англійська мова

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 1226

Завдання та відповіді скачати тут:

 http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/anglijska.rar 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови

2016-2017  навчального року

серед учнів __8__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді  23  учнів, з них здало роботи  23

Оцінено їх   120  бальною  системою

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

8 -20

15.08.2003

Рапова Владислава Володимирівна

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фіцай Оксана Василівна

43

 

2

8 - 07

30.01.2003

Степа Юліан Юрійович

Новобарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Степа Валентина Володимирівна

51

 

3

8-17

09.12.2005

Дудла Олександр Петрович

Фонтеняська ЗОШ І-ІІ ступенів

Драгун Віта Василівна

33

 

4

8-22

04.10.2003

Данилич Неля Михайлівна

Кривська ЗОШ І-ІІ ступенів

Солопчук Вікторія Іванівна

76

ІІІ

5

8-11

12.10.2003

Черевко Сніжана Едуардівна

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Куцин Яна Вікторівна

25

 

6

8-02

08.06.2003

Павлюк Оксана Вікторівна

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Томишинець Марина Василівна

83

ІІ

7

8-05

28.02.2003

Макар Настя Михайлівна

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Амбруш О.Р.

83

ІІ

8

8-04

09.01.2004

Цубера Олександра Мирославівна

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фіцай Ірина Петрівна

51

 

9

8-06

24.03.2003

Грежинець Максим Васильович

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мадар С.М.

70

ІІІ

10

8-13

13.12.2003

Мезей Андрій Богданович

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пузик Ольга Василівна

107

І

11

8-09

05.04.2003

Аннишинець Назарій Михайлович

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костенюк Яна Михайлівна

36

 

12

8-03

20.02.2003

Паканич Юлія Михайлівна

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сутула Тетяна Василівна

76

ІІІ

13

8-12

20.01.2003

Козак Віра Петрівна

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пацкан Руслана Юріївна

23

 

14

8-18

24.12.2003

Карвацький Марк Сергійович

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ігнатюк Галина Петрівна

40

 

15

8-08

07.03.2003

Гунда Станіслав Васильович

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Савляк С.М.

40

 

16

8-14

12.08.2003

Михайльо Даніел Васильович

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бенко Ю.В.

37

 

17

8-10

04.02.2003

Штерцле Кріштоф Аттілович

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Андюш В.М.

64

 

18

8-21

05.01.2003

Дочинець Діана Іванівна

Біловарська ЗОШ І-ІІ ступенів

Черничко Ніна Василівна

35

 

19

8-23

27.05.2003

Ціпле Олег Олегович

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Ціпле Ольга Василівна

44

 

20

8-16

23.09.2003

Бігун Володимир Миколайович

Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Михалчич Віра Іванівна

53

 

21

8-15

04.11.2003

Куцин Василь Віталійович

Вишоватська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Веклинець Світлана Іванівна

34

 

22

8-01

25.10.2003

Борка Юрій Юрійович

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

                    Марія Іванівна

57

 

23

8-19

07.05.2003

Меркулов Нікіта Андрійович

Буштинська гімназія-інтернат

Сабадош Вікторія Іванівна

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі:  Маркуш О.В.                      

 

Заступник голови журі:  Пузик О.В.

 

Експерт-консультант:  Ціпіньо М.Ю.

   

Члени журі:  Токач О.І.

                       Чопик Н.Ю.

                       Хомечко І.А

                       Проданець Л.М.

                       Штаба Н.Г.

                       Мадар С.М.         

                       Сойма О.Ю.

                       Ломпей Н.В.

                       Редмон Джессі

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови

2016-2017  навчального року

серед учнів 9 класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді 25 учнів, з них здало роботи  25

Оцінено їх  120  бальною системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

9 - 12

03.08.2002

Габорець Валерія Ярославівна

Новобарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Степа Валентина Володимирівна

19

 

2

9 - 02

13.02.2002

Семирунний Олександр Олександрович

Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Михалчич Віра Іванівна

35

 

3

9 - 10

22.03.2002

Голубка Владислава Володимирівна

Широколзуька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гендич Оксана Василівна

19

 

  4

9 - 15

06.07.2002

Зизень Іванна Віталіївна

Кривська ЗОШ І-ІІ ступенів

Палінкаш Віра Іванівна

35

 

5

9 - 17

08.05.2003

Янчій Милана Миколаївна

Рунівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Сятиня Маряна Василівна

28

 

6

9 - 03

17.03.2002

Маркуш Олександра Василівна

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Седлак Олександра Іванівна

44

 

7

9 - 18

18.11.2002

Киш Вероніка Романівна

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Немеш Марія Михайлівна

46

 

8

9 -04

13.11.2002

Косов Сабіна Антонівна

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Добра Олена Йосипівна

70

ІІ

9

9 - 05

26.11.2001

Біланич Михайлина Михайлівна

Нересницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лавришин Марія Василівна

33

 

10

9 - 21

04.07.2002

Сойма Іванна Юріївна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мадар С.М.

