трудове навчання

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 588

Завдання та відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/trudove_navchannja.rar 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) серед учнів   8   класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 19        учнів, з них здало роботи      19      

Оцінено їх                             80 бальною                                       системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

8-10

Форкош Яна Віталіївна

25 листопада 2002

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Крулько Мирослава Василівна

41,5

 

2

8-12

Ковач Ніка Іванівна

9 серпня 2003

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Данча Оксана Василівна

41

 

3

8-3

Банк Діана Романівна

15 травня 2003

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Палінкаш Світлана Іванівна

25,5

 

4

8-7

Бойчук Єлізавета Юріївна

27 грудня 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ухаль Галина Василівна

57

 

5

8-16

Мартин Марія Андріївна

15 квітня 2003

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гасинець Василина Антонівна

42

 

6

8-5

Лесько Інна Іванівна

27 вересня 2003

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стойка Віра Василівна

44

 

7

8-13

Палко Дарина Іванівна

19 травня 2004

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Драгун Марина Михайлівна

57

 

8

8-17

Кричфалуші Вікторія Віталіївна

13 березня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Руснак Марія Іванівна

40

 

9

-

Кучерява Дарина Василівна

16 червня 2003

 Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Ференчук Світлана Іванівна

-

-

10

8-18

Пейтер Дарина Юріївна

23 травня 2003

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Микуляк Мирослава Михайлівна

59

 

11

8-15

Сидей Сабрина Василівна

27 листопада 2002

Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Кітик Ніца Юріївна

40

 

12

8-9

Коренга Валентина Іванівна

13 серпня 2003

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Ціпле Марія Олександрівна

34,5

 

13

8-2

Данч Єлізавета Павлівна

16 травня 2003

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Цех Лідія Василівна

57

 

14

8-14

Перепелична Ніка Василівна

08 листопада 2003

Тереблянський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ”

 Ковач Юлія Іванівна

35

 

15

8-11

Армаш Світлана Іванівна

16 листопада 2003

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Савула Володимир Іванович

34,5

 

16

8-8

Фіцай Мар’яна Іванівна

2 січня 2003

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Томищ Іван Іванович

35,5

 

17

8-6

Ларь Вікторія Михайлівна

24 червня 2003

Новобарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лева Марія Миколаївна

59

 

18

8-4

Перец Аліна Василівна

1 травня 2003

Дулівська ЗОШ І-ІІ ст.

Стойка Віра Василівна

60

 

19

8-1

Гайналій Маргарита Василівна

6 серпня 2003

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Герич Оксана Василівна

52,5

 

 

 

 

Голова журі:                     Малешко І.Ю. ___________

 

Заступник  голови журі: Лева М.М. ______________

 

Експерт-консультант:     Цех Л.В. ____________

 

Члени журі:   Томишинець В.І. _______

Драгун М.М. ___________

Данча О.В. ___________

Руснак М.І.  ___________

Палінкаш С.І. _________

Цубера М.Ю. _________

Герич М.М. __________

 

 

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)  серед учнів   9  класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 18        учнів, з них здало роботи      18      

Оцінено їх                 80 бальною                                                   системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

-

Костяк Мілана Василівна

21 жовтня 2002

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ст.

Хромей О. М.

-

-

2

9-8

Катринець Діана Василівна

15 листопада 2001

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Крулько Мирослава Василівна

8

 

3

9-12

Лях Ольга Іванівна

19 вересня 2002

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Данча Оксана Василівна

53

 

4

9-15

Юрик Ольга Василівна

11 липня 2002

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Драч Леся Василівна

34

 

5

9-6

Сойма Іванна Юріївна

4 липня 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ухаль Галина Василівна

46

 

6

9-14

Бойчук Аліна Іванівна

21 липня 2002

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гасинець Василина Антонівна

35

 

7

-

Тяско Інна Іванівна

6 серпня 2002

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Драгун Марина Михайлівна

-

-

8

-

Задорожна Вікторія Володимирівна

20 липня 2002

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Руснак Марія Іванівна

-

-

9

9-9

Чендей Радміла Петрівна

8 січня 2002

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мацола Марія Миколаївна

53

 

10

9-2

Михалко Євніка Вікторівна

27 червня 2002

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Цех Лідія Василівна

53

 

11

9-3

Мокрянин Мирослава Ярославівна

28 серпня 2002

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Микуляк Мирослава Михайлівна

67

 

12

9-1

Гісем Наталія Іванівна

25 липня 2003

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олаг Ольга Василівна

28,5

 

13

9-13

Медведь Галина Володимирівна

2 січня 2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Ціпле Марія Олександрівна

27,5

 

14

9-10

Секмар Мар’яна Юріївна

6 липня 2002

Глибокопотіцька ЗОШ І- ІІІ ст.

