Малоугольківська ЗОШ І-ІІ ст. №2

Створено: 17 червня 2016 Останнє оновлення: 17 червня 2016 Дата публікації Перегляди: 300

 

Звіт

 

Директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2

 Немеш Івана Степановича за 2015-2016 н. р.

 

Організаційні питання навчального року

 

 У 2015-2016 н.р. робота шкільного колективу спрямована над реалізацією такої мети:

1.Відродження національної школи шляхом демократизації і вдосконалення навчально-виховного процесу.

2.Виховання патріотизму і  бережного ставлення до природи і навколишнього середовища.

Розвязання проблеми та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів.  Слід відзначити, що учні школи нагороджені грамотами за участь у конкурсах

«Мої права» 3 місце Рошко Анастасія 4 клас, Керівник Агоштон М.В. Мотря Сніжанна 3 клас, 3 місце Керівник Мотря М.С. 

«Новорічна композиція», Добруник Марія 9 клас І місце, Керівник Країло Марина В. 3 місце Рошко Анастасія 4 клас, Керівник Агоштон М.В. , Добруник Тетяна 8 клас ІІІ місце керівник Немеш М.М.

«Творчість юних тобі Україно»  Добруник Марина 6 клас ІІІ місце Керівник Країло Марина

 « Знай і люби свій рідний край» 1 клас 1 місце Голубка Ярослава керівник Поп Валентина М., ІІ місце Корнута Неля 8 клас, керівник Немеш М.М., ІІ місце Країло Артем та Шевчук Максим Керівник Агоштон М.В.   

   конкурс «В ім’я кохання», до Дня святого Валентина ІІІ місце Полякова Діана  9 клас,     керівник Негря Мар»яна С.

Всеукраїнська екологічна акція «Годівничка» 3 місце Мотря Ярослав  9 клас, , керівник Країло Марина В

«Воскресни писанко» ІІІ місце Шугай Аліна 9 клас, керівник Негря Мар»яна С.

«На протипожежну тематику» 3 місце Мотря Ярослав  9 клас, керівник Мотря М.С. 

«Тваринний світ»    Добруник Марина 6 клас ІІІ місце керівник Країло Марина

«Юні фотоаматори»  І місце Мотря Іван 2 клас,

 Конкурс Кращий відеоролик або фоторепортаж  на патріотичну тематику «Я люблю Україну» ІІІ місце між шкільними колективами керівник Негря Мар»яна С. 

Конкурс «Юні квітникарі»   Добруник Марія 9 клас І місце, керівник Країло Марина В

. Дипломом ІІІ ступеня  ( тобто 3 місце)  департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА вконкурсі «Знай і люби свій рідний край»  Голубка Ярослава 1 клас керівник Поп Валентина М.

 Здійснюючи аналіз вкладу вчителів щодо кількості переможців олімпіад слід відзначити про недостатню роботу з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з інших предметів. Слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність за її стан. Потрібно відзначити і таке, що у нашому районі біля  80  шкіл  і щоб зайняти у конкурсі чи олімпіаді призове місце потрібно мати дуже сильні знання та уміння. Також існує проблема у доїзді наших учнів до м. Тячів. Батьки не хотять відпускати дітей тому що далеко і потрібно витрачати на дорогу і харчування гроші. Починаючи з 1 вересня у школі було проведено багато виховних заходів це “День знань”, “Свято квітів”, “День урожаю”, “День учителя”, “Свято Миколая”, “Новорічна ялинка”, “День захисника Вітчизни”, “8 Березня”, “Конкурс Писанки”, “День матері”, “День Валентина”, “День здоровя”. Також проводилися заходи про відзначення трагічної дати в історії нашої країни присв’ячені  “Чорнобильській трагедії”.

Також проводились інші заходи що сприяють збереженню життя та здоровя дітей “День цивільної оборони”, “Місячник “Увага” діти”, тиждень правових знань.

Серед завдань навчального року колективу вдалося розвязати багато питань навчальної частини, а також розвитку системи іноземних мов. Так у нашій школі успішно йде викладання двох іноземних мов німецької та англійської.

Президентом Порошенко Петром Олексійовичем 2016 рік в Україні  оголошено роком Англійської мови згідно чого Наказом Міністерства освіти і науки зобов»язано навчальні заклади за рахунок варіативної частини збільшити кількість годин англійської мови.

Забезпечення обовязкової освіти

На початок навчального року у закладі навчалося 82 учні з них дівчат 35, що становить менше 50% від загальної кількості.  Укомплектовано 9 класів .Охоплено навчанням 100% учнів які проживають у мікрорайоні школи. На учнів які навчаються за межами нашого навчального закладу необхідно оформити документи. З 1 вересня минулого року по 29 травня цього року із закладу вибуло 2 учнів, а прибуло 0 учень. Таким чином на сьогодні в школі налічується 80 учнів. Аналізувати перехід учнів до інших навчальних закладів необхідно відзначити, що основною причиною переходу є сімейні проблеми це розлучення батьків та зміна місця проживання. Зменшення кількості учнів викликає певні проблеми. Так 6 років тому у школі навчалося 107 учнів

Випускники нашої школи продовжують подальше навчання в основному в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Так з 6 випускників  минулого року продовжили навчання 1 у Ужгородський торговий коледж, 1 у Мукачівському військовий ліцей, 1 у Київському юридичному технікумі,   а 3 інші в Углянській ЗОШ. 61 учнів школи пільгового континенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу напівсиріт 7, 11 слабозабезпечених та 43 багатодітних. 5 учнів школи батьки яких за допомогою дирекції школи своєчасно подали відповідні довідки  в бухгалтерію Управління освіти Тячівської РДА харчувалися зо кошти державного бюджету. Зараз термін дії довідок закінчився , тому терміново потрібно  їх поновити тому що безкоштовне харчування учнів 1-4 класів не передбачено державним бюджетом на 2016 рік.

 Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. В цьому році  23 учні нагороджені Похвальними листами “За особливі успіхи у навчанні”.

Організація навчально-виховного процесу

В Малоугольківській ЗОШ І-ІІ ст. № 2 дотримуємося пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання).

На початку навчального року 30 серпня було затверджено структуру навчального року, режим дня. Навчальний план та план роботи школи на 2015-2016 н.р. за якими і працюваав наш колектив цей рік.

Структура навчального року передбачає семестрову форму навчання навчальний рік поділено на ІІ семестри перший з 1 вересня по 26 грудня, другий з 26 січня по 29 травня, з 1 канікули в грудні і січні, а також вихідні дні на Пасху, 1,2 травня, День перемоги, 8 березня. З 1.06 по 10.06 навчальна практика.

Режим дня передбачає початок навчання о 8 год київського часу, 1 велику перерву 20 хв., інші по 10. Групи продовженого дня працюють з 12 години або після закінчення уроків протягом 5 год.

Навчальний план сформований на основі навчального плану затвердженого МО України і передбачає 5-ти денне навчання з вивченням 2-х іноземних мов німецької та англійської.

Календарні плани вчителів складені на основі програми розроблених МО затверджених райметоткабінетом та дирекцією школи.

Навчання у школі проходить на українській мові. При викладанні предметів у роботі школи керуючись Законом “Про мови” де державною мовою є українська мова і дотримується вимоги закону. Оцінювання навчальних досягнень учнів проходить за 12 бальною системою, до якої ми звикли і яка дозволяє нам більш обєктивно оцінювати знання учнів.

Результативність навчально-виховного процесу

Якість навчальних досягнень учнів порівняно з минулим роком дещо погіршились. Так найкращі показники в учнів 9 класу 4 відмінники,  серед класів ІІ ступеня, серед класів І ступеня учні 4 класу 2 відмінників і 3 ударники. Традиційно дещо погіршилися показники серед учнів 5 класу 2 відмінників і 4 ударники, середньо 8 хоча у минулому році було 5 відмінників і 4 ударники Це питання розглядалося не одноразово на педрадах, нарадах засідання метод обєднань, розроблялися різні заходи для покращення стану. За минулий рік не було учнів які залишено на повторний курс, а також на повторну атестацію. За результатами атестації зафіксовано такі досягнення учнів 23 відмінників, 25 ударники, 23 учнів нагороджено грамотами за високі досягнення у навчанні. Зменшилась кількість відмінників з 29 у минулому році на 23 у цьому році

У цому році проводилась державна підсумкова атестація у 4 класі, результати робіт такі:

                                    учнів   рівень високий, достатній, середній

       Українське читання     5                3                2                  0

       Українська мова           5                 5               0                  0

       Математика                   5                 4               1                  0

 Проводячи аналіз ДПА у 4 класі хочу наголосити що учні краще вже адаптувалися до тестових завдань

 

 Результати ДПА  за 9 клас

                                      Учнів рівень високий, достатній, середній

       Українське мова            12               8                4                  0

       Англійська  мова           12                 8               4                  0

       Алгебра                          12                 9               3                  0

 

 

 

Управління навчальним закладом

Діяльність навчального закладу відбувалась у режимі забезпечення функціонування всіх структур. Керівництво підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами, планування роботи і перспективний річний, семестровий, тижневий план. Науково-оптимально організувати працю всього колективу допомогли такі документи, як тижневий органайзер роботи, адміністративного та щоденного, педагогічного працівника, у яких передбачено проведення усіх заходів на навчальні періоди. Протягом року проводився внутрішкільний контроль де керівництвом закладу відвідувалися уроки. Було зроблено аналіз викладання та стан підготовки вчителів до уроків. Протягом року було видано 30 наказів з навчально-виховної роботи, проведено 6 педрад.

Якість виховної роботи

Управління виховною роботою школи здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи, педагог, організатор, психолог.

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у галузі освіти, складовою якої є виховання. Школа має бути державно-громадським загальноосвітнім закладом, який організовує свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій, а за змістом та формами роботи відповідає національно-культурним потребам України, її становленню і розвитку як суверенної держави.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства.

Учитель і учні рівноправні субєкти навчально-виховного процесу. Головним завданням родинного виховання є гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Кропітка робота їх з батьківською громадськістю дає позитивні результати, робота класних колективів дає головне вихованість учнів, дотримання учнями встановлених закладом правил та вимог.

Багато уваги педагогічний колектив школи приділяє художньо-естетичному вихованню. Моральне виховання спрямоване на прищеплення та розвиток почуття моралі, міцних переконань, постійно перебувати в центрі уваги колективу. Класні керівники і адміністрація школи проводить у цьому напрямку певну роботу.

Основні заходи з трудового навчання спрямовані на формування творчогї працелюбної особистості.

Екологічне виховання покликане забезпечити молоде  покоління науковими знаннями про взаємозвязок  природи і суспільства.

Мета напрямку  “Формування здорового способу життя” – забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоровя, формування фізичних здібностей особистості.

На особистому контролі школи за станом дисципліни  не перебуває жодного  учня. Особливу увагу виховна частина закладу приділяє індивідуальній роботі з учнями та їх родинами. За минулий рік проводилася дуже ретельна кропітка робота і стану відвідування учнями школи. Це питання було на щоденному контролі керівництва школи. На кожній нараді, педраді, виховних годинах, батьківських зборах, особистих зустрічах з батьками піднімалась проблема відвідування. Керівництво школою зверталося за допомогою у виконкоми Углянської та Колоднянської сільських рад, де отримувала допомогу та підтримку, у комісію у справах неповнолітніх. Класні керівники, вчителі неодноразово відвідували сім»ї дітей які погано відвідують заняття в школі а також особисто директор школи. Це дало позитивний результат. Серед постійних порушників які невідвідують школу 1 учень.

 

Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість педагогічними кадрами протягом навчального року 100%.

Якісний склад педагогічних кадрів такий

 

За.віком                                                            За педстажем

від 20 до 30 р – 5                                до 3-х років – 0

від 30 до 40 р. – 11                             до 8 років – 2 учителів

від 40 до 50р.  - 11                              до 13 років – 4

від 50 до 60 – 2                                    до 18 років – 5

пенсіонери - 1                                     понад 18 років – 19

 

 За категоріями:

вища категорія – 10 учителів

перша категорія - 9

друга категорія – 6

спеціалісти – 3

с/спеціальна освіта – 6

   За званнями старший вчитель – 11

    Старший вихователь - 2

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями, що дало змогу зняти багато спірних питань та налагодити нормальну роботу та відношення у колективі.

