Бедевлянський ДНЗ

Створено: 30 червня 2016 Останнє оновлення: 30 червня 2016 Дата публікації Перегляди: 228

 

23 червня 2016 р.

 

 

 

 

Звіт

завідувача Бедевлянським дошкільним навчальним закладом перед колективом та громадськістю

 села Бедевля

за 2015/2016

навчальний рік

 

 

 

Завідувач ДНЗ Шелевер М.А.

 

Звіт

завідувача  Бедевлянського дошкільного навчального закладу №1 (ясел-садка) загального розвитку

Шелевер Маріанни Адальбертівни

 

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005р. №178, зміст звіту зроблений на підставі «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед колективом  та громадськістю».

 

 Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідуючої.

 

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління  Бедевлянського ДНЗ №1 (ясел-садка) загального розвитку.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

 

Порядок денний:

Вибори голови та секретаря зборів.

Вибір лічильної комісії

Звіт завідувача Шелевер М.А.

Обговорення звіту (виступи батьків, членів колективу та громадськості).

 

Бедевлянський ДНЗ знаходиться  з а адресою с. Бедевля, вул.. Вайнагія ,29, Тячівського району , Закарпатської області, розрахований на 4 групи (100 місць). Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно нормативних документів та законодавчих актів України.

Протягом 2015 року заклад працював за Базовим компонентом (нова редакція),  за програмою «Українське довкілля», відповідно статуту садочка, Програми розвитку та річного плану роботи.

Навчальний план складається на основі Базового компонента дошкільної освіти України. Освітній процес у садку здійснюється за пріоритетними напрямками роботи, які сприяли здійсненню систематичного підходу до формування цілісної дитячої особистості.

Режим роботи ДНЗ : п’ятиденний, з 7-00 до 19-00 (дванадцятигодинний)

Мова навчання — українська.

У закладі працюють 9 педагогів, вихователь-методист, психолог та 2 музкерівники.

 Вищу освіту мають, 6 педагогів, а середньо-спеціальну 4 працівники.

З боку керівника в ДНЗ постійно проводиться аналіз кваліфікаційного рівня педагогів та доцільності їх розстановки. За 2015/2016 навчальний рік атестовано психолога (Гирба Н.В.), яка отримала кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». Протягом року  вихователі регулярно відвідували засідання районні методичні об’єднання, районні семінари, відкриті заняття та презентації досвіду роботи передових педагогів району.

 

Управлінська діяльність

З метою визначення рівня та вдосконалення навчально-виховного процесу адміністрацією ДНЗ були охоплені усі суттєві питання.. Здіснювався контроль за зміст та якість перспективного і календарного планування навчально-виховного процесу, готовність вихователя до проведення занять, за виконанням роботи згідно річного плану запланованих заходів.

 У 2015/2016 навчальному році педагогічний колектив активно прийняв участь у конкурсі «Вефлеємська зірка», з виступом «Кусочок раю на землі» де була визнана переможцем конкурсу та отримали 1 місце по декорації та отримали ігрушки для кожної групи. (проводили виступ у конкурсі вихователь Батяла О.В., завідувас Шелевер М.А. та муз керівник Дебич М. А.)

У травні 2015 року проведено районний семінар-практикум музичних керівників «Мама — найкраща людина на світи» (Вихователі Ключкей М.І, Декет Д.В., Тиводар І.В. муз керівник , Дебич М.А.)

Також пороводилась у ДНЗ захід «День відкритих дверей» щомісяця, де вихователі звітувалися перед батьками про досягнення дітей та з питань організації розвивального середовища у групах.

За результатами підсумкових занять, знання та навички дітей у закладі відповідають випогам «Програми».

В ясельній групі «Капітошка» (виховтелі Декет Д.В., Монько Б.Б., Гирба Н.В.) діти самостійно виконують дії режимних заходів, впізнають кольори, форми, розвинута дрібна моторика рук, більшість дітей розмовляє повними реченнями.

