№131 про БЖД на час літніх канікул

Створено: 26 травня 2016 Останнє оновлення: 26 травня 2016 Дата публікації Перегляди: 339

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

24.05.2016                                             м. Тячів                            № 131

 

Про безпеку життєдіяльності

учасників навчально-виховного

процесу на час літніх канікул

 

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України 19.05.2016 року № 1/9-253 «Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на час літніх канікул», департаменту освіти і науки облдержадміністрації 23.05.2016 року № 01-20.15/1677 «Про безпеку життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на час літніх канікул», у зв'язку із закінченням навчального року, з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров'я вихованців та учнів, здійснення заходів цивільного захисту, попередження надзвичайних ситуацій в навчально-виховних закладах

 

НАКАЗУЮ: 

 

1. Керівникам навчальних закладів освіти району:

1.1. Вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров'я дітей при проведенні відпочинку в літніх таборах, під час проведення зборів та екскурсій.

1.2.Провести інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів та вихованців щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул (про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, охорони здоров'я, норм виробничої санітарії, а також правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, небезпеку перебування на поверхнях річок і водойм тощо) за змістовними та затвердженими інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах.

1.3.Посилити контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень вихованців та учнів автобусами, залізничним та авіаційним транспортом.

1.4. Забезпечити контроль за організацією режиму в закладах освіти на період літніх канікул, проведення позапланових інструктажів з сторожами та черговими щодо додержання правил пожежної безпеки та збереження майна.

1.5. Провести роз'яснювальну роботу з батьками та опікунами вихованців, учнів щодо запобігання випадків перенагріву, навчання з надання першої медичної допомоги при утопленнях та сонячних (теплових) ударах.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу фінансово-економічної та кадрової роботи управління освіти Тячівської районної державної адміністрації Танчинця В.Ю.

 

 

 

 

Начальник управління  освіти                                         М. Думнич

зображення
1451548750.jpg