Організаційно-методична робота

Керує методичною роботою і організовує атестацію у районі райметод кабінет. Атестації педагогічних працівників минулого навчального року  підлягало 6 вчителів. Пройшли чергову атестацію 6 вчителів. Районна атестаційна комісія відділу освіти   підтвердила вищу кваліфікаційну категорію та звання “Старший учитель”,  це Агоштон М.В., вищу кваліфікаційну категорію Максимишинець Г.В., Голубка В.С. звання “Старший вихователь” Данч О.М.,   встановлено першу категорію це Країло М.В. другу категорію Негря Н.І. .

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості ргоботи з різних питань адміністративного контролю закладу, адміністрація школи дотримувалась норм управлінської етики застосувувала різні методики, враховувала самооцінку вчителів, оцінки батьків та учнів для формування констатуючої атестації або контролюючої оцінки. З вчителями проводилася індивідуальна робота з метою підвищення їх професійної майстерності, участь у громадській роботі закладу, особистих якостей, педагогічної або загальної культури.

Висока педагогічна культура завдяки систематичній праці всіх ланок шкільного самоврядування та адміністративного керівництва школою, морально-психологічний клімат у педагогічному колективі знаходиться на високому рівні.

Адміністрація закладу вивчила систему роботи вчителів, що атестуються 6 вчителів і узагальнення досвіду.

Виконання педагогічних заходів річного плану роботи забезпечувалось виконавцями без особливих затримок. Наприклад проведено тематичних педрад – 6, видано біля 35 аналітичних наказів.

Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, соціально-психологічної адаптації молодих учителів, доцільність розстановки кадрів для врятування закладом завжди були на порядку денному адміністрації та органів шкільного самоврядування. Рада шкільного колективу, профспілковий комітет, методичні обєднання безпосередньо беруть участь у розвязанні цих питань.

Необхідно відзначити, що тарифікація основний документ за яким йде нарахування заробітної плати вчителям. Розподіл годин  ніколи не були таємницею у нашій школі не має ні одної години, щоб була розділена і щоб не знали вчителі. Щомісяця приноситься відомість про зарплату і кожен може вияснити, якщо у нього є сумніви щодо правильності нарахування, а адміністрація має можливість оперативно виправити помилки.

 

Контрольно-аналітична робота

Протягом навчального року адміністрацією школи вивчався стан англійської мови, музики , гурткової роботи,, математики, читання у 1-4 клаасах  та щорічне викладання української мови, показано що викладання ведеться на високому рівні і лише у 5 класі оцінки учнів традиційно знизилися.

Практично вирішена проблама навчання навичок швидкого читання. Більшість учнів (93%) читають згідно встановлених  програмою нормами та вище. Щорічний контроль з техніки читання учнів 1-4 класів з української мови показав, що найкраще читають у 1 класі учні 1 класу показали чудовий результат щодо навичок швидкого читання, покращили результат на 50% а саме Голубка Ярослава та Шугай Ольга, у 2 класі на 70% 5 учнів  – Немеш Валерія, Волос Мальвіна,  Добруник Вікторія,Корнута Василь,Росоха Серафим у 3 класі на 90% – Шобей Діана, Крічфалушій Аліна, Корнута Євгеній,Агоштон Іван,Багара Василь,Литка Василь,   у 4 класі – 90%Данч Аліна, Рошко Анастасія,  Шевчук Максим  

Адміністрація школи здійснювала постійний контроль за станом виробничої та виконавської дисципліни . Учителі мали найбільшу кількість пропусків робочих днів через хворобу.

Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека школи у підготовці у різних заходах як з учнями так із педагогами та батьками.  Слід сказати, що забезпечення підручниками учнів нашої школи є одним з найкращих у нашому регіоні, не хватає тільки декілька підручників. Знаючи інформацію від керівників інших шкіл, які часто зверталися до нас чи не має у нас зайвих підручників у зв’язку  з тим , що хтось перевівся в іншу школу і звільнилися підручники. Потрібно сказати, що бібліотекар Голубка Н.В.  проводить дуже велику виховну роботу. У неї є журнал де вона дає розписувати учням, що вони прослухали таку тему, наприклад, про шкідливість тютюнового паління, алкоголю, наркотиків, про моральний клімат у сімї, до різних подій у державі. із педагогами та батьками. Цього року провела виховний захід     « Ти всіх святіша ненько». Потрібно сказати, що все це також роблять і інші вчителі на класних виховних годинах, уроках.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання. Існують Чотири навчальні кабінети математики, української мови і біології та Інформатики. Оплачуються тільки 3, кабінет інформанти не оплачується так як на таку школу лиш три кабінети оплачуються хоча вчителька Негря Н.І. все унаочнення виготовила самостійно. У минулому році було зроблено дуже багато унаочнення: таблиць, карт, портретів письменників, учених, педагогів. Нові парти потрібні у 6 класі, про що зроблено замовлення на придбання комплекта меблів.  Відремонтовано опалення,  Також було відремонтовано печки прочищено димоходи з метою підготовки до нового навчального року.

 

Соціальний захист, охорона здоров’я

Значна увага протягом навчального року приділялася встановленню, збереженню взаємозв’язку діяльності закладу і учнівських сімей, проведено батьківські збори.

Здійснювалася соціальна підтримка та матеріальна допомога дітям пільгового континенту, дітям сиротам, напівсиротам, багатодітним та малозабезпечених сімей. На обліку знаходиться 7 – напівсиріт, 11 - слабозабезпечених, 43- багатодітних.   Також наші учні отримали новорічні подарунки від голови Углянської с/ради Феєр В.М. за що їм велика подяка. Цього року 12  наших учнів  відпочивали в таборі “Берізка”  с.Вонігово. Були путівки у «Молоду гвардію» Одеськох області , але бажаючих поїхати не виявилося.

Для того щоб покращити умови в школі  працівники школи доклали чимало зусиль , зроблено ремонт їдальні, вичищено туалети, придбано бак для питної води, а також кулер для питної води

        Для медичного обслуговування у школі є медичний кабінет, де є необхідні матеріали для надання першої невідкладної допомоги у разі погіршення  самопочуття. На жаль забезпечення медичними препаратами недостатнє. В цьому році тільки за рахунок товариства Червоного хреста на суму 150 грн. виділено лікарських засобів.

        Також у нас безкоштовно харчуються учні 1-4 класів ( це 29 учнів).

Моральне та матеріальне стимулювання

За рік оголошено подяки всім вчителям за участь і якість навчально-виховного процесу, Учням видано біля 23 грамот.

         Окремо хотів би зупинитися на патріотичному вихованні учнів у школі. Ми знаємо, що сьогодні на територіях  України захоплених сепаратистами за підтримки сусідньої держави йде війна. Гине багато військових збройних сил України, добровольців та мирних жителів, жінок, дітей. Наші вчителі не залишилися байдужими і завжди одні з перших надавали допомогу бійцям, подарунків, солодощів для бійців  128 гірсько-піхотної бригади  підчас акції кожному бійцю Великодний кошик.

Ми продовжуємо проводити заходи по вшануванню пам’яті О.Шимона. Рішенням зборів трудового колективу ми плануємо і готуємо документи на присвоєння нашій школі  ім’я імені О.Шимона. Вже є рішення сесії Углянської с/ради.

 

Висновки

Я хотів би сказати, що успіхи яких досягнув наш колектив стали можливим тому, що цьому сприяв морально-психологічний стан у колективі. Незважаючи на деякі непорозуміння нас у колективі не має сварок, спорів, інтриг. Всі питання, непорозуміння, які виникають під час роботи ми вирішуємо культурно з повагою один до одного в межах чинного законодавства і це дає нам змогу стверджувати, що наш педагогічний колектив є одним з найкращих. Вчителі особистим прикладом, особистою поведінкою виховують учнів. Спокійна обстановка в колективі передається учням, які не бачать різних баталій, негарних випадків учителів одне до одного, не бачать агресії і зла, що безумовно позитивно впливає на їх психологічний стан.

На завершення я хотів би подякувати всім вчителям і всім батькам, які сьогодні прийшли і побажали всім щастя, здоров’я, удачі.

 

             Директор школи                    І.Немеш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційні питання навчального року      

                                                       Протокол №4

 

Зборів трудового колективу та громадськості Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 від 10.06.2016 р.

 

Присутні: 36 чол.

 

         Порядок денний. Звіт директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Немеш Івана Ст. перед трудовим колективом та громадськістю за 2015-2016 н.р.

 

     Бокоч І.В., яка запропонував обрати головою зборів Поп М.М   заступника директора з навчально - виховної роботи   та секретарем зборів Голубка Н.В. бібліотекаря школи . Дану пропозицію було поставлено на голосування.

Результати голосування – одноголосно.

 

   Головою зборів обрано Поп М.М заступника директора з навчально- виховної роботи   та секретарем зборів та секретарем зборів Голубка Н.В. бібліотекаря школи

 

  Виступили:    Немеш Іван Ст. – директор школи, який  сказав що звіт директора школи перед трудовим колективом батьками та громадськість відбувається згідно примірного положення, відповідно до наказу управління освіти від  __12.03_2016 № 54  «Про звітування керівників навчальних закладів освіти району в 2016 році»  за графіком затвердженим управлінням освіти Тячівської РДА та є щорічним і обов’зковим і дає оцінку роботи всій адміністрації школи. Також Іван Степанович проінформував, що про дату і час звітних зборів було опубліковано проінформовано завчасно, викладено  при вході до школи, та на дошці оголошення в школі, так що всі бажаючі могли бути присутніми. На збори запрошувалися районні та сільські депутати. Зараз на зборах присутні: голова Углянської сільської ради Феєр В.М

    Потім Немеш Іван С. виступив із щорічним звітом (додається)

Бокоч І.В. –англійської мови – запропонував роботу директора визнати задовільною.

      Волос Г.І.. – голова батьківського комітету дала позитивну оцінку роботі директора школи, запропонувала визнати роботу задовільною, подякувала директорові Немеш І.С. за хорошу роботу і внесла пропозицію проголосувати дане питання.

      Феєр Валерій М. – голова Углянської сільської ради сказав ,що звіт директора школи є повний, змістовний.і йому було дуже приємно чути скільки багато учнів школи було нагороджено грамотами, дипломами за призові місця у різних конкурсах, запропонував свою допомогу у покращенні матеріально-технічної бази школи Колектив молодий згуртований. Директор співпрацює з учителями, все у вас добре, панує лад, взаєморозуміння. Пропонує роботу директора школи визнати задовільною.

       Немеш І.С. відповів на запитання Голубка Т.М. про використані кошти на капітальний ремонт актового залу,та комп’ютерного класу.

       Поп В.М. про благоустрій території школи , втановлення лавок для учнів та будівництво нового туалету.

      Добруник Іван Ф. який сказав, що директор школи Немеш І.С. з своєю роботою справляється добре і батьки ним задоволені.

      Бокоч Ніна Ф. подякувала І.С.Немеш за хорошу роботу.

Виступили: Лютик Н.В..,Бокоч Н.Ф., Добруник М.В.,  Поп М.М.  Стан.Марія

      Голова зборів Поп М.М. сказала, що для проведення голосування потрібно вибрати лічильну комісію.

Було запропоновано вибрати лічильну комісію у складі 3х чоловік:

голова комісії Поп В.М.,члени комісії Добруник І.Ф.,Бокоч І.В.

Відкритим голосуванням одноголосно обрано лічильну комісію у складі 3х чоловік: голова комісії Поп В.М.,члени комісії Бокоч Н.Ф.,Бокоч І.В.

    Директор школи Немеш І.С. сказав що потрібно провести таємне голосування. Скринька для таємного голосування, та бюлетні підготовлені.

Голова зборів Поп М.М. внасла пропозицію на голосування: хто за те, щоб роботу директора  Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №2  Немеш І.С. за 2015 – 2016 н.р. визнати задовільною

     за- 34

     проти – 2

     утримались  - 0.

 

 Рішення: таємним  голосуванням роботу директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №2 Немеш І.С. визнано задовільною.

 

 

 

Голова зборів                                                         М.М.Поп

Секретар зборів                                                     Н.В.Голубка

 

 

 

 

 У 2014-2015 н.р. робота шкільного колективу спрямована над реалізацією такої мети:

1.Відродження національної школи шляхом демократизації і вдосконалення навчально-виховного процесу.

