математика 2016-2017

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 1402

Завдання та відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/matematika.rar 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 14        учнів, з них здало роботи              14       

Оцінено їх                                        28.                              системою.

Дата проведення_16.11.2016 р.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-6-2

Сас Іван Володимирович

8 липня 2005

Буштинська гімназія-інтернат

Густей Наталія Іванівна

9,5

 

2

М-6-9

Семак Яна Михайлівна

2 грудня 2005

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новосільчук Ріта Юріївна

14

ІІІ

3

М-6-4

Мацола Денис Васильович

12 вересня 2005

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мацола Ольга Михайлівна

15

І

4

М-6-11

Бичок Аліна Василівна

21 червня 2005

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Бичок Марія Миколаївна

2

 

5

М-6-12

Мотринець Денис Васильович

8 червня 2005

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гасинець Оксана Мирославівна

14

ІІІ

6

М-6-5

Фіцай Світлана Юрівна

11 травня 2005

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лапчак Ганна Юріївна

11

 

7

М-6-13

Куцин Тетяна Василівна

29 січня 2005

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Герич Наталія Петрівна

10

 

8

М-6-3

Церкуник Анастасія Василівна

09.05.2005

Вишоватська ЗОШ І-ІІІ ст.

Габор Наталія Іванівна

7

 

9

М-6-1

Угнівенко Марія миколаївна

25 травня 2005

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шелемба Ольга  Михайлівна

13

 

10

М-6-6

Продан Василь Васильович

15 березня 2005

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст.

Данилич Марія Іванівна

10

 

11

М-6-7

Носа Юлія Михайлівна

02.07.2005

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Парамонова Вікторія Петрівна

8,5

 

12

М-6-8

Мезей Вероніка Василівна

11.04.2005

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Парамонова Вікторія Петрівна

11,5

 

13

М-6-14

Попович Мартін Васильович

22.06.2005

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Марина Ізабела Василівна

14

ІІІ

14

М-6-10

Антонова Валерія Євгенівна

03.17.2005

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Губан Наталія Романівна

8,5

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н

                                                              Члени журі : Гасинець Г.М.

          Слава О.В.                                                      Тимчук Л.В.                                                       

          Піцур Я.М.                                                      Кричфалушій С.В.

          Стан О.В. .                                                      Гудак О.С.

          Парамонова В.П.                                            Поп А.Н

 

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 29        учнів, з них здало роботи              29       

Оцінено їх                                        .35                              системою.

Дата проведення___16.11.2016_ р.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-7-20

Романюк Богдан Андрійович

7 січня 2004

Буштинська гімназія-інтернат

Густей Н. І.

3

 

2

М-7-24

Чендей Валерія Миколаївна

13.04.2004

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сойма Василь Петрович

7

 

3

М-7-21

Пацкан Дарина Віталіївна

1 січня 2005

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Медведєва Оксана Іванівна

8

 

4

М-7-6

Зубач Михайло Юрійович

10 лютого 2004

Топчинська ЗОШ І-ІІ ст.

Симйонка Ліліана Вадимівна

1

 

5

М-7-17

Косяк Василь Васильович

19 жовтня 2004

Тереблянський НВК

Несух Олена Юріївна

1

 

6

М-7-13

Юраш Михайло Васильович

---

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Коньовшій Любов Михайлівна

1

 

7

М-7-2

Делен Вероніка Василівна

23 жовтня 2004

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 3

Чербаник Олена Гаврилівна

1

 

8

М-7-12

Данилич Дана Сергіївна

9 липня 2004

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Палко Василь Миколайович

2

 

9

М-7-4

Симйонка Василь Юрійович

25.03.2004

Солотвинська ЗОШ №2

 

1

 

10

М-7-7

Опріш Ніколетта Іванівна

1 лютого 2004

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Марина М. Ів.

4

 

11

М-7-5

Гевре Даніел Іванович

16 грудня 2003

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Донцу А. М.

1

 

12

М-7-18

Гиндич Юрій Юрійович

29 липня 2004

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Томишинець Тетяна Михайлівна

6

 

13

М-7-14

Фодор Норберт

30 грудня 2003

Підплешанська ЗОШ І-ІІ ст.

 

1

 

14

М-7-26

Даш Ангеліна Михайлівна

19 червня 2004

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гасинець Оксана Мирославівна

4

 

15

М-7-9

Когут Дарина Іванівна

29 жовтня 2003

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Перец Ірина Василівна

4

 

16

М-7-8

Гринюк Уляна Романівна

9 червня 2004

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Джуган Світлана  Василівна

5

 

17

М-7-29

Ігнатишин Олексій Русланович

4 січня 2005

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Сойма В. І.

