Українська мова та література 2016-2017

Створено: 29 листопада 2016 Останнє оновлення: 19 грудня 2016 Дата публікації Перегляди: 890

Завдання та відповіді скачати тут:

http://cdt-tyachiv.ucoz.ua/ukrajinska_mova_i_literatura.rar 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                

Оцінено їх                                                                 системою.

Дата проведення_23.11.2016  р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім'я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1. 2

7-20

Перегиня Злата Михайлівна

16 липня 2004

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Король Світлана Василівна

31 б.

 

  1. 3

7- 13

Добруник Марина Михайлівна

27 липня 2004

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Немеш Марія Михайлівна

25 б.

 

  1. 4

7-12

Ухаль Михайло Васильович

17 листопада 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Панферова Л. І.

21,5 б.

 

  1. 5

7- 18

Гринюк Уляна Романівна

6 вересня 2004

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зизень Ганна Іванівна

27,5 б.

 

  1. 6

7-21

Ухаль Вікторія Олександрівна

1 жовтня 2004

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кулеба Євгенія Петрівна

28 б.

 

  1. 7

7- 15

Кричфалушій Даяна Андріївна

30 грудня 2003

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кричфалушій Тетяна Василівна

22,5 б.

 

  1. 8

7-4

Томишинець Марія Михайлівна

14 вересня 2004

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Іванцюк Галина Михайлівна

28,5 б.

 

  1. 9

7-1

Чендей Мирослава Михайлівна

7 липня 2004

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Леспух Наталія Василівна

25,5 б.

 

  1. 11

7 - 9

Данилич Дана  Сергіївна

9 липня 2004

Кривька ЗОШ І-ІІ ст.

Палко Іван Іванович

25 б.

 

  1. 12

7-22

Пелех Аделіна Василівна

28 листопада 2004

Солонівська ЗОШ І-ІІ ст.

Фера Т. М.

20 б.

 

  1. 14

7-14

Ярема Ганна Миколаївна

---

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Ухаль Віра Іванівна

25 б.

 

  1. 15

7- 10

Майор Людмила Іванівна

19 серпня 2004

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Немаш О. М.

22 б.

 

  1. 16

7-2

Легач Анастасія  Михайлівна

7 листопада 2003

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дубровська Т. І.

27,5 б.

 

  1. 17

7-24

Бердар Ангеліна Миколаївна

5 листопада 2003

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кус Марія Василівна

31,5 б.

 

  1. 18

7- 23

Грицан Каміла Іванівна

10 листопада 2003

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кус Марія Василівна

34 б.

 

  1. 19

7-3

Деяк Дарина Михайлівна

3 грудня 2004

Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коршинська Ольга Іванівна

26,5 б.

 

  1. 20

7-16

Ціпле Ребека Іванівна

8 серпня 2003

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Бакай Жанетта Євгенівна

21,5 б.

 

  1. 21

7-8

Булик Владислав Юрійович

18 червня 2003

Буштинська гімназія-інтернат І-ІІІ ст.

Свид Г. І.

23 б.

 

  1. 22

7-17

Микулін Крістіна Русланівна

2 травня 2004

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Богачик Василина Дмитрівна

31,5 б.

 

  1. 23

7-11

Кеденко Анжела Олександрівна

22 квітня 2004

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Розман Світлана Михайлівна

14 б.

 

  1. 24

7- 5

Джуган Марія Михайлівна

22 вересня 2004

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мазур М. В.

24,5 б.

 

  1. 25

7- 7

Голубка Іванна Іванівна

29 березня 2004

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Голубка Людмила Михайлівна

15,5 б.

 

  1. 26

7- 19

Малько Вікторія Володимирівна

19 березня 2005

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Малько Г. В.

26,5 б.

 

  1. 28

7- 6

Кот Олександр Антонович

17 грудня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Піньора Василина Василівна

19 б.

 

 

Голова журі:– Мацола Н.С. ________

Заступник  голови журі: Пригара Л.В. ________

Експерт-консультант:Куцин Г.І.__________

Члени журі: Орсаг О. І. _______                                      Бедей Г.І. _______________                                                                                                                                                       

Тяско М.М.______________                                              Бойчук Л.В.______________

Крестинич О.І.___________                                              Гасинець З.М.____________

Корсак М.В.______________                                            Головчук Л.С.____________                                

                        Дацун М.І._______________                                              Богачик В.Д._____________

Катринець Я.І.___________

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи               

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_23.11.2016  р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1. 2

8-12

Павлюк Іван Михайлович

13 серпня 2003

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Заяць Марія Василівна

13,5 б.