2.Виховання патріотизму і  бережного ставлення до природи і навколишнього середовища.

Розвязання проблеми та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів.  Слід відзначити, що учні школи нагороджені грамотами за участь у конкурсах  1 місце Рошко Анастасія 3 клас Новорічна композиція у номінації « Збережемо зелені красуні», « Знай і люби свій рідний край» 4 клас 1 місце Бокоч Яна, 1 місце Немеш Петро, 2 місце Шугай Аліна 8 клас, 3 місце Дьордяй Віталія 7 клас, 3 місце Країло Михайло 9 клас  конкурс «В ім’я кохання», до Дня святого Валентина 2 місце Волос Яна  6 клас, 3 місце Агоштон Іванна 4 клас, 2 місце Биля Микола 4 клас, 3 місце Биля Микола 4 клас, конкурс «Ми частина України» 3 місце між шкільними колективами. Дипломом ІІ ступеня  ( тобто 2 місце)  на обласному рівні  в номінації «Плетіння» Бокоч Яна учениця 4 клас класовод В.М.Поп.

 Здійснюючи аналіз вкладу вчителів щодо кількості переможців олімпіад слід відзначити про недостатню роботу з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з інших предметів. Слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність за її стан. Потрібно відзначити і таке, що у нашому районі біля  80  шкіл  і щоб зайняти у конкурсі чи олімпіаді призове місце потрібно мати дуже сильні знання та уміння. Також існує проблема у доїзді наших учнів до м. Тячів. Батьки не хотять відпускати дітей тому що далеко і потрібно витрачати на дорогу і харчування гроші. Починаючи з 1 вересня у школі було проведено багато виховних заходів це “День знань”, “Свято квітів”, “День урожаю”, “День учителя”, “Свято Миколая”, “Новорічна ялинка”, “День захисника Вітчизни”, “8 Березня”, “Конкурс Писанки”, “День матері”, “День Валентина”, “День здоровя”. Також проводилися заходи про відзначення трагічної дати в історії нашої країни присв’ячені  “Чорнобильській трагедії”.

Також проводились інші заходи що сприяють збереженню життя та здоровя дітей “День цивільної оборони”, “Місячник “Увага” діти”, тиждень правових знань.

Серед завдань навчального року колективу вдалося розвязати багато питань навчальної частини, а також розвитку системи іноземних мов. Так у нашій школі успішно йде викладання двох іноземних мов німецької та англійської.

Забезпечення обовязкової освіти

На початок навчального року у закладі навчалося 82 учні з них дівчат 35, що становить менше 50% від загальної кількості.  Укомплектовано 9 класів .Охоплено навчанням 100% учнів які проживають у мікрорайоні школи. На учнів які навчаються за межами нашого навчального закладу необхідно оформити документи. З 1 вересня минулого року по 29 травня цього року із закладу вибуло 2 учнів, а прибуло 1 учень. Таким чином на сьогодні в школі налічується 82 учнів. Аналізувати перехід учнів до інших навчальних закладів необхідно відзначити, що основною причиною переходу є сімейні проблеми це розлучення батьків та зміна місця проживання. Зменшення кількості учнів викликає певні проблеми. Так 5 років тому у школі навчалося 107 учнів

Випускники нашої школи продовжують подальше навчання в основному в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Так з 7 випускників  минулого року продовжили навчання 1 у Міжгірському медичному училищі, 1 у Мукачівському педагогічному коледжі, 1 у Київському юридичному технікумі,   а 4 інші в Углянській ЗОШ. 53 учнів школи пільгового континенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу напівсиріт 6, 12 слабозабезпечених та 65 багатодітних. Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. В цьому році  23 учні нагороджені Похвальними листами “За особливі успіхи у навчанні”.

Організація навчально-виховного процесу

В Малоугольківській ЗОШ І-ІІ ст. № 2 дотримуємося пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання).

На початку навчального року 30 серпня було затверджено структуру навчального року, режим дня. Навчальний план та план роботи школи на 2014-2015 н.р. за якими і працюваав наш колектив цей рік.

Структура навчального року передбачає семестрову форму навчання навчальний рік поділено на ІІ семестри перший з 1 вересня по 26 грудня, другий з 26 січня по 29 травня, з 1 канікули в грудні і січні, а також вихідні дні на Пасху, 1,2 травня, День перемоги, 8 березня. З 1.06 по 14.06 навчальна практика.

Режим дня передбачає початок навчання о 8 год київського часу, 1 велику перерву 20 хв., інші по 10. Групи продовженого дня працюють з 12 години або після закінчення уроків протягом 5 год.

Навчальний план сформований на основі навчального плану затвердженого МО України і передбачає 5-ти денне навчання з вивченням 2-х іноземних мов німецької та англійської.

Календарні плани вчителів складені на основі програми розроблених МО затверджених райметоткабінетом та дирекцією школи.

Навчання у школі проходить на українській мові. При викладанні предметів у роботі школи керуючись Законом “Про мови” де державною мовою є українська мова і дотримується вимоги закону. Оцінювання навчальних досягнень учнів проходить за 12 бальною системою, до якої ми звикли і яка дозволяє нам більш обєктивно оцінювати знання учнів.

Результативність навчально-виховного процесу

Якість навчальних досягнень учнів порівняно з минулим роком дещо покращилася. Так найкращі показники в учнів 9 класу 6 відмінників,  серед класів ІІ ступеня, серед класів І ступеня учні 4 класу 5 відмінників і 3 ударники. Традиційно дещо погіршилися показники серед учнів 6 класу 2 відмінників і 3 ударники.  Це питання розглядалося не одноразово на педрадах, нарадах засідання метод обєднань, розроблялися різні заходи для покращення стану. За минулий рік не було учнів які залишено на повторний курс, а також на повторну атестацію. За результатами атестації зафіксовано такі досягнення учнів 29 відмінників, 28 ударники, 25 учнів нагороджено грамотами за високі досягнення у навчанні.

У цому році проводилась державна підсумкова атестація у 4 класі, результати робіт такі:

                                   учнів рівень високий, достатній, середній

       Українське читання 14                 7                5                  4

       Українська мова       14                 6                5                  3

       Математика               14                 5                6                  3

 

 

Управління навчальним закладом

Діяльність навчального закладу відбувалась у режимі забезпечення функціонування всіх структур. Керівництво підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами, планування роботи і перспективний річний, семестровий, тижневий план. Науково-оптимально організувати працю всього колективу допомогли такі документи, як тижневий органайзер роботи, адміністративного та щоденного, педагогічного працівника, у яких передбачено проведення усіх заходів на навчальні періоди. Протягом року проводився внутрішкільний контроль де керівництвом закладу відвідувалися уроки. Було зроблено аналіз викладання та стан підготовки вчителів до уроків. Протягом року було видано 30 наказів з навчально-виховної роботи, проведено 6 педрад.

Якість виховної роботи

Управління виховною роботою школи здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи, педагог, організатор, психолог.

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у галузі освіти, складовою якої є виховання. Школа має бути державно-громадським загальноосвітнім закладом, який організовує свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій, а за змістом та формами роботи відповідає національно-культурним потребам України, її становленню і розвитку як суверенної держави.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства.

Учитель і учні рівноправні субєкти навчально-виховного процесу. Головним завданням родинного виховання є гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Кропітка робота їх з батьківською громадськістю дає позитивні результати, робота класних колективів дає головне вихованість учнів, дотримання учнями встановлених закладом правил та вимог.

Багато уваги педагогічний колектив школи приділяє художньо-естетичному вихованню. Моральне виховання спрямоване на прищеплення та розвиток почуття моралі, міцних переконань, постійно перебувати в центрі уваги колективу. Класні керівники і адміністрація школи проводить у цьому напрямку певну роботу.

Основні заходи з трудового навчання спрямовані на формування творчогї працелюбної особистості.

Екологічне виховання покликане забезпечити молоде  покоління науковими знаннями про взаємозвязок  природи і суспільства.

Мета напрямку  “Формування здорового способу життя” – забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоровя, формування фізичних здібностей особистості.

На особистому контролі школи за станом дисципліни  не перебуває жодного  учня. Особливу увагу виховна частина закладу приділяє індивідуальній роботі з учнями та їх родинами. За минулий рік проводилася дуже ретельна кропітка робота і стану відвідування учнями школи. Це питання було на щоденному контролі керівництва школи. На кожній нараді, педраді, виховних годинах, батьківських зборах, особистих зустрічах з батьками піднімалась проблема відвідування. Керівництво школою зверталося за допомогою у виконкоми Углянської та Колоднянської сільських рад, де отримувала допомогу та підтримку, у комісію у справах неповнолітніх. Класні керівники, вчителі неодноразово відвідували сім»ї дітей які погано відвідують заняття в школі а також особисто директор школи. Це дало позитивний результат. Серед постійних порушників які невідвідують школу 1 учень.

 

Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість педагогічними кадрами протягом навчального року 100%.

Якісний склад педагогічних кадрів такий

 

За.віком                                                            За педстажем

від 20 до 30 р – 5                                до 3-х років – 1

від 30 до 40 р. – 11                             до 8 років – 1 учителів

від 40 до 50р.  - 11                              до 13 років – 4

від 50 до 60 – 2                                    до 18 років – 5

пенсіонери - 1                                     понад 18 років – 19

 

 За категоріями:

вища категорія – 7 учителів

перша категорія - 8

друга категорія – 5

спеціалісти – 4

с/спеціальна освіта – 6

   За званнями старший вчитель – 11

    Старший вихователь - 2

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями, що дало змогу зняти багато спірних питань та налагодити нормальну роботу та відношення у колективі.

Організаційно-методична робота

Керує методичною роботою і організовує атестацію у районі райметод кабінет. Атестації педагогічних працівників минулого навчального року  підлягало 8 вчителів. Пройшли чергову атестацію 8 вчителів. Районна атестаційна комісія відділу освіти   підтвердила вищу кваліфікаційну категорію та звання “Старший учитель”,  це Немеш І.С., Поп М.М. Мацко М.І., Немеш М.М., Волос Х.С., Шимон В.І, встановила вищу категорію Волос Т.В., 2 встановлено першу категорію це Мотря Т.Л., Волос Г.В другу категорію Голубка Н.В. відповідає займаній посаді.

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості ргоботи з різних питань адміністративного контролю закладу, адміністрація школи дотримувалась норм управлінської етики застосувувала різні методики, враховувала самооцінку вчителів, оцінки батьків та учнів для формування констатуючої атестації або контролюючої оцінки. З вчителями проводилася індивідуальна робота з метою підвищення їх професійної майстерності, участь у громадській роботі закладу, особистих якостей, педагогічної або загальної культури.

Висока педагогічна культура завдяки систематичній праці всіх ланок шкільного самоврядування та адміністративного керівництва школою, морально-психологічний клімат у педагогічному колективі знаходиться на високому рівні.

Адміністрація закладу вивчила систему роботи вчителів, що атестуються 8 вчителів і узагальнення досвіду.

Виконання педагогічних заходів річного плану роботи забезпечувалось виконавцями без особливих затримок. Наприклад проведено тематичних педрад – 6, видано біля 30 аналітичних наказів.

Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, соціально-психологічної адаптації молодих учителів, доцільність розстановки кадрів для врятування закладом завжди були на порядку денному адміністрації та органів шкільного самоврядування. Рада шкільного колективу, профспілковий комітет, методичні обєднання безпосередньо беруть участь у розвязанні цих питань.

Необхідно відзначити, що тарифікація основний документ за яким йде нарахування заробітної плати вчителям. Розподіл годин  ніколи не були таємницею у нашій школі не має ні одної години, щоб була розділена і щоб не знали вчителі. Щомісяця приноситься відомість про зарплату і кожен може вияснити, якщо у нього є сумніви щодо правильності нарахування, а адміністрація має можливість оперативно виправити помилки.

 

Контрольно-аналітична робота

Протягом навчального року адміністрацією школи вивчався стан викладання фізкультури, біології, образотворчого мистецтва, трудового навчання, математики  та щорічне викладання української мови, показано що викладання ведеться на високому рівні і лише у 5 класі оцінки учнів традиційно знизилися.