42

 

11

9 - 19

07.05.2002

Голубка Вікторія Олександрівна

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Варга Віталія Василівна

67

ІІІ

12

9 - 22

22.12.2002

Добруник Тетяна Михайлівна

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Бокоч Іван Васильович

28

 

13

9 - 06

21.09.2002

Сутула Вікторія Іванівна

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сава Тетяна Миколаївна

70

ІІ

14

9 - 13

12.09.2002

Чопик Юрій Юрійович

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чопик Наталія Юріївна

91

І

15

9 - 07

02.03.2002

Куцина Вячеслав Михайлович

Буштинська гімназія-інтернат

Подвич Н.В.

46

 

16

9 - 20

03.112001

Салейчук Влад М.

Тереблянський НВК

Куцина Наталія Василівна

67

ІІІ

17

9 - 24

27.07.2002

Угляй Галина Михайлівна

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Феєр Світлана Михайлівна

31

 

18

9 - 01

19.10.2002

Феєр Ганна Михайлівна

Груниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Корнута Людмила Миколаївна

61

 

19

9 - 16

29.01.2002

Гайналій Даніела Василівна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мазур М.Ю.

51

 

20

9 - 25

23.05.2002

Рахівська Ніколетта Миколаївна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ломпей Наталія Василівна

62

ІІІ

21

9 -11

05.02.2002

Мельник Іван Іванович

Біловарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Черничко Ніна Василівна

18

 

22

9 - 08

15.10.2001

Ціпле Михайло Михайлович

Солотвинська ЗОш І-ІІІ ступенів №2

Ціпле Ольга Василівна

38

 

23

9 - 23

07.07.2002

Майор Діана

Дулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цьока Ж.М.

28

 

24

9 - 09

 

Фєгір Джесіка Золтанівна

Солотвинська ЗОШ І- ІІІ ступенів №3

Форкош Саманта

4

 

25

9-14

 

Костяк Мілана

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ступенів

Веклинець Світлана Іванівна

32

 

          

 

 

Голова журі:  Маркуш О.В.                      

 

Заступник голови журі:  Пузик О.В.

 

Експерт-консультант:  Ціпіньо М.Ю.

   

Члени журі:  Токач О.І.

 

                       Чопик Н.Ю.

 

                       Хомечко І.А

 

                       Проданець Л.М.

 

                       Штаба Н.Г.

 

                       Мадар С.М. 

       

                       Сойма О.Ю.

 

                       Лупей Н.В.

 

                       Редмон Джессі

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови

2016-2017  навчального року

серед учнів 10 класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді 24 учнів, з них здало роботи 24

Оцінено їх 120 бальною системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

10-05

29.04.2002

Демянчук Ярослава Ярославівна

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гендич Оксана Василівна

53

 

2

10-04

10.03.2001

Салей Діана Іванівна

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ціпіньо Маряна Юріївна

76

ІІІ

3

10-13

20.04.2001

Левурда Яна Іванівна

Бедевлянська ЗОш І-ІІІ ступенів

Одовічук Оксана Іванівна

49

 

4

10-16

17.08.2001

Пал Даніел Чабович

Тячівський ліцей-інтернат  з угорською мовою навчання

Амбруш О.Р.

75

 

5

10-17

26.12.2000

Товт Мартін Аттілович

Тячівський ліцей-інтернат  з угорською мовою навчання

Амбруш О.Р.

79

ІІІ

6

10-10

19.04.2001

Куцин Ромена Миронівна

Нересницька ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Лавришин Марія Василівна

33

 

7

10-15

12.02.2001

Рішко Крістіна Василівна

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шелевер Іванна Іванівна

93

ІІ

8

10-14

10.09.2001

Черниш Дарія Володимирівна

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Варга Віталія Василівна

84

ІІІ

9

10-11

16.01.2002

Богдан Богдан Іванович

Углянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Голубка Андріана Іванівна

42

 

10

10-07

17.04.2001

Король Денис Олександрович

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костенюк Яна Михайлівна

62

 

11

10-18

15.05.2001

Носа Юрій Юрійович

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сойма Ольга Іванівна

57

 

12

10-22

23.01.2001

Григор Летисія Василівна

Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання

Ціпле Ольга Василівна

41

 

13

10-03

24.03.2001

Роман Влада Вадимівна

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Сурмій Леся Тимофіївна

99

І

14

10-01

01.09.2001

Богдан Дарина Валеріївна

Буштинська гімназія-інтернат

Токач Олеся Іванівна

91

ІІ

15

10-21

01.07.2001

Куриця Яна Василівна

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Хомечко Ілона Андріївна

38

 

16

10-12

18.02.2001

Куцина Віктор Михайлович

Тереблянський НВК

Герег М.В.