 

  1. 3

8-3

Аннишинець Назарій Михайлович

5 травня 2003

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Корсак Марія Василівна

29,5 б.

 

  1. 4

8-23

Мезей Андрій Борисович

13 грудня 2003

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зизень Ганна Іванівна

24,5 б.

 

  1. 5

8-7

Бойчук Єлізавета Юріївна

27 грудня 2004

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Клімова Надія Петрівна

29 б.

 

  1. 6

8-14

Піцур Олександра Василівна

8 квітня 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ціпіньо Оксана Юріївна

30 б.

 

  1. 9

8-8

Дзюзяк Діана Дмитрівна

28 червня 2003

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Арович М. В.

12,5 б.

 

  1. 12

8-4

Бердар Юлія Юріївна

25 травня 2003

Солонівська ЗОШ І-ІІ ст.

Фера Т. М.

13,5 б.

 

  1. 13

8-11

Цонинець Вікторія Валерівна

5 листопада 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Ухаль Оксана Миколаївна

21,5 б

 

  1. 15

8-18

Степа Юліан Юрійович

30 січня 2003

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дубровська Т. І.

22 б.

 

  1. 16

8-24

Влад Даліла Юріївна

12 квітня 2003

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Бакай Жанета Євгенівна

29,5 б.

 

  1. 17

8-22

Синько Юлія Юріївна

14 січня  2003

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Колчар Ганна Вікторівна

22 б.

 

  1. 18

8-15

Сомош Ярослав Дмитрович

17 липня 2003

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Богачик Василина Дмитрівна

20,5 б.

 

  1. 19

8-1

Кошілко Віталій Михайлович

24 грудня 2003

Тереблянський НВК

Кошілко І, І.

13,5 б.

 

  1. 20

8-9

Гайналій Алла Андріївна

1 жовтня 2003

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Змерега Т. В.

20 б.

 

  1. 21

8-17

Куцин Василь Віталійович

4 листопада 2003

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ст.

Лавришин Н. І.

25 б.

 

  1. 22

8-2

Микитинець Віктор Вікторович

6 грудня 2002

Тисалівська ЗОШ І-ІІ ст.

Танчинець Олександра Василівна

21,5 б.

 

  1. 23

8-16

Москаль Дарина Іванівна

19 березня 2003

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Катринець Я. І.

    37 б.

 

  1. 24

8-6

Дьордяй Мирослава Миронівна

24 травня 2003

Великоугольківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Регуш Марія Михайлівна

18,5 б.

 

  1. 26

8-10

Декет Світлана Юріївна

27 лютого 2003

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Пеньова Василина Василівна

21,5 б.

 

  1. 27

8-19

Барна Анастасія Анатоліївна

16 травня 2003

Руськомокрянська ЗОШ І-ІІ ст.

Беца Єлизавета Василівна

29 б.

 

  1. 329

8-5

Чорей Наталія Василівна

04 жовтня 2003

Біловарська ЗОШ І-ІІ ст..

Куліш Марія Іванівна

15,5 б.

 

  1. 30

8-20

Паканич Юлія Михайлівна

20 лютого 2003

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мартинюк Марія Іванівна

18,5 б.

 

  1. 31

8-21

Сабадош Ярослава Владиславівна

18 червня 2003

Буштинська гімназія-інтернат І-ІІІ ст.

Свид Г.І.

30 б.

 

  1. 32

8-13

Пітух Олеся Юріївна

09 грудня 2002

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Цубера Василини Антонівна

29,5 б.

 

 

Голова журі:– Мацола Н.С. ________

Заступник  голови журі: Пригара Л.В. ________

Експерт-консультант:Куцин Г.І.__________

Члени журі: Орсаг О. І. _______                                      Бедей Г.І. _______________                                                                                                                                                       

Тяско М.М.______________                                              Бойчук Л.В.______________

Крестинич О.І.___________                                             Гасинець З.М.____________

Корсак М.В.______________                                            Головчук Л.С.____________                                

                        Дацун М.І._______________                                              Богачик В.Д._____________

Катринець Я.І.___________

 

 

Протокол

 

 

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів     класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи          

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_23.11.2016  р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1. 1

9-29

Церкуник Тамара Михайлівна

27 жовтня 2002

Петрушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Куцин Василина Михайлівна

11,5 б.

