Підсумки конкурсу «Творчість юних тобі, Україно»

on .

З ініціативи  Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді ( директор І.М.Ткач)    в період з 13.10  по 15.10.2015 року на базі  ЦДЮТ м. Тячів    проводилася районна  виставка «Творчість юних тобі, Україно» з метою активізації  пізнавальної та творчої діяльності учнів, пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи рідного краю, виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді Тячівщини.

        Виставка проводилася за наступними напрямками: «Мій рідний край – моя земля»- конкурс дитячого малюнку про природу України; «В об’єктиві натураліста»- краща фоторобота про природу рідного краю» ;; «Вчимось заповідувати»- власні дитячі вірші про довкілля, охорону та збереження природи Закарпаття;  «Творчі дитячі поробки з природного матеріалу».

      В даній виставці  прийняли взяло участь  104 учні різних вікових категорій району. Серед яких членами журі визнано переможцями:

 В номінації : «Мій рідний край – моя земля»-  Кухта Серафим –учень 7 класу Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

В номінації: «В об’єктиві натураліста» - Магаль Вікторія – учениця 7 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІст

В номінації: «Вчимось заповідувати» - Синьо Іван – учень 8 класу Біловарської ЗОШ І-ІІст

В номінації «Творчі дитячі поробки з природного матеріалу» - Сабослай Олександра –учениця 8 класу Буштинської гімназії-інтернату.

Роботи переможців районної виставки «Творчість юних тобі, Україно» будуть представлені в обласний етап конкурсу.