історія 2016-2017

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 13 листопада 2017 Дата публікації Перегляди: 917

Завдання та відповіді скачати тут:

 

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    історії     серед     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді     30        учнів, з них здало роботи   30       

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_09.11.2016 року.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1.  

8-25

Козак Віра Петрівна

20.01.2003 р.

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Орос Анатолій Степанович

17

 

  1.  

8-6

Білов Максим Сергійович

03.02.2003р.

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Косюк Юлія Миколаївна

32

 

  1.  

8-1

Драгун Анна Василівна

15 березня 2003 р.

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст..

Терпак С.Ю.

30

 

  1.  

8-19

Сомош Ярослав Дмитрович

17 липня 2003 р.

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст..

Рущак Валентина Василівна

12

 

  1.  

8-10

Сасин Аліна Михайлівна

23 лютого 2002 р.

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Сасин Марія Іванівна

18

 

  1.  

8-17

Степа Юліан Юрійович

30 січня 2003 р.

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст..

Сасин Маряна Василівна

18

 

  1.  

8-20

Бігун Володимир

23 вересня 2003 року

Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст..

Дзябко Н.М.

5

 

  1.  

8-7

Дудла Олександр Петрович

9 грудня 2003 року

 

Фонтеняська ЗОШ І-ІІ ст..

Мідянка Любов Михайлівна

22

 

  1.  

8-22

Андрішак Іван Віталійович

12 серпня 2003 р.

Лопухівська ЗОШ І-ІІ ст..

Адамчук Л.Д.

21

 

  1.  

8-26

Данилич Неля Михайлівна

4 жовтня 2003 р.

Кривська ЗОШ І-ІІ ст..

Чорей Кароліна Антонівна

19

 

  1.  

8-2

Мезей Андріана Сергіївна

8 грудня 2002 р..

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Вурста М.М.

55

 

  1.  

8-16

Тіте Адріан Юрійович

15 березня 2002 року

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..№1

Марина М.В.

10

 

  1.  

8-18

Сідей Владислав Вікторович

01 вересня 2003 р.

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..№1

Марина М.В.

10

 

  1.  

8-13

Макар Анастасія Михайлівна

28 лютого 2003 року

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Ерди М.В.

14

 

  1.  

8-12

Томашко Ірина Петрівна

15 грудня 2002 р.

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст..

Поп Надія Михайлівна

19

 

  1.  

8-30

Михальчич Тетяна Сергіївна

27 . лист. 2002 р.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Ухаль Оксана Павлівна

44

 

  1.  

8-27

Ухаль Михайло Васильович

17 лист. 2003 р.

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст..№2

Декет Г.В.

32

 

  1.  

8-8

Сойма Іван Іванович

23 червня 2003 року

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Цубера Василина Михайлівна

44

 

  1.  

8-28

Бокоч Мирослава Федорівна

24 жовтня 2003 р.

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст..

Голубка Людмила Петрівна

17

 

  1.  

8-11

Гунда Станіслав Васильович

7 березня 2003 року

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Домбай В.М.

35

 

  1.  

8-21

Декет Світлана Юріївна

27 лютого 2003 р.

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст..№1

Цубера І ванна Іванівна

28

 

  1.  

8-15

Куцин Василь Віталійович

4 листопада 2003 р.

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ст..

Медвідь С.Й.

12

 

  1.  

8-14

Левурда Михайло Іванович

29 .04.2003

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Левурда Є.М

30

 

  1.  

8-29

Ташков Василь Васильович

21 січня 2004 р.

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..№2

Попович Маріана Юріївна

5

 

  1.  

8-23

Кошілко Віталій Михайлович

24 грудня 2003 р.

Тереблянський НВК

Куцина Н.П.

17

 

  1.  

8-9

Нетребин Юрій Павлович

19 січня 2003 р.

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..№3

Опріш Юрій Васильович

23

 

  1.  

8-4

Дочинець Діана Іванівна

05 січня 2003

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст..

Дочинець Світлана Василівна

27

 

  1.  

8-5

Бандур Максим

19 травня 2003 р.

Німецькомокрянська ЗОШ І-ІІ ст..

Бандур Марія Павлівна

29

 

  1.  

