, не люби, милий, зразу три дівчини»

Колоскіна Лариса Павліна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» на базі Біловарської ЗОШ І-ІІ ступенів

Павлюк Дарина

«Дівчина Весна»

Синьо Наталія Василівна

ІІ місце

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

5 клас

Кричфалушій Ганна

«Лялька-мотанка»

Бенца Мар’яна Анатоліївна

ІІІ місце

Буштинська гімназія-інтернат

4-А клас

Бабич Наталія

«Лялька-мотанка»

Ізай Наталія Василівна

ІІІ місце

Народна лялька

11-15 років

Руськополівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 6-Б клас

Білей Лілія, Бердар Тетяна, Айдинян Анастасія

«Сімейка»

Шелемба Ганна Василівна

І місце

Буштинська гімназія-інтернат

8 клас

Мокрянин Мирослава

«Лялька-мотанка»

Рущак Ольга Василівна

ІІІ місце

 

 

Писанкарство

6-10 років

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-В клас

Клімчук Вікторія

«Писанки»

Плиска Лариса Юріївна

ІІ місце

Писанкарство

11-15 років

Тереблянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»

10 клас

Коршинська Дарина

«Я писанка красуня …»

Антал Яна Михайлівна

ІІ місце

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Колективна робота

«Великодні яйця»

Цех Лідія Василівна

ІІІ місце

Вироби з тіста

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Народна творчість» на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст №2

Колективна робота

«Мій дивний сон»

Шомко Людмила Миколаївна

І місце

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-В клас

Попович Юлія

«Моя Україна»

Попович Лариса Іванівна

ІІ місце

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Попович Василь

«Яблука»

Дзябко Надія Іванівна

ІІ місце

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4 клас

Куцин Євген

«Сова»

Поп Ганна Іванівна

ІІІ місце

Кривська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5-А клас

Чорей Ангеліна

«Мілка»

Палко Ганна Миколаївна

ІІІ місце

Вироби з тіста

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Писанкарство» на базі Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Габор Богдана, Дьордяй Віра, Сасин Діана, Камнєва Діана Фетько діана

«Помандруймо з колобком»

Дьордяй Світлана Іванівна

І місце

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-Б клас

Фіцай Вадим

«Суниці»

Герич Тетяна Миколаївна

ІІ місце

Вироби з тіста

16-18 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Писанкарство» на базі Вільховецької

Денисенко Діана

«Гуси-лебеді летять»

Дьордяй Світлана Іванівна

І місце

 

Вироби з шкіри

6-10 років

Малоугольківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  №1

2 клас

Бенца Анастасія

«Чайні троянди»

Бенца Мар’яна Анатоліївна

ІІ місце

Вироби з шкіри

11-15 років

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-Б клас

Попович Михайло

«В пам’ять Небесній Сотні»

Бережник Ольга Миколаївна

І місце

Декоративний розпис, народний живопис

6-10 років

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Палагусинець Радміла

«Червоні маки»

Метелешко Олеся Іванівна

І місце

Декоративний розпис, народний живопис

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Декоративний розпис» на базі Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шелевер Андріана

«Це край, де я родилась і живу»

Плиска Наталія Андріївна

І місце

Бісероплетіння

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Краєзнавство» на базі Новобарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Шваля Максим

«Конвалії в корзині»

Мовнар Марина Михайлівна

І місце

Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Федорик Світлана

«Карпатська смерічка»

Кошілка Оксана Іванівна

ІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Метелешко Василь

«Калинове дерево»

Метелешко Олеся Іванівна

ІІ місце

Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Тяско Віка, Федорик Світлана

«Колекція виробів з бісеру»

Кошілка Оксана Іванівна

ІІІ місце

Кривська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5-Б клас

Тяско Ганна

«Орхідея»

Ференчук Світлана Іванівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Куцин Юрій

«Берізка»

Куцин Любов Миколаївна

ІІІ місце

Бісероплетіння

11-15 років

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Лавришинець Моніка

«Столовий сервіз»

Герич Надія Михайлівна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Бісероплетіння»

Паш Мирослав

«Квіткова галявина»

Паш Марина Василівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Куцин Любов

«Дерево»

Куцин Любов Василівна

ІІ місце

Вишоватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

8 клас

Костяк Мілана, Герич Яна, Кісіль Аліна

«Квіти» (триптих)

Хромей Олена Мирославівна

ІІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Виготовлення сувенірів» на базі Солонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Танчинець Людмила

«Наш край»

Плиска Ганна Володимирівна

ІІІ місце

Колодненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Немеш Михайло

«Новорічний букет»

