біологія

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 860

Завдання і відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/biologija.rar 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  біології

2016-2017  навчального року

серед учнів __9__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді _____  учнів, з них здало роботи_________________

Оцінено їх____ бальною  системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.                   

9-33

09.02.2002

Стойка Ангеліна Іванівна

Кричівська ЗОШ

Стойка О.М.

23.5

 

2.                   

9-20

24.08..2002

Шобей Іванна Іванівна

Буштинська гімназія

Олійник І.С.

13.5

 

3.                   

9-3

11.11..2002

Зизень Василь Васильович

Вишоватська ЗОШ

Блешинець Т.В.

7.5

 

4.                   

9-22

15.02.2002

Мотре Аманда Вас

Солотвинська ЗОШ №1

Прикоп С.Ю.

18.5

 

5.                   

9-9

12.09.2002

Чопик Юрій Юр

Вонігівська ЗОШ

Даруда М.І

44

 

6.                   

9-26

13.09.2002

Косов Сабіна Ант

Тячівський ліцей

Кіралі Е.Л.

27.5

 

7.                   

9-6

 

Лева Іван Іванович

Новобарівська ЗОШ

Пацкан Г.В.

24

 

8.                   

9-5

31.08.2002

Борнак Ангеліна Василівна

Тересвянська ЗОШ

Мункачій О.В.

28

 

9.                   

9-34

26.08..2001

Йовдій Діана Дмитрівна

Нижньоапшанська ЗОШ

Шелевер Т.М.

19

 

10.               

9-16

29.05.2002

Поп Дарина Василвна

Бедевлянська ЗОШ

Горопко Ю.М.

13

 

11.               

9-29

17.03.2002

Майор Ольга Михайлівна

Колодненська ЗОШ

Кричфалушій Х.В.

32.5

 

12.               

 9-7

29.01.2002

Гайналій Даніела Вас

Тернівська ЗОШ

Гайналій М.М.

55.5

 

13.               

9-21

14.12.2002

Русінко Андріана Василівна

Буштинська ЗОШ

Малешко І.А.

44

 

14.               

 9-11

08.04.2002

Чопик Валерія Мих

Тереблянський НВК

Антал Л.М.

19

 

15.               

9-24

19.12.2001

Мацола Сніжана Іллічна

Тарасівська ЗОШ

Піцур С.М.

29

 

16.               

9-23

04.07.2002

Сойма Іванна Юріївна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст

Тяско С.М.

44

 

17.               

9-19

15.05.2002

Арович Наталія Михайлівна

Лопухівська ЗОШ

Арович О.К.

39

 

18.               

9-31

24.06.2002

Мотря Вячеслав Мих

Груниківська ЗОШ

Голубка Л.А.

21

 

19.               

9-12

20.02.2002

Щербин Емілія Сергіївна

Дубівська ЗОШ

Магула М.В.

11.5

 

20.               

9-28

22.07.2002

Угляй Галина Мих

Великоугольківська ЗОШ

Регуш М.П.

29

 

21.               

9-30

10.01.2002

Пітух Дарина Миколаївна

Грушівська ЗОШ

Мацола Г.В.

62

 

22.               

9-8

 

Пашак Владислава Іванівна

Дулівська ЗОШ

Чобей Наталія Мик

14.5

 

23.               

9-4

12.03.2002

Танчинець Яна Іван

Ганичівська ЗОш

Жидак Т.Ю.

39

 

24.               

9-27

14.01.2002

Апшай Яна Олександрівна

Углянська ЗОШ

Буштин Галина Михайлівна

34.5

 

25.               

9-25

31.10.2002

Токар Ганна Олексіївна

Нересницька ЗОШ

Шемет С.М.

23

 

26.               

9-14

26.03.2002

Павлюк Максим Олександрович

Тисалівська ЗОШ

Томишинець Марина Василівна

13.5

 

27.               

9-1

06.07.2002

Зизень Іван В

Кривська ЗОШ

Бочок О.І.

26.5

 

28.               

9-15

13.10.2002

Русанюк Катерина Антонівна

Солотвинська ЗОШ №3

Ленкей О.М

25

 

29.               

9-13

 

Йовдій Марія Дмитрівна

Глибокопотіцька ЗОШ  І-ІІІст

Опріш Альона Іванівна

13

 

30.               

9-2

27.04.2002

Дьордяй Віталія Віт

Малоугольківська ЗОШ №2

Мотря Т.Л.

21

 

31.               

9-32

03.04.2002

Стойка Алевтина Василівна

Чумалівська ЗОШ

Стойка М.В.