8-24

Штерцлі Кріштоф

02 квітня 2003 р.

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. Яноша Бойоі

Мітру Маріна

32

 

  1.  

8-3

Шимон Альона

21 грудня 2002 р.

Глибопотіцька ЗОШ

Карпа Світлана

3

 

  1.  

8-4

Дочинець Діана Іванівна

05 січня 2003 р.

Біловарська ЗОШ І-ІІІ ст..

Дочинець Світлана Василівна

27

 

 

 

Голова журі: ____________ Мацола Н.С.

Заступник голови журі: ______________ Танчинець Л.М.

Експерт-консультант: _________ Вурста М.М.

Члени журі:

___________ Мадар О.І.

___________ Фельбаба М.М.

___________ Сутула О.В.

___________ Рущак В.В.

___________ Ухаль О.П.

___________ Трайтлі Н.І.

___________ Михайльо І.Є.

___________ Шемет Л.М.

___________ Мітру М.В.

___________ Карпа С.В.

 

 

 

 

            Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    історії     серед     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                           

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_09.11.2016 року.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

9-6

Лаба Ярослава Володимирівна

28.01.2003

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Гісем Леся Петрівна

24

 

2

9-28

Ващук Анастасія Павлівна

16.07.2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІст.№1

Тракслер Клара Яношівна

35

 

3

9-10

Ротковська Вікторія Йосипівна

05.12.2002

Буштинська гімназія-інтернат

Немеш К.Є.

18

 

4

9-15

Рущак Олеся Василівна

21.03.2002

Буштинська ЗОШ

Гісем Тетяна Василівна

32

 

5

9-35

Магей Вероніка Миколаївна

18.06.2002

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ

Сасин Марія Іванівна

38

 

6

9-8

Лева Іван Іванович

07.08.2002

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст..

Сасин Маряна Василівна

6

 

7

9-31

Кустрьо Ангеліна Миколаївна

13.10.2002

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст..

Дзябко Н.М.

37

 

8

9-21

Голубка Владислава Володимирівна

22.03.2002

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст..

Олексій Тетяна Михайлівна

12

 

9

9-5

Арович Наталія Михайлівна

15.05.2002

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Адамчук Л.Д.

20

 

10

9-3

Павлюк Ангеліна Михайлівна

14.11.2002

Руськомокрянська  ЗОШ І-ІІ ст..

Беца Василь Васильович

16

 

11

9-9

Попович Іван Іванович

22.12.2001

Кривська ЗОШ І-ІІ ст..

Чорей Кароліна Антонівна

28

 

12

9-34

Щербина Емілія Сергіївна

20.01.2002

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Комар А.Ю.

39

 

13

9-24

Тяско Павліна Михайлівна

07.09.2002

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст..

Грись Надія Валеріївна

24

 

14

9-7

Микуліна Андріана Русланівна

26.02.2002

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Рекіта Віктор Іванович

17

 

15

9-4

Молдавчук Вікторія Миколаївна

30.07.2001

Тячівський ліцей-інт. з угор.мовою

Токач Т.Ю.

19

 

16

9-29

Токар Ганна Олексіївна

31.10.2002

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст..

Михайльо Ірина Євгенівна

44

 

17

9-17

Попович Михайло Михайлович

13.09.2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Бенко Анастасія Василівна

21

 

18

9-1

Білей Ганна Русланівна

29.07.2002

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Дудла О.М.

50

 

19

9-20

Філіп Яна Михайлівна

05.05.2002

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Поп Світлана Федорівна

11

 

20

9-27

Сутула Вікторія Іванівна

21.09.2002

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Сутула О.В.

42

 

21

9-18

Угляй Галина Михайлівна

22.07.2002

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст..

Голубка Людмила Петрівна

16

 

22

9-25

Форкош Олеся Юріївна

20.11.2002

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Домбай В.М.

28

 

23

9-11

Біланич Даніела Володимирівна

18.07.2001

ПідплешанськаЗОШ І-ІІ ст..

Фіцай Василина Михайлівна

21

 

24

9-26

Декет Олеся Юріївна

01.11.2001

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст..№1

Цубера Іванна Іванівна

28

 

25

9-32

Зизень Василь Васильович

11.11.2002

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ст..