Корнута Марія Михайлівна

ІІІ місце

Бісероплетіння

16-18 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Валеологія» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Колективна робота

«Тобі Україно, тобі європейська держава»

Бердар Ольга Миколаївна

І місце

Паперова пластика та ори гамі

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Іграшки» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Герич Каріна, Візічканич Наталія

«Спогади про дитинство», «Дівоча краса» (диптих)

Медвідь Ольга Іванівна

І місце

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Палінкаш Радміла

«Незвичайне слоненя»

Палінкаш Світлана Іванівна

ІІ місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-П клас

Колективна робота

«Минуле, але таке рідне»

Драгун Марія Іванівна

ІІ місце

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Москаль Жасміна

«Капелюх»

Варга Віра Василівна

ІІІ місце

Тернівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Павлюк Максим

«Ваза з квітами»

Церкуник Марія Миколаївна

ІІІ місце

Тернівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Дьордяй Роман

«Корзина з квітами»

Мазур Тамара Іванівна

ІІІ місце

Петрушівська загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів

2-А клас

Галайко Каріна

«Квіти - окраса природи»

Стенавська Ганна Василівна

ІІІ місце

Паперова пластика та ри гамі

11-15 років

Підплешанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Федурцьо Маріанна,

Мацола Марія

«Мелодія квітів» (диптих)

Удич Світлана Василівна

І місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Олексій Богдан

«Подарунок для матусі»

Олексій Василина іванівна

ІІ місце

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

6-А клас

Арделан Яна

«Квітучі мрії»

Піцур Вікторія Василівна

ІІ місце

Усть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Костяк Есфірь

«Тризуб»

Хоптян Зіновій Дмитрович

ІІІ місце

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-Б клас

Шетеля Мирослава

«Млин»

Цех Лідія  Василівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-Б клас

Бойчук Неоніла

«Райське дерево»

Бережник Ольга Миколаївна

ІІІ місце

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8-А клас

Павлюк Валерія

«Красуня-наречена»

Левурда Мар’яна Михайлівна

ІІІ місце

Паперова пластика та ри гамі

16-18 років

Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10-А клас

Палагусинець Даніела

«Чарівні мальви - берегині України»

Шутак Лариса Василівна

І місце

Ізонитка

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи традиційної та комп'ютерної анімації» на базі Буштинської гімназії-інтернату

Гайович Кирил

«Білі вітрила»

Гайович Василь Юрійович

І місце

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-В клас

Кустрьо Альона

«Дерево життя»

Бурдило Ганна Петрівна

ІІ місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-П клас

Драгун Богдана

«У ставочок, як в люстерко задивилась жабка»

Танчинець Наталія Петрівна

ІІ місце

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Сойма Руслана

«Ніжна Кульбабка»

Піцур Олеся Валеріївна

ІІІ місце

Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-А клас

Худа Марія

«Чарівна квітка»

Ворохта Ольга Дмитрівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Куцин Вікторія

«Спогади про літо»

Кус Ірина Юріївна

ІІІ місце

Ізонитка

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Юні користувачі персонального комп’ютера»

Гайович Назар

«Хижак»

Гайович Василь Юрійович

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Літературне краєзнавство» на базі Углянської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дьордяй Іванна, Немеш Діана, Лисько Олександра

«Бадьорий ранок»

Голубка Людмила Степанівна

ІІ місце

Вироби з соломки

11-15 років

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

8-А клас

Гаврило Агнеса

«Новорічні прикраси»

Бердецька Таміла Іванівна

ІІ місце

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

9-Б клас

 

Жмурко Олександра

«Осінні квіти»

Бердецька Таміла Іванівна

ІІІ місце

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

8-А клас

Дьолог Михайло

«Святковий букет»

Бердецька Таміла Іванівна

ІІІ місце

Лозоплетіння

6-10 років

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5 клас

Розман Станіслав

«Палісок»

Стойка Діана Михайлівна

І місце

Вироби з природних матеріалів (пресована флористика)

6-10 років

Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-А клас

Бердар Юліанна

«Панянка»

Плиска Василина Юріївна

І місце

Вироби з природних матеріалів (пресована флористика)

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Флористика» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Біланич Тамара

«Ніжність»

Бердар Ольга Миколаївна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Флористика» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дикун Алевтина

«Танок квітів»

Бердар Ольга Миколаївна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Куцин Мілена

«Духмяний цвіт»

Медвідь Ольга Іванівна

ІІІ місце

Вироби з природних матеріалів (аплікація)

6-10 років

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

4-Б клас

Бердар Михайло

«Багатство країни»

