Економіка 2016-2017

Створено: 21 грудня 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 486

Завдання і відповіді скачати тут: 

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/ekonomika.rar 

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    Економіки    серед   11   класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

 

Всього взяло участь в олімпіаді  19 учнів, з них здало роботи 19

Оцінено їх           за 75 бальною                      системою

Дата проведення_10.11.2016 року

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

11-16

Попович Селія Василівна

06..8.2001

Солотвинський ліцей-інт. з р.м.навч.

Кравець Даніела Василівна

20

 

2.

11-03

Мосіюк Руслан Олександрович

09.09.2000

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Розман Василь Антонович

28

 

3.

11-12

Сасин Юрій Юрійович

08.09.2000

Буштинська гімназія-інтернат

Чегіль Наталія Володим.

57

 

4.

11-15

Мотрин Аліна Михайлівна

11.12.1999

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст..

Пасічник Орися Василівна

16

 

5.

11-07

Чопик С.В.

26.06.2000

Тереблянський НВК ЗОШ І-ІІІ ст..

Куцина Н.І.

15

 

6.

11-14

Малиновська Андріана Олексан.

08.01.2000

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Кус Оксаана Олександрівна

18

 

7.

11-19

Ребар Максим Михайлович

07.07.2000

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Ціпіньо Р.І.

22

 

8.

11-17

Шуфрич Неллі Едуардівна

05.05.2000

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Маркуш Оксана Миколаївна

36

 

9.

11-06

Зейкан Адріана

11.12.2000

Тячівський ліцей-інт. з угор.м. навч.

Косо І.З.

19

 

10.

11-01

Мурга Василь Іванович

14.09.2000

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст..

Михайльо Ірина Євгенівна

29

 

11.

11-09

Бойчук Неоніла Юріївна

29.09.2000

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Метелешко М.М.

48

 

12.

11-10

Косенко Анастасія

18.11.2000

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Феєр В.С.

48

 

13.

11-04

Стойка Іванна Іванівна

23.08.2000

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Хрипта Іван Іванович

6

 

14.

11-18

Гендич Альбіна Леонідівна

11.12.2000

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Березун Наталія Іванівна

57

 

15.

11-11

Сойма Віолета Віталіївна

14.11.1999

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Фабрицій Василина Мих.

48

 

16.

11-05

Тяско Вікторія Іванівна

21.06.2000

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Мороз Т.П.

59

 

17.

11-13

Боднар Богдана Михайлівна

31.10.2000

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Фединець М.І.

23

 

18.

11-02

Юришинець Христина Петрівна

03.11.2000

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Білич Наталія Василівна

26

 

19.

11-08

Малій Андрій Сергійович

28.06.2000

Тячівський професійний ліцей

Савула Катерина Мих.

13

 

 

 

 

 

Голова журі:                                                                                   ____________________ Попович М.М.

 

Заступник голови журі:                                                   ____________________ Бодак Л.І.

 

Члени журі:                                                                        ____________________ Ботош Ю.Ю.

                                                                                                                     

                                                                                              ____________________ Метелешко М.М.

                                                                                  

                                                                                               ____________________ Чегіль Н.В.

 

                                                                                               ____________________ Феєр В.С.

                                                                                                                     

                                                                                               ____________________ Маркуш О.М.

                                          ____________________ Маркуш О.М.

 

зображення
_20160404_220322.jpg