Медвідь С.Й.

38

 

26

9-23

Негря Мирослава Іванівна

27.03.2002

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст..

Шимон Олена Іванівна

33

 

27

9-19

Форкош Яна Іванівна

25.09.2002

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Бенко В.І.

14

 

28

9-14

Марина Михайло Михайлович

11.01.2002

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..№2

Попович Маріана Юріївна

7

 

29

9-16

Чопик Валерія Михайлівна

04.08.2002

Тереблянський НВК

Чопик Н.А.

24

 

30

9-30

Йовдій Діана Дмитрівна

26.08.2001

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст..

Олексій В.М.

31

 

31

9-13

Мельник Іван Іванович

05.02.2002

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст..

Дочинець Світлана Вас.

8

 

32

9-12

Офрім Олена Василівна

12.05.2002

Глибопотіцька ЗОШ І-ІІ ст.. №3

Опріш Юрій Васильович

14

 

33

9-14

Марина Михайло Михайлович

11.01.2002

Глибопотіцька ЗОШ І-ІІ ст.. №2

Попович Маряна Юріївна

7

 

34

9-33

Тимчук Марк Богданович

09.11.2002

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст..

Олексій Валентина Миколаївна

32

 

35

9-22

Зубач Марія Василівна

25.09.2002

Глибопотіцька ЗОШ І-ІІ ст..

Карпа Світлана Василівна

36

 

36

9-2

Майор Діана Вячеславівна

23.07.2002

Дулівська ЗОШ І-ІІ ст..

Шугай Наталія Василівна

11

 

37

9-13

Мельник Іван Іванович

05.02.2002

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст..

Дочинець Світлана Василівна

8

 

 

Голова журі: ____________ Мацола Н.С.

Заступник голови журі: ______________ Танчинець Л.М.

Експерт-консультант: _________ Вурста М.М.

Члени журі:

___________ Мадар О.І.

___________ Фельбаба М.М.

___________ Сутула О.В.

___________ Рущак В.В.

___________ Ухаль О.П.

___________ Трайтлі Н.І.

___________ Михайльо І.Є.

___________ Шемет Л.М.

___________ Мітру М.В.

___________ Карпа С.В.

 

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    історії     серед   10    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                           

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_09.11.2016 року.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

10-12

Тимків Даяна Юріївна

14.05.2001

Солотвинський ліцей-інтернат з рум. мовою навчання ім..Емінеску

Кравець Даніела Василівна

33

 

2

10-11

Сітян Анюта Людвигівна

05.09.2001

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Гісем Леся Петрівна

15

 

3

10-6

Олашин Крістіна Володим.

05.06.2001

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Косюк Юлія Миколаївна

37

 

4

10-13

Роман Влада Вадимівна

24.03.2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

Явтушенко Лоліта Іванівна

29

 

5

10-9

Грига Ігор Володимирович

18.08.2001

Тячівський професійний ліцей

Кадар Наталія Михайлівна

20

 

6

10-2

Апацька Ярослава Ярославівна

31.12.2000

Буштинська гімназія-інтернат

Олійник М.І.

43

 

7

10-16

Шетеля Мирослава Анатоліївна

27.02.2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст..

Рущак Валентина Василівна

38

 

8

10-7

Антал Владислава Василівна

18.01.2001

Тереблянський НВК

Чопик Н.А.

23

 

9

10-14

Руснак Наталія Іванівна

22.06.2001

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Сасин Марія Іванівна

24

 

10

10-8

Дьолог Яна Михайлівна

20.01.2002

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст..

Олексій Тетяна Михайлівна

29

 

11

10-19

Венчур Христина Тарасівна

01.012002

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Мадар О.І.

51

 

12

10-18

Грись Діана Петрівна

14.02.2001

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст

Мідянка Наталія Василівна

43

 

13

10-17

Левурда Яна Іванівна

20.04.2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Голубка Маріанна Іванівна

41

 

14

10-3

Пала Даніел Чобович

17.08.2001

Тячівський ліц.-інт.з угор.мовою навч

Ерді М.Б.

38

 

15

10-5

Черевко Богдана Василівна

23.05.2001

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Бенко Анастасія Василівна

38

 

16

10-20

Руснак Дарина Михайлівна

03.12.2001

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Цубера К.І.

