Звіт про роботу дирекції Буштинського ДНЗ №3 за 2014-2015 н.р.

Створено: 27 червня 2015 Останнє оновлення: 27 червня 2015 Дата публікації Перегляди: 359

 Телефон:      60 - 514

      Електронна адреса: verxovuna3@mail.ru

     Заклад заснований у серпні 1970 року.

 

 

  Наш дошкільний навчальний заклад №3 загального розвитку функціонує в окремо побудованій двоповерховій споруді.

     Статут дошкільного навчального закладу затверджений рішенням 10-ої сесії  V1 скликання від 30 листопада 2011 року Буштинської селищної ради.

     В закладі функціонує 5 груп загального розвитку,  1 з них для дітей раннього віку.

      Станом на 1.06.2015 року кількість дітей в установі становить 132 дітини.

      Усіх співробітників – 29 чол., з них педагогів  - 13.

       Заклад працює за такими державними програмами:

1.Базовий компонент дошкільної освіти в Україні.

2.Коментар до базового компонента дошкільної освіти в Україні.

3.Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

4.Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

       Документи, які регламентують діяльність закладу

1.Статут дошкільного закладу.

2.Довідка   «Про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України».

3.Свідоцтво АОО  про державну реєстрацію юридичної особи.

4.Правила внутрішнього трудового розпорядку дошкільного навчального закладу №3, затверджено загальними зборами колективу №3 від  введено в дію наказом завідувача по ДНЗ № 3.      

5.Положення про батьківський комітет, розглянуто та прийнято на загальних зборах колективу ДНЗ,                         

        

                           

    РОБОТА ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ЩОДО ВИКОНАННЯ ВИМОГ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ПРОГРАМ І ЗАВДАНЬ РІЧНОГО ПЛАНУ.

Сьогодні увага українського суспільства, як ніколи раніше , незважаючи навіть на воєнні часи, прикута до проблем дошкільної системи безперервної освіти. Керівництвом держави, обласним та районними управліннями освіти, зроблено важливі кроки щодо розвитку системи дошкільної освіти та поліпшення її якості. Це знакове не лише для нас працівників дошкільної освіти та педагогічної спільноти, а й для всіх, кого турбує доля наших дітей, доля України.

     Почну як не іронічно, із похвали нас педагогів. Скажу я таке: більш творчих і відданих своїй справі людей, як у дошкіллі, годі й шукати.

     Адже  саме на нас покладено важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства.

     Саме у наші педагогічні очі вдивляються довірливі оченятка, саме до наших лагідних слів прислухаються маленькі вихованці, довіряють нам батьки.

     Я, завідувачка Буштинським ДНЗ №3 Рацин І.Ю. розповім про роботу нашого садка. У нашому закладі функціонують пять вікових груп:

 

 

       

­­-І-ша молодша

-ІІ-га молодша

-Середня

-І-ша старша

-ІІ-га старша

 

Кожна група має такі кімнати:  навчально – ігрову, умивальну, туалетну, спальню та коридор. Всі забезпечені відповідними меблями, санвузлами, іграшками, м’яким інвентарем та методичною літературою.

   У нашому дошкільному закладі з дітьми працюють 9 вихователів, 1 музичний керівник, практичний психолог, вихователь – методист, медичний працівник,  в яких обладнані кабінети згідно методичних норм, також помічники – вихователів, двоє кухарів, прибиральниця коридорів, музичного залу та кабінетів, прачка, двірник, кочегар та сторож. Одне з найважливіших завдань діяльності нашого педагогічного колективу – поєднати спільні зусилля задля розв’язання різних питань в організації освітнього процесу. Для того, щоб об’єднати працівників нашого дошкільного закладу і сприяти організації їх плідної співпраці, ми проводимо педагогічні ради, обмінюємося досвідом роботи та вивчаємо нові технології,проводимо підсумкові заняття, свята, розваги.

  

    Не мале значення в педагогічній роботі займає атестація педагогічних працівників. У нашому ДНЗ станом на 01.06.2015 професійний рівень педагогів становить:

Вища кваліфікаційна категорія – 2 педагоги.

2-га кваліфікаційна категорія – 2

кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»  - 6.

.