8,5

 

18

М-7-1

Добруник Марина Миколаївна

27 липня 2004

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Поп Марія Михайлівна

1

 

19

М-7-25

Фіцай Вадим Юрійович

22 вересня 2004

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Герич Тетяна Миколаївна

1

 

20

М-7-11

Ухаль Іванна Іванівна

7 липня 2004

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сойма Василина Юріївна

10

ІІІ

21

М-7-10

Кот Олександр

17 грудня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст.№1

Добруник Оксана Федорівна

18

І

22

М-7-23

Кубарич Олександр Михайлович

11 квітня 2004

Підплешанська ЗОШ І-ІІ ст.

Кубарич Олена Василівна

1

 

23

М-7-15

Іщенко Олексій Віталійович

10 серпня 2004

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Бокоч Марія Михайлівна

4

 

24

М-7-28

Джуган Марія Михайлівна

22 вересня 2004

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шелемба О. М.

7

 

25

М-7-3

Марина Христина  Михайлівна

15 листопада 2004

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Дан Сільвія  Іванівна

1

 

26

М-7-27

Ухаль Михайло Васильович

17.11.2003

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Сойма Василина  Іванівна

12

ІІ

27

М-7-22

Деяк Дарина Михайлівна

03.12.2004

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Терпак Ніна Михайлівна

4

 

28

М-7-19

Демянчук Ігор Миколайович

23.10.2003

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бердар Марина Василівна

3,5

 

29

М-7-16

Фурман Діана Андріївна

21.08.2004

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Гайналій Марія Іванівна

3

 

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н

Члени журі :

Піцур Я.М.

Поп А.Н.

Слава О.В.

Тимчук Л.В.

Гасинець Г.М.

Кричфалушій С.В.

Гудак О.С.

Стан О.В.

Парамонова В.П.

 

 

 

 

 

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 39        учнів, з них здало роботи              39       

Оцінено їх                                        35.                              системою.

Дата проведення__16.11.2016_ р.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-8-34

Шиман Альона Василівна

21 грудня 2002

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Шородок Ніна Давидівна

8

ІІІ

2

М-8-29

Сабадош Ярослава Владиславівна

18 червня 2003

Буштинська гімназія-інтернат

Орос О. Ф.

4

 

3

М-8-4

Нарвицький Марк Сергійович

17 липня 2003

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковач Ольга Іванівна

1

 

4

М-8-10

Влад Юрій Іванович

19.04. 2003

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст.№3 ЗОШ І-ІІ ст.

 

2

 

5

М-8-12

Кошілко Віталій  Михайлович

24 грудня 2003

Тереблянський НВК

Несух Олена Юріївна

2

 

6

М-8-15

Шугай Яна Іванівна

19 квітня 2003

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Немеш Олена Петрівна

7

 

7

М-8-8

Регуш Іван Михайлович

---

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Коньовшій Любов Михайлівна

3

 

8

М-8-26

Степа Юліан Юрійович

30 січня 2003

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Пацкан Н. І.

6

 

9

М-8-1

Мула Дарина Василівна

1 квітня 2002

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Антал Тетяна Миколаївна

4

 

10

М-8-3

Мезей Андрій Богданович

13 грудня 2003

Тересвянська ЗОШ І-ІІ ст.

Гудак Оксана  Сергіївна

3

 

11

М-8-25

Мойш Аліна Іванівна

12 вересня 2002

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Йовдій Олімпія  Іванівна

6

 

12

М-8-9

Тіте Адріан Юрійович

 

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Донцу Анатолій  Матвійович

5

 

13

М-8-18

Лазур Евеліна Іванівна

25 березня 2004

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Стан Оксана Василівна

7

 

14

М-8-6

Дебич Василь Васильович

17 березня 2003

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Керестій Василина Іванівна

6

 

15

М-8-39

Савко Вікторія  Михайлівна

13 січня 2001

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Косо Ірма Золтанівна

1

 

16

М-8-38

Мартин Анастасія Андріївна

23 червня 2004

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Мартин Марія Дмитрівна

2

 

17

М-8-28

Телюк Микола Миколайович

29 жовтня 2003

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лапчак Ганна Юріївна

8

ІІІ

18

М-8-11

Мезей Андріана Сергіївна

13 грудня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Піцур Ольга дмитрівна