40

 

17

10-4

Король Денис Олександрович

17.04.2001

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Фельбаба Василина Васил.

48

 

18

10-15

Носа Юрій Юрійович

15.05.2001

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Трайтлі Наталія Іванівна

48

 

19

10-10

Семяновська Валерія Валеріївна

31.07.2001

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Домбай В.М.

42

 

20

10-1

Мигалко Діана Дмитрівна

01.01.2001

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Куцин В.Ю.

42

 

21

10-21

Югас Едіта Юріївна

21.07.2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3

Мітру Маряна Василівна

43

 

 

      

Голова журі: ____________ Мацола Н.С.

Заступник голови журі: ______________ Танчинець Л.М.

Експерт-консультант: _________ Вурста М.М.

Члени журі:

___________ Мадар О.І.

___________ Фельбаба М.М.

___________ Сутула О.В.

___________ Рущак В.В.

___________ Ухаль О.П.

___________ Трайтлі Н.І.

___________ Михайльо І.Є.

___________ Шемет Л.М.

___________ Мітру М.В.

___________ Карпа С.В.

 

 

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з    історії     серед   11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                           

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_09.11.2016 року.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

11-10

Мацола Яна михайлівна

08.12.1999

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст

Тиводар Г.В.

12,5

 

2

11-11

Стойка Ярослав Васильович

03.01.2000

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Сутула О.В.

38,5

 

3

11-2

Гичун Ірина Олегівна

29.06.2000

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Герич Тетяна Володим.

48

 

4

11-12

Данч Олеся Іванівна

02.11.2000

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Хрипта Іван Іванович

31

 

5

11-15

Шемет Леся Богданівна

23.10.2000

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Шемет Л.М.

52

 

6

11-19

Бойчук Неоніла Юріївна

26.06.2000

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Дикун Марія Василівна

48

 

7

11-7

Шпак Людмила Сергіївна

17.09.2000

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст..

Поп Надія Михайлівна

29

 

8

11-1

Екшмідт Павло М.

11.012001

Тячівський ліцей-інтер. з угор.мовою

Токач Т.Ю.

35,5

 

9

11-5

Шуфрич Неллі Едуардівна

05.05.2000

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Маркуш Оксана Миколаївна

36

 

10

11-6

Токар Вероніка Василівна

27.12.1999

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст..

Грись Ірина Петрівана

29

 

11

11-20

Цубера Маряна Василівна

20.06.2000

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Комар В.М.

55

 

12

11-4

Костяк Іванна Іванівна

15.06.2000

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Костяк М.І.

37,5

 

13

11-16

Сасин Діана Юріївна

29.11.1999

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Магей Світлана Василівна

31

 

14

11-14

Немеш Василь Іванович

14.12.1999

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст..

Корнута Віра Іванівна

45

 

15

11-13

Леспух Аліна Володимирівна

31.05.2000

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст..

Рущак Валентина Василівна

57

 

16

11-17

Бокоч Владислав Іванович

24.04.2000

Буштинська гімназія-інтернат г.п.

Керестей Т.М.

59,5

 

17

11-18

Ткач Власта Михайлівна

22.09.2000

Солотвинська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1

Явтушенко Лоліта Іванівна

31,5

 

18

11-8

Попович Каріна Михайлівна

16.10.1999

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Орос Анатолій Степанович

37,5

 

19

11-3

Гасинець Дарина Миколаївна

06.07.2000

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Білич А.М.

44

 

20

11-9

Білецький Чиприян Дорінович

31.03.2000

Солодвинський ліцей-інтернат з р.м.

Кравець Даніела Василівна

23,5

 

 

Голова журі: ____________ Мацола Н.С.

Заступник голови журі: ______________ Танчинець Л.М.

Експерт-консультант: _________ Вурста М.М.

Члени журі:

___________ Мадар О.І.

___________ Фельбаба М.М.

___________ Сутула О.В.

___________ Рущак В.В.

___________ Ухаль О.П.

___________ Трайтлі Н.І.

___________ Михайльо І.Є.

___________ Шемет Л.М.

___________ Мітру М.В.

 

___________ Карпа С.В. 

зображення
sobkova_vitae.jpg