Підготовка дітей до подальшого навчання в школі

Веде організацію контролю вихователь – методист Бенца В.Т.. Залучає колектив до окремих завдань дидактичного, методичного, виховного характеру, вивчає виконання програми за конкретними розділами для виявлення рівня роботи ДНЗ, за завданнями, визначеними в річному плані. Успішно здійснюються посадові обов’язки музичного керівника Молнар М.М.. Здійснює музичну освіту і естетичне виховання дітей відповідно до програми, сприяє формуванню, інтересу і любові до музики і співу. У тематичних святах разом з вихователями  виявляють музичні задатки, обдарованість дітей, дбають про розвиток їхніх здібностей, талантів у  різних видах музичної діяльності.

 Добре справляється з обовзками психолог Рацин О.О. . Бере активну участь в організації освітнього процесу, забезпеченні всебічного особистого розвитку дітей, здійсненні психічного здоров’я. Виявляє причини, що ускладнюють становлення особистості дитини, методом  психодіагностики, психопрофілактики, психолого – педагогічної корекції, консультування надає допомогу вихованцям та батькам, щодо розв’язання питань навчання та виховання дітей. Планує, розробляє,  впроваджує в практику в розвиванні корекційні програми, навчально – виховної діяльності з урахування вікових особливостей дітей.

 

Діагностична робота з дошкільнятами показала, що 85 % дітей готові до навчання в школі,  10% мають середній  рівень готовності , 5% низький. Вихованці ,які показали недостатню емоційно-вольову та інтелектуальну готовність, мали проблеми з відвідуванням ДНЗ.

       Вихователі: Вовчок М.М. , Бенца В.Т. , Плиска Н.Ю. – протягом року проводили всі заходи навчання і виховання, які сприяли підвищенню інтелектуальної і фізичної активності.

 

     Маємо перші місця в районних змаганнях між садочками у конкурсі «Різдвяний Вертеп». Відзначені в обласному конкурсі «Обдаровані діти» та пишаємося похвалою вчителів початкових класів за хорошу працю наших вихователів, даючи великі знання у всіх видах розвитку дитини, як у пізнавальному, художньо – мовленнєвому, фізичному, моральному, креативному, так і в успішному навчанні елементів грамоти.

 

Охорона життя і здоровя  дітей

 

Добре справляється з роботою ще зовсім молода медична працівниця

Малета М.М. з другою кваліфікаційною. категорією . Завзято виконує всі нормативні завдання, дбає про фізичний стан дітей та слідкує за їх здоров’ям. Звичайно контролює харчоблок та санітарно – гігієнічні нормативи.

Щоквартально проводиться звіт про виконання норм харчування всіх продуктів , який становить 88%..

Профілактична робота з батьками проводиться щомісячно.Вони ознайомлюються з дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів тощо.

 Виконуючи інструкції з безпеки і життєдіяльності дітей, проводиться «Тиждень безпеки дитини». Травматизм серед вихованців ДНЗ – відсутній!

     Без зауважень функціонує харчоблок, де працюють два кухарі, які смачно готують  для малят триразове харчування.- це Вайда В.В. та Сабляш М.В.

  

Матеріально – технічна база

 

 Як на дворі, так і в самій будівлі закладу спекотна пора. Адже кипить робота із забезпеченням оздоровчого періоду, коли необхідно слідкувати і за якістю продуктів, і за раціональністю оздоровчо – методичних вимог, і за безпекою дітей… Працівники справляються, готують та оновлюють дидактичний матеріал, роздатковий та демонстраційний. Пофарбували, відремонтували споруди на ігрових майданчиках. Оздоровлюються дітки фізичними спортивними розвагами та смачними, свіжими фруктами, проводяться екскурсії, та загартовуючи процедури на свіжому повітрі, які по нашим підрахункам дають неабиякі досягнення.

     Я як керівник установи веду господарську роботу. За поточний 2014-2015 навчальні роки проведені наступні  роботи:

- у всіх вікових групах встановили ламінатне підлогове покриття;

- проведена часткова побілка;

- пофарбовані двері та вікна;

- відремонтовані столи та стільці;

- замінено пластикові панелі на деревяні;

- замінено електропроводку і встановлено якісне освітлення в групах;

- частково замінені гардини на вікнах;

- часткова заміна каналізації, очищена відстійна яма;

- прокладено 70кв.м. доріжки, від воріт до входу будівлі.