Практично вирішена проблама навчання навичок швидкого читання. Більшість учнів (93%) читають згідно встановлених  програмою нормами та вище. Щорічний контроль з техніки читання учнів 1-4 класів з української мови показав, що найкраще читають у 1 класі – Немеш Валерія, Волос Мальвіна, у 2 класі – Шобей Діана, Крічфалушій Аліна,   у 3 класі – Данч Аліна, Рошко Анастасія,     у 4- класі – Агоштон Іванна, Бокоч Яна, Немеш Неля, Лисько Ангеліна, Спащук Павло,

Адміністрація школи здійснювала постійний контроль за станом виробничої та виконавської дисципліни . Учителі мали найбільшу кількість пропусків робочих днів через хворобу.

Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека школи у підготовці у різних заходах як з учнями так із педагогами та батьками.  Слід сказати, що забезпечення підручниками учнів нашої школи є одним з найкращих у нашому регіоні, не хватає тільки декілька підручників. Знаючи інформацію від керівників інших шкіл, які часто зверталися до нас чи не має у нас зайвих підручників у зв’язку  з тим , що хтось перевівся в іншу школу і звільнилися підручники. Потрібно сказати, що бібліотекар Голубка Н.В.  проводить дуже велику виховну роботу. У неї є журнал де вона дає розписувати учням, що вони прослухали таку тему, наприклад, про шкідливість тютюнового паління, алкоголю, наркотиків, про моральний клімат у сімї, до різних подій у державі. із педагогами та батьками. Цього року провела виховний захід     « Ти всіх святіша ненько». Потрібно сказати, що все це також роблять і інші вчителі на класних виховних годинах, уроках.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання. Існують три навчальні кабінети математики, української мови і біології. У минулому році було зроблено дуже багато унаочнення: таблиць, карт, портретів письменників, учених, педагогів. Нові парти потрібні у 6 класі, про що зроблено замовлення на придбання комплекта меблів.  Відремонтовано опалення,  Також було відремонтовано печки прочищено димоходи з метою підготовки до нового навчального року. Зараз проводиться капітальний ремонт актового залу та компютерного класу, хоча за потреби у приміщенні призначення їх може бути змінено

 

Соціальний захист, охорона здоров’я

Значна увага протягом навчального року приділялася встановленню, збереженню взаємозв’язку діяльності закладу і учнівських сімей, проведено батьківські збори.

Здійснювалася соціальна підтримка та матеріальна допомога дітям пільгового континенту, дітям сиротам, напівсиротам, багатодітним та малозабезпечених сімей. На обліку знаходиться 6 – напівсиріт, 12 - слабозабезпечених, 45- багатодітних.  Так наші учні отримали Новорічні подарунки від Василя Петьовки народного депутата. Також наші учні отримали новорічні подарунки від голови Углянської с/ради Рошко В.М. за що їм велика подяка.Цього року 6  наших учнів  відпочивали в таборі “Берізка”  с.Вонігово. Були путівки у «Молоду гвардію» Одеськох області , але бажаючих поїхати не виявилося.

Для того щоб покращити умови в школі  працівники школи доклали чимало зусиль , зроблено ремонт їдальні, вичищено туалети, придбано бак для питної води, а також кулер для питної води

        Для медичного обслуговування у школі є медичний кабінет, де є необхідні матеріали для надання першої невідкладної допомоги у разі погіршення  самопочуття. На жаль забезпечення медичними препаратами недостатнє. В цьому році тільки за рахунок товариства Червоного хреста на суму 300 грн. виділено лікарських засобів.

        Також у нас безкоштовно харчуються учні 1-4 класів ( це 35 учнів).

Моральне та матеріальне стимулювання

За рік оголошено подяки всім вчителям за участь і якість навчально-виховного процесу, Учням видано біля 25 грамот.

 

Окремо хотів би зупинитися на патріотичному вихованні учнів у школі. Ми знаємо, що сьогодні на територіях  України захоплених сепаратистами за підтримки сусідньої держави йде війна. Гине багато військових збройних сил України, добровольців та мирних жителів, жінок, дітей. Наші вчителі не залишилися байдужими і завжди одні з перших надавали допомогу бійцям АТО як грошима так продуктами харчування та одягом. У серпні-вересні зібрано 1580 гр.,у грудні 1550 гр.,

У листопаді в рамках акції «Лист із дому» закупили теплий одяг і відправили в Дебальцево, 2700 гр. зібрали на придбання автомобіля швидкої допомоги для бійців АТО від освітян району. Зібрано  і відправлено багато продуктів харчування, подарунків, солодощів для бійців  128 гірсько-піхотної бригади  підчас акції кожному бійцю Великодний кошик.

Сумна звістка про загибель нашого односельчанина випускника нашої школи  Шимон О.П. грянула як грім із ясного неба, всі жителі Мирава, Углі сприйняли це як особисте горе, особисту трагедію. Нікому не хотілося вірити в загибель Саші. Він загинув від вибуху снаряду.

Ці події змінили нас морально, духовно. Надзвичайний підйом патріотизму, співчуття, серед  наших громадян. Наші вчителі з болем, з горем сприйняли звістку про загибель Олександра. Швидко, організовано разом з учнями, з усіма односільчанами вийшли вздовж дороги від будинку батьків, з лампадками, щоб зустріти тіло героя.  Потім було проведено багато заходів по вшануванню пам’яті героя, зустрічі з учасниками АТО. Виготовлено і встановлено в коридорі стенд про О.Шимона. До районного масштабу переріс захід про втановленню меморіальної дошки на будівлі школи на честь О.Шимона. Участь керівників та представників районної влади, керівників села, сільських депутатів, великої кількості військових з духовим оркестром, активістів, односельчан перетворились на важливу подію для всіх. Цю подію готував весь колектив. За особисті кошти колективу було виготовлено та організовано встановлення меморіальної дошки. В нашій області ми перші  таке зробили. Ця подія була  широко висвітлена в майже усіх засобах інформації, як в області так і в районі. Ми продовжуємо проводити заходи по вшануванню пам’яті О.Шимона. Рішенням зборів трудового колективу ми плануємо і готуємо документи на присвоєння нашій школі  ім’я імені О.Шимона. Вже є рішення сесії Углянської с/ради.

 

Висновки

Я хотів би сказати, що успіхи яких досягнув наш колектив стали можливим тому, що цьому сприяв морально-психологічний стан у колективі. Незважаючи на деякі непорозуміння нас у колективі не має сварок, спорів, інтриг. Всі питання, непорозуміння, які виникають під час роботи ми вирішуємо культурно з повагою один до одного в межах чинного законодавства і це дає нам змогу стверджувати, що наш педагогічний колектив є одним з найкращих. Вчителі особистим прикладом, особистою поведінкою виховують учнів. Спокійна обстановка в колективі передається учням, які не бачать різних баталій, негарних випадків учителів одне до одного, не бачать агресії і зла, що безумовно позитивно впливає на їх психологічний стан.

На закінчення я хотів би подякувати всім вчителям і всім батькам, які сьогодні прийшли і побажали всім щастя, здоров’я, удачі.

 

 

 

 

 

 

 

    Директор школи                       І.Немеш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

Директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2

 Немеш Івана Степановича за 2013-2014 н. р.

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційні питання навчального року

 

 У 20113-2014 н.р. робота шкільного колективу спрямована над реалізацією такої мети:

1.Відродження національної школи шляхом демократизації і вдосконалення навчально-виховного процесу.

2.Виховання патріотизму і  бережного ставлення до природи і навколишнього середовища.

Розвязання проблеми та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів.  Слід відзначити, що учні школи нагороджені грамотами за участь у конкурсах « Знай і люби свій рідний край» 6 клас 2 місце, конкурс «Новорічний букет замість ялинки» 7 клас 2 місце, конкурс до Дня Валентина 4 клас класовод В.І.Голубка 3 місце, конкурс «Великодні сувеніри» 3 клас класовод В.М.Поп 1місце, «Художня вишивка» Шугай Аліна учениця 7 класу 2 місце, Добруник Тетяна 6 клас 3 місце, Добруник Тетяна 8 клас 1 місце, Немеш Руслана 9 клас 2 місце, конкурс «Податки очима дітей» 6 клас Добруник Тетяна  керівник Мотря М.С. 2 місце, ввиставка фоторобіт учениця 7 класу Шугай Аліна  2 місце, учнівський колектив школи за презентацію моделі учнівського самоврядування 2 місце, за конкурс « А ми тую славу  України збережемо» учень 7 класу Мотря Ярослав 3 місце.

Здійснюючи аналіз вкладу вчителів щодо кількості переможців олімпіад слід відзначити про недостатню роботу з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з інших предметів. Слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність за її стан. Потрібно відзначити і таке, що у нашому районі біля  80  шкіл  і щоб зайняти у конкурсі чи олімпіаді призове місце потрібно мати дуже сильні знання та уміння. Також існує проблема у доїзді наших учнів до м. Тячів. Батьки не хотять відпускати дітей тому що далеко і потрібно витрачати на дорогу і харчування гроші. Починаючи з 1 вересня у школі було проведено багато виховних заходів це “День знань”, “Свято квітів”, “День урожаю”, “День учителя”, “Свято Миколая”, “Новорічна ялинка”, “День захисника Вітчизни”, “8 Березня”, “Конкурс Писанки”, “День матері”, “День Валентина”, “День здоровя”. Також проводилися заходи про відзначення трагічної дати в історії нашої країни присв’ячені  “Чорнобильській трагедії”.

Також проводились інші заходи що сприяють збереженню життя та здоровя дітей “День цивільної оборони”, “Місячник “Увага” діти”, тиждень правових знань.

Серед завдань навчального року колективу вдалося розвязати багато питань навчальної частини, а також розвитку системи іноземних мов. Так у нашій школі успішно йде викладання двох іноземних мов німецької та англійської.

Забезпечення обовязкової освіти

На початок навчального року у закладі навчалося 82 учні з них дівчат 37, що становить менше 50% від загальної кількості.  Укомплектовано 9 класів .Охоплено навчанням 100% учнів які проживають у мікрорайоні школи. На учнів які навчаються за межами нашого навчального закладу необхідно оформити документи. З 1 вересня минулого року по 31 травня цього року із закладу вибуло 2 учнів, а прибуло 2 учнів. Таким чином на сьогодні в школі налічується 82 учнів. Аналізувати перехід учнів до інших навчальних закладів необхідно відзначити, що основною причиною переходу є сімейні проблеми це розлучення батьків та зміна місця проживання.

Випускники нашої школи продовжують подальше навчання в основному в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Так з 7 випускників  минулого року  3 продовжили навчання у Хустському медичному училищі, 4 в  а інші в Углянській ЗОШ. 53 учнів школи пільгового континенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу напівсиріт 6, 9 неповні сім»ї і 38 слабозабезпечених та багатодітних. Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. В цьому році  25 учнів нагороджені Похвальними листами “За особливі успіхи у навчанні”.

Організація навчально-виховного процесу

В Малоугольківській ЗОШ І-ІІ ст. № 2 дотримуємося пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання).

На початку навчального року 30 серпня було затверджено структуру навчального року, режим дня. Навчальний план та план роботи школи на 2013-2014 н.р. за якими і працюваав наш колектив цей рік.

Структура навчального року передбачає семестрову форму навчання навчальний рік поділено на ІІ семестри перший з 1 вересня по 23 грудня, другий з 22 січня по 31 травня, з 1 канікули в грудні і січні, а також вихідні дні на Пасху, 1,2 травня, День перемоги, 8 березня. З 1.06 по 14.06 навчальна практика.

Режим дня передбачає початок навчання о 8 год київського часу, 1 велику перерву 20 хв., інші по 10. Групи продовженого дня працюють з 12 години або після закінчення уроків протягом 5 год.

Навчальний план сформований на основі навчального плану затвердженого МО України і передбачає 5-ти денне навчання з вивченням 2-х іноземних мов німецької та англійської.

Календарні плани вчителів складені на основі програми розроблених МО затверджених райметот кабінетом та дирекцією школи.

Навчання у школі проходить на українській мові. При викладанні предметів у роботі школи керуючись Законом “Про мови” де державною мовою є українська мова і дотримується вимоги закону. Оцінювання навчальних досягнень учнів проходить за 12 бальною системою, до якої ми звикли і яка дозволяє нам більш обєктивно оцінювати знання учнів.