 

  1. 2

9-30

Синьо Іван Іванович

27.березня 2002

Біловарська ЗОШ І- ІІ ст..

Дочинець Марія Андріївна

13,5 б.

 

  1. 3

9-16

Філіп Яна Михайлівна

5 травня 2002

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Поп Марія Михайлівна

16,5 б.

 

  1. 4

9-34

Добруник Тетяна Михайлівна

22 грудня 2002

Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2

Немеш Марія Михайлівна

16 б.

 

  1. 5

9-31

Крегул Яна Сергіївна

11 серпня 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бойчук Любов Володимирівна

7,5 б.

 

  1. 6

9-26

Мартин Марія Андріївна

15 квітня 2003

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Лазур Оксана Миколаївна

13, 5 б.

 

  1. 7

9-20

Кричфалушій Богдана Василівна

28 грудня 2002

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рішко Василь Михайлович

15,5 б.

 

  1. 8

9-3

Ділінко Іванна Іванівна

10 грудня 2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бедей Галина Іванівна

24 б.

 

  1. 11

9-28

Янчій Милана Миколаївна

8 травня 2003

Рунівська ЗОШ І-ІІ ст.

Тиводар Т. Д.

23 б.

 

  1. 12

9-24

Задорожна Вікторія Володимирівна

20 липня 2002

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ціпіньо Оксана Юріївна

21,5 б.

 

  1. 14

9-21

Зизень І. В.

6 червня 2002

Кривська ЗОШ І-ІІ ст.

Бокоч Маріанна Василівна

23 б.

 

  1. 15

9-17а

Арович Наталія Михайлавна

15 травня 2002

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Павлюк О. Ю.

27 б.

 

  1. 16

9-18

Дьолог Софія Юріївна

21 жовтня 2002

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткач Ганна Миколаївна

14,5 б.

 

  1. 18

9-10

Фіцай Валерія Валеріївна

4 жовтня 2002

Солонівська ЗОШ І-ІІ ст.

Фера Т. М.

14,5 б.

 

  1. 19

9-12

Майор Ольга Михайлівна

17 березня 2002

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дацун Мапія Іванівна

20 б.

 

  1. 20

9-33

Кустрьо Ангеліна

13 листопада 2002

Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Ухаль Оксана Миколаївна

6 б.

 

  1. 21

9-17

Габорець Валерія  Ярославівна

3 серпня 2002

Новобарівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дубровська Т. І.

19,5 б.

 

  1. 22

9-2

Магей Вероніка Миколаївна

18 червня 2002

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин Ганна Іванівна

32, 25 б.

 

  1. 23

9-32

Лаба Ярослава Володимирівна

28 січня 2002

Вонігівська ЗОШ ІІІ ст.

Величканич Ольга Сергіївна

13,5 б.

 

  1. 24

9-23

Прикоп Аурелія Аурелівна

22 листопада 2002

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Сурмій Віталій Миколайович

12,5 б.

 

  1. 25

9-14

Рахівська Ніколетта Миколаївна

23 травня 2002

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рахівська Єлизавета Василівна

33, 5 б.

 

  1. 26

9-11

Сабадош Вікторія Владиславівна

22 квітня 2002

Буштинська гвмназія-інтернат І-ІІІ ст.

Мучичко О. І.

27 б.

 

  1. 27

9-35

Русінко Андріана Василівна

14 грудня 2002

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шімон Надія Василівна

18 б.

 

  1. 28

9-19

Чопик Валерія Михайлівна

8 квітня 2002

Тереблянський НВК

Кошілко І, І.

16,5 б.

 

  1. 29

9-4

Гайналій Даніела Василівна

29 січня 2002

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Форкош М. А.

25 б.

 

  1. 31

9-27

Феєр Ганна Михайлівна

19 жовтня 2002

Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Голубка Людмила Михайлівна

23,5 б.

 

  1. 33

9-25

Костяк Мілана Василівна

21 жовтня 2002

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ст.

Лавришин Н. І.

12,5 б.

 

  1. 34

9-13

Тяско Михайло Михайлович

23 серпня 2002

Тисалівська ЗОШ І-ІІ ст.

Галац Наталія Іванівна,

7 б.

 

  1. 35

9-8

Варга Мирослава Мирославівна

4 серпня 2002

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Катринець Я. І.

25,5 б.

 

  1. 36

9-7

Угляй Галина Михайлівна

27 липня 2002

Великоугольківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шобей Тетяна Василівна

17,5 б.