Можна зробити висновок, що заплановану роботу на 2014-2015 н.р. було виконано.

Хочу зазначити що під час вище перерахованих робіт, велику допомогу надали батьківський комітет та батьки зокрема.

     Ну і звичайно багато чого хотілося б зробити для садка, для маленьких громадян нашого селища. Ще плануємо відкрити шосту групу. Селищна рада придбала набір меблів на 112тис.грн., вже виготовляється кошторисна документація на ремонтні роботи шостої групи, заміну всіх вікон на будівлю та зовнішніх дверей на пластикові.

     Новий навчальний рік хочемо зустріти з правильно укомплектованими групами із забезпеченням методичної літератури для педагогів та вихованців та придбанням технічних засобів навчання. Плануємо обновити кухонний посуд в кожну вікову групу.

 

     І на завершення хочу сказати, що в майбутнє дивимось з надією на мирне небо, вірою у щасливе майбутнє нашої держави і любов’ю до наших маленьких громадян України. Дякую за увагу!

 

 

                                                У К Р А Ї Н А

                     БУШТИНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ

   НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Україна,90556,Закарпатська обл.,Тячівський р-н;смт.Буштино;тел.60-514;

 

                                       

 

 

 

 16.06.2015 року

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ №1

 

 

Загальних звітних зборів колективу, батьків, громадськості 

Буштинського ДНЗ №3, від 16.06.2015 року.

                            Голова зборів: вихователь-методист В.Т. Бенца

                            Секретар: вихователь Н.Ю.Плиска

                            Присутні-48чоловік

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.     Звіт завідувача ДНЗ №3 Рацин. І.Ю.

2.     Про голосування на визначення видів роботи (задовільно, не задовільно.)

 

       Слухали звіт завідувача І.Ю.Рацин про пророблену роботу ДНЗ за період 2014-2015 років. Відмітила роботу педагогічного колективу, про успіхи та досягнення, зокрема методичної роботи установи, медичної, психологічної служби, технічного персоналу та матеріального забезпечення. В доповіді вказано на завдання які зобовязані виконати в 2015-2016 н/рр.

        Доповідь додається.

СЛУХАЛИ: вихователя старшої групи М.М.Вовчок, яка відмітила роботу завідувача І.Ю.Рацин реальною і задовільною. Вона оприлюднила всі ділянки роботи, які були проконтрольовані і були відмічені у доповіді, а саме: методичної роботи і адміністративно – господарської роботи.

Голова батьківського комітету Тетяна Орос (мама вихованців).

        Вона подякувала всім працівникам за сумлінну, творчу працю педагогів, за добросовісну роботу помічників вихователів, за якісне харчування дітей, за хороші санітарно – гігієнічні умови приміщень під керівництвом завідувача І.Ю.Рацин.

Іван Лазорко (батько вихованки старшої групи) звернув увагу на хорошу методичну роботу по  підготовці майбутніх першокласників дошкільного навчання. Відмітив про забезпечення твердого та мягкого інвентаря дошкільної установи. Роботу вважати задовільною.

Оксана Орос (мама вихованця молодшої групи). Відзначила що стартувала оздоровча кампанія на яку в дитячому садочку звертається велика увага. Діти весь час гуляють на свіжому повітрі, оздоровлюються, загартовуються і забезпечуються якісним харчуванням, свіжими фруктами та овочами. Процес оздоровлення проводиться під контролем І.Ю. Рацин. Роботу вважати задовільною. 

Представник селищної ради, зам.голови селищної ради І.П.Рацин. Робота дитячої установи ведеться добре. З боку батьків не було скарг на роботу колективу і скарг на роботу завідуючої з боку селищної ради не було. По мірі можливості ведуться ремонтні роботи як в приміщенні, так і на території. Заплановано ввести в дію шосту групу, закуплено мягкий та твердий інвентар на суму 112тис.грн. Виготовлено кошторис ремонтних робіт для відкриття шостої групи.

УХВАЛИЛИ: За результатами відкритого голосування прийнято рішення: робота завідувача І.Ю.Рацин вважати задовільною!

 

  Голова зборів___________В.Т.Бенца.

 

  Секретар _______________Н.Ю.Плиска.

зображення
20160422_130111.jpg