50

 

17

10-09

24.08.2001

Глеба Оксана Іванівна

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Савляк Н.М.

28

 

18

10-06

24.06.2001

Хромей Валерія Валеріївна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мазур М.Ю.

61

 

19

10-19

18.08.2001

Грига  Ігор Володимирович

Тячівський професійний ліцей

Зизень Ярослав Михайлович

32

 

20

10-24

10.10.2001

Орос Анастасія Михайлівна

Тячівський професійний ліцей

Зизень Ярослав Михайлович

33

 

21

10-08

16.08.2001

Федак Ірина Ігорівна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ломпей Наталія Василівна

47

 

22

10-20

22.02.2001

Марина Анна Юріївна

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Ціпле Ольга Василівна

50

 

23

10-23

28.08.2001

Літвін Елеонора-Марія Василівна

Тячівський професійний ліцей

Зизень Ярослав Михайлович

28

 

24

10-02

10.07.2001

Микита Даніела Василівна

Буштинська гімназія-інтернат

Токач Олеся Іванівна

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі:  Маркуш О.В.                      

 

Заступник голови журі:  Пузик О.В.

 

Експерт-консультант:  Ціпіньо М.Ю.

   

Члени журі:  Токач О.І.

 

                       Чопик Н.Ю.

 

                       Хомечко І.А

 

                       Проданець Л.М.

 

                       Штаба Н.Г.

 

                       Мадар С.М.

        

                       Сойма О.Ю.

 

                       Ломпей Н.В.

 

                       Редмон Джессі

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови

2016-2017  навчального року

серед учнів  11 класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді 19 учнів, з них здало роботи 19

Оцінено їх 120 бальною системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

11-13

27.12.1999

Руснак Аліна Миколаївна

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Куцин Яна Вікторівна

72

 

2

11-10

12.08.1999

Рішко Віталій Вікторович

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Йорж Ольга Іванівна

79

ІІІ

3

11-01

13.01.2001

Екшмідт Павло Мирославовчи

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Добра Олена Йосипівна

75

ІІІ

4

11-11

20.01.2000

Швайгер Катерина Степанівна

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Добра Олена Йосипівна

64

 

5

11-16

14.09.2000

Мурга Василь Іванович

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лавришин Марія Василівна

61

 

6

11-15

29.09.2000

Бойчук Неоніла Юріївна

Калинівська ЗОш І-ІІІ ступенів

Мадар С.М.

92

ІІ

7

11-09

18.11.2000

Косенко Анастасія Марянівна

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пузик Ольга Василівна

105

І

8

11-17

02.11.2000

Данч Олеся Іванівна

Углянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Голубка Андріана Іванівна

35

 

9

11-02

06.08.2001

Попович Селія Василівна

Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання

Ціпле Ольга Василівна

61

 

10

11-06

01.01.2000

Бурса Маряна Михайлівна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ломпей Наталія Василівна

63

 

11

11-04

22.09.2000

Ткач Власта Михайлівна

Соллтвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Сурмій Леся Тимофіївна

60

 

12

11-14

22.05.2000

Мацола Іван Юрійович

Буштинська гімназія-інтернат

Токач Олеся Іванівна

84

ІІ

13

11-07

10.01.2000

Рацин Ігор Ігорович

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лазур Едіта Йосипівна

75

ІІІ

14

11-08

26.06.2000

Чопик Степан Васильович

Тереблянський НВК

Куцина Наталія Василівна

45

 

15

11-03

31.10.2000

Боднар Богдана Михайлівна

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лемен Олена О.

45

 

16

11-18

30.07.2000

Рошканюк Аліна Іванівна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Федя Д.Я.

50

 

17

11-05

30.08.2000

Арделан Аманда  Степанівна

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Андюш В.М.

71

 

18

11-12

18.02.2000

Влад Діна Нуцівна

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Ціпле Ольга Василівна

49

 

 

 

 

 

Голова журі:  Маркуш О.В.                      

 

Заступник голови журі:  Пузик О.В.

 

Експерт-консультант:  Ціпіньо М.Ю.

   

Члени журі:  Токач О.І.

 

                       Чопик Н.Ю.

 

                       Хомечко І.А

 

                       Проданець Л.М.

 

                       Штаба Н.Г.

 

                       Мадар С.М.

        

                       Сойма О.Ю.

 

                       Ломпей Н.В.

 

                       Редмон Джессі

 

 

зображення
_20160404_220322.jpg