Кітик Ніца Юріївна

28

 

15

9-11

Фабрицій Сніжана

26 травня 2002

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Савула Володимир Іванович

24,5

 

16

9-7

Візічканич Ангеліна Михайлівна

16 січня 2003

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Герич Оксана Василівна

44

 

17

9-5

Дикун Алевтина Петрівна

14 січня 2002

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин Аліна Іванівна

58,5

 

18

9-4

Данич Юлія Юріївна

15 жовтня 2002

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Лева Марія Миколаївна

50

 

 

 

Голова журі:                     Малешко І.Ю. ___________

 

Заступник  голови журі: Лева М.М. ______________

 

Експерт-консультант:     Цех Л.В. ____________

 

Члени журі:   Томишинець В.І. _______

Драгун М.М. ___________

Данча О.В. ___________

Руснак М.І.  ___________

Палінкаш С.І. _________

Цубера М.Ю. _________

Герич М.М. __________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)  серед учнів   10   класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 8          учнів, з них здало роботи    8          

Оцінено їх                 80 бальною                                                   системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

-

Томишинець Таміла Василівна

9 листопада 2001

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Драгун Марина Михайлівна

-

-

2

10-9

Чухняй Марина Василівна

10 жовтня 2001

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бенца Надія Василівна

34,5

 

3

10-10

Шетеля Мирослава Анатоліївна

27 лютого 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Цех Лідія Василівна

39,5

 

4

10-2

Микита Даніела Василівна

10 липня 2001

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Микуляк Мирослава Михайлівна

48

 

5

10-5

Сітян Анюта Людвиківна

5 вересня 2001

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олаг Ольга Василівна

39

 

6

10-4

Галац Єлизавета Василівна

13 січня 2001

Тернівський МНВК

Герич Марія Михайлівна

69,5

 

7

10-8

Герич Богдана Михайлівна

18 вересня 2001

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Томищ Іван Іванович

54

 

8

10-7

Шпраха Андріана Василівна

9 грудня 2000

Тереблянський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковач Юлія Іванівна

25,5

 

 

Голова журі:                     Малешко І.Ю. ___________

Заступник  голови журі: Лева М.М. ______________

Експерт-консультант:     Цех Л.В. ____________

Члени журі:   Томишинець В.І. _______                                                                              Палінкаш С.І. _________

Драгун М.М. ___________                                                                                                    Цубера М.Ю. _________

Данча О.В. ___________                                                                                                       Герич М.М. __________

Руснак М.І.  ___________

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) серед учнів  11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді     6                      учнів, з них здало роботи   6           

Оцінено їх                 80 бальною                                                   системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

11-12

Кубинець  Аліна Василівна

3 серпня 2000

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Драгун Марина Михайлівна

58,5

 

2

11-11

Михалко Вікторія Вікторівна

1 жовтня 1999

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Цех Лідія Василівна

62

 

3

11-6

Лютик Ангеліна Василівна

28 вересня 2000

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олаг Ольга Василівна

37

 

4

11-3

Гасинець Дарина Миколаївна

6 липня 2000

Тернівський МНВК

Герич Марія Михайлівна

68,5

 

5

11-1

Сасин Діана Юріївна

29 листопада 1999

Тарасівська Зош І-ІІІ ст..

Цубера Марія Юріївна

62,5

 

6

11-13

Тяско Христина Іванівна

28 листопада 2000

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин Аліна Іванівна

33

 

 

 

Голова журі:                     Малешко І.Ю. ___________

 

Заступник  голови журі: Лева М.М. ______________

 

Експерт-консультант:     Цех Л.В. ____________

 

Члени журі:   Томишинець В.І. _______

Драгун М.М. ___________

Данча О.В. ___________

Руснак М.І.  ___________

Палінкаш С.І. _________

Цубера М.Ю. _________

Герич М.М. __________

 Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді 11 учнів, з них здало роботи 11

Оцінено їх за 80 бальною системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

8-9

Меркулов Нікіта Андрійович

5 липня

2003

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

45

 

2

8-8

Шелемба Владислав Федорович

3 серпня 2003

Фонтеняська ЗОШ І-ІІ ст.

Дьолог Юрій Васильович

50

 

3

8-7

Токар Ярослав Андрійович

31 березня 2003

Підплешанська ЗОШ І-ІІ ст.

Кубарич Іван Іванович

50

 

4

8-2

Левурда Михайло Іванович

29 квітня 2003

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Попович Віталій Іванович

48

 

5

8-11

Карвацький  Марк Сергійович

21 грудня 2002

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

44

 

6

8-10

Стегура Владислав Віталійович

3 червня 2003

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст

Коршинський Іван Юрійович

44

 

7

8-6

Кубарич Максим Романович

7 червня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кушнір Іван Петрович

53

 

8

8-5

Ковбиця Іван Іванович

23 квітня 2003

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кашуба Ярослав Миколайович

47

 

9

8-1

Кубарич  Іван Іванович

2 жовтня 2003

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кубарич Іван Іванович

66

 

10

8-4

Шелевер Василь Васильович

2 березня 2003

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Черничко Василь Васильович

46

 

11

8-3

Дочинець Дмитро Іванович

18 березня 2003

Біловарська ЗОШ І-ІІІ ст.