 

  1. 37

9-5

Григоряк Лідія Іванівна

14 жовтня 2002

Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. № 1

Бережник Оксана Петрівна

27 б.

 

  1. 39

9-35

Корсак Іванна Василівна

8 листопада 2001

Підплешанська ЗОШ І-ІІ ст.

Кубарич Марія Михайлівна

13,5 б.

 

  1. 40

9-22

Павлюк Ангеліна Михайлівна

14 листопада 2002

Руськомокрянська ЗОШ І-ІІ ст.

Павлюк Оксана Іванівна

29 б.

 

  1. 41

9-15

Руснах Паула Олегівна

29 листопада 2002

Німецькомокрянська ЗОШ І-ІІ ст.

Сєрик Марія іванівна

25,5 б.

 

  1. 42

9-9

Тяско Павліна Михайлівна

07 вересня 2002

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст..

Драгун Любов Василівна

13,5 б.

 

  1.  

9-1

Кричфалушій Володимир Володимирович

29 грудня 2001

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Смаль Тетяна Віталіївна

Ан.

 

 

 

Голова журі:– Мацола Н.С. ________

Заступник  голови журі: Пригара Л.В. ________

Експерт-консультант:Куцин Г.І.__________

Члени журі: Орсаг О. І. _______                                      Бедей Г.І. _______________                                                                                                                                                       

Тяско М.М.______________                                              Бойчук Л.В.______________

Крестинич О.І.___________                                             Гасинець З.М.____________

Корсак М.В.______________                                            Головчук Л.С.____________                                

                        Дацун М.І._______________                                              Богачик В.Д._____________

Катринець Я.І.___________

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів   10    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_23.11.2016  р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1. 2

10-2

Король Денис Олександрович

17 квітня 2001

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Король Світлана Василівна

34,5

 

  1. 3

10-14

Рішко Василь Михайлович

10 вересня 2001

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рішко Ганна Іванівна

33,75

 

  1. 4

10-10

Варганич А. І.

21 червня 2001

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Небола Люба Миколаївна

19,5

 

  1. 5

10-6

Куцин Христина Юріївна

7 листопада 2000

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фіцай Андріана Валеріївна

31,5

 

  1. 6

10-17

Мацола Владислава Михайлівна

26 вересня 2001

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Фіцай Власта Юріївна

27

 

  1. 7

10-15

Сабадош Аліна Іванівна

28 березня 2001

Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стойка Лариса Степанівна

12,5

 

  1. 10

10-16

Левурда Яна Іванівна

20 квітня 2001

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Половко Надія Іванівна

16

 

  1. 11

10-3

Грись Діана Петрівна

14 лютого 2001

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Божа Світлана Михайлівна

37

 

  1. 12

10-12

Гарга Йосип Йосипович

27 вересня 2001

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Головчук Любов Степанівна

35

 

  1. 13

10-4

Павлюк Наталія Михайлівна

12 липня 2001

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шетела І. П.

17,5

 

  1. 14

10-13

Драгун Дарина Василівна

21 7рудня 2001

Широколузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Дудла Ганна Андріївна

30,5

 

  1. 15

10-5

Бурса Каріна Іванівна

6 жовтня 2001

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рахівська Єлизавета  Василівна

36

 

  1. 16

10-7

Бедей Марина Михайлівна

4 червня 2001

Тячівський професійний ліцей

Ташликович Мирослава Миколаївна

19

 

  1. 17

10-18

Шиндра Василь Васильович

14 січня 2001

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Богачик Василина Дмитрівна

19

 

  1. 18

10-9

Антал Владислава Василівна

18 січня 2002

Тереблянський НВК

Роман О. І.

31,5

 

  1. 19

----

Носа Юрій Юрійович

15 травня 2001

Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Подольська Василина Петрівна

Ан.

 

  1. 20

10-11

Бабич Валентина Василівна

18 серпня 2001

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мартинюк Марія Іванівна

26,5

 

  1. 21

10-8

Хромей Валерія Валеріївна

24 червня2001

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Форкош М. А.

29

 

  1. 22

10-19

Жмурко Олеся Михайлівна

5 липня 2001

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Хромей Т. В.

34,5

 

  1. 23

10-1

Апацька Ярослава Ярославівна

31 грудня

2000

Буштинська гімназія - інтернат

Азарій А.В.

