Наказ №4 від 02.01.2018 Про підсумки районної виставки «Новорічна композиція»

on .

 

 

 

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

        02 . 01.2018р                                     м. Тячів                                          № 4

 

Про підсумки  районної виставки

 «Новорічна композиція»

        Згідно наказу управління освіти Тячівської районної державної адміністрації №163  від 08.12.2017 року «Про  проведення районної виставки  «Новорічна композиція» та плану організаційно – масової роботи  Тячівського рай ЕНЦ на 2017-2018 навчальний рік з метою пропаганди серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, формування практичних умінь і навичок  в гуртківців по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику та з метою збереження зелених насаджень

 Районна виставка «Новорічна композиція» проводилася за наступними напрямками: сюжетна композиція, новорічний букет, стилізована ялинка, новорічна картина, закарпатський новорічний сувенір.

 В даній виставці взяли участь 167 учнів різних вікових категорій із 23 загальноосвітніх установ району  та   98 творчих учнівських об’єднань Тячівського рай ЕНЦ.

На підставі протоколу оцінювання членами районного журі творчих учнівських робіт  учасників районної виставки «Новорічна композиція»

 

 

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити грамотами управління освіти Тячівської районної державної адміністрації наступних учнів навчальних установ району та вихованців Тячівського рай ЕНЦ, які стали переможцями та призерами за напрямками  районної виставки «Новорічна композиція» (Додаток №1).
  2. Нагородити грамотами управління освіти Тячівської районної державної адміністрації наступних учнів навчальних установ району та вихованців Тячівського рай ЕНЦ, за  активну участь у районній  виставці  «Новорічна композиція» (Додаток №2).
  3. Надати Подяки управління освіти Тячівської районної державної адміністрації наступним педагогам  навчальних установ району  за  активну природоохоронну  роботу з  учнівською  молоддю  району в рамках підготовки  до районної  виставки «Новорічна композиція» (Додаток №3).
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – І. Ткача

 

 

Начальник                                                                                   М. Думнич

Виконавець             І.М.Ткач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1 до

наказу управління освіти

Тячівської РДА

                                                                                                       №  4  від    02.01.2018р

                                                                                                     

            

СПИСОК

переможців та призерів районної виставки

«Новорічна композиція»

Напрямок: «Сюжетна композиція»

І місце

  1. Кухта Артем – учень 7 класу  Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

  1. Філіп Ірина- учениця 6 класу Буштинської гімназії-інтернату
  2. Даш Наталія– учениця 8 класу  Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Омельяненко Любомир – учень 8 класу Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Пацкан Аліна- член гуртка «Юні охоронці природи» Тячівського рай ЕНЦ

ІІІ місце

  1. Тиводар Анастасія- учениця 6 класу Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.Павлюк Дарина - учениця 7  класу  Біловарської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Дуйчак Владислава - член гуртка «Природа рідного краю» Тячів рай ЕНЦ
  2. Попович Олена – учениця 6 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Напрямок: «Новорічна картина»

І місце

  1. Рак Аліна- учениця 5 класу  Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

  1. Куцин Вікторія – член гуртка «Юні лісівники» Тячівського рай ЕНЦ
  2. Цубера Діана – учениця 7 класу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Микулін Крістіна – член гуртка «Лікарські рослини» Тячів рай ЕНЦ
  4. Томашко Іван- учень 6 класу  Підплешанської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце

1.Мойш Делія - учениця 6 класу Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

  1. Баршай Вікторія- учениця 6 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Сем’яновський Василь – учень 5 класу Грушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Дудла Аліна – учениця 3 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

         

Напрямок: «Закарпатський новорічний сувенір»

І місце

1.Чорей Олександра – учениця 2 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

  1. Мадар Іванна– член гуртка «Природа рідного краю» Тячівського рай ЕНЦ
  2. Пілат Анетта–учениця 8 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Драгун Вікторія – учениця 5 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Куцин Яна – учениця 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце

  1. Костевич Іонуц – учень 6 класу Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів№2
  2. Дем’янчук Іванна - учениця 2 класу Широколужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Мацола Анастасія – учениця 2 класу Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Мондич Дмитро – учень 3 класу Буштинської гімназії-інтернату

 

Напрямок: «Стилізована ялинка»

І місце

1.Тяско Василь – учень 4 класу  Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

  1. Мацола Юлія – учениця 1 класу Буштинської гімназії-інтернату
  2. Угляй Мар’яна –учениця 6 класу Углянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Цубера Дар’я – учениця 6 класу Дубівської ЗОШ І-ІІ ступенів№1
  4. Цех Володимир – учень 2 класу Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2