Результативність навчально-виховного процесу

Якість навчальних досягнень учнів порівняно з минулим роком дещо покращилася. Так найкращі показники в учнів 8 класу 7 відмінників, 2 ударники серед класів ІІ ступеня, серед класів І ступеня учні 3 класу 5 відмінників і 3 ударники. Традиційно дещо погіршилися показники серед учнів 6 класу 3 відмінників і 2 ударники.  Це питання розглядалося не одноразово на педрадах, нарадах засідання метод обєднань, розроблялися різні заходи для покращення стану. За минулий рік не було учнів які залишено на повторний курс, а також на повторну атестацію. За результатами атестації зафіксовано такі досягнення учнів 25 відмінників, 37 ударники, 25 учнів нагороджено грамотами за високі досягнення у навчанні.

У цому році проводилась державна підсумкова атестація у 4 класі, результати робіт такі:

                                   учнів рівень високий, достатній, середній

       Українське читання      11                 5                5                  1

       Українська мова            11                 5                4                  2

       Математика                    11                 6                2                  3

 

 

Управління навчальним закладом

Діяльність навчального закладу відбувалась у режимі забезпечення функціонування всіх структур. Керівництво підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами, планування роботи і перспективний річний, семестровий, тижневий план. Науково-оптимально організувати працю всього колективу допомогли такі документи, як тижневий органайзер роботи, адміністративного та щоденного, педагогічного працівника, у яких передбачено проведення усіх заходів на навчальні періоди. Протягом року проводився внутрішкільний контроль де керівництвом закладу відвідувалися уроки. Було зроблено аналіз викладання та стан підготовки вчителів до уроків. Протягом року було видано 30 наказів з навчально-виховної роботи, проведено 6 педрад.

Якість виховної роботи

Управління виховною роботою школи здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи, педагог, організатор, психолог.

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у галузі освіти, складовою якої є виховання. Школа має бути державно-громадським загальноосвітнім закладом, який організовує свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій, а за змістом та формами роботи відповідає національно-культурним потребам України, її становленню і розвитку як суверенної держави.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства.

Учитель і учні рівноправні субєкти навчально-виховного процесу. Головним завданням родинного виховання є гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Кропітка робота їх з батьківською громадськістю дає позитивні результати, робота класних колективів дає головне вихованість учнів, дотримання учнями встановлених закладом правил та вимог.

Багато уваги педагогічний колектив школи приділяє художньо-естетичному вихованню. Моральне виховання спрямоване на прищеплення та розвиток почуття моралі, міцних переконань, постійно перебувати в центрі уваги колективу. Класні керівники і адміністрація школи проводить у цьому напрямку певну роботу.

Основні заходи з трудового навчання спрямовані на формування творчогї працелюбної особистості.

Екологічне виховання покликане забезпечити молоде  покоління науковими знаннями про взаємозвязок  природи і суспільства.

Мета напрямку  “Формування здорового способу життя” – забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоровя, формування фізичних здібностей особистості.

На особистому контролі школи за станом дисципліни перебував 1 учень. Особливу увагу виховна частина закладу приділяє індивідуальній роботі з учнями та їх родинами. За минулий рік проводилася дуже ретельна кропітка робота і стану відвідування учнями школи. Це питання було на щоденному контролі керівництва школи. На кожній нараді, педраді, виховних годинах, батьківських зборах, особистих зустрічах з батьками піднімалась проблема відвідування. Керівництво школою зверталося за допомогою у виконкоми Углянської та Колоднянської сільських рад, де отримувала допомогу та підтримку, у комісію у справах неповнолітніх. Класні керівники, вчителі неодноразово відвідували сім»ї дітей які погано відвідують заняття в школі а також особисто директор школи. Це дало позитивний результат. Серед постійних порушників які невідвідують школу 1 учень.

 

Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість педагогічними кадрами протягом навчального року 100%.

Якісний склад педагогічних кадрів такий

 

За.віком                                                    За педстажем

від 20 до 30 р – 7                                до 3-х років – не має

від 30 до 40 р. – 15                             до 8 років – 1 учителів

від 40 до 50р.    4                                 до 13 років – 4

від 50 до 60 – 3                                    до 18 років – 5

                                                              понад 18 років – 19

   За категоріями:

вища категорія – 6 учителів

перша категорія - 7

друга категорія – 5

спеціалісти – 5

с/спеціальна освіта – 6

   За званнями старший вчитель – 7

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями, що дало змогу зняти багато спірних питань та налагодити нормальну роботу та відношення у колективі.

Організаційно-методична робота

Керує методичною роботою і організовує атестацію у районі райметод кабінет. Атестації педагогічних працівників минулого навчального року  підлягало 6 вчителів. Пройшли чергову атестацію 6 вчителів. Районна атестаційна комісія відділу освіти   підтвердила звання “Старший учитель”,  це  Волос Х.С., Шимон В.І, присвоїла звання ”Старший вчитель” Рішко Л.Ф.,встановила вищу категорію Негря М.С., 2 встановлено першу категорію це Мотря М.С., другу категорію Бенца Н.І..інші відповідають займаній посаді.

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості ргоботи з різних питань адміністративного контролю закладу, адміністрація школи дотримувалась норм управлінської етики застосувувала різні методики, враховувала самооцінку вчителів, оцінки батьків та учнів для формування констатуючої атестації або контролюючої оцінки. З вчителями проводилася індивідуальна робота з метою підвищення їх професійної майстерності, участь у громадській роботі закладу, особистих якостей, педагогічної або загальної культури.

Висока педагогічна культура завдяки систематичній праці всіх ланок шкільного самоврядування та адміністративного керівництва школою, морально-психологічний клімат у педагогічному колективі знаходиться на високому рівні.

Адміністрація закладу вивчила систуму роботи вчителів, що атестуються 6 вчителів і узагальнення досвіду.

Виконання педагогічних заходів річного плану роботи забезпечувалось виконавцями без особливих затримок. Наприклад проведено тематичних педрад – 6, видано біля 30 аналітичних наказів.

Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, соціально-психологічної адаптації молодих учителів, доцільність розстановки кадрів для врятування закладом завжди були на порядку денному адміністрації та органів шкільного самоврядування. Рада шкільного колективу, профспілковий комітет, методичні обєднання безпосередньо беруть участь у розвязанні цих питань.

Необхідно відзначити, що тарифікація основний документ за яким йде нарахування заробітної плати вчителям. Розподіл годин  ніколи не були таємницею у нашій школі не має ні одної години, щоб була розділена і щоб не знали вчителі. Щомісяця приноситься відомість про зарплату і кожен може вияснити, якщо у нього є сумніви щодо правильності нарахування, а адміністрація має можливість оперативно виправити помилки.

 

Контрольно-аналітична робота

Протягом навчального року адміністрацією школи вивчався стан викладання предметів російської мови, зарубіжної літератури, історії  і географії та щорічне викладання української мови, показано що викладання ведеться на високому рівні і лише у 5 класі оцінки учнів традиційно знизилися.

Практично вирішена проблама навчання навичок швидкого читання. Більшість учнів (93%) читають згідно встановлених  програмою нормами та вище. Щорічний контроль з техніки читання учнів 1-4 класів з української мови показав, що найкраще читають  у 2 класі – данч Аліна, Рошко Анасстасія,   у 3 класі – Агоштон Іванна,Бокоч Яна,Немеш Неля, Спащук Петро, у 4- класі – Данч Юля ,Добруник Марина, Дьордяй Віталія, Корнута Світлана, Немеш Мар’яна, Немеш Яна, Шугай Петро.

Адміністрація школи здійснювала постійний контроль за станом виробничої та виконавської дисципліни . Учителі мали найбільшу кількість пропусків робочих днів через хворобу.

Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека школи у підготовці у різних заходах як з учнями так із педагогами та батьками. Слід сказати, що забезпечення підручниками учнів нашої школи є одним з найкращих у нашому регіоні, нехватає тільки декілька підручників. Знаючи інформацію від керівників інших шкіл, які часто зверталися до нас чи не має у нас зайвих підручників у зв’язку  з тим , що хтось перевівся в іншу школу і звільнилися підручники. Потрібно сказати, що бібліотекар Голубка Н.В.  проводить дуже велику виховну роботу. У неї є журнал де вона дає розписувати учням, що вони прослухали таку тему, наприклад, про шкідливість тютюнового паління, алкоголю, наркотиків, про моральний клімат у сімї, до різних подій у державі. Потрібно сказати, що все це також роблять і інші вчителі на класних виховних годинах, уроках.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання. Існують три навчальні кабінети математики, української мови і біології. У минулому році було придбано дуже багато унаочнення: таблиць, карт, портретів письменників, учених, педагогів. Придбано столи для їдальні. Нові парти потрібні у 6 класі, про що зроблено замовлення на придбання комплекта меблів.  Відремонтовано опалення, . Також відремонтовано печки прочищено димоходи з метою підготовки до нового навчального року. За особистий рахунок директора школи встановлено підлогу у двох класах.

Соціальний захист, охорона здоров’я

Значна увага протягом навчального року приділялася встановленню, збереженню взаємозв’язку діяльності закладу і учнівських сімей, проведено батьківські збори.

Здійснювалася соціальна підтримка та матеріальна допомога дітям пільгового континенту, дітям сиротам, напівсиротам, багатодітним та малозабезпечених сімей. Так наші учні отримали Новорічні подарунки від Василя Петьовки народного депутата . Сьогодні 6  наших учнів п відпочивали в таборі “Берізка”  с.Вонігово

Для того щоб покращити умови в школі  працівники школи доклали чимало зусиль , зроблено ремонт їдальні, вичищено туалети, придбано бак для питної води

        Для медичного обслуговування у школі є медичний кабінет, де є необхідні матеріали для надання першої невідкладної допомоги у разі погіршення  самопочуття.

        Також у нас безкоштовно харчуються учні 1-4 класів ( це 40 учні).

Моральне та матеріальне стимулювання

За рік оголошено подяки всім вчителям за участь і якість навчально-виховного процесу, видано 5 грамоти. Учням видано біля 25 грамот.

 

 

Висновки

Я хотів би сказати, що успіхи яких досягнув наш колектив стали можливим тому, що цьому сприяв морально-психологічний стан у колективі. У нас у колективі не має сварок, спорів, інтриг. Всі питання, непорозуміння, які виникають під час роботи ми вирішуємо культурно з повагою один до одного в межах чинного законодавства і це дає нам змогу стверджувати, що наш педагогічний колектив є одним з найкращих. Вчителі особистим прикладом, особистою поведінкою виховують учнів. Спокійна обстановка в колективі передається учням, які не бачать різних баталій, негарних випадків учителів одне до одного, не бачать агресії і зла, що безумовно позитивно впливає на їх психологічний стан.

На закінчення я хотів би подякувати всім вчителям і всім батькам, які сьогодні прийшли і побажали всім щастя, здоров’я, удачі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

Директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2

 Немеш Івана Степановича за 2008-2009 навчальний рік

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційні питання навчального року

 

 У 2008-2009 н.р. робота шкільного колективу спрямована над реалізацією такої мети:

1.Відродження національної школи шляхом демократизації і вдосконалення навчально-виховного процесу.

2.Виховання патріотизму і  бережного ставлення до природи і навколишнього середовища.

Розвязання проблеми та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів.  Слід відзначити, що учні школи нагороджені грамотами за участь у всеукраїнській олімпіаді з української мови Лютик Наталія Учениця 8 класу  у конкурсі  ім. Яцика з української мови, також Лютик Наталія учениця 8 класу за участь у конкурсі «Вірю в майбутнє твоє Україно!» нагороджена дипломом Також наші учні приймали участь у огляді художньої самодіальності де танцювальний колектив нашої школи зайняв призове місце, Дипломом ІІ ступеня  нагороджені учні 6 класу Країло Віталія, Бокоч Василь. Дипломом ІІІ ступеня Лютик Наталія, Країло Оксана, Бокоч Олеся.  Члени гуртка художньої вишивки отримували дипломи за кращі роботи у районному та обласних конкурсах. Учні нашої школи також брали активну участь у конкурсі малюнків на природоохоронну тему “Природа очима дітей” та  “Новорічний букет замість “Ялинки” які повинні привернути увагу до збереження нашої природи та зменшення масових вирубок лісів.

