№126 Про результати ІІ етапу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Створено: 26 травня 2016 Останнє оновлення: 26 травня 2016 Дата публікації Перегляди: 276

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

20.05.2016                                    м. Тячів                                    № 126

 

Про результати участі школярів у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 143 від 06.05.2016 року «Про підсумки обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

НАКАЗУЮ :

 

1. Тячівському районному Центру дитячої та юнацької творчості (Кузнец Л.І.) довести до відома керівників навчальних закладів результати участі учнів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (додаток ).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації В.Ю.Танчинця.

 

 

 

.

 

 

 

Начальник управління                                                                    М.Думнич

 

 

Додаток

до наказу управління освіти

Тячівської райдержадміністрації

№ 126 від 20.05.2016 року

 

Список переможців

обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної

творчості учнівської молоді ,,Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

 

Розділ 1: „Технічні науки" (Електротехніка)

 

Диплом І ступеня

 

Колектив

вихованців гуртка,,Юний радіотехнік" Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів за роботу „Електронний собака ,,Електробарсік", керівник Апацький Я.Я.

 

(Транспортні засоби)

 

Диплом ІІІ ступеня

 

Бердар Оксана

учениця Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу ,,Двигун ,,Стірлінга", керівник Кубарич І.І.

 

Розділ 3: „Технічні навчальні посібники"

 

Диплом І ступеня

 

Колектив

вихованців гуртка,,Юний радіотехнік" Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів за роботу ,,Ігровий барабан ,,Відгадай мелодію", керівник Апацький Я.Я.

 

Розділ 4: ,,Ігри та іграшки з елементами техніки"

 

Диплом ІІ ступеня

 

Кубарич Іван

вихованець гуртка ,,Різьблення по дереву" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  за роботу ,,Атракціон", керівник Кубарич І.І.

Розділ 5:,,Технічні моделі"

 

(Історичні моделі)

 

Диплом ІІ ступеня

 

Орос Василь

вихованець гуртка ,,Художня обробка деревини" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу ,,Класика", керівник Коршинський І.Ю.

 

 

Розділ 6: „Спортивно-технічне моделювання" (Моделі суден)

 

Диплом ІІ ступеня

 

Колектив

вихованців гуртка ,,Моделювання іграшок-сувенірів" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу ,,Вітрильник „Перемога", керівник Бенца Н.І.

 

 

Бібен Тимофій,

вихованці гуртка „Художня обробка деревини" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу ,,Патрульний катер", керівник Коршинський І.Ю.

 

Михалко Давид

 

(Автомобільні моделі)

 

Диплом ІІ ступеня

 

Сомош Ярослав

вихованець гуртка ,,Художня обробка деревини" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу ,,ZIS-5", керівник Коршинський І.Ю

 

 

(Стендові моделі)

 

Диплом ІІ ступеня

 

Орос Василь

вихованець гуртка „Художня обробка деревини" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу «DRAKKAR» - човен вікінгів", керівник Коршинський І.Ю.

 

Диплом ІІІ ступеня

 

Гайович Назар,

Гайович Кирил

вихованці гуртка ,,Юні користувачі персонального комп'ютера" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу ,,АН-124 „Руслан", керівник Гайович В.Ю.

 

Розділ 7: „Архітектура та будівництво"

 

Диплом І ступеня

 

Орос Василь

вихованець гуртка ,,Художня обробка деревини" Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості на базі Буштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу ,,Скуштуйте, холодної водиці", керівник Коршинський І.Ю.

 

         

 

Всього 11 переможців, з них:

І місць – 3

ІІ місць – 6

ІІІ місць – 2

 

 

 

зображення
IMG_1477.jpg