Бердар Євгенія Юріївна

І місце

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Мандзюк Вікторія

«Журавель»

Варга Любов Василівана

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Попович Василь

«Щедрий їжачок»

Медвідь Ольга Іванівна

ІІ місце

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Драгула Маргарита

1 клас

«Чарівний край»

Драгула Любов Василівна

ІІІ місце

Вироби з природних матеріалів (аплікація)

11-15 років

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

6-А клас

Шроф Каріна

«Сова»

Лумей Ольга Янівна

ІІ місце

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з румунською мовою навчання

6-Б клас

Гузо Ванесса

«Павич»

Дан Олена Василівна

ІІІ місце

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 клас

Сутула Вікторія

«Мій рідний край»

Сутула Ольга Василівна

ІІІ місце

Вироби з природних матеріалів (аплікація)

16-18 років

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11 клас

Маринець Іван

«Церква Святого Миколая Чудотворця с. Колодно»

Кут Руслана Іванівна

І місце

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10 клас

Стойка Ярослав

«Краю мій Карпатський»

Стойка Діана Михайлівна

ІІІ місце

Вироби з природних матеріалів (композиція)

6-10 років

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-Б клас

Лаврюк Іван

«Буде свято»

Думнич Мар’яна Петрівна

ІІ місце

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Бібен Марина

«Моє дитинство»

Варга Любов Василівна

ІІ місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1-Б клас

Тяско Анастасія

«Загадкова жоржина»

Шевченко Василина Петрівна

ІІІ місце

Вироби з природних матеріалів (композиція)

11-15 років

Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Грицик Маріан

«Казковий стіл»

Сем’яновська Оксана Іванівна

І місце

Руськополівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9-А клас

Копча Ніка

«Тарілка»

Шелемба Ганна Василівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Літературне краєзнавство» на базі Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Беля Дарина, Феєр Дарина

«Оберіг»

Голубка Людмила Степанівна

ІІ місце

Тячівківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

7 клас

Бокоч Станіслав

«Квітуча осінь»

Костак Ольга Йосипівна, Душна Богдана Василівна

ІІІ місце

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання м.. Ш.Голлоші

7 клас

Савко Вікторія

«Осіння соната»

Тарусин Діана Михайлівна

ІІІ місце

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6 клас

Джуржа Евеліна Віталіївна

«Квітка запашна»

Джуржа Мар’яна Василівна

ІІІ місце

Вишивка бісером

6-10 років

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Фіцай Світлана

«Весняні квіти»

Фіцай Світлана Іванівна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Художня вишивка» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Мадар Марія

«Мак»

Ухаль Юлія Олександрівна

ІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5-А клас

Магула Денис

«Мій автопарк»

Метелешко Олеся Іванівна

ІІ місце

Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Продан Тетяна

«Орхідеї»

Варга Любов василівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3-Б клас

Бенко Ельвіра

«Котик»

Черевко Світлана Дмитрівна

ІІІ місце

Округлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

Каліцька Ірина

«Чарівний букет»

Кушілка Аліна Іванівна

ІІІ місце

Вишивка бісером

11-15 років

Тячівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В.Гренджі-Донського

6-А клас

Пилип Крістіна

«Червоні троянди»

Козюк Наталія Євгеніївна

І місце

Тернівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

8-В клас

Сасин Марина

«Моя Укарїна - єдина земля!»

Церкуник Марія Миколаївна

ІІ місце

Тарасівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

9 клас

Руснак Наталія

«Рушник»

Мацола Марія Миколаївна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Бісероплетіння» на базі Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Голубка Вікторія

«Ангел-охоронець», «Маки»

Цьока Людмила Василівна

ІІІ місце

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Драгун Оксана

«Казкові герої» (триптих)

Драгун Марина Михайлівна

ІІІ місце

Тарасівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

9 клас

Мацола Наталія, Фіцай Вероніка

«Черешні», «Виноград»

Цубера Марія Юріївна

ІІІ місце

Сувеніри

6-10 років

Тернівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

4-А клас

Альошин Денис

«Букет щастя»

Церкуник Марія Миколаївна

І місце

Добрянська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

2-А клас

Колективна робота

«Святковий настрій»

Хланта Світлана Леонідівна

ІІ місце

Грушівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

2-В клас

Кустрьо Альона

«Грошове дерево»

Бурдило Ганна Петрівна

ІІІ місце

Солонівська загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

4 клас

Герич Мирослава

«Новорічний подарунок»

Орос Оксана Іванівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-Б клас

Ухаль Микола

«Ця птаха тендітна та сильна, пливе вона в річці повільно»