19

 

32.               

9-10

14.10.2002

Григоряк Лідія Іванівна

Дубівська ЗОШ №1

Галац Вікторія Вол

55.5

 

33.               

9-18

24.01.2002

Прикоп Ніколетта Юріївна

Солотвинська ЗОШ №2

Ціпле Гаяна Василівна

16.5

 

34.               

9-17

 

Синьо Іван Іванович

Біловарська ЗОШ

Бринзяник Марія Ів.

17.5

 

35.               

 

 

 

 

 

 

 

36.               

 

 

 

 

 

 

 



Голова журі:                                    Малешко І.Ю.                      

Заступник голови журі:    Галац В.В.

Експерт-консультант:      Малешко І.А.

Члени журі:             Стойка О.М.                                     Мацола Г.В.

 Бочек О.І.                                        Мункачій О.В.

                            Жидак Т.Ю.                                       Велеган Н.В

                            Стойка В.М.                                     Хмара О.М

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  біології

2016-2017  навчального року

серед учнів _10__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді _____  учнів, з них здало роботи___________________

Оцінено їх______ бальною  системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1.  

10-25

 

Стойка Руслана Іванівна

Кричівська ЗОШ

Стойка О.М.

42

 

  1.  

10-16

21.10..2001

Драгун Дарина Василівна

Широколузька ЗОШ

Шелемба І.В.

29

 

  1.  

10-24

23.06.2001

Цьока Даніела Валеріївна

Буштинська гімназія

Олійник І.С.

49.5

 

  1.  

10-4

02.09.2001

Мигалко Діана Василівна

Солотвинська ЗОШ №2

Ціпле Т.В.

36

 

  1.  

10-6

04.10.2001

Куривчак Аурелія Тарасівна

Солотвинська ЗОШ №1

Прикоп С.Ю.

24.5

 

  1.  

10-9

12.04.2002

Клімов Віталій Іванович

Вонігівська ЗОШ

Даруда М.І.

17

 

  1.  

10-7

02.03..2001

Тибор Золтан В

Тячівський ліцей

Кіралі Е.Л.

13.5

 

  1.  

10-11

30.05..2001

Коциба Кароліна Віталіївна.

Тересвянська ЗОШ

Мункачій О.В.

49,5

 

  1.  

10-12

22.06.2001

Руснак Наталія Іван

Тарасівська ЗОШ

Піцур С.М.

45,5

 

  1.  

10-22

25.08.2000

Мотре Іляна Юріївна

Нижньоапшанська ЗОШ

Шелевер Т.М.

30.5

 

  1.  

10-17

01.09..2001

Бібен Марина Василівна

Бедевлянська ЗОШ

Тиводар М.Д.

20.5

 

  1.  

10-1

18.08.2001

Бабич Валентина Василівна

Чумалівська ЗОШ

Стойка М.В.

33.5

 

  1.  

10-2

17.08.2001

Палагусинець Богдана Михайлівна

Тернівська ЗОШ

Велеган Н.В.

29.5

 

  1.  

10-19

03.11.2001

Меланчук Олесь Васильович

Буштинська ЗОШ

Малешко І.А.

28

 

  1.  

10-18

18.01.2001

Антал Владислава Вас

Тереблянський НВК

Антал Л.М.

21.5

 

  1.  

10-13

23.05..2001

Черевко Богдана Василівна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст

Когут М.П.

15.5

 

  1.  

10-15

27.09.2001

Гарга Йосип  Йосипович

Дубівська ЗОШ

Магула М.В.

45,5

 

  1.  

10-21

24.08.2001

Глеба Оксана Іванівна

Грушівська ЗОШ

Гриньо К.Й.

28

 

  1.  

10-23

 

Копчар Ельвіра Василівна

Глибокопотіцька ЗОШ

Опріш Альона І

36

 

  1.  

10-20

17.04.2001

Король Денис Олександрович

Ганичівська ЗОШ

Попович В.А.

45,5

 

  1.  

10-10

12.09.2001

Немеш Віталія Василівна

Великоугольківська ЗОш

Шобей М.С.

21

 

  1.  

10-14

21.07.2001

Югас Едіта Юліусівна.

Солотвинська ЗОШ №3

Ленкей О.М

31

 

  1.  

10-3

14.02.2001

Грись Діана Петр

Новоселицька ЗОШ

Стойка В.М.

69

 

  1.  

10-8

15.05.2001

Носа Юрій Юрійович

Краснянська ЗОШ

Сойма М.І.