У дітей старшої групи № 1 групи « Дзвіночок» (вихователі Минько І.І, Гирба Н.В., Шелевер М.А.) добре розвинуте мовлення, вміло розповідають казки, добре володіють кісточкою та красками, знають багато пісень, дружньо грають у рухливі ігри.

За результатами підсумкового заняття у старшій групі № 2 «Веселка» (вихователі Шелевер Н.О,, Тиводар І.В.) діти вміло рахують в прямому та зворотньому напрямку,впізнають цифри, добре розвинуте логічне мислення, добре ознайомлені з навколишнім середовищем, з рідним краєм, знають де живуть, державні символи, вміло виконують завдання вихователів.

У середньо молодшій групі «Дельфін» (вихователі Ключкей М.І., Декет Д.В.) добре розвинуте мовлення, знають багато віршів, розповідів, вміло виконують колективну роботу, вміло танцюють та співають, добре ознайомлені з народними традиціями,  діти дисципліновані.

Діти в обох двох старших групах готові до навчанні у школі.

З метою виховання духовно-моральних цінностей проведено захід « Готуємося до Великодних свят» де діти розмальовували яєчка за різними техніками, вивчали «Хресну дорогу», вивчали молитви, співали та згадували різні Великодні традиції.

Діти старшої групи №1 «Двіночок» виступали на благодійному концерті присвяченому Дню матері. Співалі хоровод про берізку під керівництвом вихователя Минько І.І та муз керівника Дебич М.А. На цьому же заході виступили і діти старших груп з номерами «Танець висняних квітів» та «Танець з рушничками». Співали пісню у виконанні солістки Полянська Олександра « Мамо, мамочко моя» та пісню «Мамина сорочка» у виконанні завідувача Шелевер М.А.. Діти вміло вели себе на сцені.

У дошкільному закладі проведено всі заплановані заходи згідно річного плану роботи: Свято осені», Сято Святого Миколая, Новорічне свято, 8 березня, Мамене свято, День захисту дітей, Козацькі розваги, Випуск дітей з ДНЗ, спортивні ігри.

Аналізуючи роботу вихователів зазначено роботу вихователів з батьками. Батьки допомагали у проведенні свят та різних виступів у всіх проведених заходів.

У 2016 році до школи підготувала дошкільний заклад 60 дітей.

Педагогічним колективом закладу була проведена робота щодо охоплення дітей 5- го року життя дошкільною освітою.

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» ст.. 19 «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.. 32, на підставі листа  Міністерства освіти і науки України від 07.05.2007р. № 1/9- 263 «Про організацію обліку дітей в дошкільного віку» річного плану роботи дошкільного навчального закладу  з метою ведення обліку дітей від народження до 6 років в закладі створено робочу групу для ведення обліку дітей дошкільного віку, які проживають на території закріпленої за ДНЗ.

 

 

 

 

Медичне обслуговування

Медична сестра протягом року пильно слідкує за фізичним розвитком дітей. Систематично контролює стан здоров’я дітей, слідкує за фізичним навантаженням та загартуванням.

Для зниження захворюваності протягом року проводиться роз’яснювальна робота з батьками, техпрацівниками, дітьми, проводиться систематичне щеплення дітей

Контролює строге дотримання санітарно-гігієнічних норм, умови приготування їжі у харчоблоку.

Медичний кабінет обладнаний для надання першої необхідної допомоги.

Організація харчування

Харчоблок забезпечений необхідними умовами, постійно є гаряча та холодна проточна вода. Продукти харчування та продовольча сировина надходить своєчасно з відповідними документами в умовах зберігання, споживається згідно до дати придатності до споживання.

Організація харчування

У садку діти харчуються 3 раз, згідно інструкції організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України з 17.04.2006. № 298, 227

Вартість харчування в дошкільному закладі на 1 дитину складає 15 гривень на добу, з них 6 гривень оплачують батьки ,а 9 гривень держава.

