Новобарівський ДНЗ

Створено: 05 липня 2016 Останнє оновлення: 05 липня 2016 Дата публікації Перегляди: 207

Звіт завідувача комунального закладу освітиНовобарівського ДНЗ ( ясла-садок) Келемен Тетяни Іванівни про проведену роботу з розвитку навчально-виховної діяльності та укріплення матеріально-технічної бази дошкільного закладу в 2016 році

 

2016-06-21

Сьогодні, 21 червня 2016 року, відбувся звіт завідуючої перед громадськістю та педагогічним колективом за 2015 - 2016 навчальний рік.

На збори були запрошені представники селищної ради, батьківські комітети груп, батьки вихованців ДНЗ, громадськість села Новобарова.

Завідуюча ДНЗ Келемен Т.І.  проінформувала присутніх про роботу дошкільного закладу за звітний період по всіх розділах: від навчально-виховної до адміністративно-господарської.

В 2015-2016 навчальному році заклад продовжив роботу над проблемою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», яка охоплювала роботу з педагогами у вигляді консультацій, педагогічних рад, семінарів для навчання, просвіти, обмінів думок, а також досвіду педагогів з цієї теми. Всі заходи проводилися цікаво, з використаннямкомпютерної техніки. В роботі з дітьми педагоги Новобарівського ДНЗ, в свою чергу, впроваджують інтерактивні та нетрадиційні методи з розвитку креативних вмінь:

нетрадиційні техніки ліплення, аплікації, малювання (пластилінографія, оригамі, малювання тичком, трафаретом і т.д.;

- нетрадиційні техніки розвитку мови дітей – використання різних матеріалів для пальчикових ігор, які стимулюють розвиток;

- свята та розваги в садочку завжди яскраві, веселі та креативні, нові костюми, співдружність з батьками - все це дає змогу розвивати творчі здібності малюків;

- у дошкільному закладі розвиваються креативні здібності не тільки у дітей, але й у батьків. Були організовані сумісні творчі виставки на теми «Осінній вернісаж», «Моянайкраща дитина», де батьки, діти та вихователі показали свою вигадку та фантазію.

2. У Новобарівському дошкільному закладі впроваджується креативно-розвиваюча робота, яка спонукає кожного до творчості як у навчанні, так і в позаурочний час.

3. Завдання з інтеграції дитячого садка та батьків виконувалось на протязі року:

- Сумісні свята, розваги, дні відкритих дверей. Дуже весело у садку пройшло свято Покрова, де виступали діти-козачата, і в конкурсах та змаганнях брали участь батьки .

- Круглі столи «Мої батьки, садочок, я - найщасливіша ця сім'я!» охоплювали різноманітні теми для обговорення: «Розвиваємо мову дітей в сім'ї», «Проблема насилля над дитиною», «Спілкування без конфліктів, чи можливе?», корисно пройшов у січні круглий стіл «Крок до школи» - із запрошенням вчителів, психологів школи, які розповіли про правила прийому, традиції школи, які знання та вміння повинна мати дитина, шкільну зрілість та інше.

- Батьківські збори були проведені у кожній групі, де фахівці розповідали про психологічні особливості дитини кожного віку, кризові моменти, надавали рекомендації щодо виховання та розвитку дітей.

З 2012 року у ДНЗ підтримується програма «Українське дошкілля».

У 2016 році з укріплення матеріально-технічної бази були проведені різноманітні роботи, завдяки підтримці громадськості села.

Після виступу Тетяни Іванівни, присутні вислухали думку та пропозиції від батьків, громадськості села за пророблену роботу педагогічного колективу та всього персоналу ДНЗ.

Зі словами подяки звернулися до працівників ДНЗ батьки вихованців старшої групи , а також адміністрація Новобарівської сільської ради: сільський голова – Келемен Юрій Іванович.

В цілому, робота дошкільного закладу велася на належному рівні.

Колектив дошкільного закладу дякує всім батькам вихованців за тісну співпрацю, громадськості села Новобарова - за підтримку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Витяг з протоколу №1

загальних зборів

при Новобарівському ДНЗ ясла-сад

від  21 червня  2016 року

 

Присутні :    42   чол.

                                                       ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Звіт  завідувача ДНЗ  про виховну  роботу за 2015 – 2016 н.р.

2. Звіт голови батьківського комітету.

3. Різне.

Слухали:

По першому питанню виступала завідувач ДНЗ Келемен Тетяна Іванівна яка ознайомила присутніх  про проведену роботу за 2015 -2016 н.р.

   По другому питанню виступив член батьківського комітету

 Токарь І.І.

По третьому питанню виступив голова с/ради  Келемен Ю.І.

 

РІШИЛИ:

          1.     Роботу завідувача ДНЗ  вважати задовільною.

2.     Просити сільську раду  виділити кошти для поточного ремонту садочка.

3.     З метою встановлення постійного контролю за станом  відвідуванням вихованців ДНЗ.

4.     Роботу батьківської ради вважати задовільною. Батьківській раді і надалі проводити свою роботу згідно планів , основну увагу звертаючи на виховання дітей.

 

Голова зборів                                                                 Т.І.Келемен

Секретар зборів                                                             В.Ю.Михайлова

 

 

зображення
987654322.jpg