5

 

19

М-8-23

Негря Віталіна Віталіївна

21 вересня 2003

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мацко Галина Василівна

3

 

20

М-8-32

Кус Вадим Володимирович

27 грудня 2002

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин  Олеся Василівна

1

 

21

М-8-17

Ковач Ніка Іванівна

9 серпня 2003

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стойка Тетяна Михайлівна

6

 

22

М-8-20

Бокоч Мирослава Федорівна

24 жовтня 2002

Великоугольківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Добруник Оксана Федорівна

2

 

23

М-8-27

Гунда Станіслав Васильович

7 березня 2003

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лавришин Ганна Василівна

6

 

24

М-8-5

Микитинець Віктор Вікторович

6 грудня 2002

Тисалівська ЗОШ І-ІІ ст.

Антоній Іван Іванович

3

 

25

М-8-13

Бандур Максим Романович

19.05 2003

Німецькомокрянська ЗОШ І-ІІ ст.

Носа Віталій Миколайович

1

 

26

М-8-2

Плиска Наталія Василівна

27 липня 2003

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мурга Оксана  Василівна

1

 

27

М-8-22

Думнич Еліна Василівна

15 березня 2003

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст.

Данилич М. І.          4

 

    28

М-8-7

Зубач Василь Васильович

15 липня 2003

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Дан Сільвія Івінівна

1

 

29

М-8-37

Влад Даліла Юріївна

12.04.2003

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Бенедек Оксана Юріївна

11

І

30

М-8-36

Чорей Андріана Іванівна

02.11.2003

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Церкуник Катерина Миколаївна

1

 

31

М-8-35

Йовдій Дарина Нуцівна

20.10.2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Бенедек Оксана Юріївна

10

ІІ

32

М-8-33

Павлюк Іван Михайлович

13.08.2003

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Церкуник Катерина Микол.

5

 

33

М-8-31

Крегул Вікторія Іванівна

08.12.2002

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Куцин Світлана Іванівна

8

 

34

М-8-30

Штерцлі Кріштоф Отілович

02.04.2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Бенедек Емеріх Емерихович

3

 

35

М-8-24

Куцин Ганна Іванівна

26.09.2003

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Куцин Світлана Іванівна

10

ІІ

36

М-8-21

Ціпкало Юлія Василівна

 

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Терпак Ніна михайлівна

1

 

37

М-8-19

Ціпле Олег Олегович

 

Солотвинська ЗОШ І –ІІІ ст. №2

Попович Марія Іллічна

2

 

38

М-8-16

Куцин Василь Віталійович

04.11.2003

Вишлватська ЗОШ І-ІІ ст.

Габор Наталія Іванівна

4

 

39

М-8-14

Алб Іван Юрійович

10.10.2002

Топчинська ЗОШ І-ІІ ст.

Симйонка Ліліана Вадимівна

1

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н.Р

Члени журі :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Піцур Я.М.

Поп А.Н.

Слава О.В.

Тимчук Л.В.

Гасинець Г.М.

Кричфалушій С.В.

Гудак О.С.

Стан О.В.

Парамонова В.П.

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 30        учнів, з них здало роботи              30       

Оцінено їх                                        35.                              системою.

Дата проведення__16.11.2016_ р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-9-20

Зубач Марія Василівна

25 вересня 2002

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Мойш Юрій Михайлович

4

 

2

М-9-6

Кустрьо Ангеліна Миколаївна

 

Калинівська І-ІІ ст.

Гоцуляк Руслана Іванівна

5

 

3

М-9-12

Данч Микола Юрійович

21 грудня 2002

Буштинська гімназія-інтернат

Даруда О. В.

2

 

4

М-9-10

Бабінець Анна Сергіївна

16 листопада 2002

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новосильчук Марія Степанівна

3

 

5

М-9-2

Несух Даніела  Михайлівна

17 січня 2003

Тереблянський НВК

Чопик Г. Ю.

5

 

6

М-9-5

Яринич Ангеліна Василівна

6 січня 2002

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Немеш Олена Петрівна

2

 

7

М-9-21

Данич Юлія Юріївна

15 жовтня 2002

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Пацкан Н. І.

3

 

8

М-9-22

Пантлік Вівіен Степанівна

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ №2

Марина Ізабела Василівна

1

 

9

М-9-28

     Опріш Аліна Іванівна

15 травня 2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ №1

Бенедек Оксана Юріївна

14

 

10

М-9-8

Зизень Іванна Віталіївна

6 липня 2002

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Бичок Надія Федорівна

7

 

11

М-9-29

Голубка Віталія Олександрівна

7 травня 2002

Тересвянська ЗОШ І-ІІ ст.