Результати роботи щодо укріплення матеріально-технічної бази

Протягом 2015/2016 навчального року активно працювала Батьківський комітет. Активно брали участь у повсякденному житті закладу. Активно допомагали в роботі вихователів , в організації проведення різних заходів. Голови батьківських комітетів закуповували у весь необхідний матеріал для роботи з дітьми (канцтоварів кружки і тарілки) і. так далі, а також для ясельної групи був придбаний телевізор, а також замінений умивальник.

Також батьки брали участь у відправлені Велокодного кошика для хлопців АТО, було зібрано кошти для ремонту холодильника.

Під час поточного ремонту 2015 року коштами Бедевлянської с/р було зроблено розширення групи, а також розмалювання однієї групи «Дельфін».
У 2016 році було придбано новий котел для твердого палива, зроблино навес для зберігання дров, а також зроблина каналізаційна яма.
Користуючись моментом від колективу та особисто від себе щиро дякуємо за працю та матеріальну допомогу батьків та батьківського комітету.
 
ПІДСУМКИ
Підводячи підсумки минулого навчального року можна стверджувати, що робота з дітьми велась систематично, цілеспрямовано, комплексно, з урахуванням вікових можливостей дітей та відповідно до вимог Базового компоненту.
Але є труднощі, які необхідно вирішувати це:
        відновити літній  павильон
        збагатити ігровий майданчик (бесідка, пісочниця, лавочки)
        завезти пісок у пісочниці.
        Спортивний майданчик.
        Зробити поточний ремонт в групах.
        Відновити в кінці городу огорожу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол

загальних зборів педагогічного колективу, працівників ДНЗ, батьківського комітету Бедевлянського ДНЗ.

від 23.06.2016 року

присутні: 28 чоловік

відсутні:

Порядок денний:

1.    Вибори голови та секретаря комісії.

(голова Монько Б.Б., Гирба Н.В.).

2.    Звітування завідувача Шелевер М.А.

(доповідь додається).

3.    Оцінка діяльності завідувача Шелевер М.А. учасниками загальних зборів.

1.    Слухали Шелевер М.А. завідувача Бедевлянським дошкільним навчальним закладом, яка дала звіт про свою діяльність протягом навчального року. Структура звіту завідувача побудована відповідно до «Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадкістю», затверджено  наказом МОН № 178 від 23.03. 2005 року.

На звітуванні були присутні головний бухгалтер Маркуш М.В., педагогічний колектив та інші працівники навчального закладу, батьки громадкість. Звітування прийшло відкрито та демократично, базувалося на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Для ведення зборів було вибрано голову та секретаря. Головою зборів було вибрано Монько Б.Б., а секретарем Гирба Н. В. Шляхом закритого голосування робота завідувача визнана задовільною.

Виступали:

Одовійчук Оксана – яка відзначила про стабільність роботи колективу, комфортність дітей у ДНЗ, про хорошу роботу вихователів та завідувача. Про проведення всіх виховних та оздоровчих робіт з дітьми. Сказала, що Шелевер М.А. користується заслуженим авторитетом і повагою серед працівників садочка та батьків. Дала високу оцінку діяльності завідувача ДНЗ.

Дебич Віра Іванівна – відзначила. Що дитячий садок завжди співпрацює з батьківським комітетом, зроблена велика робота  з благоустрію  садочка, кожний рік проводяться ремонти. Протягом навчального року проводилися різні заходи, які мали безумовно, велике виховне значення. У садку створені  хороші умови для відпочинку та навчання дітей.

Запропонувала визначити роботу завідувача Шелевер М.А. – задовільною.

Шелевер В. А. який зазначив про відмінну роботу завідувача, сказав, що справи в садочку відбуваються в кращу сторону, зміни лише позитивні.

Оцінка діяльності завідувача ДНЗ учасниками зборів:

У закритому голосуванні взяли участь 28 чоловік.

Робота завідувача Шелевер М.А. – задовільною.

 

 

 

 

 

Вирішили:

Вважати роботу завідувача –задовільною.

 

 

 

Голова зборів:                                Монько Б.Б.

Секретар зборів:                             Гирба Н.В.

 

 

зображення
5.jpg