Солотвинський ДНЗ №1

Створено: 05 липня 2016 Останнє оновлення: 05 липня 2016 Дата публікації Перегляди: 214

Звіт завідувача Солотвинським ДНЗ№1

за 2015-2016н.р.

 

 Солотвинський ДНЗ №1 заснований 1985 році. За 30 років плідної педагогічної діяльності в закладі сформувалися свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.

   Головним завданням дошкільного закладу є реалізація державної політики в галузі освіти, забезпечення фізичного і психічного здоров’я дошкільників, розвиток творчих здібностей та інтересів дітей, оволодіння та забезпечення їх граматично-правильним зв’язним мовленням.

     Зміст та особливості організації життєдіяльності дитини в дошкільному закладі визначені державним стандартом – Базовим компонентом дошкільної освіти – та чинними програмами за якими працює наш заклад. У дошкільному закладі діти зростають фізично і психологічно, отримують знання про навколишній світ, у них розвиваються різні особистісні якості, емоційно–вольова сфера,навички властивих для дошкільного віку видів діяльності, зокрема ігрової, предметно–практичної, комунікативної та навчальної. В дитячому садку педагоги формують гуманістичні цінності у дітей, охороняють і зміцнюють їх фізичне та психічне здоров’я, підтримують індивідуальність кожної дитини.

Проектна потужність нашого закладу становить 260 дитячих місць. Вікові групи укомплектовані за віковими ознаками та  по бажанню батьків наступним чином:

I-молодша група  від 2-х до 3-х років

II-Молодша група№1 та №2 від 3-х до 4-х років

Середня група №1 та №2 від 4-х до 5 років

Старша група №1 та №2 від 5-6 років

Працює в дитячому садку одна група з 12-тии годинним перебуванням дітей та одна короткотривала група.

Педагоги нашого садочка здійснюють інтегрований підхід до розширення досвіду вихованців в ігровій, художньо театралізованій, спортивній, музичній, мовленнєвій, та трудовій діяльності. Вони допомагають дошкільнятам пізнавати навколишнє життя в його цілісності й різноманітності; розвивають в дитині відчуття гармонії в спілкуванні з природою та людьми. Вони виховують у дітей вправність та умілість, навчають їх орієнтуватися у власному житті та житті інших людей.

     Завдяки оптимальній розстановці та цілеспрямованому використанню кадрів робота колективу ДНЗ №1 відзначається стабільністю та позитивною результативністю.

   Для ефективного розв’язання проблем навчання та виховання дітей педагоги перебувають у постійному творчому пошуку. Вони впроваджують в роботу сучасні перспективні методи і прийоми.

    Завдяки цьому загальний рівень компетентності вихованців постійно зростає, 53 випускників установи готові до майбутнього навчання в школі, про що свідчать результати психологічної діагностики.

   Колектив ДНЗ №1 постійно працює над створенням позитивного іміджу закладу.

З метою якісної підготовки дітей до навчання в школі та розвитку їх комунікативно – мовленнєвої компетенції, дитячий садок додатково працює по Освітній лінії «Іноземна мова» (англійська), тобто діти займаються в лінгвістичному гуртку «Англійська мова для дошкільнят».

 На базі нашого закладу створено етнографічний міні-музей, де діти мають можливість ознайомитися із предметами побуту та знаряддями праці шахтарів–солекопів; мають можливість розглянути альбоми про історію наших дитячих садочків, яка має аж 95років;помилуватися видами селища Солотвино початку XX-століття.

  Наші педагоги підвищують свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації та проходять атестацію згідно перспективного плану.Вони систематично відвідують відкриті заняття та святкові ранки своїх колег в межах нашого закладу.

Наш колектив - це люди, які не  байдужі до всього нового, щедрі на ласку, співчуття, поблажливі до хвороби чи вад дитини.

На сьогодні актуальним є питання інтеграції дітей з особливими потребами в дитячий колектив. Для забезпечення конституційних прав і гарантій дітям з особливими освітніми потребами, в дитячому садку створені умови для  розвитку, навчання та виховання, тобто умови соціальної адаптації дітей.

Колектив знає, що розумовий, емоційний, фізичний та  соціальний розвиток дітей з психофізичними вадами залежить від позитивного ставлення до них, їх розуміння та сприйняття їх педагогами, батьками та здоровими дітьми.

Взаємодія із сім’ями вихованців є одним із пріоритетних напрямків діяльності установи. Крім того, ми розуміємо, що без підтримки батьків роботу закладу організувати важко. Тому завжди їм дякуємо за допомогу та стараємося бути з ними максимально відкритими. Нашим головним завданням в роботі з родиною є розвиток партнерських відносин між дитячим садком та сім’єю і пріоритетною у цій взаємодії є формула: діти +батьки+ ДНЗ=радість, здоров’я, комфорт! Тому уся робота з родинами орієнтується на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють врахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції та участь батьків в управлінні дошкільним закладом.

Батьки наших вихованців є учасниками всіх дитячих святкових ранків та занять.