Здійснюючи аналіз вкладу вчителів щодо кількості переможців олімпіад слід відзначити про недостатню роботу з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з інших предметів. Слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність за її стан. Потрібно відзначити і таке, що у нашому районі біля  80  шкіл  і щоб зайняти у конкурсі чи олімпіаді призове місце потрібно мати дуже сильні знання та уміння. Також існує проблема у доїзді наших учнів до м. Тячів. Батьки не хотять відпускати дітей тому що далеко і потрібно витрачати на дорогу і харчування гроші. Починаючи з 1 вересня у школі було проведено багато виховних заходів це “День знань”, “Свято квітів”, “День урожаю”, “День учителя”, “Свято Миколая”, “Новорічна ялинка”, “День захисника Вітчизни”, “8 Березня”, “Конкурс Писанки”, “День матері”, “День Валентина”, “День здоровя”. Також проводилися заходи про відзначення трагічної дати в історії нашої країни присв’ячені  “Чорнобильській трагедії”.

Також проводились інші заходи що сприяють збереженню життя та здоровя дітей “День цивільної оборони”, “Місячник “Увага” діти”, тиждень правових знань.

Серед завдань навчального року колективу вдалося розвязати багато питань навчальної частини, а також розвитку системи іноземних мов. Так у нашій школі успішно йде викладання двох іноземних мов німецької та англійської, а також вивчення російської мови, яка і є мовою дружнього нам нороду.

Забезпечення обовязкової освіти

На початок навчального року у закладі навчалося 107 учнів з них дівчат 51, що становить менше 50% від загальної кількості.  Укомплектовано 9 класів та один клас-комплект “Осуське”.Охоплено навчанням 100% учнів які проживають у мікрорайоні школи. На учнів які навчаються за межами нашого навчального закладу необхідно оформити документи. З 1 вересня минулого року по 31 травня цього року із закладу вибуло 6 учнів, а прибуло 2 учнів. Таким чином на сьогодні в школі налічується 103 учнів. Аналізувати перехід учнів до інших навчальних закладів необхідно відзначити, що основною прричиною переходу є сімейні проблеми це розлучення батьків та зміна місця проживання.

Випускники нашої школи продовжують подальше навчання в основному в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Так з 15 випускників  минулого року  2 продовжили навчання у Хустському медичному училищі, 3 в Тячівському ПТУ а інші в Углянській ЗОШ. Цього року з 19 випускників 2 планують продовжити навчання у Тячівському Ліцеї, інші також в Углянській ЗОШ, де традиційно продовжують подальше навчання випускники шкіл Углянського куща.

53 учнів школи пільгового континенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу напівсиріт 6, 9 неповні сім»ї і 38 слабозабезпечених та багатодітних. Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. В цьому році  30 учнів нагороджені Похвальними листами “За особливі успіхи у навчанні”.

Організація навчально-виховного процесу

В Малоугольківській ЗОШ І-ІІ ст. № 2 дотримуємося пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання).

На початку навчального року 30 серпня було затверджено структуру навчального року, режим дня. Навчальний план та план роботи школи на 2008-20009 н.р. за якими і працюваав наш колектив цей рік.

Структура навчального року передбачає семестрову форму навчання навчальний рік поділено на ІІ семестри перший з 1 вересня по 23 грудня, другий з 22 січня по 31 травня, з 1 канікули в грудні і січні, а також вихідні дні на Пасху, 1,2 травня, День перемоги, 8 березня. З 1.06 по 14.06 навчальна практика.

Режим дня передбачає початок навчання о 8 год київського часу, 1 велику перерву 20 хв., інші по 10. Групи продовженого дня працюють з 12 години або після закінчення уроків протягом 5 год.

Навчальний план сформований на основі навчального плану затвердженого МО України і передбачає 5-ти денне навчання з вивченням 2-х іноземних мов німецької та англійської.

Календарні плани вчителів складені на основі програми розроблених МО затверджених райметот кабінетом та дирекцією школи.

Навчання у школі проходить на українській мові. При викладанні предметів у роботі школи керуючись Законом “Про мови” де державною мовою є українська мова і дотримується вимоги закону. Оцінювання навчальних досягнень учнів проходить за 12 бальною системою, до якої ми звикли і яка дозволяє нам більш обєктивно оцінювати знання учнів.

Результативність навчально-виховного процесу

Якість навчальних досягнень учнів порівняно з минулим роком дещо покращилася. Так найкращі показники в учнів 8 класу 7 відмінників, 2 ударники серед класів ІІ ступеня, серед класів І ступеня учні 3 класу 5 відмінників і 3 ударники. Традиційно дещо погіршилися показники серед учнів 6 класу 3 відмінників і 2 ударники.  Це питання розглядалося не одноразово на педрадах, нарадах засідання метод обєднань, розроблялися різні заходи для покращення стану. За минулий рік не було учнів які залишено на повторний курс, а також на повторну атестацію. За результатами атестації зафіксовано такі досягнення учнів 39 відмінників, 30 ударники, 32 учнів нагороджено грамотами за високі досягнення у навчанні.

У цому році проводилась державна підсумкова атестація у 4 класі, результати робіт такі:

                                   учнів рівень високий, достатній, середній

       Українське читання      11                 5                5                  1

       Українська мова            11                 5                4                  2

       Математика                    11                 6                2                  3

 

 

Управління навчальним закладом

Діяльність навчального закладу відбувалась у режимі забезпечення функціонування всіх структур. Керівництво підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами, планування роботи і перспективний річний, семестровий, тижневий план. Науково-оптимально організувати працю всього колективу допомогли такі документи, як тижневий органайзер роботи, адміністративного та щоденного, педагогічного працівника, у яких передбачено проведення усіх заходів на навчальні періоди. Протягом року проводився внутрішкільний контроль де керівництвом закладу відвідувалися уроки. Було зроблено аналіз викладання та стан підготовки вчителів до уроків. Протягом року було видано 40 наказів з навчально-виховної роботи, проведено 6 педрад.

Якість виховної роботи

Управління виховною роботою школи здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи, педагог, організатор, психолог.

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у галузі освіти, складовою якої є виховання. Школа має бути державно-громадським загальноосвітнім закладом, який організовує свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій, а за змістом та формами роботи відповідає національно-культурним потребам України, її становленню і розвитку як суверенної держави.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства.

Учитель і учні рівноправні субєкти навчально-виховного процесу. Головним завданням родинного виховання є гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Кропітка робота їх з батьківською громадськістю дає позитивні результати, робота класних колективів дає головне вихованість учнів, дотримання учнями встановлених закладом правил та вимог.

Багато уваги педагогічний колектив школи приділяє художньо-естетичному вихованню. Моральне виховання спрямоване на прищеплення та розвиток почуття моралі, міцних переконань, постійно перебувати в центрі уваги колективу. Класні керівники і адміністрація школи проводить у цьому напрямку певну роботу.

Основні заходи з трудового навчання спрямовані на формування творчогї працелюбної особистості.

Екологічне виховання покликане забезпечити молоде  покоління науковими знаннями про взаємозвязок  природи і суспільства.

Мета напрямку  “Формування здорового способу життя” – забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоровя, формування фізичних здібностей особистості.

На особистому контролі школи за станом дисципліни перебував 1 учень. Особливу увагу виховна частина закладу приділяє індивідуальній роботі з учнями та їх родинами. За минулий рік проводилася дуже ретельна кропітка робота і стану відвідування учнями школи. Це питання було на щоденному контролі керівництва школи. На кожній нараді, педраді, виховних годинах, батьківських зборах, особистих зустрічах з батьками піднімалась проблема відвідування. Керівництво школою зверталося за допомогою у виконкоми Углянської та Колоднянської сільських рад, де отримувала допомогу та підтримку, у комісію у справах неповнолітніх. Класні керівники, вчителі неодноразово відвідували сім»ї дітей які погано відвідують заняття в школі а також особисто директор школи. Це дало позитивний результат. Серед постійних порушників які невідвідують школу 1 учень.

 

Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість педагогічними кадрами протягом навчального року 100%.

Якісний склад педагогічних кадрів такий

За віком                                             За педстажем

від 20 до 30 р – 7                                до 3-х років – не має

від 30 до 40 р. – 16                             до 8 років – 8 учителів

від 40 до 50р.    4                                 до 13 років – 5

від 50 до 60 – 3                                    до 18 років – 5

                                                              понад 18 років – 12

   За категоріями:

вища категорія – 5 учителів

друга категорія – 7

спеціалісти – 4

с/спеціальна освіта – 15

бакалавр – 1

   За званнями старший вчитель – 7

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями, що дало змогу зняти багато спірних питань та налагодити нормальну роботу та відношення у колективі.

Організаційно-методична робота

Керує методичною роботою і організовує атестацію у районі райметод кабінет. Атестації педагогічних працівників минулого навчального року  підлягало 6 вчителів. Пройшли чергову атестацію 6 вчителів. Районна атестаційна комісія відділу освіти   присвоїла звання “Старший учитель”, 2 це Волос Т.В., Волос Х.С.  2 встановлено другу категорію ,це Мотря М.С., Голубка В.С..інші відповідають займаній посаді.

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості ргоботи з різних питань адміністративного контролю закладу, адміністрація школи дотримувалась норм управлінської етики застосувувала різні методики, враховувала самооцінку вчителів, оцінки батьків та учнів для формування констатуючої атестації або контролюючої оцінки. З вчителями проводилася індивідуальна робота з метою підвищення їх професійної майстерності, участь у громадській роботі закладу, особистих якостей, педагогічної або загальної культури.

Висока педагогічна культура завдяки систематичній праці всіх ланок шкільного самоврядування та адміністративного керівництва школою, морально-психологічний клімат у педагогічному колективі знаходиться на високому рівні.

Адміністрація закладу вивчила систуму роботи вчителів, що атестуються 6 вчителів і узагальнення досвіду.

Виконання педагогічних заходів річного плану роботи забезпечувалось виконавцями без особливих затримок. Наприклад проведено тематичних педрад – 6, видано біля 40 аналітичних наказів.

Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, соціально-психологічної адаптації молодих учителів, доцільність розстановки кадрів для врятування закладом завжди були на порядку денному адміністрації та органів шкільного самоврядування. Рада шкільного колективу, профспілковий комітет, методичні обєднання безпосередньо беруть участь у розвязанні цих питань.

Необхідно відзначити, що тарифікація основний документ за яким йде нарахування заробітної плати вчителям. Розподіл годин  ніколи не були таємницею у нашій школі не має ні одної години, щоб була розділена і щоб не знали вчителі. Щомісяця приноситься відомість про зарплату і кожен може вияснити, якщо у нього є сумніви щодо правильності нарахування, а адміністрація має можливість оперативно виправити помилки.

Контрольно-аналітична робота

Протягом навчального року адміністрацією школи вивчався стан викладання предметів російської мови, зарубіжної літератури, історії  і географії та щорічне викладання української мови, показано що викладання ведеться на високому рівні і лише у 5 класі оцінки учнів традиційно знизилися.

Щорічний контроль з техніки читання учнів 1-4 класів з української мови показав, що найкраще читають  у 2 класі – Шугай Аліна, Немеш Неля, Мотря Ярослав, Добруник Марія,  у 3 класі – Добруник Тетяна,Країло Михайло,Мотря Михайло, Гередчук Михайло, у 4- класі – Богдан Яна, Немеш Віталія, Немеш Руслана , Стан.

Адміністрація школи здійснювала постійний контроль за станом виробничої та виконавської дисципліни . Учителі мали найбільшу кількість пропусків робочих днів через хворобу.

Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека школи у підготовці у різних заходах як з учнями так із педагогами та батьками. Слід сказати, що забезпечення підручниками учнів нашої школи є одним з найкращих у нашому регіоні, нехватає тільки декілька підручників. Знаючи інформацію від керівників інших шкіл, які часто зверталися до нас чи не має у нас зайвих підручників у зв’язку  з тим , що хтось перевівся в іншу школу і звільнилися підручники. Потрібно сказати, що бібліотекар Голубка О.М. вчителька з великим педагогічним стажем проводить дуже велику виховну роботу. У неї є журнал де вона дає розписувати учням, що вони прослухали таку тему, наприклад, про шкідливість тютюнового паління, алкоголю, наркотиків, про моральний клімат у сімї, до різних подій у державі. Потрібно сказати, що все це також роблять і інші вчителі на класних виховних годинах, уроках.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання. Існують три навчальні кабінети математики, української мови і біології. У минулому році було придбано дуже багато унаочнення: таблиць, карт, портретів письменників, учених, педагогів. Придбано столи для їдальні. Нові парти потрібні у 6 класі, про що зроблено замовлення на придбання комплекта меблів.  Відремонтовано опалення, встановлено плитку у корпусі №3. Придбано компютерний клас і підготовлення приміщення для його встановлення, також придбано кабель і лічильник для встановлення 3-х фазового  струму, зомовлено шифер для ремонту покрівлі корпусу № 2 та підсобного приміщення для зберігання палива та інвентаря, замовлено доски для ремонту підлоги  у 6 класі.Також відремонтовано печки прочищено димоходи з метою підготовки до нового навчального року Також для покращення умов харчування у їдальню придбано мікрохвильову піч, електро холодильникй холодильник, елктро піч, електро-бойлер для забезпечення гарячою водою, а також посуда ложки, виделки, кружки, тарілки, каструлі.

Соціальний захист, охорона здоров’я

Значна увага протягом навчального року приділялася встановленню, збереженню взаємозв’язку діяльності закладу і учнівських сімей, проведено батьківські збори.

Здійснювалася соціальна підтримка та матеріальна допомога дітям пільгового континенту, дітям сиротам, напівсиротам, багатодітним та малозабезпечених сімей. Так наші учні отримали Новорічні подарунки від Віктора Балоги голови секретаріату президента та одного з керівників “Блоку Наша Україна”. Сьогодні 6  наших учнів п відпочивали в таборі “Берізка”  с.Вонігово

Зараз у нас при школі відпочило у таборі  з денним перебуванням,  65% наших учнів.Для того щоб це моголо відбутися працівники школи доклали чимало зусиль , зроблено ремонт їдальні, вичищено туалети, придбано бак для питної води

        Для медичного обслуговування у школі є медичний кабінет, де є необхідні матеріали для надання першої невідкладної допомоги у разі погіршення  самопочуття.

        Також у нас безкоштовно харчуються учні 1-4 класів ( це 40 учні).

Моральне та матеріальне стимулювання

За рік оголошено подяки всім вчителям за участь і якість навчально-виховного процесу, видано 5 грамоти. Учням видано біля 60 грамот.

 

 

Висновки

Я хотів би сказати, що успіхи яких досягнув наш колектив стали можливим тому, що цьому сприяв морально-психологічний стан у колективі. У нас у колективі не має сварок, спорів, інтриг. Всі питання, непорозуміння, які виникають під час роботи ми вирішуємо культурно з повагою один до одного в межах чинного законодавства і це дає нам змогу стверджувати, що наш педагогічний колектив є одним з найкращих. Вчителі особистим прикладом, особистою поведінкою виховують учнів. Спокійна обстановка в колективі передається учням, які не бачать різних баталій, негарних випадків учителів одне до одного, не бачать агресії і зла, що безумовно позитивно впливає на їх психологічний стан.

На закінчення я хотів би подякувати всім вчителям і всім батькам, які сьогодні прийшли і побажали всім щастя, здоров’я, удачі.

 

 

 

 

 

Звіт

 

Директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2

 Немеш Івана Степановича за 2007-2008 навчальний рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організаційні питання навчального року

2006-2007 н.р. це рік який пройшов після парламентських виборів, рік сподівань і надій на  покращення справ у суспільстві і державі.

 У 2007-2008 н.р. робота шкільного колективу спрямована над реалізацією такої мети:

1.Відродження національної школи шляхом демократизації і вдосконалення навчально-виховного процесу.

2.Виховання патріотизму і  бережного ставлення до природи і навколишнього середовища.

Розвязання проблеми та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів.  Слід відзначити, що учні школи посіли призові місця на всеукраїнській олімпіаді з української мови,  у конкурсі  ім. Яцика з української мови. Також наші учні приймали участь у огляді художньої самодіальності де танцювальний колектив нашої школи зайняв призове місце, а учень  класу Голубка Михайло відзначився у двох номінаціях декламування віршів третє місце і вокал - друге місце і був учасником обласного конкурсу. Учні нашої школи приймали участь у всеукраїнському математичному конкурсі  “Кенгуру”. У цьому конкурсі взяли участь 39 учнів нашої школи де двоє учнів набрали найвищу кількість балів (Немеш Микола). Члени гуртка художньої вишивки отримували дипломи за кращі роботи у районному та обласних конкурсах. Учні нашої школи також брали активну участь у конкурсі малюнків на природоохоронну тему “Природа очима дітей” та  “Новорічний букет замість “Ялинки” які повинні привернути увагу до збереження нашої природи та зменшення масових вирубок лісів.

Здійснюючи аналіз вкладу вчителів щодо кількості переможців олімпіад слід відзначити про недостатню роботу з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з інших предметів. Слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність за її стан. Потрібно відзначити і таке, що у нашому районі біля  80  шкіл  і щоб зайняти у конкурсі чи олімпіаді призове місце потрібно мати дуже сильні знання та уміння. Також існує проблема у доїзді наших учнів до м. Тячів. Батьки не хотять відпускати дітей тому що далеко і потрібно витрачати на дорогу і харчування гроші. Починаючи з 1 вересня у школі було проведено багато виховних заходів це “День знань”, “Свято квітів”, “День урожаю”, “День учителя”, “Свято Миколая”, “Новорічна ялинка”, “День захисника Вітчизни”, “8 Березня”, “Конкурс Писанки”, “День матері”, “День Валентина”, “День здоровя”. Також проводилися заходи про відзначення трагічної дати в історії нашої країни присв’ячені  “Чорнобильській трагедії”.

Також проводились інші заходи що сприяють збереженню життя та здоровя дітей “День цивільної оборони”, “Місячник “Увага” діти”, тиждень правових знань.

Серед завдань навчального року колективу вдалося розвязати багато питань навчальної частини, а також розвитку системи іноземних мов. Так у нашій школі успішно йде викладання двох іноземних мов німецької та англійської, а також вивчення російської мови, яка і є мовою дружнього нам нороду.

Забезпечення обовязкової освіти

На початок навчального року у закладі навчалося 107 учнів з них дівчат 51, що становить менше 50% від загальної кількості.  Укомплектовано 9 класів та один клас-комплект “Осуське”.Охоплено навчанням 100% учнів які проживають у мікрорайоні школи. На учнів які навчаються за межами нашого навчального закладу необхідно оформити документи. З 1 вересня минулого року по 31 травня цього року із закладу вибуло 6 учнів, а прибуло 2 учнів. Таким чином на сьогодні в школі налічується 103 учнів. Аналізувати перехід учнів до інших навчальних закладів необхідно відзначити, що основною прричиною переходу є сімейні проблеми це розлучення батьків та зміна місця проживання.

Випускники нашої школи продовжують подальше навчання в основному в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Так з 15 випускників  минулого року  2 продовжили навчання у Хустському медичному училищі, 3 в Тячівському ПТУ а інші в Углянській ЗОШ. Цього року з 9 випускників 2 планують продовжити навчання у медичному училищі, інші також в Углянській ЗОШ, де традиційно продовжують подальше навчання випускники шкіл Углянського куща.

59 учнів школи пільгового континенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу напівсиріт 8, 3 діти афганців і 48 багатодітних. Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. В цьому році  30 учнів нагороджені Похвальними листами “За особливі успіхи у навчанні”.

Організація навчально-виховного процесу

В Малоугольківській ЗОШ І-ІІ ст. №2 дотримуємося пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання).

На початку навчального року 30 серпня було затверджено структуру навчального року, режим дня. Навчальний план та план роботи школи на 2007-20008 н.р. за якими і працюваав наш колектив цей рік.

Структура навчального року передбачає семестрову форму навчання навчальний рік поділено на ІІ семестри перший з 1 вересня по 23 грудня, другий з 22 січня по 31 травня, з 1 канікули в грудні і січні, а також вихідні дні на Пасху, 1,2 травня, День перемоги, 8 березня. З 1.06 по 14.06 навчальна практика.

Режим дня передбачає початок навчання о 8 год київського часу, 1 велику перерву 20 хв., інші по 10. Групи продовженого дня працюють з 12 години або після закінчення уроків протягом 5 год.

Навчальний план сформований на основі навчального плану затвердженого МО України і передбачає 5-ти денне навчання з вивченням 2-х іноземних мов німецької та англійської.

Календарні плани вчителів складені на основі програми розроблених МО затверджених райметот кабінетом та дирекцією школи.

Навчання у школі проходить на українській мові. При викладанні предметів у роботі школи керуючись Законом “Про мови” де державною мовою є українська мова і дотримується вимоги закону. Оцінювання навчальних досягнень учнів проходить за 12 бальною системою, до якої ми звикли і яка дозволяє нам більш обєктивно оцінювати знання учнів.

Результативність навчально-виховного процесу

Якість навчальних досягнень учнів порівняно з минулим роком дещо покращилася. Так найкращі показники в учнів 7 класу 5 відмінників, 4 ударники серед класів ІІ ступеня, серед класів І ступеня учні 2 класу 4 відмінники і 4 ударники. Традиційно дещо погіршилися показники серед учнів 5 класу 3 відмінників і 5 ударників. Така ситуація пов’язана з тим, що у початкових класах один учитель викладає всі предмети і учні більш звикли до нього, а у 5 класі йде такий перехідний період де учні  звикають, що кожен предмет вчить учитель інший і класний керівник має менше можливостей контролювати зміни в успішності. Це питання розглядалося не одноразово на педрадах, нарадах засідання метод обєднань, розроблялися різні заходи для покращення стану. За минулий рік не було учнів які залишено на повторний курс, а також на повторну атестацію. За результатами атестації зафіксовано такі досягнення учнів 28 відмінників, 24 ударники, 30 учнів нагороджено грамотами за високі досягнення у навчанні.

Управління навчальним закладом

Діяльність навчального закладу відбувалась у режимі забезпечення функціонування всіх структур. Керівництво підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами, планування роботи і перспективний річний, семестровий, тижневий план. Науково-оптимально організувати працю всього колективу допомогли такі документи, як тижневий органайзер роботи, адміністративного та щоденного, педагогічного працівника, у яких передбачено проведення усіх заходів на навчальні періоди. Протягом року проводився внутрішкільний контроль де керівництвом закладу відвідувалися уроки. Було зроблено аналіз викладання та стан підготовки вчителів до уроків. Протягом року було видано 40 наказів з навчально-виховної роботи, проведено 6 педрад.

Якість виховної роботи

Управління виховною роботою школи здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи, педагог, організатор, психолог.

Політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні і спрямовані на утвердження демократичних засад розвитку держави, зумовлюють необхідність відповідних змін у галузі освіти, складовою якої є виховання. Школа має бути державно-громадським загальноосвітнім закладом, який організовує свою діяльність на грунті національної культури і національних традицій, а за змістом та формами роботи відповідає національно-культурним потребам України, її становленню і розвитку як суверенної держави.

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителем та учнем, які мають розвиватися на основі співробітництва і ділового партнерства.

Учитель і учні рівноправні субєкти навчально-виховного процесу. Головним завданням родинного виховання є гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя, формування моральних цінностей. Кропітка робота їх з батьківською громадськістю дає позитивні результати, робота класних колективів дає головне вихованість учнів, дотримання учнями встановлених закладом правил та вимог.

Багато уваги педагогічний колектив школи приділяє художньо-естетичному вихованню. Моральне виховання спрямоване на прищеплення та розвиток почуття моралі, міцних переконань, постійно перебувати в центрі уваги колективу. Класні керівники і адміністрація школи проводить у цьому напрямку певну роботу.

Основні заходи з трудового навчання спрямовані на формування творчогї працелюбної особистості.

Екологічне виховання покликане забезпечити молоде  покоління науковими знаннями про взаємозвязок  природи і суспільства.

Мета напрямку  “Формування здорового способу життя” – забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоровя, формування фізичних здібностей особистості.

