німецька мова

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 620

Завдання та відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/nimecka_mova.rar 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови 

2015-2016  навчального року

серед учнів __8_ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді  11  учнів, з них здало роботи 11

Оцінено їх 130 бальною системою

 

 №

за/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

8-04

15.05.2003

Ярема Аліна Василівна

Руськомокрянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Лавришин Любов Іванівна

50,5

 

2.

8-01

22.05.2003

Цубера Аріадна Василівна

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Цубера Тетяна Михайлівна

46

 

3.

8-05

09.02.2003

Мельник Габріела Іванівна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ломпей Наталія Василівна

47

 

4.

8-11

09.07.2003

Немеш Ангеліна

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крічфалушій М.В.

35

 

5.

8-03

30.01.2003

Степа Юліан Юрійович

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Пацкан О.М.

50

 

6.

8-02

27.11.2002

Михальчич Тетяна Сергіївна

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кустрьо Маріанна Федорівна

101

 

7.

8-06

09.08.2003

Ковач Ніка Іванівна

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Данча Оксана Василівна

71

 

8.

8-08

14.01.2004

Сасин Мирослава Миколаївна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Котик Т.І.

44

 

9.

8-07

20.12.2002

Фіцай Меланія Михайлівна

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мацола Марія Іванівна

71

 

10

8-10

04.02.2003

Штерцлі Кріштоф Аттілович

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Андюш В.М.

53

 

11

8-09

27.09.2003

Лесько Іванна Іванівна

Кричіська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Стойка Ольга Василівна

61

 

 

Голова журі:                        Маркуш О.В. ______________

                                   

Заступник голови журі:     Пацкан М.П.________________

             

Експерт-консультант:        Кустрьо М.Ф._______________

 

Члени журі:  Кричфалушій О.В. _______________________

 

                       Томищ Н.Ю.          _______________________

 

                       Ковач М.В.            _______________________

 

                       Росоха М.М.             ________________________

 

                       Куцин О.І.           ________________________

 

                       Герич М.М.          ________________________

 

                       Косюк Б.І.            ________________________                           

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови 

2015-2016  навчального року

серед учнів __9__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді  13 учнів, з них здало роботи   13

Оцінено їх 130  бальною  системою

 

 №

за/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

9-01

27.10.2002

Церкуник Тамара Василівна

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Цубера Тетяна Михайлівна

55

 

2.

9-05

28.01.2002

Лаба Ярослава Володимирівна

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пацкан Руслана Юріївна

49

 

3.

9-03

23.05.2002

Рахівська Ніколетта Миколаївна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ломпей Наталія Василівна

68

 

4.

9-11

27.12.2002

Левицька Дарина Федорівна

Буштинська гімназія-інтернат

Немеш Ібоя Олександрівна

116

 

5.

9-04

06.01.2002

Яринич Ангеліна Василівна

Колодненська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крічфалушій М.В.

63

 

6.

9-10

15.10.2002

Данич Юлія Юріївна

Новобарівська ЗОШ І-ІІ

Пацкан О.М.

74

 

7.

9-08

23.05.2002

Куцин Яна Іванівна

Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Кубинець Тетяна Михайлівна

37

 

8.

9-06

26.09.2002

Фабрицій Анастаія Іванівна

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Магурська М.В.

58

 

9

9-07

30.11.2002

Форкош Олеся Юріївна

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Декет І.І.

50

 

10

9-09

21.11.2002

Сасин Марина Миколаївна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Росоха М.М.