Палінкаш Ганна Юріївна

16,5

ІІ

12

М-9-26

Тимчук Марк Богданович

9 листопада 2002

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тимчук Лучіка Василівна

21

І

13

М-9-9

Ізай Ангеліна юріївна

 

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Донцу А. М.

4

 

14

М-9-27

Томишинець Максим Романович

6 листопада 2002

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Стан Оксана Василівна

15

ІІІ

15

М-9-16

Ділінко Іванна Іванівна

10 грудня 2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Керестій Василина Іванівна

5

 

16

М-9-3

Стойка Ангеліна Іванівна

9 лютого 2002

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стойка Віталія Іванівна

12

 

17

М-9-30

Косов Сабіна Антонівна

13 вересня 2002

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Гандреас Надоші Н. М.

6

 

18

М-9-7

Фіцай Петро Олександрович

11 липня 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лапчак Ганна Юріївна

15

ІІІ

19

М-9-23

Зизень Василь Васильович

 

Вишоватська  ЗОШ І-ІІ ст.

Габор Наталія іванівна

6

 

20

М-9-1

Добруник Тетяна Михайлівна

22 грудня 2002

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Поп Марія Михайлівна

1

 

21

М-9-19

Феєр Роман Володимирович

6 листопада 2002

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лехман Гафія Петрівна

9

 

22

М-9-25

Григоряк Лідія

 

Дубівська ЗОШ І-ІІст.№1

Бережник Мар’яна Юріївна

6

 

23

М-9-4

Корсак Іванна Василівна

8 листопада 2001

Підплешанська ЗОШ І-ІІ ст.

Кубарич Олена Василівна

3

 

24

М-9-18

Ковальов Михайло Михайлович

21 серпня 2002

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Феєр віра Михайлівна

11

 

25

М-9-24

Гайналій Даніела Василівна

29 січня 2002

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шафар Оксана  Юріївна

6,5

 

26

М-9-11

Марина Ніка Дмитрівна

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Попович М.І.

2

 

27

М-9-13

Чопик Юрій Юрійович  

 

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Терпак Ніна Михайлівна

7

 

28

М-9-14

Попович Павло Романович

 

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Леспух Оксана Михайлівна

15

ІІІ

29

М-9-16

Декет Олеся Юріївна

 

Дубівська ЗОШ І-І №1

Бережник Мар’яна Юріївна

9,5

 

30

М-9-17

Ващук Анастасія Павлівна

16.02.02

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Бенедек Оксана Юріївна

2

 

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н.Р

Члени журі :

Піцур Я.М.

 

 

 

 

 

Поп А.Н.

Слава О.В.

Тимчук Л.В.

Гасинець Г.М.

Кричфалушій С.В.

Гудак О.С.

Стан О.В.

Парамонова В.П.

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики  серед учнів   10    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 19        учнів, з них здало роботи              19       

Оцінено їх                                        35.                              системою.

Дата проведення__16.11.2016_ р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-10-12

Михалчич Іван Іванович

10 жовтня 2001

Тячівський професійний ліцей

Танчинець Валентина Степанівна

2,5

 

2

М-10-2

Борка Жасмина Василівна

07 серпня 2001

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Крец Людмила Яківна

8

ІІІ

3

М-10-19

Прикоп Чезара-Елеонора Іванівна

10 січня 2002

Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання ім. М. Емінеску

Поп Андріана Нуцівна

8

ІІІ

4

М-10-6

Ковернюк Михайло Михайлович

13 листопада 2001

Буштинська гімназія-інтернат

Даруда О. В.

2

 

5

М-10-5

Меланчук Олесь Васильович

3 листопада 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Іванцюк Світлана Іванівна

3

 

6

М-10-1

Антал Владислава  Василівна

18 січня 2002

Тереблянський НВК

Несух Н. Ю.

3

 

7

М-10-7

Демянчук Ярослава Ярославівна

29 квітня 2002

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Олексій Наталія Василівна

1

 

8

М-10-15

Павлюк Н. М.

12 липня 2001

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фабрицій В. Ю.

1

 

9

М-10-17

Югас Едіта Юліанівна

29 листопада 2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІст.№3

Марина Ізабела Василівна

10

І

10

М-10-9

Гарга Йосип Йосипович

27.09.2001

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Парамонова В.П.