 

За допомогою селищної ради та сприянням батьківського комітету  до нового 2015-2016 н.р. було проведено капітальний ремонт харчоблоку та поточний ремонт групових приміщень.

У харчоблоці була замінена електропроводка,поштукатурено та обкладено плиткою, оновлено освічення, були придбані нові електросковорода, морозильна камера та холодильник.

Для садочка були придбанні насосна станція для водопостачання, 700 літровий накопичувальний бак, 130 дитячих стільчиків, 3 вогнегасники, 5 дитячих двоярусних ліжок, 24 матраца, професійний умивальник для харчоблоку, шестигранний дитячий столик.

На протязі літа заплановано провести ремонт ванних приміщень із штукатуркою стін та обкладенням їх плиткою, заміною каналізаційних труб, санвузлів;провести поточний ремонт групових приміщень середньої групи №1 і старшої групи №3;провести покрівлю даху над робочим корпусом.

Дякую за увагу!

Протокол № 1

зборів громадськості селища Солотвино

та педагогічного колективу Солотвинського ДНЗ №1

 

22.06.2016р.                                                                      смт.Солотвино

 

Присутні:

1.     Селищний голова Ухаль Ю.Ю.

2.     Заступник селищного голови Кочерга Я.Я.

3.     Депутат Солотвинської селищної ради Мелега Й.Й.

4.     Батьки вихованців Солотвинського ДНЗ №1

5.     Члени колективу Солотвинського ДНЗ №1

Всього: 82 чоловік.

 

Головою зборів обрано Соколан І.С., секретарем Герчак М.М.

 

Порядок денний:

1.     Звіт завідувача Солотвинським ДНЗ №1 Барбель-Прикоп М.Ю. за підсумками 2015-2016 н.р.;

2.     Обговорення звіту;

3.     Проведення таємного голосування щодо звіту завідувача Солотвинським ДНЗ №1;

4.     Різне.

 

Виступили:

1.     По першому питанні виступила Барбель-Прикоп М.Ю. – завідувач Солотвинським ДНЗ № 1 (звіт додається);

2.     По другому питанні виступила голова батьківського комітету Боднар М.Ю., яка сказала, що у 2015-2016 навчальному році батьківський комітет добре працював і допомагав колективу Солотвинського ДНЗ № 1 втілювати у життя плани, які вони ставили перед собою. Значно зміцніла матеріальна база дитсадка. Придбано меблі, зроблено ремонтні роботи по груповим приміщенням. Дітки знаходяться у чистих і світлих приміщеннях. Придбано значну кількість посуду, миючих засобів, іграшок, дитячої літератури. Колектив ДНЗ працює над тим, щоб дітям в садочку було весело і безпечно перебувати. Зокрема, колектив добре працює над питанням взаємодії з сім’ями. Батьки залучаються до проведення свят, занять в дитячому садку. І надалі обіцяємо працювати спільно з колективом.

3.     Також виступила Вайнагій А.О. – член батьківського комітету, яка сказала, що батьки по мірі своїй допомагають у вихованні дітей. Батьки задоволені працею вихователів і всього персоналу ДНЗ. Позитивним є те, що в дошкільній установі діє продовжена група, тобто діти можуть перебувати у дитсадку 12 годин. Це дуже зручно для батьків. Позитивом є те, що дітей навчають англійській мові. А найкраще те, що діти вчяться українській мові, адже наші діти приходять із сімей, де вони навіть не чули української мови.

4.     Виступив селищний голова Ухаль Ю.Ю, який сказав, що завідувачка Барбель-Прикоп М.Ю. хороший організатор колективу. Під її керівництвом колектив працює дружно і злагоджено. Кожен виконує свою роботу і тому є хороші результати. В цьому році селищна рада допоможе у перекритті даху ДНЗ.

5.     Виступила Білозерська Н.В., яка відмітила позитивні результати у процесі виховання дітей. Зокрема вона відмітила те, що її двоє дівчат із задоволенням йдуть у дитсадок, люблять співати, танцювати. Позитивним є те, що діти ДНЗ приймають активну участь у різних конкурсах на рівні району.

6.     Виступив заступник Кочерга Я.Я., який сказав, що даний колектив постійно працює над створенням позитивного іміджу закладу. Про вихованців даного закладу знають і в районі. Вони є учасниками різних районних конкурсів, змагань. Це все розвиває і навчає маленьких дошкільників, водночас показує хорошу роботу педагогічного колективу. Ми, депутатський корпус та селищна рада, по мірі можливості теж надаємо матеріальну допомогу ДНЗ.

7.     Виступила голова зборів Соколан І.С., яка сказала, що шляхом таємного голосування встановлено, що роботу завідувача Солотвинським ДНЗ №1 Барбель-Прикоп М.Ю. вважати задовільною. За – проголосувало 82 чоловіка, проти – немає.

 

 

 

 

Голова зборів                                            Соколан І.С.

 

Секретар зборів                                         Герчак М.М.

 

 

 

зображення
6.jpg