Магей Ганна Степанівна

ІІІ місце

Сувеніри

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Суходольська Владислава

«Шкатулка для духмяних трав»

Бердар Ольга Миколаївна

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистецтва» на базі Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Куцин Любов

«Джентльмен»

Куцин Любов Василівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Основи учнівського самоврядування» на базі Кривської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Мельник Ганна

«Декоративні пляшки»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Мистецтво нашого народу» на базі Углянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Колективна робота

«Вазочка оздоблена бісером»

Цьока Людмила Василівна

ІІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Юні етнографи» на базі Груниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Мотря Ольга

«Зимовий ранок»

Кричфалушій Тетяна Михайлівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

6-В клас

Коцай Аделіна

«Совеня»

Ямнюк Ірина Василівна

ІІІ місце

Розпис на склі

11-15 років

Буштинська гімназія-інтернат

7 клас

Данкович Вікторія

«Портрет осені»

Рушак Ольга Василівна

І місце

Вироби зі стрічок

6-10 років

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

1-А клас

Канюка Юлія

«Сонячне диво»

Григоряк Лариса Василівна

І місце

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

2-А клас

Марічак Дарина

«Нарциси»

Марічак Галина Іванівна

 

Кривська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5-Б клас

Крижан Даніелла

«Червоний мак»

Павлюк Альбіна Григорівна

ІІІ місце

Вироби зі стрічок

11-15 років

Калинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Бойчук Єлізавета

«Чарівна ваза Аладіна»

Дьолог Лариса Михайлівна

І місце

Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

Пинтя В’ячеслав

«Зимова красуня»

Місарош Любов Михайлівна

ІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

7 клас

Цьонинець Вікторія

«Квіти рідного краю»

Куцин Ольга Василівна

ІІІ місце

Вироби зі стрічок

16-18 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Прикладні мистетцва» на базі Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Худенко Ангеліна

«Весільний букет нареченої»

Куцин Любов Василівна

ІІІ місце

Вироби з пластиліну    

Дубівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

1-А клас

Мадар Евеліна

«Зайчик-веселун»

Піцур Вікторія Василівна

ІІ місце

 

2-А клас

Піцур Андрій

«Райська яблунька»

Піцур Вікторія Василівна

ІІІ місце

Округлянська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3 клас

Бочок Яна

«У лісовому царстві»

Арзамасова Віталія Василівна

ІІІ місце

Кірігамі

6-11 років

Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4-Б клас

Попович Євгенія

«Шишка»

Цех Лідія Василівна

І місце

Кірігамі

11-15 років

Буштинська гімназія-інтернат

8 клас

Собослай Олександра

«Гілка магнолії»

Рушак Ольга Василівна

І місце

Гратогафія

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

Студія образотворчого мистецтва на базі Чумалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Розман Софія

«Воли мої воли»

Розман Михайло Антонович

І місце

Графіка

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Образотворче мистецтво» на базі Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Пазинець Катерина

«Добра і щастя, надії і відродження!»

Плиска

Наталія Андріївна

І місце

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9 клас

Розумей Марія

«Край де я живу»

Дьордяй Світлана Іванівна

ІІ місце

Графіка

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Кухта Ангеліна

«Через призму поколінь»

Герич Тамара Михайлівна

І місце

Живопис

6-10 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Декоративний розпис» на базі Бедевлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ріщко Євгенія

«Батьківська хата»

Плиска

Наталія Андріївна

І місце

Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2 клас

Мандзюк Олександра

«Ромашки»

Бабей Тамара Іванівна

ІІ місце

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2-А клас

Фурман Євгенія

«Моє рідне село»

Вайс Василина Іванівна

ІІІ місце

Живопис

11-15 років

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

Студія образотворчого мистецтва на базі Чумалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Майор Станіслав

«Пора сінокосу»

Розман Михайло Антонович

І місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Мацола Евеліна

«Помолімось за майбутнє України»

Герич Тамара Михайлівна

ІІ місце

Тереблянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний

6 клас

Косяк Василь

«Як Великдень на дворі -  смачна пасха на столі»

Косяк Світлана Василівна

ІІ місце

Тячівський районний Центр дитячої та юнацької творчості

гурток «Дитячий вернісаж» на базі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Мацола Евеліна

«Вінок із квіточок сплітаю»

Герич Тамара Михайлівна

ІІІ місце

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7-А клас

Куцин Поліна

«Чарівність зимового вечора»

Бережник Ольга Миколаївна

ІІІ місце

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6-А клас

Малько Вікторія

«Зимова казка»

Мацола Альбіна Михайлівна

ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

зображення
6.jpg