8,5

ІІ

11

М-10-3

Марина Анна Юріївна

22.02. 2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІст.№2

Попович М.І.

1

 

12

М-10-4

Іванча Михайло Михайлович

26 вересня 2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Керестій Василина Іванівна

2

 

13

М-10-16

Рішко Анастасія Михайлівна

17 серпня 2001

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кричфалушій Світлана Василівна

8

ІІІ

14

М-10-18

Пал Даніел Чобович

17 серпня 2001

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Гандреас Надоші Н. М.

8,5

ІІ

15

М-10-10

Черевко Богдана Василівна

23 травня 2001

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Перец Ірина Василівна

2

 

16

М-10-11

Маркуш Роман Васильович

29 листопада 2001

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гудак О. С.

5

 

17

М-10-13

Роман Влада Вадимівна

24.03.2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Губан Наталія Романівна

7,5

 

18

М-10-14

Жмурко Олеся Михайлівна

5 липня 2003

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Пилип О. В.

4

 

19

М-10-8

Хромей Валерія Валеріївна

24 червня 2001

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Костевич Н. І.

3

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н

Члени журі :

Піцур Я.М.

Поп А.Н.

Слава О.В.

 

 

 

 

 

 

 

Тимчук Л.В.

Гасинець Г.М.

Кричфалушій С.В.

Гудак О.С.

Стан О.В.

Парамонова В.П.

Протокол

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики  серед учнів   11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 20        учнів, з них здало роботи              20       

Оцінено їх                                        .35                              системою.

Дата проведення__16.11.2016_ р.

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

М-11-14

Попович Жанна Ігорівна

30 липня 2001

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Мойш Юрій Михайлович

2

 

2

М-11-18

Попович Селія Василівна

6 серпня 2001

Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання ім. М. Емінеску

Поп Андріана Нуцівна

4

ІІІ

3

М-11-16

Орсаг Анна Павлівна

23 вересня 2000

Буштинська гімназія-інтернат

Густей Н. І.

3

 

4

М-11-19

Чербан Петро Йосипович

4 травня 2000

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новосільчук Ріта Юріївна

3

 

5

М-11-8

Арович Олександр  М.

11 лютого 2000

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фабрицій В. Ю.

2

 

6

М-11-7

Попович Каріна Михайлівна

 

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Терпак Н.М.

5

ІІ

7

М-11-1

Марина Лучіка Василівна

16 січня 2000

Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Йовдій Г. Юр.

1

 

8

М-11-4

Попп Мелінда Ласлівна

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Бенедек Емеріх Емерихович

4

ІІІ

9

М-11-9

Чонка Ілля Іванович

8 серпня 2000

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Керестій Василина Іванівна

2

 

10

М-11-5

Сіладі Барбара Емериківна

 

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Гандреас Надоші Н. М.

1

 

11

М-11-15

Біланич Яна Михайлівна

28 липня 2000

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Мартин Марія Дмитрівна

2

 

12

М-11-20

Бойчук Неоніла Юріївна

29 вересня 2000

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Піцур Ярослав Михайлович

4

ІІІ

13

М-11-13

Косенко Анастасія М.

18 листопада 2000

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Палінкаш Ганна Юріївна

6

І

14

М-11-12

Поковба Марта Василівна

2 березня 2000

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Демянчук Марія Іванівна

2

 

15

М-11-3

Данча Оксана Василівна

6 лютого 2000

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стойка Тетяна Михайлівна

1

 

16

М-11-6

Шобей Микола Федорович

20 грудня 1999

Великоугольківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Голубка Іван Михайлович

3

 

17

М-11-11

Біланич Євгенія Василівна

12 грудня 2000

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олексій І. В.

3

 

18

М-11-2

Мадар Ангеліна Василівна

 

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Леспух О.М.

2

 

19

М-11-17

Влад Даниїла Василівна

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Алб Андрея Юріївна

3

 

20

М-11-10

Попович Себастіян

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Бенедек Оксана Юріївна

2

 

 

Голова журі: Шаркадій В.М

Заступник голови журі: Бенедек Е.Е

Експерт-консультант: Губан Н.Р

Члени журі :

Піцур Я.М.

Поп А.Н.

Слава О.В.

 

 

 

 

 

 

Тимчук Л.В.

Гасинець Г.М.

Кричфалушій С.В.

Гудак О.С.

Стан О.В.

Парамонова В.П.

 

 

зображення
5.jpg