астрономія

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 29 листопада 2016 Дата публікації Перегляди: 453

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    астрономії   серед   11    класів ЗНЗ Тячівського  району        Закарпатської обл. 2016-2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді     12 учнів, з них здало роботи          12       

Оцінено їх                 25                    системою.

Дата проведення_14. 11. 2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народжен

ня

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.       

А-7-11

Гузо Бенджамін Іванович

22.08.2000

Солотвинський ліцей-інтернат з р.м.н

Кравець Даніела Василівна

7,5

ІІІ місце

2.       

А-1-11

Поп Мелінда Ласлівна

16.08.2000

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Месарош Іван Яношович

4,5

 

3.       

А-10-11

Юришинець Христина Петрівна

03.11.2000

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гавран Наталія Михайлівна

9

ІІ місце

4.       

А-4-11

Токарська Олеся Олександрівна

08.04.2000

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Месарош Іван Яношович

1,5

 

5.       

А-6-11

Токар Василь Васильович

11.07.2000

Буштинська гімназія-інтернат

Сасин Юрій Михайлович

2

 

6.       

А-5-11

Рацин Ігор Ігорович

10.01.2000

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Феєр Лариса Василівна

1,5

 

7.       

А-2-11

Дюрчак Даніел Федорович

01.10.1999

Тячівський ліцей-інтернат з уг.м.н.

Балог Золтан Золтанович

7

 

8.       

А-9-11

Куцин Рустама Василівна

05.04.2000

Калинівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Роман Ганна Миколаївна

2

 

9.       

А-12-11

 Гендич Альбіна Леонідівна

11.12.2000

Ганичівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Кубарич Іван Іванович

10

І місце

10.   

А-11-11

Боднар Богдана Михайлівна

31.10.2000

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Домбай Терезія Василівна

7,5

ІІІ місце

11.   

А-8-11

Бокоч Вілена Романівна

21.11.2000

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Церкуник Марія Миколаївна

7,5

ІІІ місце

12.   

А-3-11

Дан Юрій Васильович

14.08.2000

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Реднік Тетяна Михайлівна

3

 

 

               

    Голова журі: __________________ В.М.Шаркадій                   Члени журі ____________З.З.Балог

Заступник голови журі:_________________Л.І.Бодак                                                _____________Т.В.Домбай

                                            _____________О.Л.Вишинська

                                                                               

                

 

                                                      

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    астрономії   серед   10    класів ЗНЗ Тячівського  району        Закарпатської обл. 2016-2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді     3     учнів, з них здало роботи        3         

Оцінено їх                             25                                           системою.

Дата проведення_14. 11. 2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

А-10-1

Буковецька Аліна Миколаївна

25.01.2001

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Домбай Терезія Василівна

6

ІІ місце

2.

А-10-2

Негре Луїза Юріївна

08.04.2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Нийметі Катерина Олександ.

5,5

ІІІ місце

3.

А-10-3

Пал Даніел Чобович

17.08.2001

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

 

Балог Золтан Золтанович

8,5

І місце

 

 

 

                                   Голова журі:_______________ В.М.Шаркадій

                         Заступник голови журі:___________Л.І.Бодак

                         Члени журі:                  ____________З.З.Балог

                                                               ____________Т.В.Домбай

 

                                                               ____________О.Л.Вишинська             

зображення
sobkova_vitae.jpg