№121 про нагородження природоохоронців

Створено: 01 червня 2016 Останнє оновлення: 01 червня 2016 Дата публікації Перегляди: 156

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

   19.05.2016                                           м.Тячів                               №121

Про  нагородження юних

природоохоронців Тячівщини

за підсумками  природоохоронної роботи

протягом 2015-2016 навчального року

     

         В зв’язку з активною участю юннатів Тячівщини в районних, обласних та Всеукраїнських  масових природоохоронних заходах, результативною  еколого-натуралістичною дослідницькою  роботою  у 2015-2016 навчальному році

 

НАКАЗУЮ:

    

         1. Нагородити Грамотами управління освіти Тячівської районної державної адміністрації та призами Тячівського райЕНЦ учнів шкіл району та гуртківців Тячівського райЕНЦ за активну природоохоронну еколого-натуралістичну роботу в 2015-2016 навчальному році (додаток №1)

 

         2.Дирекції Тячівського райЕНЦ (директор І. М.Ткач, завідуючій  відділом організаційно - масової роботи Л. М. Поп) провести 25.05.2016 року на базі Тячівського райЕНЦ святкове відзначення кращих юннатів району.

 

         3. Відповідальність за участь учнів навчальних закладів району в даному заході покласти на супроводжуючих педагогів ( Дубівської №1, Біловарської, Малоугольківської № 2  ЗОШ І-ІІ ст, Калинівської , Чумалівської, Бедевлянської, Тересвянської, Тарасівської, Дубівської, Вонігівської, Буштинської, Тячівської №3 ЗОШ І-ІІІступенів, Буштинської гімназії-інтернату)

 

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора Тячівського рай ЕНЦ – І. М. Ткач.

 

 

 

         Начальник управління освіти                                       М. Думнич

 

 

Додаток №1 до

наказу управління освіти

Тячівської РДА                                                                                        № 121від  19.05.2016

 

Список

 юннатів Тячівського райЕНЦ переможців  Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів, виставок, акцій

 протягом  2015-2016 навчального року

з/п

Прізвище, ім’я, клас

Навчальний заклад

Творче  учнівське об’єднання

Тячівського рай ЕНЦ

1

Густей Наталія

5 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Юні валеологи»

2

Бочкор Назар

8 клас

 

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст

«Людина і довкілля»

 

3

Чендей Валерія

6 клас

Дубівська ЗОШ

І-ІІІ ст

«Юні квітникарі»

 

4

Терех Владислава

3 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Українська народна вишивка»

 

5

Білей Ганна

8 клас

Тересвянська ЗОШ І-ІІІст

Людина і довкілля»

6

Терпак Ігор

5 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Юні валеологи

 

7

Бабич Наталія

4 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Юні  валеологи»

 

8

Вакій Оксана

4 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Юні валеологи

.

9

Григоренко Анастасія

6 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Українська народна вишивка»

 

10

Роман Крістіна

4 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Друзі природи»

 

11

Булик Владислав

6 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Юні валеологи

 

12.

Довгій Павло

2 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Друзі природи»

13.

Маркуш  Вікторія

 

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст

«Друзі природи»

14.

Кухта Серафим

7 клас

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст

«Людина і довкілля»

15.

Магаль Вікторія

7 клас

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст

«Юні фото натуралісти»

16.

Синьо Іван

8 клас

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст

«Юні бджолярі»

17.

Сабослай Олександра

Буштинська гімназія-інтернат

«Українська народна вишивка»

 

18

Тиводар  Богдан

5 клас

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст

«Юні бджолярі»

19

Добруник Марія

9 клас

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст №2

«Юні квітникарі»

20.

Стойка Оксана

9 клас

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст

«Флористика та фітодизайн»

21.

Мошкіна Валерія

9 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Українська народна  вишивка»

22.

Ливринц Софія

2 клас

Буштинська гімназія-інтернат

«Друзі природи»

23.

Горват  Вікторія

7 клас

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст №3

«Людина і довкілля»

24.

Крегул Оксана

6 клас

Калинівська

ЗОШ І-ІІІ ст

«Юні лісівники»

25

Жидак Юлія

6 клас

Калинівська

ЗОШ І-ІІІ ст

«Лікарські рослини»

26.

Фабрицій Василь

5 клас

Бедевлянська ЗОШ

І-ІІІ ст

«Юні бджолярі»

27.

Копченко Даяна

9 клас

Бедевлянська ЗОШ

І-ІІІ ст

«Юні екологи»

28.

Григоряк Лідія

8 клас

Дубівська ЗОШ

І-ІІ ст№1

«Юні екологи»

29.

Сойма Богдан

8 клас

Дубівська ЗОШ

І-ІІ ст№1

«Юні екологи»

30.

Дикун Іван -7 клас

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст

«Юні лісівники»

 

           

 

 

зображення
1451548750.jpg