44

 

11

9-12

18.06.2002

Магей Вероніка Миколаївна

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мацола Марія Іванівна

68

 

12

9-13

17.12.2001

Мацола Аліна Миколаївна

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Герич Маряна Михайлівна

74

 

13

9-02

20.04.2002

Пономаренко Андріана Сергіївна

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Томищ НаталіяЮріївна

69

 

 

Голова журі:                        Маркуш О.В. ______________

                                  

Заступник голови журі:     Пацкан М.П.________________

             

Експерт-консультант:        Кустрьо М.Ф._______________

 

Члени журі:  Кричфалушій О.В. _______________________

 

                       Томищ Н.Ю.          _______________________

 

                       Ковач М.В.            _______________________

 

                       Росоха М.М..             ________________________

 

                       Куцин О.І.           ________________________

 

                       Герич М.М.          ________________________

 

                       Косюк Б.І.            ________________________                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови 

2015-2016  навчального року

серед учнів __10__ класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді  6 учнів, з них здало роботи 6

Оцінено їх 130 бальною системою

 

 №

за/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

10-03

22.10.2001

Драгун Дарина Василівна

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поковба Ганна Василівна

53

 

2.

10-04

18.07.2001

Павлюк Наталія Михайлівна

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Михальчич В.Д.

55

 

3.

10-06

24.08.2001

Глеба Оксана Іванівна

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Декет І.І.

61

 

4.

10-02

01.01.2001

Мигалко Діана Дмитрівна

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Куцин Ю.Ю.

61

 

5.

10-05

21.07.2001

Югас Едіта Юліусівна

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Андюш В.М.

92

 

6.

10-01

17.11.2000

Федурцьо Сніжана

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кубарич Марія Юріївна

45

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

 

           

Голова журі:                        Маркуш О.В. ______________

                                  

Заступник голови журі:     Пацкан М.П.________________

             

Експерт-консультант:        Кустрьо М.Ф._______________

 

Члени журі:  Кричфалушій О.В. _______________________

 

                       Томищ Н.Ю.          _______________________

 

                       Ковач М.В.            _______________________

 

                       Росоха М.М.             ________________________

 

                       Куцин О.І.           ________________________

 

                       Герич М.М.          ________________________

 

                       Косюк Б.І.            ________________________                           

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови 

2015-2016  навчального року

серед учнів 11 класів

Перевірено конкурсні роботи учнів

Усього брало участь в олімпіаді  9 учнів, з них здало роботи 9

Оцінено їх 130 бальною системою

 

 №

за/п

№ шифру

Дата народження

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва школи

Прізвище, імя, по батькові вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1.

11-05

28.09.2000

Лютик Ангеліна Василівна

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пацкан Руслана Юріївна

36

 

2.

11-03

20.12.1999

Поп Анета Василівна

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Косюк Богдан Іванович

65

 

3.

11-09

15.05.2000

Орос Василь Володимирович

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Пацкан Мирослава Петрівна

98

 

4.

11-08

01.10.1999

Немеш Михайло Михайлович

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крічфалушій М.В.

46

 

5.

11-04

6.02.2000

Данча Оксана Василівна

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ковач Маряна Василівна

87

 

6

11-07

15.07.2000

Половко Анастасія Володимирівна

Грушівська ЗОШ і-ІІІ ступенів

Бондарева О.В.

46

 

7

11-01

19.04.2000

Мочар Дарина Іванівна

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Куцин Олеся Іванівна

 

73

 

8

11-06

16.08.2000

Попп Мелінда Василівна

Солотвинська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Андюш В.М.

37

 

9

11-02

05.04.2000

Бенца Яна Василівна

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кричфалушій Ольга Василівна

60

 

 

Голова журі:                        Маркуш О.В. ______________

                                  

Заступник голови журі:     Пацкан М.П.________________

             

Експерт-консультант:        Кустрьо М.Ф._______________

 

Члени журі:  Кричфалушій О.В. _______________________

 

                       Томищ Н.Ю.          _______________________

 

                       Ковач М.В.            _______________________

 

                       Росоха М.М.            ________________________

 

                       Куцин О.І.           ________________________

 

                       Герич М.М.          ________________________

 

                       Косюк Б.І.            ________________________                           

 

 

зображення
IMG_1477.jpg