Дулівський ДНЗ

Створено: 30 червня 2016 Останнє оновлення: 30 червня 2016 Дата публікації Перегляди: 189

ЗВІТ

про роботу керівника Дулівського ДНЗ

Деяк Христини Василівни

перед громадскістю за 2015-2016 н.рік

 

 

            Шановні присутні. В я/садку протягом 2015-2016 н.р. функціонували 2 групи. Порівняно з 2014 роком кількість груп не змінилася. Наповнюваність груп залишається сталою. Режим перебування дітей не змінився. Заклад працює за чинною програмою «Я у світі». Фінансово матеріальне зміцнення відбувалося за рахунок бюджетних коштів.

            Дошкільний навчальний заклад протягом 2015-2016 н.р. здійснював свою діяльність відповідно до чинного законодавства «Положення про дошкільний навчальний заклад» відповідно одо нової редакції Статуту ДНЗ.

            В своїй роботі педагогічний колектив закладу використовував ефективні методи навчально-виховної роботи з дітьми різновікових груп. Щоденно вдосконалювалася організація і проведення занять відповідно до віку дітей і творчих здібностей вихованців.

            Колектив ДНЗ добре розуміє, що сьогодення вимагає підходу до роботи. Як і вихователі, так і помічники вихователів, музкерівник старалися внести щось нове у свою роботу з дітьми, щоб заохотити вихованців щоденно відвідувати дошкільний заклад.

            Члени педагогічного колективу усвідомлюють, що педагогічний процес – це спільна робота педагогів і дітей для залучення до цієї справи батьків вихованців. Педагогічний колектив звертає велику увагу на розвиток пізнавальних сил і творчого потенціалу дітей, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного вихованця. Створення вихователям на заняттях радісної приємної атмосфери – повага до особистості дитини, довіра між дорослим і дитиною, сприяє залученню дитини до всіх видів діяльності на протязі дня. На сьогоднішній день вихователі більше уваги приділяють індивідуальній роботі з вихованцями.

            Частіше використовуються сюрпризні моменти, створюються несподівані ситуації, вдаються до гумору, що сприяє ефективному засвоєнню програмового матеріалу.

            Аналіз роботи ДНЗ 2015-2016 н.р. показав, що навчально-виховний план і програму виконано.

            В групах було проведено всі підсумкові заняття. Також був колективний перегляд занять.

            Велика увага приділялася співпраці вихователя і музкерівника на заняттях з музики, а також підготовки інших занять. Мова йде про підтримання дисципліни в щоденній  робочій атмосфері, спільну роботу під час ранків.

            Хочеться наголосити на тому, що здійснюючи музичне виховання у ДНЗ педагоги стараються  бути в курсі всіх цікавих культурних подій, добре інформованими у програмах радіо і телебачення, щоб по сучасному розширювати кругозір вихованців.

            У навчально-виховному процесі ДНЗ педагоги старалися створити всі умови для різноманітних занять і особливо турбуватися про своєчасне оволодіння основною діяльністю для кожного віку дітей.

            Розвитку особистості сприяли і різні види діяльності – художня, конструкторська, трудова та навчальна. Під час використання цих видів діяльності виховувалися працелюбність дитини – одна з важливих психологічних якостей, що обумовлюється готовністю дошкільника до нормального переходу в наступних період дитинства, де основою стане навчальна діяльність.

            Матеріально-технічне забезпечення потребує значного покращення.

            Групові кімнати в ДНЗ знаходяться в належному стані. В кімнатах є необхідні меблі й обладнання. Працівники підтримують в приміщеннях ДНЗ санітарно-гігієнічний стан, який відповідає нормам і вимогам.

            Фінансово-господарська діяльність установи здійснюється на основі кошторису. Джерелом формування кошторису є місцевий бюджет.

 


ПРОТОКОЛ

проведення звіту завідувачки Дулівського

дошкільного навчального закладу ясла-садка

Дулівської сільської ради

перед колективом та громадськістю

 

 

 

від 22 червня 2016 р.

 

 

Головуючий – Деяк Христина Василівна

Секретар        - Деяк Наталія Іванівна

Присутні        - 75 чоловік

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Звіт завідувачки Дулівського ДНЗ ясла-садком перед колективом та громадськістю.

            2. Обговорення звіту

            3. Таємне голосування, прийняття рішень та занесення його в протокол.

 

            Слухали:

            Деяк Х.В. – завідувачку ДНЗ я/с, яка звітувалася за виконану роботу за період 2015-2016 навчального року (доповідь додається).

           

В обговоренні взяли участь:

            - голова батьківського комітету – Кулій Т.Ю.

            - вихователь Деяк Н.І.

            - батьки – Стойка М.Ю., Чобей Н.М., Негря В.Ф.

 

            Результати таємного голосування:

            Роботу завідувачки ДНЗ ясла-садка Деяк Х.В. вважати задовільною – 75 голосів.

            Роботу завідувачки ДНЗ ясла-садка Деяк Х.В. вважати не задовільною – 0 голосів.

 

            Ухвалили:

            Роботу завідувачки ДНЗ ясла-садка Деяк Х.В. вважати задовільною

 

           

 

 

 

 

Голова зборів:                                  Деяк Христина Василівна

 

 

 

Секретар зборів:                               Деяк Наталія Іванівна

 

 

зображення
41458351.jpg