ІІІ місце

  1. Косюк Марина – учениця 11 класу Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Кирита Олександра - учениця 2 класу Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Мацола Андріана– член гуртка «Юні лісівники» Тячівського рай ЕНЦ
  4. Михальчич Неля – член гуртка «Лікарські рослини» Тячівського рай ЕНЦ

 

 

 

Напрямок: «Новорічний букет»

І місце

1.Гайович Поліна – учениця 2  класу Буштинської гімназії-інтернату

ІІ місце

  1. Місарош Неля – учениця 5 класу Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Габор Наталія–учениця 5 класу Нересницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Бердар Ганна– учениця 8 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Савляк Юлія– учениця 7 класу  Кривської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце

  1. Кубинець Віталіна – учениця 4 класу Біловарської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Форкош Міхаела - учениця 1 класу Грушівської ЗОШ І ступеня
  3. Куцин Вікторія – учениця 3 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Тиводар Надія – учениця 3 класу Бедевлянської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2 до

наказу управління освіти

Тячівської РДА

                                                                                                      № 4  від     02. 01 .2018 р                    

 

СПИСОК

учнів навчальних установ району та  вихованців Тячівського рай ЕНЦ , які нагороджені  за  активну участь у районній виставці  «Новорічна композиція»

  1. Петрів Крістіна – учениця 8 класу Вонігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Сабляш Дмитро  член гуртка «Основи екологічних знань»Тячівського рай ЕНЦ
  3. Бабич Наталія – учениця 6 класу Буштинської гімназії-інтернату
  4. Магула Станіслав –член гуртка «Природа рідного краю» Тячів рай ЕНЦ
  5. Гриців Микола – член гуртка «Екосвіт» Тячівського рай ЕНЦ
  6. Місарош Іван – учень 7 класу Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  7. Чопик Вероніка – член гуртка «Українська народна вишивка» Тячів рай ЕНЦ
  8. Рарич Бодана – учениця 5 класу Дубівської ЗОШ І-ІІ ступенів №1
  9. Романов Ярослав – учень 3 класу Грушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  10. Шимон Марина – член гуртка «Юні охоронці природи» Тячівського рай ЕНЦ
  11. Булик Софія – учениця 1 класу Буштинської гімназії-інтернату
  12. Немеш Богдан – учень 2 класу Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  13. Попович Аделіна- учениця 2 класу Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  14. Магула Наталія- учениця 4 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  15. Куцин Дарина - учениця 7 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.Аннишинець Анастасія- учениця 9 класу Нересницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. Романюк Богдана – член гуртка»Друзі природи» Тячівського рай ЕНЦ

19.Ганжа Сергій – член гуртка «Природа рідного краю» Тячівського рай ЕНЦ

  1. Олійник Дарина – учениця 4 класу Буштинської гімназії-інтернату

 

 

 

 

 

Додаток №3  до

наказу управління освіти

Тячівської РДА

                                                                                                № 4 від   02.  01 .2018  р.                  

                                                                       

 

СПИСОК

педагогів  навчальних установ району, яким надається Подяка управління освіти Тячівської РДА за   активну природоохоронну  роботу з  учнівською  молоддю  району в рамках підготовки  до районної  виставки «Новорічна композиція»  

 

  1. Павлишинець Мирослава Михайлівна – директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Юришинець Оксана Михайлівна –  заступник директора з виховної роботи  Ганичівської ЗОШ І- ІІІ ступенів
  3. Кухта Людмила Михайлівна – вчитель початкових класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Розман Михайло Антонович- вчитель образотворчого мистецтва Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  5. Рарич Олеся Іванівна - вчитель трудового навчання Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів
  6. Деяк Катерина Михайлівна – вчитель англійської мови Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  7. Заяць Ольга Василівна – педагог організатор Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  8. Фабрицій Мар’яна  Іванівна– педагог організатор Лопухівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів
  9. Шваля Діана Василівна  – педагог організатор Буштинської гімназії-інтернату
  10. Бердар Наталія Василівна - керівник гуртка «Юні охоронці природи» Тячівського рай ЕНЦ
  11. .Малешко Марія Степанівна - керівник гуртка «Юні охоронці природи» Тячівського рай ЕНЦ
  12. Декет Ольга Дмитрівна – керівник гуртка «Юні квітникарі» Тячів рай ЕНЦ
  13. Ферима Аліна Іванівна – керівник гуртка «Юні лісівники» Тячівського рай ЕНЦ
  14. Мацола Тетяна Миколаївна- керівник гуртка «Юні лісівники» Тячів рай ЕНЦ