угорська мова

Створено: 19 листопада 2015 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 476

Завдання та відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/ugorska_mova.rar 

Протокол

 

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 2_        учнів, з них здало роботи         2   

Оцінено їх                             85                                           системою.

Дата проведення_15.11.2016 р.

 

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

У-8-2

Котіш Жанета Ласлівна

18 грудня 2002

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Копас Марія Юрівна

66

ІІ

2

У-8-1

Штерцлі Кріштоф Оттілович

4 лютого 2003

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Бацай Марія Кальмівна

70

І

 

 

Голова журі: ____________ Шаркадій В.М.

Заступник голови журі: ____________ Зеленська Н.О.

Експерт-консультант: ____________ Мейсарош Г.Ю.

Члени журі: ____________ Бацай М.К.

                    ____________ Копас М.І.

Протокол

 

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 1          учнів, з них здало роботи       1       

Оцінено їх     96                                                                   системою.

Дата проведення_15.11.2016 р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

У-9-1

Бечке Антонія Людвиківна

17 червня 2002

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Копас Марія Юріївна

50

І

 

 

 

Голова журі: ____________ Шаркадій В.М.

Заступник голови журі: ____________ Зеленська Н.О.

Експерт-консультант: ____________ Мейсарош Г.Ю.

Члени журі: ____________ Бацай М.К.

 ____________ Копас М.І.

 

 

Протокол

 

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури серед учнів   10    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 4          учнів, з них здало роботи      4      

Оцінено їх                                        101                             системою.

Дата проведення_15.11.2016 р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

У-10-4

Улич Георгіна Гергелівна

28 травня 2001

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Мейсарош Георгіна Юріївна

60

ІІІ

2

У-10-3

Югас Едіта Юліусівна

21 липня 2001

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Бацай Марія Кальмівна

91

І

3

У-10-1

Штремпел Ванесса Олександрівна

 

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Бацай Марія Кальмівна

53

 

4

У-10-2

Пал Даніел Чобович

17 серпня 2001

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Мейсарош Георгіна Юріїївна

69

ІІ

 

 

 

 

Голова журі: ____________ Шаркадій В.М.

Заступник голови журі: ____________ Зеленська Н.О.

Експерт-консультант: ____________ Мейсарош Г.Ю.

Члени журі: ____________ Бацай М.К.

 ____________ Копас М.І.

Протокол

 

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури серед учнів   11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                 3          учнів, з них здало роботи       3     

Оцінено їх                                        104                             системою.

Дата проведення_15.11.2016 р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

1

У-11-1

Попп Мелінда Ласлівна

16 серпня 2000

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Бацай Марія Кальмівна

91

І

2

У-11-2

Копас Розалія Адальбертівна

10 серпня 2000

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Копас Марія Юріївна

83

ІІ

3

У-11-3

Шітко Олександра Йосипівна

8 березня 2000

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання

Копас Марія Юріївна

77

ІІІ

 

 

Голова журі: ____________ Шаркадій В.М.

Заступник голови журі: ____________ Зеленська Н.О.

Експерт-консультант: ____________ Мейсарош Г.Ю.

Члени журі: ____________ Бацай М.К.

____________ Копас М.І.

 

 

зображення
_20160404_220322.jpg