Черничко Сергій Васильович

53

 

 

Голова журі:                     Танчинець В.Ю  ____________

Заступник  голови журі: Черничко В.В _______________

Експерт-консультант:     Прокопенко М.О.____________

 

Члени журі:   Коршинський І.Ю. ______

Крулько І.П. __________

Тичак Є.В. ___________

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) серед учнів  9    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді 14  учнів, з них здало роботи 14

Оцінено їх за 80 бальною системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

9-4

Дьолог Ян Ярославович

22 грудня 2001

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Руснак Іван Іванович

65

 

2

9-6

Попович Іван Іванович

22 грудня 2001

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Крулько Іван Петрович

60

 

3

9-10

Саліковський  Олександр Олександрович

22  грудня 2001

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

48

 

4

9-5

Голубка Федір Федорович

27    

2002

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Химинець Іван Петрович

31

 

5

9-7

Цірик Юрій Юрійович

14 березня 2002

Фонтеняська ЗОШ І-ІІ ст.

Дьолог Юрій Васильович

41

 

6

9-12

Шелевер Денис Віталійович

29 грудня 2002

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Черничко Василь Васильович

43

 

7

9-3

Магей  Микола Миколайович

19 грудня 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тичак Євген Володимирович

50

 

8

9-8

Палагусинець Михайло Михайлович

8 жовтня 2002

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Попович Віталій Іванович

45

 

9

9-13

Странтура Іван Іванович

8 жовтня 2001

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Максимчук Іван Іванович

50

 

10

9-11

Мовнар Валерій Валерійович

1 березня 2002

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

45

 

11

9-9

Балабан Річард  Оскарович

15 серпня 2002

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

 

Прокопенко Микола Олексійович

60

 

12

9-1

Бібен  Тимофій Васильович

29 вересня 2002

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

 

44

 

13

9-2

Малета Віталій Павлович

23 грудня 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

48

 

14

9-14

Синьо Іван Іванович

27 березня 2002

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст.

Черничко Сергій Васильович

43

 

 

 

 

 

Голова журі:                     Танчинець В.Ю  ____________

 

Заступник  голови журі: Черничко В.В _______________

 

Експерт-консультант:     Прокопенко М.О.____________

 

Члени журі:   Коршинський І.Ю. ______

 

Крулько І.П. __________

 

Тичак Є.В. ___________

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) серед учнів   10    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді 9 учнів, з них здало роботи 9

Оцінено їх за 80 бальною системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

10-6

Карпов Владислав Іванович

23 січня 2002

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кашуба Ярослав Миколайович

59

 

2

10-4

Мадай Дмитро Юрійович

19 жовтня 2001

Буштинська гімназія-інтернат  гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

52

 

3

10-3

Секереш Богдан Васильович

3 січня 2001

Буштинська гімназія-інтернат  гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

51

 

4

10-5

Химинець Василь Михайлович

16 березня 2001

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гередчук Михайло Васильович

55

 

5

10-2

Михалко Давид Вікторович

7 березня 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

65

 

6

10-1

Бібен Василь Васильович

7 березня 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

50

 

7

10-9

Магей Іван Михайлович

19 січня 2002

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Максимчук  Іван Іванович

46

 

8

10-8

Ігнатишин Владислав Васильович

28 листопада 2001

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кубарич Іван Іванович

40

 

9

10-7

Іванча Михайло Михайлович

26 вересня 2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Черничко Василь Васильович

46

 

 

 

Голова журі:                     Танчинець В.Ю  ____________

 

Заступник  голови журі: Черничко В.В _______________

 

Експерт-консультант:     Прокопенко М.О.____________

 

Члени журі:   Коршинський І.Ю. ______

 

Крулько І.П. __________

 

Тичак Є.В. ___________

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) серед учнів   11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської області 2016/2017 навчального року

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді 9  учнів, з них здало роботи 9

Оцінено їх за 80 бальною системою.

Дата проведення_25.11.2016 року

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

11-1

Сасин Юрій Юрійович

8 жовтня 2000

Буштинська гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко  Микола Олексійович

65

 

2

11-7

Рішко Віталій Вікторович

12 серпня 1999

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Черничко Василь Васильович

60

 

3

11-3

Штен Михайло Михайлович

6 червня 2000

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Томиш Іван Іванович

44

 

4

11-8

Орос Василь Володимирович

15 травня 2000

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинський Іван Юрійович

75

 

5

11-6

Декет Іван Михайлович

13 червня 2000

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин Іван Іванович

58

 

7

11-5

Феєр Михайло

12 січня

2000

 

Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст..

Гердчук Михайло Васильович

48

 

8

11-4

Томків Ігорь Володимирович

1 квітня

2000

 

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст

Кашуба Ярослав Миколайович

56

 

9

11-2

Коваль Євген Михайлович

15 серпня 2000

Буштинська гімназія-інтернат  гуманітарного профілю І-ІІІ ст.

Прокопенко Микола Олексійович

55

 

 

 

Голова журі:        Танчинець В.Ю  ____________

Заступник  голови журі: Черничко В.В _______________

 

Експерт-консультант:     Прокопенко М.О.____________

Члени журі:   Коршинський І.Ю. ______

Крулько І.П. __________

 

Тичак Є.В. ___________

 

 

 

 

зображення
sobkova_vitae.jpg