32.5

 

  1.  

10-5

14.05.2001

Тимків Даяна Юріїівна

Солотвинський ліцей

Марина Марія Лоренцівна

27.5

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 



Голова журі:                        Малешко І.Ю.                      

Заступник голови журі:    Галац В.В.

Експерт-консультант:      Малешко І.А.

Члени журі:             Стойка О.М.                                     Мацола Г.В.

 Бочек О.І.                                        Мункачій О.В.

                            Жидак Т.Ю.                                       Велеган Н.В

                            Стойка В.М.                                     Хмара О.М

           

           

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  біології

2015-2016  навчального року

серед учнів __11__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді ____  учнів, з них здало роботи__________

Оцінено їх______ бальною системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1.  

11-24

24.06..2000

Стойка Богдана Валеріївна

Кричівська ЗОШ

Стойка О.М.

47.5

 

  1.  

11-1

04.03..2000

Клованич Тетяна Андріївна

Буштинська гімназія

Олійник І.С.

37

 

  1.  

11-9

18.09.2000

Виноградов Ілля Олександрович

Солотвинська ЗОШ №1

Прикоп С.Ю.

13.5

 

  1.  

11-14

03.09.2000

Декет Галина Вас

Дубівська  ЗОШ

Холодян В.А

19

 

  1.  

11-2

13.01.2001

Екшмідт Павло М

Тячівський ліцей

Кіралі Е.Л.

18.5

 

  1.  

11-20

20.05.2000

Горюнов Богдан Б.

Тересвянська ЗОШ

Мокан Г.М.

23.5

 

  1.  

11-3

06.08.2001

Попович Селія Василівна

Солотвинський ліцей

Марина М.Л.

12

 

  1.  

 

10.10.1999

Марина Марія

Нижньоапшанська ЗОШ

Шелевер Т.М.

 

 

  1.  

11-19

23.11.2001

Синьо Наталія Віталіївна

Бедевлянська ЗОШ

Горопко Ю.М.

5

 

  1.  

11-6

03.01.2000

Стойка Ярослав Вас

Чумалівська ЗОШ

Стойка М.В.

21

 

  1.  

11-4

13.10.1999

Цупра Василь Іванович

Колодненська ЗОШ

Кричфалушій Х.В.

58

 

  1.  

11-18

21.06.2000

Тяско Вікторія Іванівна

Тернівська ЗОШ

Кустрьо М.В.

47.5

 

  1.  

11-23

31.05.2000

Леспух Аліна Володимирівна

Буштинська ЗОШ

Томишинець В.В.

79.5

 

  1.  

11-21

28.02.2001

Куцин Ярослава Романівна

Тереблянський НВК

Куцина М.І.

8

 

  1.  

11-13

06.12.1999

Куцин Богдана Павлівна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст

Меклеш Н.І.

9.5

 

  1.  

11-5

10.06.2000

Форкош Іванесса Іванівна

Грушівська ЗОШ

Москаль Н.В.

19

 

  1.  

11-10

11.12..2000

Гендич Альбіна Леонідівна

Ганичівська ЗОШ

Попович В.А

17

 

  1.  

11-15

17.09.2000

Шпак Людмила Сергіївна

Нересницька ЗОШ

Шемет С.М.

14.5

 

  1.  

11-11

28.09.2000

Лютик Ангеліна Василівна

Вонігівська ЗОШ

Даруда М.І

14

 

  1.  

11-17

16.02.2000

Попп Мелінда.Василівна.

Солотвинська ЗОШ №3

Ленкей О.М

20

 

  1.  

11-7

14.11.1999

Сойма Віолетта Віталіївна

Краснянська ЗОШ

Сойма М.І.

6.5

 

  1.  

11-12

 

Попович Жанна Ігорівна

Глибокопотіцька ЗОШ

Опріш Альона Іванівна

19

 

  1.  

11-16

01.11.1999

Корнута Віталія Михайлівна

Великоугольківська ЗОш

Поп В.В.

10

 

  1.  

11-22

21.02.2000

Пилипець Петро П

Тячівський проф..ліцей

Геревич О.В

48

 

  1.  

11-8

18.02.2000

Влад Діана Нуцівна

Солотвинська ЗОШ №2

Марина Марія Лор

20.5

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 



Голова журі:                        Малешко І.Ю.                      

Заступник голови журі:    Галац В.В.

Експерт-консультант:      Малешко І.А.

Члени журі:             Стойка О.М.                                     Мацола Г.В.

 Бочек О.І.                                        Мункачій О.В.