На особистому контролі школи за станом дисципліни перебував 1 учень. Особливу увагу виховна частина закладу приділяє індивідуальній роботі з учнями та їх родинами. За минулий рік проводилася дуже ретельна кропітка робота і стану відвідування учнями школи. Це питання було на щоденному контролі керівництва школи. На кожній нараді, педраді, виховних годинах, батьківських зборах, особистих зустрічах з батьками піднімалась проблема відвідування. Керівництво школою зверталося за допомогою у виконкоми Углянської та Колоднянської сільських рад, де отримувала допомогу та підтримку, у комісію у справах неповнолітніх. Серед постійних порушників які невідвідують школу 4 учнів.

Робота з педагогічними кадрами

Укомплектованість педагогічними кадрами протягом навчального року 100%.

Якісний склад педагогічних кадрів такий

За віком                                             За педстажем

від 20 до 30 р – 7                                до 3-х років – не має

від 30 до 40 р. – 16                             до 8 років – 8 учителів

від 40 до 50р. – 4                                до 13 років – 5

від 50 до 60 – 3                                    до 18 років – 5

                                                              понад 18 років – 12

   За категоріями:

вища категорія – 5 учителів

друга категорія – 5

спеціалісти – 6

с/спеціальна освіта – 15

бакалавр – 1

   За званнями старший вчитель – 5

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями, що дало змогу зняти багато спірних питань та налагодити нормальну роботу та відношення у колективі.

Організаційно-методична робота

Керує методичною роботою і організовує атестацію у районі райметод кабінет. Атестації педагогічних працівників минулого навчального року  підлягало 5 вчителів. Пройшли чергову атестацію 5 вчителів. Районна атестаційна комісія відділу освіти встановила вищу  присвоїла звання “Старший учитель”, 1 це Шимон В.І.,  3 встановлено другу категорію ,це Негря С.М., Бабич Т.І., Бокоч І.В.інші відповідають займаній посаді.

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості ргоботи з різних питань адміністративного контролю закладу, адміністрація школи дотримувалась норм управлінської етики застосувувала різні методики, враховувала самооцінку вчителів, оцінки батьків та учнів для формування констатуючої атестації або контролюючої оцінки. З вчителями проводилася індивідуальна робота з метою підвищення їх професійної майстерності, участь у громадській роботі закладу, особистих якостей, педагогічної або загальної культури.

Висока педагогічна культура завдяки систематичній праці всіх ланок шкільного самоврядування та адміністративного керівництва школою, морально-психологічний клімат у педагогічному колективі знаходиться на високому рівні.

Адміністрація закладу вивчила систуму роботи вчителів, що атестуються 5 вчителів і узагальнення досвіду.

Вчителька Мацко М.І. брала участь у конкурсі “класний керівник року”.

Виконання педагогічних заходів річного плану роботи забезпечувалось виконавцями без особливих затримок. Наприклад проведено тематичних педрад – 6, видано біля 40 аналітичних наказів.

Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, соціально-психологічної адаптації молодих учителів, доцільність розстановки кадрів для врятування закладом завжди були на порядку денному адміністрації та органів шкільного самоврядування. Рада шкільного колективу, профспілковий комітет, методичні обєднання безпосередньо беруть участь у розвязанні цих питань.

Необхідно відзначити, що тарифікація основний документ за яким йде нарахування заробітної плати вчителям. Розподіл годин  ніколи не були таємницею у нашій школі не має ні одної години, щоб була розділена і щоб не знали вчителі. Щомісяця приноситься відомість про зарплату і кожен може вияснити, якщо у нього є сумніви щодо правильності нарахування, а адміністрація має можливість оперативно виправити помилки.

Контрольно-аналітична робота

Протягом навчального року адміністрацією школи вивчався стан викладання предметів малювання праці та щорічне викладання української мови, показано що викладання ведеться на високому рівні і лише у 5 класі оцінки учнів традиційно знизилися.

Щорічний контроль з техніки читання учнів 1-4 класів з української мови показав, що найкраще читають у 1 класі – Мотря Микола (36 слів), а найгірше – Вовканець; у 2 класі – Немеш Віта (127 слів), слабше – Майор Роман; у 3 класі – Немеш Іван (137 слів), менше- Білич І.

Адміністрація школи здійснювала постійний контроль за станом виробничої та виконавської дисципліни . Учителі мали найбільшу кількість пропусків робочих днів через хворобу.

Робота допоміжних служб

Справжню допомогу педагогічному колективу здійснювала бібліотека школи у підготовці у різних заходах як з учнями так із педагогами та батьками. Слід сказати, що забезпечення підручниками учнів нашої школи є одним з найкращих у нашому регіоні, нехватає тільки декілька підручників. Знаючи інформацію від керівників інших шкіл, які часто зверталися до нас чи не має у нас зайвих підручників у зв’язку  з тим , що хтось перевівся в іншу школу і звільнилися підручники. Потрібно сказати, що бібліотекар Голубка О.М. вчителька з великим педагогічним стажем проводить дуже велику виховну роботу. У неї є журнал де вона дає розписувати учням, що вони прослухали таку тему, наприклад, про шкідливість тютюнового паління, алкоголю, наркотиків, про моральний клімат у сімї, до різних подій у державі. Потрібно сказати, що все це також роблять і інші вчителі на класних виховних годинах, уроках.

Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі закладу і приміщення відповідають реалізації завдань освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання. Існують три навчальні кабінети математики, української мови і біології. У минулому році було придбано дуже багато унаочнення: таблиць, карт, портретів письменників, учених, педагогів. Придбано столи для їдальні. Нові парти потрібні у 6 класі, про що зроблено замовлення на придбання комплекта меблів. Придбано меблі в методкабінет за рахунок адміністрації школи. Відремонтовано опалення, встановлено плитку у корпусі №3. Встановлено підлогу у 3 класі – це теж за рухунок адміністрації школи. Зроблено замовлення на компютерний клас і підготовлення приміщення для його встановлення, також придбано кабель і лічильник для встановлення 3-х фазового  струму. Також для покращення умов харчування у їдальню придбано мікрохвильову піч, електронний холодильник, електро-бойлер для забезпечення гарячою водою, а також посуда6 ложки, виделки, кружки, тарілки, каструлі.

Соціальний захист, охорона здоров’я

Значна увага протягом навчального року приділялася встановленню, збереженню взаємозв’язку діяльності закладу і учнівських сімей, проведено батьківські збори.

Здійснювалася соціальна підтримка та матеріальна допомога дітям пільгового континенту, дітям сиротам, напівсиротам, багатодітним та малозабезпечених сімей. Так наші учні з цієї категорії отримали комплекти одягу від Віктора Балоги голови секретаріату президента та одного з керівників “Блоку Наша Україна”. Сьогодні 3 дітей наших працівників будуть відпочивати в таборі “Колосок” Хустського району. Взимку одна учениця  відпочивала у  Чорній воді.

Зараз у нас при школі діє оздоровчий табір з денним перебуванням, де проходить оздоровлення 65% наших учнів.

 

 

        Для медичного обслуговування у школі є медичний кабінет, де є необхідні матеріали для надання першої невідкладної допомоги у разі погіршення  самопочуття.

Всі учні охоплені гарячим харчуванням, навіть у Осуське ми передаємо продукти, щоб вони змогли приготувати бутерброд з чаєм чи печиво. Також у нас безкоштовно харчуються учні 1-4 класів ( це 40 учні).

Моральне та матеріальне стимулювання

За рік оголошено подяки всім вчителям за участь і якість навчально-виховного процесу, видано 5 грамоти. Учням видано біля 60 грамот.

 

 

Висновки

Я хотів би сказати, що успіхи яких досягнув наш колектив стали можливим тому, що цьому сприяв морально-психологічний стан у колективі. У нас у колективі не має сварок, спорів, інтриг. Всі питання, непорозуміння, які виникають під час роботи ми вирішуємо культурно з повагою один до одного в межах чинного законодавства і це дає нам змогу стверджувати, що наш педагогічний колектив є одним з найкращих. Вчителі особистим прикладом, особистою поведінкою виховують учнів. Спокійна обстановка в колективі передається учням, які не бачать різних баталій, негарних випадків учителів одне до одного, не бачать агресії і зла, що безумовно позитивно впливає на їх психологічний стан.

На закінчення я хотів би подякувати всім вчителям і всім батькам, які сьогодні прийшли і побажали всім щастя, здоров’я, удачі.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Протокол №4

 

Зборів трудового колективу та громадськості Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 від 10.06.2016 р.

 

Присутні: 36 чол.

 

         Порядок денний. Звіт директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Немеш Івана Ст. перед трудовим колективом та громадськістю за 2015-2016 н.р.

 

     Бокоч І.В., яка запропонував обрати головою зборів Поп М.М   заступника директора з навчально - виховної роботи   та секретарем зборів Голубка Н.В. бібліотекаря школи . Дану пропозицію було поставлено на голосування.

Результати голосування – одноголосно.

 Головою зборів обрано Поп М.М заступника директора з навчально- виховної роботи   та секретарем зборів та секретарем зборів Голубка Н.В. бібліотекаря школи

  Виступили:    Немеш Іван Ст. – директор школи, який  сказав що звіт директора школи перед трудовим колективом батьками та громадськість відбувається згідно примірного положення, відповідно до наказу управління освіти від  __12.03_2016 № 54  «Про звітування керівників навчальних закладів освіти району в 2016 році»  за графіком затвердженим управлінням освіти Тячівської РДА та є щорічним і обов’зковим і дає оцінку роботи всій адміністрації школи. Також Іван Степанович проінформував, що про дату і час звітних зборів було опубліковано проінформовано завчасно, викладено  при вході до школи, та на дошці оголошення в школі, так що всі бажаючі могли бути присутніми. На збори запрошувалися районні та сільські депутати. Зараз на зборах присутні: голова Углянської сільської ради Феєр В.М

    Потім Немеш Іван С. виступив із щорічним звітом (додається)

Бокоч І.В. –англійської мови – запропонував роботу директора визнати задовільною.

      Волос Г.І.. – голова батьківського комітету дала позитивну оцінку роботі директора школи, запропонувала визнати роботу задовільною, подякувала директорові Немеш І.С. за хорошу роботу і внесла пропозицію проголосувати дане питання.

      Феєр Валерій М. – голова Углянської сільської ради сказав ,що звіт директора школи є повний, змістовний.і йому було дуже приємно чути скільки багато учнів школи було нагороджено грамотами, дипломами за призові місця у різних конкурсах, запропонував свою допомогу у покращенні матеріально-технічної бази школи. Колектив молодий згуртований. Директор співпрацює з учителями, все у вас добре, панує лад, взаєморозуміння. Пропонує роботу директора школи визнати задовільною.

       Немеш І.С. відповів на запитання Голубка Т.М. про використані кошти на капітальний ремонт актового залу,та комп’ютерного класу.

       Поп В.М. про благоустрій території школи , втановлення лавок для учнів та будівництво нового туалету.

      Добруник Іван Ф. який сказав, що директор школи Немеш І.С. з своєю роботою справляється добре і батьки ним задоволені.

      Бокоч Ніна Ф. подякувала І.С.Немеш за хорошу роботу.

Виступили: Лютик Н.В..,Бокоч Н.Ф., Добруник М.В.,  Поп М.М.  Стан.Марія

      Голова зборів Поп М.М. сказала, що для проведення голосування потрібно вибрати лічильну комісію.

Було запропоновано вибрати лічильну комісію у складі 3х чоловік:

голова комісії Поп В.М.,члени комісії Добруник І.Ф.,Бокоч І.В.

Відкритим голосуванням одноголосно обрано лічильну комісію у складі 3х чоловік: голова комісії Поп В.М.,члени комісії Добруник І..Ф.,Бокоч І.В.

    Директор школи Немеш І.С. сказав що потрібно провести таємне голосування. Скринька для таємного голосування, та бюлетні підготовлені.

Голова зборів Поп М.М. внасла пропозицію на голосування: хто за те, щоб роботу директора  Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №2  Немеш І.С. за 2015 – 2016 н.р. визнати задовільною

     за- 34

     проти – 2

     утримались  - 0.

 

 Рішення: таємним  голосуванням роботу директора Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №2 Немеш І.С. визнано задовільною.

 

 

 

Голова зборів                                                         М.М.Поп

Секретар зборів                                                     Н.В.Голубка

 

 

 

 

 

зображення
20160422_130111.jpg