Юннати Тячівського рай ЕНЦ відсвяткували День Дунаю

on .

Щороку юннати Тячівського рай ЕНЦ є активними учасниками заходів присвячених святкуванню Дня Дунаю в Україні.Цьогоріч його вперше відзначили у Тячеві –спільно з Румунією.

Дійство проходило в суботу, 1 липня, на площі Поштовій. День Дунаю зібрав чимало учасників – представників влади, керівників водних управлінь Румунії та Угорщини, екологічних організацій, школярів та вчителів Тячівської ОТГ, тячівців і гостей міста.

Захід розпочався звучанням гімнів Європи, Румунії та України. Після привітань посадовців мали можливість переглянути поетично-музичну композицію «Тиса – ріка Срібної Землі», яка завершилась флешмобом «Веселка над Тисою». Свято продовжив виступ дунайських послів – дитячого фольклорного ансамблю «Мугурел» з м.Сігету-Мармаціей (Румунія).

Було підбито підсумки конкурсу «Пластикові скарби». Юннати рай ЕНЦ стали активними учасниками пізнавально-розважального квесту «Мандрівка Тисою та Дунаєм до Чорного моря» Також учасники мали можливість – домалювати елементи муралу «Моя Тиса» на будівлі колишнього готелю «Тячів».

Найбільш цікавою для юннатів рай ЕНЦ стала церемонія нагородження переможців конкурсу селфі-відео «Моє життя і Тиса». Спочатку на екрані вони переглянули всі 34 роботи юних учасників змагань.Але найприємніше відмітити, що ексклюзивні статуетки «Аква-Оскар» та цінні подарунки від спонсорів вибороли такі юні природоохоронці:

1. Приз глядацьких симпатій – Аліна Рак гуртківця Тячівського райЕНЦ

2. І місце в молодшій категорії виборов – Петро Ковач гуртківець Тячівського райЕНЦ

3. ІІІ місце в молодшій категорії вибров – Роман Добра гуртківець Тячівського райЕНЦ