                            Жидак Т.Ю.                                       Велеган Н.В

                            Стойка В.М.                                     Хмара О.М

          

           

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з  біології

2016-2017  навчального року

серед учнів __8__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді ______  учнів, з них здало роботи__________________

Оцінено їх__________ бальною системою

 

з/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1.  

8-22

09.12.2003

Дудла Олександр Петрович

Фонтеняська ЗОШ

Драгун Лариса Василівна

26.5

 

  1.  

8-12

2003

Штерцлі Кріштоф Атілович

Солотвинська ЗОШ №3

Ленкей О.М.

24

 

  1.  

8-5

14.07.2003

Корсак Роман Юрійович

Вонігівська ЗОШ

Даруда М.І.

20

 

  1.  

8-19

23.05.2003

Пийтер Дарина Юріївна

Буштинська  гімназія-інтернат

Олійник І.С.

18.5

 

  1.  

8-26

24.02.2003

Рішко Дмитро Іванович

Буштинська ЗОШ

Малешко І.А.

9

 

  1.  

8-3

30.01.2003

Степа Юліан Юрійович

Новобарівська ЗОШ

Пацкан Г.В.

26

 

  1.  

8-9

 

Шиман Альона

Глибокопотіцька ЗОШ

Опріш Альони Ів

10

 

  1.  

8-17

12.08.2003

Андрішак Іван Віктрович

Лопухівська ЗОШ

Дзюзяк М.В.

7

 

  1.  

8-4

04.10.2003

Данилич Неля Мих.

Кривська ЗОШ

Бочок О.І.

18.5

 

  1.  

8-10

08.12.2002

Мезей Андріана Сергіївна

Дубівська ЗОШ

Сойма М.І.

7.5

 

  1.  

8-11

 

Кубинець Станіслав Вікторович

Новоселицька ЗОш

Стойка В.М.

7

 

  1.  

8-15

29.06.2003

Фицай Василь Васильович

Бедевлянська ЗОш

Тиводар М.І.

13

 

  1.  

8-20

28.02.2003

Макар Анастасія Михайлівна

Тячівський ліцей

Кіралі Е.Л.

29.5

1

  1.  

8-8

27.11.2002

Михайлчич Тетяна Сергіївна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст

Когут М.Ю

26.5

 

  1.  

8-13

20.06.2003

Банк Дарина Мих.

Тересвянська ЗОШ

Пітух Н.В.

25

 

  1.  

8-21

13.11.2003

Буштин Олександра Юріївна

Углянська ЗОШ

Буштин Галина Михайлівна

27.5

 

  1.  

8-23

5.04.2003

Аннишинець Назарій Михайлович

Ганичівська ЗОШ

Жидак Тетяна Юріївна

28

11

  1.  

8-24

21.09.2003

Розман Марія Василівна

Чумалівська ЗОШ

Стойка М.В.

21

 

  1.  

8-18

24.05.2003

Дьордяй Мирослава Миронівна

Великоугольківська ЗОШ

Регуш М.П.

8

 

  1.  

8-25

19.03.2003

Москаль Дарина Іванівна

Грушівська ЗОШ

Москаль Н.В.

28

11

  1.  

8-2

04.11.2003

Куцин Василь Віталійович

Вишоватська Зош

Апшай В.Ю.

5.5

 

  1.  

8-14

01.02.2004

Савула Михайло Михайлович

Тернівська ЗОШ

Ференчук М.М.

27.5

111

  1.  

8-27

23.06.2003

Марина Дана Георгіївна

Нижньоапшанська ЗОШ

Шелевер Т.М.

9

 

  1.  

8-1

 

Сімяновська Магдалина Василівна

Малоугольківська ЗОШ

Химинець Н П

8.5

 

  1.  

8-16

 

Чорей Наталія

Біловарська ЗОШ

Бринзяник М.І.

8

 

  1.  

8-7

 

Грин Августина-Марія

Солотвинська ЗОШ №2

Ціпле Т.В.

24.5

 

  1.  

8-6

12.04.2003

Влад Даліла Юр

Солотвинська ЗОШ №3

Прикоп Санда Юр

27

 


           

Голова журі:                                   Малешко І.Ю.          

Заступник голови журі:    Галац В.В.

Експерт-консультант:      Малешко І.А.

Члени журі:             Стойка О.М.                                     Мацола Г.В.

 Бочек О.І.                                        Мункачій О.В.

                            Жидак Т.Ю.                                       Велеган Н.В

                            Стойка В.М.                                     Хмара О.М

                       

 

            

зображення
3.jpg