31,5

 

 

Голова журі:– Мацола Н.С. ________

Заступник  голови журі: Пригара Л.В. ________

Експерт-консультант:Куцин Г.І.__________

Члени журі: Орсаг О. І. _______                                      Бедей Г.І. _______________                                                                                                                                                       

Тяско М.М.______________                                              Бойчук Л.В.______________

Крестинич О.І.___________                                             Гасинець З.М.____________

Корсак М.В.______________                                            Головчук Л.С.____________                                

                        Дацун М.І._______________                                              Богачик В.Д._____________

Катринець Я.І.___________

 

 

 

 

 

Протокол

засідання членів журі ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів   11    класів ЗНЗ Тячівського  району  Закарпатської обл. 2016/2017 навчального року

 

 

 

Перевірено конкурсні роботи учнів

Всього взяло участь в олімпіаді                              учнів, з них здало роботи                

Оцінено їх                                                                             системою.

Дата проведення_23.11.2016  р.

 

 

№ п/п

№ шифру

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

Назва школи

Прізвище вчителя, що навчає

Кількість балів

Місце

  1. 2

11-8

Гичун Ірина Олегівна

29 червня 2000

Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Корсак Марія Василівна

31

 

  1. 3

11-7

Шемет Л. Б.

23 жовтня 2000

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Неймет Вікторія Степанівна

38

 

  1. 4

11-17

Черевко Ангеліна Олександрівна

26 червня 2000

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фіцай Андріана Валеріївна

19

 

  1. 5

11-20

Шпак Людмила Сергіївна

17 вересня 2000

Нересницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Лазур Оксана Миколаївна

19

 

  1. 6

11-14

Бокоч Євгенія Іванівна

04 жовтня 2000

Углянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Поп Марія Степанівна

22

 

  1. 9

11-2

Чіжмодій Яна Іванівна

14 квітня 2000

Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бедей Галина Іванівна

32

 

  1. 10

11-4

Токар Вероніка Василівна

27 грудня 1999

Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Джуган Світлана Петрівна

35

 

  1. 11

11-5

Мадар Ангеліна Василівна

29 грудня 1999

Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Головчук Любов Степанівна

23,5

 

  1. 12

11-12

Арович Олександр Михайлович

11 лютого 2000

Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Брюхович О. І.

19,5

 

  1. 13

11-10

Немеш Василь Іванович

14 грудня 1999

Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дацун Марія Іванівна

25,5

 

  1. 14

11-11

Куцин Наталія Михайлівна 8 серпня 2000

8 серпня 2000

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куцин Ганна Іванівна

43,5

 

  1. 15

11-18

Лютик Ангеліна Василівна

28 вересня 2000

Вонігівська ЗОШ І-ІІІст.

Величканич Ольга Сергіївна

17,5

 

  1. 16

11-9

Камалева Ганна Олегівна

6 грудня 1998

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст № 1

Ціпле Леся Іванівна

27.5

 

  1. 17

11-13

Беца Наталія Іванівна

1червня 2000

Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Веприк Ольга Іванівна

19,5

 

  1. 18

11-1

Пилипець Петро Петрович

21 лютого 2000

Тячівський професійний ліцей

Ледней Наталія Петрівна

16.5

 

  1. 19

11-16

Ковач Маріанна Антонівна

05 грудня 2000

Буштинська гвмназія-інтернат І-ІІІ ст.

Орсаг Ольга Іванівна

26

 

  1. 20

11-6

Леспух Аліна Володимирівна

31 травня 2000

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стегура Тетяна Михайлівна

39

 

  1. 21

11-15

Коршинська Дарина Василівна

2 грудня 2000

Тереблянський НВК

Роман О. І.

24.5

 

  1. 22

11-3

Данча Оксана Василівна

6 лютого 2000

Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Розман Світлана Михайлівна

32

 

  1. 24

11-19

Рошканюк Аліна Іванівна

30 липня 2000

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Олексій Н. В.

36

 

 

Голова журі:– Мацола Н.С. ________

Заступник  голови журі: Пригара Л.В. ________

Експерт-консультант:Куцин Г.І.__________

Члени журі: Орсаг О. І. _______                                      Бедей Г.І. _______________                                                                                                                                                       

Тяско М.М.______________                                              Бойчук Л.В.______________

Крестинич О.І.___________                                             Гасинець З.М.____________

Корсак М.В.______________                                            Головчук Л.С.____________                                

                        Дацун М.І._______________                                              Богачик В.Д._____________

Катринець Я.І.___________

 

 

 

 

 

зображення
6.jpg